Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ουτε βιζα θελεις ουτε πρασινη καρτα , δεν ειναι ΗΠΑ ...
ανοιγεις μια εταιρεια στα χαρτια με 300 ευρω ,δειχνεις καποιες κινησεις σε τιμολογια που "βρισκεις" σχετικα ευκολα και βγαζεις αδεια παραμονης που ανανεωνεται καθε χρονο
Φιλε τασο παω εγω ουκρανια αρχικα θα πρεπει να βγαλω αντιστοιχο αφμ και να καταγραφω αρχικα εν συνεχεια τι εταιρεία μπορω να ανοιξω με 300 ευρω?
Τι εννοεις στα χαρτια?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Φιλε τασο παω εγω ουκρανια αρχικα θα πρεπει να βγαλω αντιστοιχο αφμ και να καταγραφω αρχικα εν συνεχεια τι εταιρεία μπορω να ανοιξω με 300 ευρω?
Τι εννοεις στα χαρτια?
Εννοω δεν χρειαζεται να την λειτουργεις κανονικα , απλα θελεις ενα λογιστη να σου κανει τα χαρτια ,δηλωνεις για εδρα ενα διαμερισμα και την ανοιγεις σε δυο μερες. Μετα βεβαια πρεπει να φαινεται οτ ειναι ενεργη και κανεις αυτο που εγραψα με τα τιμολογια ,αφμ πανω σε αυτην βγαζεις.
Εγω αν και ειχα αγορασει σπιτι, παρομοια διαδικασια ακολουθησα καθοτι δεν προβλεπεται αδεια παραμονης για ιδιοκτητη ακινητου. Αυτα ισχυαν για Μολδαβια - Ουκρανια μεχρι το 17 ...

Επισης για αρχη μπορεις να πας να κατσεις τρεις μηνες συνεχομενα χωρις να κανεις τιποτα απο τα προαναφερομενα ,βασικα δικαιουσαι ενα τριμηνο για καθε εξαμηνο τους ετους ως τουριστας , το εκαναν αρκετοι. Γνωμη μου να ξεκινησεις ετσι να δεις πως θα παει και βλεπεις αργοτερα για οριστικη εγκατασταση , αυτο φυσικα προυποθετει να εχεις αρκετο ρευστο μαζι σου η αλλιως σταθερα εισοδηματα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εννοω δεν χρειαζεται να την λειτουργεις κανονικα , απλα θελεις ενα λογιστη να σου κανει τα χαρτια ,δηλωνεις για εδρα ενα διαμερισμα και την ανοιγεις σε δυο μερες. Μετα βεβαια πρεπει να φαινεται οτ ειναι ενεργη και κανεις αυτο που εγραψα με τα τιμολογια ,αφμ πανω σε αυτην βγαζεις.
Εγω αν και ειχα αγορασει σπιτι, παρομοια διαδικασια ακολουθησα καθοτι δεν προβλεπεται αδεια παραμονης για ιδιοκτητη ακινητου. Αυτα ισχυαν για Μολδαβια - Ουκρανια μεχρι το 17 ...

Επισης για αρχη μπορεις να πας να κατσεις τρεις μηνες συνεχομενα χωρις να κανεις τιποτα απο τα προαναφερομενα ,βασικα δικαιουσαι ενα τριμηνο για καθε εξαμηνο τους ετους ως τουριστας , το εκαναν αρκετοι. Γνωμη μου να ξεκινησεις ετσι να δεις πως θα παει και βλεπεις αργοτερα για οριστικη εγκατασταση , αυτο φυσικα προυποθετει να εχεις αρκετο ρευστο μαζι σου η αλλιως σταθερα εισοδηματα.
Καμια επενδυση παιζει εκει να κανουμε?για πες μας πως το βλεπεις το περιβαλλον.
Και σε ποιο τομεα??να ανοιγα κανα ελληνικο εστιατόριο φανταζομαι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
O kman αμα ειχε δυνατοτητα να δουλεψει remote απο οπουδηποτε (=Σλαβικη χωρα)
θα εκανε ασσυληπτη ζωη, ακομα και με 1500 ευρω. Ξερει τοσο καλα το παιχνιδι και το καμακι, αλλα και τη Γεωγραφια και τη λαογραφια της περιοχης που θα ειχε τρελο αβανταζ. Με ελαχιστα λεφτα θα ξεσκιζοτανε στο μουνι.
Αντ αυτου, ειναι αναγκασμενος να περναει μοναχα 3-4 μερες ανα μηνα-διμηνο στις Σλαβικες χωρες, ενω τον υπολοιπο καιρο ειναι αναγκασμενος να τον περναει στην ανιαρη γι αυτον Γερμανια, σκοτωνοντας τον πολυτιμο καιρο του εργαζομενος, ωστε να τον ανταλλαξει με ευρω, τα οποια θα ξοδεψει στις Σλαβικες χωρες οταν παει, για να κερδισει χρονο.
Ενας αληθινος φαυλος κυκλος. Μονη λυση για να περασει καποιος γενικοτερα καλα, καθολικα και οχι μονο 25-30 μερες το χρονο, ειναι ο εργασιοπορνοτουρισμος.
Ολα τα αλλα ειναι ημιτασιον λυσεις. Εξαιρουνται βεβαια οι εισοδηματιες, αυτοι ειναι σε αλλο επιπεδο παντα και παντου.

Δεν μπορείς να κάνεις ασύλληπτη ζωή με 1500 ευρώ πουθενά στη σλαβική Ευρώπη.Αυτά γίνονταν παλιά προ δεκαετίας.Σήμερα χρειάζονται άλλα ποσά.
Τα ποσά αυτά είναι αδύνατον να τα βγάλεις στην ανατολική Ευρώπη.Σήμερα ένας μέσος Δυτικός δεν έχει αποφασιστικό πλεονέκτημα έναντι ενός μέσου Σλάβου.Δηλαδή ο Σλάβος έχει την εντοπιότητα είναι ισχυρό χαρτί οπότε ο Δυτικός δεν μπορεί να κάνει leverage το μεγαλύτερο μισθό.Δηλαδή αν ο μέσος Γερμανός που βγάζει 2500 ευρώ πάει Πολωνία για δεκαήμερο π.χ.,ο μέσος Πολωνός που τσιμπάει 900 ευρώ θα του ρίξει στα αυτιά.
Αν πάει Ουκρανία,είναι πιο tricky φάση αφού ο μέσος Ουκρανός είναι στα 300 ευρώ.Και πάλι όμως θα δυσκολευτεί να κάνει leverage για διάφορους λόγους.
Ο μόνος που έχει αποτέλεσμα είμαι εγώ γιατί παίζω στα άκρα και στα όρια.Οχι στους μέσους όρους αλλά στις οριακές επιδόσεις τραβάω τις καταστάσεις στα άκρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ουκρανική επαρχια νομιζω εχει ακομα μελλον,και οχι σε μεγαλα αστικα κεντρα αλλα σε πολεις κατω των 100χιλιαδων.φθηνα και πιο ευκολα..
Βεβαια σεβομαι τη γνωμη των βετερανων του μπλοκ..εγω τωρα κανω τα πρωτα δειλα βήματα ξερω και λιγα ρωσικα κανω έντατικα γιατι η γλωσσα ειναι σημαντικη
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Ωραιότατες σκηνές πολωνικού ρομαντισμού.Δύσκολα να πετύχεις με Βαλκάνιες ή Δυτικές τέτοια σκηνικά.

ikyrMd.jpg


Ερωτεύονται πολύ γρήγορα οι Πολωνέζες είναι και αυτό ένα χαρακτηριστικό τους.
Kαι επι της Φυλ- Street βρισκεις τέτοιες με 20e, και με αλλά 20e βγαζεις και φωτο για το show σου. Στα studio μπορείς να βρεις και πορνοσταρ του σειρηνάκη με 50e, για τρελα σκηνικά.
Τώρα η παραπάνω φώτο είναι στάνταρ κονσέρβα. Γιατί στην παρακάτω, την πιο πρόσφατη, εμφανίζεσαι με κάμπριο..
Mας βρήκες μικρούς και μας δουλεύεις μου φαινεται
 

Συνημμένα

  • IMG-20210505-WA0002 (1).jpg
    IMG-20210505-WA0002 (1).jpg
    57,1 KB · Εμφανίσεις: 46

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Τι σκατα κάνω λάθος γαμωτι μου;;; :think: :think: κάθε φορά που παω ανατ μπλοκ κ δεν παίρνω καλά κ δεν γαμω μουναρες τι κάνω λάθος που εσείς κάνετε σωστά;;;;
Ενώ όταν πάω asia africa latin america παίρνω καλύτερα!!
Kστι κάνω λάθος
Αναμένω τα μυστικά σε μύστες μου
δεν πας μαζι μου
η εστω με τον κμαν
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Τι να πρωτοσχολιάσω. Τα κείμενα ή τις εικόνες?
Θα πω μόνο ξυρίσου...
Kαι το νυχάκι μαύρο μαύρο μέσα στη μπιχλα.. Άγγιγμα και χιλιάρικο θα πήγε η φαση.. -Από αυριο λεω να αρχίσουμε να πληρώνουμε ..τάνες για να τις ακουμπάμε στον ώμο, και να τις φωτογραφιζουμε.Επειτα θα τις ποσταρουμε εδω, για να το παίζουμε γκαμιαδες. Ασχετα αν τις γκαμαμε ή όχι.. Και δε βαριέσαι, η φωτο να βγαίνει.. :confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.041
Like
13.077
Πόντοι
2.606
Δηλαδή μίλαγες σοβαρά ότι ήθελες να σε δασκαλέψει; Λολ, εγώ νόμιζα ότι έκανες χιούμορ.

Κοίτα, πληρώνει πολλά σε αυτό που αποκαλεί σπόνσοριγκ (που στην πραγματικότητα είναι πληρωμένο καμάκι). Κι έχει παραδεχτεί ότι δεν έχει κάνει καμμία επένδυση. Δεν έχει συνειδητοποιήσει τι ωφέλη θα είχε από ένα image making (relooking, χτίσιμο status κλπ) και, πιστεύω, ότι πληρώνει παραπάνω, επειδή τον δέχονται σαν ατσούμπαλο μπάρμπα. Με τα χρόνια θα πληρώνει περισσότερα και θα φτάσει στα όριά του, διότι ο μισθός δεν θα ακολουθεί ισοδύναμη ανοδική πορεία.

Με τη σεξουαλική του εμμονή βαδίζει σε αδιέξοδο. Αν έχει κληρονομική περιουσία ή εξασκεί επάγγγελμα που έχει πάντα ζήτηση πχ ιατρικό/παραιατρικό/νοσηλευτικό (κάπου σε αυτόν το χώρο έχει κυκλοφορήσει ότι κινείται) δεν θα καταστραφεί. Βέβαια, καθώς είναι καμάκι, κι όχι σπόνσορας, παίζει στην πρώτη γραμμή και μπορεί να του συμβεί και κανένα ατύχημα πχ να τον τσαλακώσει κανένας άσβερκος ή να τσακωθεί με τίποτα πιωμένους νεαρούς.

Τι είδους μαθητεία να κάνεις κοντά του; Να μάθεις να ξοδεύεις όσα βγάζεις με κόπο σε γκάου γκόμενες που σε περιμένουν σαν ATM και, αν δεν έχεις καβάτζα, να μείνεις στο τέλος ταπί;

Νομίζω ότι καλύτερα από τον kman τα καταφέρνεις κι έχεις και τα σκηνικά σου, διαφορετικά κάθε φορά.
τι καταλαβες τωρα με το να προσπαθεις να απαξιωνεις ενα ανθρωπο που θελει να ζει την ζωη του με το δικο του τροπο ταγμενος στο μουνι αρρωστος πληρωνοντας αυτος και μονο τα παθη του?
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Να πάρω κ τετράδια σημειώσεις για να μαθαινω :headbaning2:
ρε βλαχο
βρε ταγαρι
ακομα στο τετραδιο και το στυλο εχεις μεινει;
μηπως να στα στελνουμε με σηματα καπνου:tn36:
παρε ενα ψηφιακο σημειωματαριο
ή εισαι γερολαδας; :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
ρε βλαχο
βρε ταγαρι
ακομα στο τετραδιο και το στυλο εχεις μεινει;
μηπως να στα στελνουμε με σηματα καπνου:tn36:
παρε ενα ψηφιακο σημειωματαριο
ή εισαι γερολαδας; :grin:
Παλιάς σχολης
Έτσι μάθαμε στο κομμουνιστικό μπλοκ εμείς
Η τεχνολογία είναι των καπιταλιστών για να ελέγχουν τις μαζες :happy: :rockon:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.856
Κριτικές
21
Like
11.019
Πόντοι
4.546
Kαι επι της Φυλ- Street βρισκεις τέτοιες με 20e, και με αλλά 20e βγαζεις και φωτο για το show σου. Στα studio μπορείς να βρεις και πορνοσταρ του σειρηνάκη με 50e, για τρελα σκηνικά.
Αυτό είναι αλήθεια. Δε χρειάζεται να τρέχεις στου διαόλου τη μάνα για να βγάλεις φώτο με γκόμενες, ενώ τις έχεις δίπλα σου. Βέβαια αν το συνδιάσεις με ταξίδι (κανονικό ταξίδι) εκεί πάω πάσο. Ο θείος κμαν τραβάει το δικό του δρόμο!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ουκρανική επαρχια νομιζω εχει ακομα μελλον,και οχι σε μεγαλα αστικα κεντρα αλλα σε πολεις κατω των 100χιλιαδων.φθηνα και πιο ευκολα..
Βεβαια σεβομαι τη γνωμη των βετερανων του μπλοκ..εγω τωρα κανω τα πρωτα δειλα βήματα ξερω και λιγα ρωσικα κανω έντατικα γιατι η γλωσσα ειναι σημαντικη

Οντως στις μικρές πόλεις είναι πάμφθηνα αλλά υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα.Δεν υπάρχουν καθόλου μουνιά.Ολες οι εμφανίσιμες έχουν μεταναστεύσει στις μεγάλες πόλεις και στο εξωτερικό.Οι μικρές πόλεις είναι άδειες κυριολεκτικά δεν έχεις τι να κάνεις.
Εχω πάει Κρεμεντσούγκ,Τερνόπιλ κτλ και τα είδα όλα κωλυόμενα.Πλέον και Λβωφ,πόλη 800 χιλιάδων να πας έχει αδειάσει σχετικά.
Η επαρχία έχει τελειώσει προ πολλού Ουκρανία.Μόνο Κίεβο έχει ακόμα μουνί ίσως και Οντέσα.
Παλιά δηλαδή προ 2017 έφερνα συχνά γκόμενες από μικρές πόλεις Κίεβο για πούτσο.Μιλάμε παίρνανε το λεωφορείο και κάνανε 6 μέχρι και 18 ώρες διαδρομή.Τώρα πλέον είναι αδύνατο να φέρεις γκόμενα της προκοπής αν δεν τα σκάσεις.

Μόνο Ρωσία επαρχία ίσως βρεις καλή γκόμενα για δεσμό.Δηλαδή μία μόνο εφτάρι π.χ. και κάπως μεγαλούτσικη γύρω στα 30 χωρίς λεφτά αλλά θα πρέπει να επισκέπτεσαι συχνά.Ρωσία οι επαρχιακές πόλεις έχουν ακόμα γκόμενες,δεν έχουν μεταναστεύσει.Ουκρανία έχουν φύγει όλες λόγω φρι βίζας.
Δηλαδή συνδυασμός βαθιά επαρχία,φτηνά αλλά καταθλιπτικά,καλά και σχετικά εύκολα γκομενάκια μόνο Ρωσία παίζει αλλά μην περιμένεις να σου πει κάποιος τις σωστές πόλεις να πας,αυτές είναι μυστικά για όσους πάνε και δε θέλουν να χαλάσουν τα μέρη.Η Ρωσία είναι αχανής οπότε τρέχα γύρευε πρέπει να βρεις το σωστό μέρος μόνος σου.
Αν δεν έκανα σπόνσορινγκ και δεν κυνηγούσα μόντελες,Ρωσία θα πήγαινα πλέον σε μια δυο στάνταρντ γκόμενες και τέλος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
Οντως στις μικρές πόλεις είναι πάμφθηνα αλλά υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα.Δεν υπάρχουν καθόλου μουνιά.Ολες οι εμφανίσιμες έχουν μεταναστεύσει στις μεγάλες πόλεις και στο εξωτερικό.Οι μικρές πόλεις είναι άδειες κυριολεκτικά δεν έχεις τι να κάνεις.
Εχω πάει Κρεμεντσούγκ,Τερνόπιλ κτλ και τα είδα όλα κωλυόμενα.Πλέον και Λβωφ,πόλη 800 χιλιάδων να πας έχει αδειάσει σχετικά.
Η επαρχία έχει τελειώσει προ πολλού Ουκρανία.Μόνο Κίεβο έχει ακόμα μουνί ίσως και Οντέσα.
Παλιά δηλαδή προ 2017 έφερνα συχνά γκόμενες από μικρές πόλεις Κίεβο για πούτσο.Μιλάμε πέρνανε το λεωφορείο και κάνανε 6 μέχρι και 18 ώρες διαδρομή.Τώρα πλέον είναι αδύνατο να φέρεις γκόμενα της προκοπής αν δεν τα σκάσεις.
Από Μινσκ είχα πάει Λεοπόλις 1999 ούτε φώτα δεν ειχαν στους δρόμους κ είχα τρομάξει
Βέβαια είχε απίστευτο μουνι που έβλεπαν τον δυτικό sex volcano jean levis πουκάμισο κ Timberland παπούτσι λες κ ήμουν διαστημανθρωπος- κλασσικός Έλληνας φοιτητής 90's

Βέβαια από φαγητό η Λεοπόλις μόνο σούπες κ δεν έβλεπες ούτε μια χοντρή
Γενικά lvyv έχει ωραίες κοπέλες
@Kman2 ποια η γνώμη σου για Εκουαδόρ κ Παναμά για σπονσοριγκ διότι ψήνομαι αν βρω άκρη με την πανδημία;
Helpppp
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Από Μινσκ είχα πάει Λεοπόλδος το 1999 ούτε φώτα δεν ειχαν στους δρόμους κ είχα τρομάξει
Βέβαια είχε απίστευτο μουνι που έβλεπαν τον δυτικό sex volvamo jean levis πουκάμισο κ Timberland παπούτσι λες κ ήμουν διαστημανθρωπος

Βέβαια από φαγητό η Λεοπόλδος μόνο σούπες κ δεν έβλεπες ούτε μια χοντρή
Γενικά lvyv έχει ωραίες κοπέλες
@Kman2 ποια η γνώμη σου για Εκουαδόρ κ Παναμά για σπονσοριγκ διότι ψήνομαι αν βρω άκρη με την πανδημία;
Helpppp

Εγώ Βενεζουέλα θα πήγαινα.Χαμός γίνεται εκεί όλες ψάχνουν σπόνσορα.Αν επιβιώσεις βέβαια.
Αλλά δε γουστάρω μη Ευρωπαίες δεν καυλώνω καθόλου με Λατίνες,μαύρες,Ασιάτισσες.Εξαίρεση κάπως οι Αργεντινές που είναι και οι πιο δύσκολες και ευρωποφέρνουν.
Πόλεις όπως Λβωφ έχουν οι γκόμενες πολωνική νοοτροπία δηλαδή ερωτεύονται γρήγορα όπερ μεθερμηνευόμενον αν είσαι κάτω των 35 και σε δουν σα γαμπρό γαμάς αβέρτα εικοσάχρονες φοιτήτριες αφού είναι φοιτητούπολη.Αν όμως έχεις περάσει τα 35 και δε σε βλέπουν πια σα γαμπρό δεν έχει καθόλου υλικό αφού μετά τα 22 είναι όλες παντρεμένες,αρραβωνιασμένες ή σε σοβαρή σχέση.Αντε να μένουν τίποτα χωρισμένες,πουτάνες ή παλαβές.
Για μπαρμπάδες μόνο Κίεβο και πάλι Κίεβο.Επαρχία δε σε παίρνει.Κίεβο γαμάς και εικοσάρες και εικοσιπεντάρες και 30άρες και ΜΙΛΦ και παντρεμένες και ανύπαντρες και ψώλες και σοβαρές και πάρτυ girls και από όλα.Εχει τα πάντα αν διαθέτεις το αντίστοιχο βαλάντιο.Κανείς δε μένει δυσαρεστημένος στο Κίεβο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Εγώ Βενεζουέλα θα πήγαινα.Χαμός γίνεται εκεί όλες ψάχνουν σπόνσορα.Αν επιβιώσεις βέβαια.
Αλλά δε γουστάρω μη Ευρωπαίες δεν καυλώνω καθόλου με Λατίνες,μαύρες,Ασιάτισσες.Εξαίρεση κάπως οι Αργεντινές που είναι και οι πιο δύσκολες και ευρωποφέρνουν.
Πόλεις όπως Λβωφ έχουν οι γκόμενες πολωνική νοοτροπία δηλαδή ερωτεύονται γρήγορα όπερ μεθερμηνευόμενον αν είσαι κάτω των 35 και σε δουν σα γαμπρό γαμάς αβέρτα εικοσάχρονες φοιτήτριες αφού είνι φοιτητούπολη.Αν όμως έχεις περάσει τα 35 και δε σε βλέπουν πια σα γαμπρό δεν έχει καθόλου υλικό αφού μετά τα 22 είναι όλες παντρεμένες,αρραβωνιασμένες ή σε σοβαρή σχέση.Αντε να μένουν τίποτα χωρισμένες ή παλαβές.
Για μπαρμπάδες μόνο Κίεβο και πάλι Κίεβο.Επαρχία δε σε παίρνει.
Μιλησα χθες με φιλο μου που μενει καρακας 30 χρονια.
Μια βδομαδα κλειστα, μια ανοιχτα μισοlockdown δλδ.
Ανεβαλα το ταξιδι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
Εγώ Βενεζουέλα θα πήγαινα.Χαμός γίνεται εκεί όλες ψάχνουν σπόνσορα.Αν επιβιώσεις βέβαια.
Αλλά δε γουστάρω μη Ευρωπαίες δεν καυλώνω καθόλου με Λατίνες,μαύρες,Ασιάτισσες.Εξαίρεση κάπως οι Αργεντινές που είναι και οι πιο δύσκολες και ευρωποφέρνουν.
Πόλεις όπως Λβωφ έχουν οι γκόμενες πολωνική νοοτροπία δηλαδή ερωτεύονται γρήγορα όπερ μεθερμηνευόμενον αν είσαι κάτω των 35 και σε δουν σα γαμπρό γαμάς αβέρτα εικοσάχρονες φοιτήτριες αφού είνι φοιτητούπολη.Αν όμως έχεις περάσει τα 35 και δε σε βλέπουν πια σα γαμπρό δεν έχει καθόλου υλικό αφού μετά τα 22 είναι όλες παντρεμένες,αρραβωνιασμένες ή σε σοβαρή σχέση.Αντε να μένουν τίποτα χωρισμένες,πουτάνες ή παλαβές.
Για μπαρμπάδες μόνο Κίεβο και πάλι Κίεβο.Επαρχία δε σε παίρνει.
Διαφωνώ με λατινες διότι οι λευκανες λατινες είναι οι πιο ωραίες γυναίκες παγκοσμίως
Συμφωνώ με τον35+ ότι πρωτεύουσα κ μόνο πρωτεύουσα
Όλες οι πιτσιρίκες επαρχία κυρίως από τα είκοσι φουσκωμένες η με παιδιά ή ακόμα κ με παιδιά κ διαζυγιο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
Μιλησα χθες με φιλο μου που μενει καρακας 30 χρονια.
Μια βδομαδα κλειστα, μια ανοιχτα μισοlockdown δλδ.
Ανεβαλα το ταξιδι
Κ εγώ σήμερα με το πρόξενο Εκουαδόρ κ πρεσβεία Παναμά αλλά εκεί ανοικτά
Σσ καλα Παναμάς είναι σαν ευρωπαϊκή χώρα

Παντού έχουν ξεφύγει τα αεροπορικά εισιτήρια
Φτηνοδουλεια μόνο Ουκρανία κ ryanair
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom