Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Κ Τελικά. Έγινε βιγκαν κ στο μουνι κ στο φαγητό δλδ καθόλου κρέας :rockon:
Γαμησε ομως μουνια για τα οποια το 90% των Ελληνων και οχι μονο τον επαιξαν ασταματητα

ασε που μπορει να ξαναρχισει , ποτε δεν ξερεις :grin:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Πολυ σοβαρα το παιρνουν καποιοι ... χαβαλε κανουμε

απλα το μαυρο, ασπρο δεν γινεται :grin:
πες τα τασο:sopase:
If u go with black ,u never go back
σορρυ αλλα αυτο το λενε για τους μαυρους οχι για της μαυρες:tn36:
εκτος αν εχασα επειδοδειο :effemine:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Μαγαζιά χωρίς πίστα, πφφφ :badair:
Λες και είναι εργοστάσια
Αυτο ειναι μπαρ - ρεστοραν
σχεδον ολα τα κλαμπ στο μπλοκ εχουν πιστα , αυτο ειναι το καλο και αν εχεις τραπεζι κανεις παιχνιδι ανετα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να ρωτήσω εγώ ο αδαής κάτι?
Στο ''άθλημα'' που πραγματέυεται ο τίτλος του εν λόγω νήματος,δεν υποτίθεται ότι ο σπόνσορας είναι οικονομικά ευκατάστατος,με ένα κάποιο status και ότι οι ''υποψήφιες'' έρχονται εκείνες σε αυτόν παρά το αντίστροφο?Επίσης,το εν λόγω ''άθλημα'' έχει κάποια σχέση (έστω και εξ αγχιστείας) με αυτό που παρουσιάζει ο νηματοθέτης?Εν ολίγοις τριήμερη ''απόδραση'' στο πρώην ανατολικό μπλόκ με οικονομίες για τις όποιες λιώνει σε πολύωρες βάρδιες (κάτι που δεν είναι ντροπή) και πολλές πιθανότητες να ''πάει κουβά''? (η ιστορία με τον Αμερικάνο και η άλλη περί δυσωδίας τρανά παραδείγματα!)
Λέω τώρα εγώ...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Άμα θες Έλα Μοζαμβίκη τον άλλον μήνα μαζί μου :rockon: :rockon:

Σιγά μην πάω στην Αραπιά να δω γορίλες,κροκόδειλες,Βούλγαρους και μαύρες.
Εχω τοσα μερη ακόμα να δω σλαβικό κόσμο,είναι δυνατόν να μην έχει επισκεφτεί καποιος Σλουπσκ,Bydgoscz και Kielce,την πατρίδα του Λιρόι και να τρέχει στη Μοζαμβίκη και τις αραπιές?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Σιγά μην πάω στην Αραπιά να δω γορίλες,κροκόδειλες,Βούλγαρους και μαύρες.
Εχω τοσα μερη ακόμα να δω σλαβικό κόσμο,είναι δυνατόν να μην έχει επισκεφτεί καποιος Σλουπσκ,Bydgoscz και Kielce,την πατρίδα του Λιρόι και να τρέχει στη Μοζαμβίκη και τις αραπιές?
Ναι αλλα στην αραπιά πεφτει και φυστίκι αράπικο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.732
Κριτικές
184
Like
43.905
Πόντοι
21.896
Σιγά μην πάω στην Αραπιά να δω γορίλες,κροκόδειλες,Βούλγαρους και μαύρες.
Εχω τοσα μερη ακόμα να δω σλαβικό κόσμο,είναι δυνατόν να μην έχει επισκεφτεί καποιος Σλουπσκ,Bydgoscz και Kielce,την πατρίδα του Λιρόι και να τρέχει στη Μοζαμβίκη και τις αραπιές?
:rockon: :rockon: :rockon: μοίρασε πόνο στους άσχετους λιντερ που θέλουν τρομάρα τους κ αραπια

Όλοι οι τουριστικοί οδηγοί παγκοσμίως έχει το σλουπσκ μπυντγκοσζ για μουνι κ διακοπες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Προσωπικα θα παω καποτε αραπια για ενα και μονο λογο ...
να δω τα μερη που εζησε ο πατερας μου για τρια χρονια (1942-1945) με τους αγγλους στο Γιοχανεσμπουργκ , θυμαμαι παντως που μου ελεγε συνεχως οτι οι μαυρες δεν ειναι καθολου ωραιες.
Απο τοτε μαλλον εγινα ρατσιστης :confused:
 

thaidrean1984

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
του τα χετε σκοτισει
αυτοι που κραζουν
να μας πουν (οχι να δειξουν) τις επιτυχιες σας το 2019-2020-2021
οι μονοι που ταξιδευουν ειναι ο κμαν και ο βολκανος
ψιτ βολκανο γαματο ταξιδι Ανταρκτικη τι Μονζαβικη και μαλακιες
θα δεις και πιγκουινους :grin:
Και εγώ).... Αλλά δεν θα γράψω ποτέ εδώ για να κάθομαι να εξηγώ πράγματα που οι άλλοι ποτέ δεν θα πιστέψουν, Ουκρανία είναι πάντα μουνολιβαδο με άπειρα θέματα άνω τον 30 που είναι το target με έμφανιση άνω του 7 και χωρίς πολλά σπονσοριλικια αν ξέρεις τι και πώς να το κάνεις και να το πεις, ειδικά αν ξέρεις και λίγα ρωσικά κουράγιο να έχεις να γαμας
 

thaidrean1984

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Να ρωτήσω εγώ ο αδαής κάτι?
Στο ''άθλημα'' που πραγματέυεται ο τίτλος του εν λόγω νήματος,δεν υποτίθεται ότι ο σπόνσορας είναι οικονομικά ευκατάστατος,με ένα κάποιο status και ότι οι ''υποψήφιες'' έρχονται εκείνες σε αυτόν παρά το αντίστροφο?Επίσης,το εν λόγω ''άθλημα'' έχει κάποια σχέση (έστω και εξ αγχιστείας) με αυτό που παρουσιάζει ο νηματοθέτης?Εν ολίγοις τριήμερη ''απόδραση'' στο πρώην ανατολικό μπλόκ με οικονομίες για τις όποιες λιώνει σε πολύωρες βάρδιες (κάτι που δεν είναι ντροπή) και πολλές πιθανότητες να ''πάει κουβά''? (η ιστορία με τον Αμερικάνο και η άλλη περί δυσωδίας τρανά παραδείγματα!)
Λέω τώρα εγώ...
Όχι,αν ηλικίακα είσαι έως 45 δεν χρειάζεται σπονσοριλικια, έκτος αν κυνηγάς πιπινια έως 25 που αν δεν πληρώσεις δώρα κτλ δεν γαμας ποτέ ας είσαι και ο Ρουβάς,το θέμα είναι το σωστό target group και να πλασάρεις το status σου όσο μπορείς και χωρίς πολλά παπατζιλικια, να δείχνεις ότι πηγαίνεις σταθερά εκεί και έχεις λόγους για αυτό και να χτίζεις βάσεις, τώρα οποίος θέλει να πληρώσει για να γαμησει το κάνει και στην Ελλάδα γιατί να τρέχει πάνω;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ανατολικα του Οντερ ξεκινανε απεραντα εξωτικά μουνολιβαδα με γελαδια και βυζοφορες παρθένες πισω απο θάμνους.Τι να κάνεις να τρέχεις στην υποσαχαρια Αφρική με τους ιπποποταμους και τις ακρίδες οταν ο παράδεισος είναι δίπλα.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Προσωπικα θα παω καποτε αραπια για ενα και μονο λογο ...
να δω τα μερη που εζησε ο πατερας μου για τρια χρονια (1942-1945) με τους αγγλους στο Γιοχανεσμπουργκ , θυμαμαι παντως που μου ελεγε συνεχως οτι οι μαυρες δεν ειναι καθολου ωραιες.
Απο τοτε μαλλον εγινα ρατσιστης :confused:
δεν εισαι ρατσιστης
αυτοι ειναι μαυροι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Το βαλκανικό μου χέρι κάνει μασάζ στην Κροάτισα 190.

uzpEGv.jpg


Αναβάθμιση από τα σαλόνια της Αμερικής και του WNBA στο γλυφοκώλι στον άρχοντα.

NE7KAB.jpg


Τυπικός λογαριασμός ελληνικού εστιατορίου στη Φρανκφούρτη για συνηθισμένα πράγματα.

eEy7Ku.jpg



I9f8U8.jpg



Αλλά οι Βαλκάνιες δεν το έχουνε.Ουσία μεν αλλά καμία σχέση με τον πολωνικό ρομαντισμό.
Παρόλα αυτά αν είσαι Γερμανία και καλείς τη γκόμενα εδώ τα ελληνικά εστιατόρια είναι μια καλή λύση για να είναι η γκόμενα ευχαριστημένη και να ρίξεις κανάν πούτσο.
Το πρόβλημα Γερμανία είναι το σέρβις.Συνήθως αν έχεις να κάνεις με μη Ελληνες ή έστω Ιταλούς το σέρβις είναι για τον πούτσο.Ελλάδα με τα ίδια λεφτά στα νησιά νιώθεις ημίθεος και βάλε,όλοι κάνουν τεμενάδες.Γερμανία το αντίστροφο.

Και Πολωνία άμα κάνεις τέτοια κατανάλωση το πολωνικό γκαρσόνι μόνο κώλο δε στήνει για να τσιμπήσει το πουρμπουάρ.

Of9ulO.jpg


119 zloty(26 ευρώ) στο σέρβις αμαλάχι.Πώς να μην κάνει μετά η γκόμενα σπέσιαλ μπούκι?
Για εμπειρία άρχοντος συνιστώ Πολωνία,Ουκρανία.Αυτές είναι χώρες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ωραιότατες σκηνές πολωνικού ρομαντισμού.Δύσκολα να πετύχεις με Βαλκάνιες ή Δυτικές τέτοια σκηνικά.

ikyrMd.jpg


Ερωτεύονται πολύ γρήγορα οι Πολωνέζες είναι και αυτό ένα χαρακτηριστικό τους.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Οι αντρες στο μπλοκ δεν τις εκτιμανε πολυ και για αυτο τις γαμανε και σχετικα ανετα ,ετσι παει συνηθως.

ΥΓ. βλεποντας τον λογαριασμο στο ελληνικο της Γερμανιας ...
τα περισσοτερα πιανουν κωλο με θεα τον κλασικο κηπο που βλεπει στο πουθενα :grin: ακου 160 ευρω
το 17 τρια ατομα ειχαμε δωσει 470 σε ουρανοξυστη με θεα την london bridge και απιθανες γευσεις , οι Αγγλοι ειναι πιο ψαγμενοι σε ολα σε σχεση με τους Γερμανους που τους ξυριζουν κανονικα και με τον νομο επισης σε ισπανικα και ιταλικα ρεστοραν.
 

Συνημμένα

  • 97.jpg
    97.jpg
    667,9 KB · Εμφανίσεις: 40
  • 99.jpg
    99.jpg
    736,7 KB · Εμφανίσεις: 37
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Αν πας με γκόμενα σε σοβαρό εστιατόριο Κίεβο στα 100 ευρώ σου έρχεται περίπου με ένα μπουκάλι κρασί.
Πολωνία,Γερμανία είναι κάπου 150-200 ευρώ.
Και Σαντορίνη,Ρόδο να πας με ψαρικά και ένα μπουκάλι κρασί στα κυριλέ εστιατόρια τόσο περίπου σου έρχεται στα 150 ευρώ.
Η βασική διαφορά Γερμανίας Πολωνίας είναι στα έξοδα ξενοδοχείου.Με 150 ευρώ ημερησίως Πολωνία ή Τσεχία μένεις σε γαμάτο πεντάστερο ενώ Γερμανία σε τετράστερο μια μαλακία και μισή.Ελλάδα με τα ίδια λεφτά βρίσκεις ικανοποιητικό πεντάστερο σε Ρόδο,Σαντορίνη που δεν είναι βέβαια αληθινό πεντάστερο για τους γνωστούς λόγους.
Ουκρανία με 150 ευρώ βρίσκεις ξενοδοχείο μέτριο.Τα καλά ξεκινάνε από τα 200 και πάνω.
Αλλά η μεγάλη διαφορά είναι στο σέρβις.Χοντρικά για τα ίδια λεφτά Γερμανία γαμώ τις υποδομές,χάλια σέρβις,Ουκρανία γαμώ τα σέρβις,χάλια υποδομές,Πολωνία καλές υποδομές καλό σέρβις.Κάπως έτσι.
Ουκρανία πρακτικά μπορείς να εξοικονομήσεις κάποια λεφτά σε διαμονή αν μείνεις σε διαμέρισμα στο κέντρο αντί για ξενοδοχείο.Βέβαια το ίδιο μπορείς να κάνεις Πολωνία αλλά Πολωνία,Γερμανία θα φανείς πιο ξέφτιλος αν το κάνεις.
Καλύτερα δηλαδή αντί να σκάσεις 250 ευρώ ημερησίως για πεντάστερο Κίεβο να νοικιάσεις διαμέρισμα κέντρο με 60 ευρώ και να δώσεις τη διαφορά τα 200 ευρώ στο χέρι στη γκόμενα.Πιο καλά θα περάσεις από το να φας 250 στη διαμονή και η γκόμενα να πάρει 50.

Αν τώρα πας τη γκόμενα ελληνικά κυριλέ νησιά Μύκονο,Σαντορίνη,Ρόδο το έξοδο είναι τόσο μεγάλο που θα ζητήσουν σίγουρα μικρότερο δώρο ή ακόμα και καθόλου δώρο αν είσαι τυχερός.Γιατί πληρώνεις υπεραξία σε αεροπορικά,ξενοδοχεία,ρεστωράν,κλαμπ,ταξιά διασκέδαση κτλ.Δηλαδή στα νησιά ξοδεύεις πρακτικά τριπλά από ό,τι σε Κίεβο και διπλά από Πολωνία,Γερμανία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το κιεβο ειναι ακριβο σκέφτομαι επαρχια στα δυτικα τερνοπολ λβωφ λουτσκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom