Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
Αυτή η τουρκογαμημένη γύφτισα έχει πάρει πολύ αέρα. Κρίμα ρε Κμαν. Αλλά μπράβο για την ειλικρίνιά σου. Κάθε μάθημα έχει μια τίμη, εσύ πήρες το δικό σου
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Πάλι κερδισμένος βγήκε ο Άρχοντας.

Το 90% της δουλειάς έγινε, γλύτωσε και το χιλιάρικο.

Η μουνιτσα πρέπει να είναι απίστευτος στόκος  :rockon:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εχει την συμπαθεια μου δεν αραδιαζει ψεματα για την ειλικρινεια του και μονο παρακολουθω χωρις να τον προγκαω  :grin:
Φίλε και ο Sad_Man ειλικρινής είναι και δεν αραδιάζει ψέματα ...Γιατί δεν είναι συμπαθής ?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το περασμένο Σάββατο, τιντερ ραντεβού με Λευκορωσίδα που επισκεπτόταν από Καναδά (δυο μέρες πριν φύγει). Και γαμω τα άτομα, πολύ καλό μουνι και περάσαμε τέλεια. Ερχόμαστε σπίτι από μερικά ποτά, όπου από την αρχή του χαμούρέματος μέχρι το γαμησι μπορεί να πέρασε και μιάμιση ώρα γιατί έκανε τη δύσκολη σε σημείο που σκέφτηκα να σταματήσω γιατί δεν ήθελε.

Εντέλει άξιζε φουλ και ήταν από τα καλύτερα γαμησια που έχω κάνει.
:hi: :hi: :hi:


Ωραίος φίλε! Επιβαιβεώνεις πως οι Λευκορωσίδες δεν είναι τόσο εύκολες!  Πρέπει να είσαι κίλερ και να έχεις στόχο τη τρύπα της!Αν το πας πλαγίως θα μείνεις να λες καλή κοπέλα , ηθική, δεν είναι Ρωσίδες και άλλες μαλακίες αποτυχίας!
Με τη δική μου Λευκορωσίδα έγινε κάτι μοναδικό, πρώτη φορά γάμησα χωρίς να κατεβάσω φούστα(την ανέβασα) και κάνοντας το εσώρουχο στην άκρη!Σχεδόν βιασμός!
Αλλά γούσταρε τρελά μετά!  :rockon:
 

Επισκέπτης
Eγω τη δικια μου λευκορωσιδα την καμακωσα στην Αποστολου Παυλου στο γιαουρταδικο. Τη συμβουλευσα τι γευση να διαλεξει και αφου παραγγειλαμε τη ρωτησα αν ειχε δει την Ακροπολη απο το λοφο του Φιλοπαππου. Την ξεναγησα και μετα την πηγα σε ενα σημειο με πολλα δεντρα οπου δεν φαινομασταν και τη γαμησα στα τεσσερα. Τα γονατα της γεμισαν φυλλα και κοκκινιλες. Εγλειψα τον κρεμπιε απ του μουνι της και μετα τη φιλησα μεχρι να χαθει η γευση. Greek yoghurt and greek sperm will make you beautiful. Της ειπα και χαρηκε. Εχουν πολυ γλυκο χαμογελο αυτες οι ξανθιες σλαβες. Τη ρωτησα αν ηθελε να ξαναβρεθουμε το βραδυ και μου ειπε οτι δε μπορουσε γιατι θα την εβγαζε ο παππους που τη φιλοξενουσε για φαι και το πρωι θα πεταγε για την πατριδα της. Απο το υφος της ηταν σα να μου ελεγε να της προτεινω να τη βγαλω εγω για φαι και να κλασει τον παππου, αλλα αν πληρωνα θα χανοταν η απολαυση του βρωμικου στη ζουλα σεξ. Φοβερες αυτες οι Λευκορωσιδες, δυο λεπτα να τις χασεις  απ τα ματια σου, τον εχουν φαει σκυμμενες. Βγαζουν και γαματα βογγητα. Σας ευχομαι καποτε να τα ακουσετε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Eγω τη δικια μου λευκορωσιδα την καμακωσα στην Αποστολου Παυλου στο γιαουρταδικο. Τη συμβουλευσα τι γευση να διαλεξει και αφου παραγγειλαμε τη ρωτησα αν ειχε δει την Ακροπολη απο το λοφο του Φιλοπαππου. Την ξεναγησα και μετα την πηγα σε ενα σημειο με πολλα δεντρα οπου δεν φαινομασταν και τη γαμησα στα τεσσερα. Τα γονατα της γεμισαν φυλλα και κοκκινιλες. Εγλειψα τον κρεμπιε απ του μουνι της και μετα τη φιλησα μεχρι να χαθει η γευση. Greek yoghurt and greek sperm will make you beautiful. Της ειπα και χαρηκε. Εχουν πολυ γλυκο χαμογελο αυτες οι ξανθιες σλαβες. Τη ρωτησα αν ηθελε να ξαναβρεθουμε το βραδυ και μου ειπε οτι δε μπορουσε γιατι θα την εβγαζε ο παππους που τη φιλοξενουσε για φαι και το πρωι θα πεταγε για την πατριδα της. Απο το υφος της ηταν σα να μου ελεγε να της προτεινω να τη βγαλω εγω για φαι και να κλασει τον παππου, αλλα αν πληρωνα θα χανοταν η απολαυση του βρωμικου στη ζουλα σεξ. Φοβερες αυτες οι Λευκορωσιδες, δυο λεπτα να τις χασεις  απ τα ματια σου, τον εχουν φαει σκυμμενες. Βγαζουν και γαματα βογγητα. Σας ευχομαι καποτε να τα ακουσετε.

Τύπε εδώ σηκώνει φίδι
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
γιατι; ολοι εχουμε μια ιστορια με λευκορωσιδα, το ειπαν κι οι αλλοι
Όλοι οι ΠΑΙΚΤΕΣ είπα! Εσύ δεν ανήκεις σε αυτή τη κατηγορία!
Μέχρι το μάτι φτάνεις στου Φιλοπάπου  και 4:59 λεπτά στο πληρωμένο!
Καλή επιτυχία στον διαγωνισμό :hi: :hi: :hi:
 

Επισκέπτης
Όλοι οι ΠΑΙΚΤΕΣ είπα! Εσύ δεν ανήκεις σε αυτή τη κατηγορία!
Μέχρι το μάτι φτάνεις στου Φιλοπάπου  και 4:59 λεπτά στο πληρωμένο!
Καλή επιτυχία στον διαγωνισμό :hi: :hi: :hi:
ζηλεευεις ξοφλημενε μπαρμπα! Για ξαναγραψε μας για τις ρωσιδες που νευριασες γιατι τις κερασες καφε και δεν σου εκατσαν 2funny!

Δεν εχεις καταλαβει μπαμπαλη οτι στην ηλικια σου τα κοριτσακια χασκογελανε μαζι σου οταν τις κερνας και τις - μπλιαχ- φλερταρεις;
2funny
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Αυτη εφαγε καναν πουτσο απο κανεναν στο μαγαζι;

Τουλαχιστον κανε συμφωνια να της δωσεις κανα 200αρι να σε αφησει να την κοιτας να πηδιεται. Ειναι κριμα τετοιο μωρο να μην το παρεις ματι να βογγαει.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ζηλεευεις ξοφλημενε μπαρμπα! Για ξαναγραψε μας για τις ρωσιδες που νευριασες γιατι τις κερασες καφε και δεν σου εκατσαν 2funny!

Δεν εχεις καταλαβει μπαμπαλη οτι στην ηλικια σου τα κοριτσακια χασκογελανε μαζι σου οταν τις κερνας και τις - μπλιαχ- φλερταρεις;
2funny
:2funny:

Πόσο μαλάκας είσαι :orchestra:

Ποτέ μα ποτέ εγώ δεν έχω πάει γκόμενά που θέλω να γαμήσω για ...καφε :vomit:

Π-Ο-Τ-Ε
Ξεκίνα ψάξιμο και σε αυτό και στο γκλοκ!  Δεν θα βρεις τίποτα!
Και δεν τα λέω για εσένα το ναυάγιο..
Τα λέω για τους νέους παίκτες! Μια τσεχα  πριν ένα μήνα μου γκρίνιαζε πως όλοι οι Έλληνες της λένε "Πάμε για καφε" ! Είναι βαρετό μου έλεγε και όλοι το ίδιο!
Οι άσχετοι με ξένες νομίζουν πως επειδή ο κωδικός του σε γουστάρω στην Ελληνίδα είναι αυτός νομίζει πως πιάνει και στη ξένη!

................................................
Όταν κλείνεις ραντεβού με μια αλλοδαπή σε δρόμο δουλειά ή τίντερ προτίνεις πάντα βράδι το εξής όπως το γράφω
"Let's go tonight for a Coctail in a nice place"
Αυτή πιάνει το υπονοούμενο πως την γουστάρεις και πως ξέρεις να παίζεις σωστά!  

Copyright Aegeanorg 2019
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Αδειο το μαγαζι περιεργο.

Εγω θα ελεγα μισο να παω στην τουαλετα.

Θα εφευγα. Εννοειται απληρωτος ο λογαριασμος.

Μεχρι να παω σπιτι ακυρωνω το εισιτηριο επιστροφης. Φτανω σπιτι. Μαζευω τα πραγματα μου.

Κλειδωνω το σπιτι με τα πραγματα της μεσα και παω να μεινω αλλου που δεν γνωριζει.

Αστην να παιρνει αστυνομιες και να ψαχνει τα πραγματα της. Χωρις εντολη εισαγγελεα δε μπαινει η αστυνομια σπιτι.
:rockon: :rockon: :rockon:

:S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
live τωρα απο Βενιζελος,kman κανει αναληψη τα χρωστουμενα 1000 ευρω και 100 επιπλεον γαι εξοδα μες στο αεροπλανο και κουνα μαντηλι :S :S :S
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
live τωρα απο Βενιζελος,kman κανει αναληψη τα χρωστουμενα 1000 ευρω και 100 επιπλεον γαι εξοδα μες στο αεροπλανο και κουνα μαντηλι :S :S :S

Εφαγε φολα  :grin: Ουτε μια φωτο δεν τον αφησε να τραβηξει η καριολα για να ανεβασει στο bou. Ολες οι φωτο που εβγαλε στο υπουλο ηταν οταν δεν κοιτουσε η γκομενα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εφαγε φολα  :grin: Ουτε μια φωτο δεν τον αφησε να τραβηξει η καριολα για να ανεβασει στο bou. Ολες οι φωτο που εβγαλε στο υπουλο ηταν οταν δεν κοιτουσε η γκομενα.
Φίλε Ουκρανίδες εγγύηση!  Φωτογραφίες με το βαλκανικό χέρι στη σωστή θέση και με σώβρακο μπροστά στον καφρεθτη!
Και οι Πολωνέζες αλλά χωρίς πρόσωπο! Με τη πολωνέζα του κμαν μπορεί να παιχτούν και άγρια γούστα! :heavymetalbig:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Εφαγε φολα  :grin: Ουτε μια φωτο δεν τον αφησε να τραβηξει η καριολα για να ανεβασει στο bou. Ολες οι φωτο που εβγαλε στο υπουλο ηταν οταν δεν κοιτουσε η γκομενα.
τυπε πιστευω οταν ηντουσαν στο μαγαζι και πηγε αυτη για κατουρημα επρεπε να παει και ο κμαν απο πισω.
στις αντρικες βεβαια γιατι αν πηγαινε στις γυναικειες μπορει να τον κατηγγειλε και για αποπειρα βιασμου :-(
οση ωρα αυτη κατουρουσε αυτος ειτε θα τον επαιζε ειτε θα μιλαγε με εμας στο σαιτ.
μετα θα εβγαινε απο πισω της και τουλαχιστον θα νομιζαν οι σερβιτοροι οτι γαμησε η κερασε κανα μπουκι.
τωρα τον εχει παρει ολη η Αθηνα στον ψιλο,απο δω μεσα μεχρι τον πακι που κανει λαντζα στο μαγαζι :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom