Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Σαντορινη - Μυκονο πληρωνεις εν γνωσει σου πολλα λογω του image των νησιων , Κιεβο λογω των μουνιων.
Γερμανια για το τιποτα ουσιαστικα , αυτο εννοω και ειδικα στα greek restaurants ...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Σαντορινη - Μυκονο πληρωνεις εν γνωσει σου πολλα λογω του image των νησιων , Κιεβο λογω των μουνιων.
Γερμανια για το τιποτα ουσιαστικα , αυτο εννοω και ειδικα στα greek restaurants ...

Είναι τίποτα αλλά είναι η εύκολη λύση να εντυπωσιαστεί η γκόμενα.Δεν έχεις εναλλακτικές.Πού να την πας?Στο λαμόγιο τον Ιταλό ή το Γάλλο?
Γερμανία παίζει συνειδητή υποβάθμιση στο σέρβις για να έχεις τα θετικά της Γερμανίας όσα είναι αυτά.
Γερμανία είναι η εύκολη λύση αλλά έχεις τεράστια εμπόδια από τη συμπεριφορά ντόπιων ξένων,έχει πολλούς μαλάκες αυτή η χώρα,σου σπάνε συνέχεια τα αρχίδια.
Δηλαδή ενώ οι γκόμενες εντυπωσιάζονται με τα κτίρια και τις πόλεις,η σκατά συμπεριφορά των κατοίκων που δεν μπορείς να τους αποφύγεις χαλάει πολύ το αποτέλεσμα.

Η Αθήνα για παράδειγμα κάνει πολύ κακή εντύπωση στις γκόμενες και στο Κίεβο δεν έρχεται ουσιαστικά σοβαρή γκόμενα από άλλη χώρα χωρίς αξιόλογο κίνητρο.Τα νησιά που αξίζουν και όντως κάνουν πολύ καλή εντύπωση είναι πανάκριβα.Vfm είναι μόνο η Πολωνία κατά τη γνώμη μου και λίγο η Τσεχία.Δηλαδή πιο ισορροπημένη προσέγγιση αλλά και πάλι δύσκολα ξένες γκόμενες εξιτάρονται να έρθουν Πολωνία.
Μια Ουκρανέζα μπορεί να έρθει αλλά αυτή τη γαμάς και Ουκρανία.Μια Ρωσίδα χλωμό να έρθει και μια Λευκορρωσίδα κάπως δύσκολα.Πιο εύκολα έρχονται Τουρκία που λέει ο λόγος.

Γενικά πάντως από την εμπειρία μου το καλύτερο είναι να φέρνεις Σλάβες σε άλλες σλαβικές χώρες είτε να πας στις χώρες που μένουν.Σίγουρα στα νησιά Ελλάδα περνάς και εσύ καλύτερα αλλά γενικά το καλύτερο μέρος προορισμού για να τη βρεις είναι οι σλαβικές χώρες.
Εχεις και τρελό πλεονέκτημα Slavija οτι έχεις ταυτόχρονα πολλά μουνάκια διαθέσιμα δηλαδή αν κάτι στραβώσει με τη δικιά σου βρίσκεις αντικαταστάτρια σε dt ενώ άμα το πάθεις αυτό Γερμανία ή ελληνικό νησί τον ήπιες κλαρίνο,καταστρέφεται η σεξοεκδρομή.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πάντως Κίεβο δεν υπήρξε φορά που να πήγα και να μην πέρασα καλά.Είναι η εγγυημένη λύση.Εχω πάει δεκάδες φορές ίσως πάνω από 100 και πάντα ήτανε καλά.
Και Πολωνία βέβαια κατά 80% περνάω καλά.Οχι όμως πάντα και σίγουρα όπως Κίεβο.Το ίδιο ισχύει και νησιά,Τσεχία,Ρωσία και Γερμανία.
Ρωσία κάθε φορά τσακώθηκα κάπως με τις γκόμενες και δεν πέρασα τόσο καλά όσο Ουκρανία.Που επίσης τσακώθηκα βέβαια μερικές φορές στην επαρχία.
Γενικά η εύκολη και στάνταρντ λύση είναι Κίεβο και πηγαίνω από το 2003 αλλά έχω βαρεθεί κάπως να βλέπω τα ίδια και τα ίδια.Είναι όμως σίγουρα η πιο αποτελεσματική λύση.Θυσιάζεις κάπως σε θέαμα,ανέσεις και προσωπική καλοπέραση για να έχεις μεγαλύτερες δυνατότητες σε μουνί.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Το βαλκανικό μου χέρι κάνει μασάζ στην Κροάτισα 190.

uzpEGv.jpg


Αναβάθμιση από τα σαλόνια της Αμερικής και του WNBA στο γλυφοκώλι στον άρχοντα.

NE7KAB.jpg


Τυπικός λογαριασμός ελληνικού εστιατορίου στη Φρανκφούρτη για συνηθισμένα πράγματα.

eEy7Ku.jpg



I9f8U8.jpg



Αλλά οι Βαλκάνιες δεν το έχουνε.Ουσία μεν αλλά καμία σχέση με τον πολωνικό ρομαντισμό.
Παρόλα αυτά αν είσαι Γερμανία και καλείς τη γκόμενα εδώ τα ελληνικά εστιατόρια είναι μια καλή λύση για να είναι η γκόμενα ευχαριστημένη και να ρίξεις κανάν πούτσο.
Το πρόβλημα Γερμανία είναι το σέρβις.Συνήθως αν έχεις να κάνεις με μη Ελληνες ή έστω Ιταλούς το σέρβις είναι για τον πούτσο.Ελλάδα με τα ίδια λεφτά στα νησιά νιώθεις ημίθεος και βάλε,όλοι κάνουν τεμενάδες.Γερμανία το αντίστροφο.

Και Πολωνία άμα κάνεις τέτοια κατανάλωση το πολωνικό γκαρσόνι μόνο κώλο δε στήνει για να τσιμπήσει το πουρμπουάρ.

Of9ulO.jpg


119 zloty(26 ευρώ) στο σέρβις αμαλάχι.Πώς να μην κάνει μετά η γκόμενα σπέσιαλ μπούκι?
Για εμπειρία άρχοντος συνιστώ Πολωνία,Ουκρανία.Αυτές είναι χώρες.
Αφού δεν σχολιάζει ο Τζόν,ας το κάνω εγώ.

Στην πρώτη φώτο,κόβουμε και κανένα νύχι.Αλλο που έχεις να το κάνεις από την άλωση της Πόλης.Κρίμα την κοπέλα.

Στην δεύτερη μιλάμε για μεγάλη αναβάθμιση.Από τα σαλόνια στα αλώνια η κοπέλα.Ρίξε όμως ένα ξυρισματάκι που λέει και ο Τζόν.

Για τα υπόλοιπα,να ξέρεις ότι ένας σπόνσορας το φυσάει το χρήμα,δεν είναι σαν εσένα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι να πρωτοσχολιάσω. Τα κείμενα ή τις εικόνες?
Θα πω μόνο ξυρίσου...
Το μεγαλύτερο κακό στον Κμαν το κάνουν οι ''φανς'' του και οι μόντς που τον αφήνουν να λέει τα δικά του.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.812
Πόντοι
3.556
ο τροβαδούρος που εχει χαθει να πουμε και αφηνει ολα τα νιαμου να λερώνουν το ένδοξο ανατολικό νημα :confused::confused::confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.856
Κριτικές
21
Like
11.019
Πόντοι
4.546

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
Τι σκατα κάνω λάθος γαμωτι μου;;; :think: :think: κάθε φορά που παω ανατ μπλοκ κ δεν παίρνω καλά κ δεν γαμω μουναρες τι κάνω λάθος που εσείς κάνετε σωστά;;;;
Ενώ όταν πάω asia africa latin america παίρνω καλύτερα!!
Kστι κάνω λάθος
Αναμένω τα μυστικά σε μύστες μου
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τι σκατα κάνω λάθος γαμωτι μου;;; :think: :think: κάθε φορά που παω ανατ μπλοκ κ δεν παίρνω καλά κ δεν γαμω μουναρες τι κάνω λάθος που εσείς κάνετε σωστά;;;;
Ενώ όταν πάω asia africa latin america παίρνω καλύτερα!!
Kστι κάνω λάθος
Αναμένω τα μυστικά σε μύστες μου

Γιατί είσαι στρογγυλός και σφαιρικός.Στο ανατολικό μπλοκ πρέπει να είσαι σπασμένος να έχεις γωνίες.
Πρέπει να είσαι αιχμηρός για να κάνεις διάτρηση που λένε.
Οι πιο πολλοί όταν βλέπουν τον ανταγωνισμό και την αντίδραση τα παρατάνε.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Τι σκατα κάνω λάθος γαμωτι μου;;; :think: :think: κάθε φορά που παω ανατ μπλοκ κ δεν παίρνω καλά κ δεν γαμω μουναρες τι κάνω λάθος που εσείς κάνετε σωστά;;;;
Ενώ όταν πάω asia africa latin america παίρνω καλύτερα!!
Kστι κάνω λάθος
Αναμένω τα μυστικά σε μύστες μου
Δεν ακουτε τον Παπα κυριε που ξερει ολα τα μυστικα της Ουκρανιας
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
Γιατί είσαι στρογγυλός και σφαιρικός.Στο ανατολικό μπλοκ πρέπει να είσαι σπασμένος να έχεις γωνίες.
Πρέπει να είσαι αιχμηρός για να κάνεις διάτρηση που λένε.
Οι πιο πολλοί όταν βλέπουν τον ανταγωνισμό και την αντίδραση τα παρατάνε.
Έχεις δίκιο
Μάλλον είμαι φοβιτσιαρης στον ανταγωνισμο :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Θα σε πάρω για image maker kman2!!!!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Είναι feeling.Μπουκάρεις στο Grey club στο Βρότσλαβ ή στο Pacha Poznan με τις μούνες και έχεις ήδη φτιαχτεί.Και μόνο που είσαι ανάμεσα στις μούνες φτάνει.Μιλάμε για αναπτέρωση ηθικού.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Είναι feeling.Μπουκάρεις στο Grey club στο Βρότσλαβ ή στο Pacha Poznan με τις μούνες και έχεις ήδη φτιαχτεί.Και μόνο που είσαι ανάμεσα στις μούνες φτάνει.Μιλάμε για αναπτέρωση ηθικού.
Έχεις μπερδέψει τη βούρτσα Με την Λούτσα.
Εδώ μιλάμε για Ουκρανία και εσύ κόλλησες και μιλάς για Πολωνία .
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.908
Πόντοι
21.896
Είναι feeling.Μπουκάρεις στο Grey club στο Βρότσλαβ ή στο Pacha Poznan με τις μούνες και έχεις ήδη φτιαχτεί.Και μόνο που είσαι ανάμεσα στις μούνες φτάνει.Μιλάμε για αναπτέρωση ηθικού.
Μάλλον πρέπει να είσαι κ λίγο ωραίος λιντερ ώστε να ελκυεις τις σλαβες κ να απλώνεις το μαρουλι
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Είναι τίποτα αλλά είναι η εύκολη λύση να εντυπωσιαστεί η γκόμενα.Δεν έχεις εναλλακτικές.Πού να την πας?Στο λαμόγιο τον Ιταλό ή το Γάλλο?
Γερμανία παίζει συνειδητή υποβάθμιση στο σέρβις για να έχεις τα θετικά της Γερμανίας όσα είναι αυτά.
Γερμανία είναι η εύκολη λύση αλλά έχεις τεράστια εμπόδια από τη συμπεριφορά ντόπιων ξένων,έχει πολλούς μαλάκες αυτή η χώρα,σου σπάνε συνέχεια τα αρχίδια.
Δηλαδή ενώ οι γκόμενες εντυπωσιάζονται με τα κτίρια και τις πόλεις,η σκατά συμπεριφορά των κατοίκων που δεν μπορείς να τους αποφύγεις χαλάει πολύ το αποτέλεσμα.
Δηλαδή δεν μπορεί να κάνει κανείς τον σπόνσορα στη Γερμανία; Τόσα προβλήματα πια σε μία σύγχρονη ευρωπαική χώρα; Μήπως μας δουλεύεις; Θέλω να ακούσω γνώμες κι από άλλους κατοίκους Γερμανίας, γιατί μου είναι δύσκολο να το πιστέψω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δηλαδή δεν μπορεί να κάνει κανείς τον σπόνσορα στη Γερμανία; Τόσα προβλήματα πια σε μία σύγχρονη ευρωπαική χώρα; Μήπως μας δουλεύεις; Θέλω να ακούσω γνώμες κι από άλλους κατοίκους Γερμανίας, γιατί μου είναι δύσκολο να το πιστέψω.
Μια χαρα τα λεει,γερμανια δεν σταυρωνεις ευκολα γκομενα.
Δεν πιανει στη γερμανια το σπονσοριλικι εκτος και αν εισαι κανας κροισος.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Μια χαρα τα λεει,γερμανια δεν σταυρωνεις ευκολα γκομενα.
Δεν πιανει στη γερμανια το σπονσοριλικι εκτος και αν εισαι κανας κροισος.
Για τις υπηρεσίες και τη χάλια συμπεριφορά των ντόπιων γκρινιάζει. Δεν λέμε να βρει γερμανίδες, αλλά να έρχονται εκεί σλάβες. Εξ άλλου, αν μιλάμε για σωστό σπόνσορινγκ, οι σπονσορέτες ψάχνουν τον σπόνσορα κι όχι το αντίθετο.
Σε τι τον εμποδίζουν οι Γερμανοί να κάνει σπόνσορινγκ, δεν κατάλαβα ακριβώς. Ένα επεισόδιο με έναν άραβα ταξιτζή έχει αναφέρει. Τέτοια απρόοπτα μπορούν να συμβούν σχεδόν παντού. Δηλαδή τώρα να πιστέψουμε ότι είναι υποβαθμισμένη η ζωή στη Γερμανία και δεν μπορείς να κάνεις τα γούστα σου;
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Τι σκατα κάνω λάθος γαμωτι μου;;; :think: :think: κάθε φορά που παω ανατ μπλοκ κ δεν παίρνω καλά κ δεν γαμω μουναρες τι κάνω λάθος που εσείς κάνετε σωστά;;;;
Ενώ όταν πάω asia africa latin america παίρνω καλύτερα!!
Kστι κάνω λάθος
Αναμένω τα μυστικά σε μύστες μου
Ρωτα τον κμαν τυπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom