Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Διαφωνώ με λατινες διότι οι λευκανες λατινες είναι οι πιο ωραίες γυναίκες παγκοσμίως
Συμφωνώ με τον35+ ότι πρωτεύουσα κ μόνο πρωτεύουσα
Όλες οι πιτσιρίκες επαρχία κυρίως από τα είκοσι φουσκωμένες η με παιδιά ή ακόμα κ με παιδιά κ διαζυγιο

Καλά και ο νέωπας αν πάει τώρα επαρχία Ουκρανία μιλάμε σε στυλ ρομαντικός άφραγκος τριαντάρης να πουλήσει έρωτες τα αρχίδια του θα πιάσει.Το πεδίο είναι καμένο εντελώς.
Δε φταίμε εμείς οι σπόνσορες,έχει καεί λόγω γενικών εξελίξεων.Πάει η άλλη Πολωνία,τσιμπάει κάρτα pobytu αναβαθμίζεται και μετά τι να τον κάνει τον ερωτοτουρίστα με τις γλανδιόλες και τις καντάδες?Πάει ο τύπος πιάνει τα αρχίδια του είναι λογικό.Του το λες δεν το πιστεύει.Οταν θα σπάσει τα μούτρα του θα πει οτι φταις εσύ που είναι έτσι.Δεν τους πιάνεις τους τύπους.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.856
Κριτικές
21
Like
11.019
Πόντοι
4.546
Το βαλκανικό μου χέρι κάνει μασάζ στην Κροάτισα 190.
uzpEGv.jpg


Αναβάθμιση από τα σαλόνια της Αμερικής και του WNBA στο γλυφοκώλι στον άρχοντα.

NE7KAB.jpg


Τυπικός λογαριασμός ελληνικού εστιατορίου στη Φρανκφούρτη για συνηθισμένα πράγματα.

eEy7Ku.jpg



I9f8U8.jpg



Αλλά οι Βαλκάνιες δεν το έχουνε.Ουσία μεν αλλά καμία σχέση με τον πολωνικό ρομαντισμό.
Παρόλα αυτά αν είσαι Γερμανία και καλείς τη γκόμενα εδώ τα ελληνικά εστιατόρια είναι μια καλή λύση για να είναι η γκόμενα ευχαριστημένη και να ρίξεις κανάν πούτσο.
Το πρόβλημα Γερμανία είναι το σέρβις.Συνήθως αν έχεις να κάνεις με μη Ελληνες ή έστω Ιταλούς το σέρβις είναι για τον πούτσο.Ελλάδα με τα ίδια λεφτά στα νησιά νιώθεις ημίθεος και βάλε,όλοι κάνουν τεμενάδες.Γερμανία το αντίστροφο.

Και Πολωνία άμα κάνεις τέτοια κατανάλωση το πολωνικό γκαρσόνι μόνο κώλο δε στήνει για να τσιμπήσει το πουρμπουάρ.

Of9ulO.jpg


119 zloty(26 ευρώ) στο σέρβις αμαλάχι.Πώς να μην κάνει μετά η γκόμενα σπέσιαλ μπούκι?
Για εμπειρία άρχοντος συνιστώ Πολωνία,Ουκρανία.Αυτές είναι χώρες.
Ωραιότατες σκηνές πολωνικού ρομαντισμού.Δύσκολα να πετύχεις με Βαλκάνιες ή Δυτικές τέτοια σκηνικά.

ikyrMd.jpg


Ερωτεύονται πολύ γρήγορα οι Πολωνέζες είναι και αυτό ένα χαρακτηριστικό τους.
:confused:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πας Γερμανία και πλακώνει η χοντρή Γερμανίδα με τα πράσινα κοντά μαλλιά και τα τατού .
ρε αρχηγε μη ξηγιεσαι μιρλα και κακομοιρια σαν αυτους που σε φθονουν,στη γερμανια οι πυραυλοι σου μεχρι εκει φτανουν , να σε εξυπηρετει η χοντρη η Γερμανιδα και να σε κλανει μεσ τη μουρη,εισαι μπατιρης για αυτους,γραφτους και αμολα περαν του οντερ η κατω στη μπανανοελλαδα που ο παρας σου μετραει
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
ρε αρχηγε μη ξηγιεσαι μιρλα και κακομοιρια σαν αυτους που σε φθονουν,στη γερμανια οι πυραυλοι σου μεχρι εκει φτανουν , να σε εξυπηρετει η χοντρη η Γερμανιδα και να σε κλανει μεσ τη μουρη,εισαι μπατιρης για αυτους,γραφτους και αμολα περαν του οντερ η κατω στη μπανανοελλαδα που ο παρας σου μετραει

Ελλάδα,σλαβικές χώρες είναι όντως γαμάτα με γκόμενα.Τις καλύτερες εμπειρίες έχω από εκεί.Από Γερμανία τα αρχίδια μας κουνιόντουσαν χαρμόσυνα θα περάσεις σκατά είναι εγγυημένο.Κυρίως λόγω νοοτροπίας ανθρώπων.
Ελλάδα πληρώνεις ένα premium βέβαια για την εμπειρία,που συχνά δεν αξίζει αν το δεις αντικειμενικά.Π.χ. αν έχεις ένα εννιάρι και θες να γαμήσεις οπωσδήποτε λέει να πληρώσεις ένα premium να τη φέρεις Μύκονο ή Σαντορίνη και να τα σκάσεις να εντυπωσιαστεί η τύπισσα και να πέσουν τα πουτσίδια.
Αν όμως την έχεις ήδη γαμήσει δεν αξίζει και τόσο να κάνεις τόσα έξοδα αφού τη γαμάς και στη χώρα της με τα μισά λεφτά.
Ομως Ελλάδα έχει το καλό οτι θα περάσεις και εσύ σίγουρα καλά ανεξαρτήτως γκόμενας κάτι που δεν είναι εγγυημένο στις σλαβικές χώρες.Ρωσία ή ουκρανική επαρχία μπορεί να περάσεις σκατά λόγω έλλειψης ανέσεων άσχετα από το τι κάνει η γκόμενα ή τι επίπεδο εμφάνισης έχει ενώ Ελλάδα και χάλια να είναι η γκόμενα καλά θα περάσεις λόγω περιβάλλοντος,θεάματος,καιρού κτλ.
Πρέπει να τα σταθμίζεις όλα.Είναι όλα πολύ σχετικά.
Θα έλεγα χοντρικά για φανατικούς γαμείς που σκέφτονται μουνί και μόνο και το μικρότερο δυνατό έξοδο στο σκηνικό καλύτερα Κίεβο.Αν θες και κάποια ποικιλία στο περιβάλλον δηλαδή μουνί συν ωραίο σκηνικό ελληνικό νησί καλύτερα.Κάτι ενδιάμεσο πολωνικές πόλεις π.χ. Κρακωβία κτλ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Με τα ελληνικά νησιά επίσης θυμάσαι κάθε στιγμή.Με την Τσέχα στη Σκιάθο,με την άλλη δίμετρη Τσέχα στη Ρόδο,με την Πολωνέζα στην Πάρο με τη Σλοβάκα στη Σαντορίνη,με την Τσέχα στη Μύκονο κτλ έχω πολύ ωραίες αναμνήσεις.
Ενώ σιγά μη θυμάσαι το Τερνόπιλ και το Κρεμεντσούγκ ή το Χομούτωφ,το Usti,το Κόζιτσε,το Myslenice κτλ.Θέλω να πω ωραία και αυτά,καυλουπόλεις είναι αλλά τα ελληνικά νησιά έχουν άλλη ατμόσφαιρα.
Γενικά οι γκόμενες το πιάνουν αν είσαι στα γούστα αν καταλαβαίνεις τι παίζει και τι θέλουνε γιατί περνάνε ωραία μαζί σου και θέλουν να το επαναλάβουνε.Εσύ δημιουργείς όλη την ατμόσφαιρα τα σκηνικά και η γκόμενα απολαμβάνει.Ολη η ευθύνη για τη διασκέδαση και την καλοπέραση της γκόμενας βαραίνει εσένα,η γκόμενα ασχολείται μόνο με τον καλλωπισμό της.

Γενικά θέλει λίγο συνήθεια να αποκτήσεις το know how στις γκόμενες πώς περίπου αντιδρούν γιατί είναι στάνταρντ πράγματα.Π.χ. το πρωί όταν ξυπνάνε είναι όλες μουτρωμένες.Ενώ εσύ ξυπνάς με πρωινές καύλες.Γιατί είναι τσαντισμένες και moody δεν ξέρω αλλά δεν έχει να κάνει με εσένα.Αμα δεν τις ξέρεις θυμώνεις,λες γιατί μούτρωσε η καριόλα τι της έκανα?Ενώ δεν υπάρχει εξήγηση είναι απλά μουτρωμένη όχι γιατί σκέφτηκε κάτι το βράδυ αλλά γιατί απλά δεν έχει φάει δεν έχει πιει καφέ και δεν έχει κάνει μπάνιο.Κάπως έτσι.
Η ας πούμε τις αρέσει να βγαίνουν ημίγυμνες στα μπαλκόνια και να βλέπουν τη θέα.Γιατί τους αρέσει?Δεν ξέρω.Ομως μπορείς να τις αγκαλιάσεις και να τους τον ακουμπήσεις από πίσω ενώ καυλαντίζουν στο μπαλκόνι.

Γενικά άμα έχεις εμπειρία με πολλές γκόμενες περίπου ξέρεις να αντιδράς γιατί είναι πάνω κάτω τα ίδια πράγματα.Ειδικά οι Σλάβες είναι καρμπόν Ουκρανέζες,Πολωνέζες,Τσέχες,Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες δεν έχουν διαφορά.Είναι πρακτικά η ίδια εμπειρία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Οταν γαμας συχνα και ωραια μουνια οπως γινοταν προ δεκαετιας δεν σε ενδιαφερει καθολου το περιβαλλον , οταν γαμας μετριες ναι παιζει ρολο και προσπαθεις να αντισταθμισεις με ηλιο θαλασσα ,το εκανα καποιες φορες.

Αρκετες λατινες ειναι μουναρες αλλα επειδη δεν μου εκατσαν στο Βεγκας τις θεωρω σκατοψυχες ... φατε ματια ψαρια και αυτες σαν τις σλαβες απο 7αρια και πανω.

:grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Διαφωνώ με λατινες διότι οι λευκανες λατινες είναι οι πιο ωραίες γυναίκες παγκοσμίως
Συμφωνώ με τον35+ ότι πρωτεύουσα κ μόνο πρωτεύουσα
Όλες οι πιτσιρίκες επαρχία κυρίως από τα είκοσι φουσκωμένες η με παιδιά ή ακόμα κ με παιδιά κ διαζυγιο

Οι πιο ωραίες παγκοσμίως είναι οι Σκανδιναυές και δη οι Σουηδέζες αλλά οι πιο πολλοί κλάνουν δεν έχουν προσόντα να γαμήσουν Σκανδιναυές.Κοντά έρχονται οι Βόρειες Γερμανίδες,Ολλανδέζες και στα καπάκια οι κεντροσλάβες Τσέχες,Σλοβάκες.Αυτή είναι η premier league.
Απλά οι περισσότερες γυναίκες δε δύνανται να ανταγωνιστούν τέτοιους σωματότυπους και μοστράρουν κωλάρες κτλ που είναι πιο εύκολο εξού και οι Λατίνες.
Δεν μπορούν να βάλουν εύκολα τις Τσεχοσλοβάκες και τις Σκανδιναυές πλέον στο mainstream αφού η παγκόσμια αγορά γυναικών με εισόδημα δεν ταυτίζεται πλέον μαζί τους.
Αμα δείξει στην άλλη τη Herzigova η μέση γκόμενα θα νιώσει πολύ ανεπαρκής και δεν προβάλλεται τόσο πλέον ο σλαβικός φαινότυπος ψηλές,ξανθιές με ψηλά ζυγωματικά σαν ιδανικός.Ούτε καν ο μεσογειακός δεν προβάλλεται γιατί έχει αλλάξει η πελατεία.

Π.χ. περπατάς Ουκρανία και οι γκόμενες στις μοντελοδιαφημίσεις είναι χειρότερες από αυτές που περπατούν δίπλα στα πόστερ.Οι Ουκρανές βλέπουν τις δυτικές που προβάλλονται σαν πρότυπα και τους φαίνονται ψιλομπάζα.Φαντάσου τι θα κονομήσουμε από τους δυτικούς και τους Τουρκοάραβες σκέφτονται,για να θαυμάζουν και να μαλακίζονται με αυτές οι τύποι θα πρέπει να είναι τελείως στερημένοι και απελπισμένοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
τι καταλαβες τωρα με το να προσπαθεις να απαξιωνεις ενα ανθρωπο που θελει να ζει την ζωη του με το δικο του τροπο ταγμενος στο μουνι αρρωστος πληρωνοντας αυτος και μονο τα παθη του?
Δεν πα να κάνει ό,τι θέλει. Ένας λέτσος είναι που παρουσιάζεται σαν σπόνσορας μπροστά σε αφελείς που δεν ξέρουν τι είναι το σπόνσορινγκ. Μέχρι εκεί έχει καλώς. Αλλά όταν έχει το μαύρο χάλι και προσπαθεί να πουλήσει ειρωνία σε μένα για το image making, που ενώ είμαι δέκα χρόνια μεγαλύτερός του φαίνομαι νεότερος από αυτόν, ε τότε χρειάζεται να του υπενθυμίζεις την κατάστασή του.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εσείς που ξέρετε τι είναι σπόνσορινγκ και έχετε image δε βλέπω να ποστάρετε τίποτα γκόμενες.Εγώ όμως που τα κάνω όλα λάθος έχω αποτέλεσμα.
Αυτά είναι γνωστά άμα δει ο άλλος τι κυκλοφορείς θα πει δεν κάνεις,αυτές δεν είναι για εσένα,εγώ είμαι το κελεπούρι,θα μου γνωρίσεις τη γκόμενα για να τη γαμήσω εγώ.
Εχω πει και πριν χρειάζεται να τα κάνεις όλα μόνος σου τη γνωριμία,τη χρηματοδότηση,το dating,το γαμήσι κτλ τα κάνεις όλα εσύ μόνος σου και οι πιο πολλοί κολλάνε.Αλλος έχει χρήμα αλλά δεν είναι καλός στο καμάκι άλλος έχει κοννέ αλλά δεν έχει λεφτά κτλ.Ενώ άμα τα κάνεις όλα μόνος από την αρχή μέχρι το τέλος το αποτέλεσμα της δράσης σου περνάει όλο σε εσένα δεν επωφελείται κανείς άλλος οπότε είναι λογικό να έχω θεαματικό αποτέλεσμα.Αφού το αποτέλεσμα της δράσης μου περνάει σε εμένα και τα κάνω όλα σωστά.Αν με έλεγχε άλλος και έβαζε κριτήρια ούτε το 10% από τις γκόμενες δε θα γαμούσα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εσείς που ξέρετε τι είναι σπόνσορινγκ και έχετε image δε βλέπω να ποστάρετε τίποτα γκόμενες.Εγώ όμως που τα κάνω όλα λάθος έχω αποτέλεσμα.
Αυτά είναι γνωστά άμα δει ο άλλος τι κυκλοφορείς θα πει δεν κάνεις,αυτές δεν είναι για εσένα,εγώ είμαι το κελεπούρι,θα μου γνωρίσεις τη γκόμενα για να τη γαμήσω εγώ.
Εχω πει και πριν χρειάζεται να τα κάνεις όλα μόνος σου τη γνωριμία,τη χρηματοδότηση,το dating,το γαμήσι κτλ τα κάνεις όλα εσύ μόνος σου και οι πιο πολλοί κολλάνε.Αλλος έχει χρήμα αλλά δεν είναι καλός στο καμάκι άλλος έχει κοννέ αλλά δεν έχει λεφτά κτλ.Ενώ άμα τα κάνεις όλα μόνος από την αρχή μέχρι το τέλος το αποτέλεσμα της δράσης σου περνάει όλο σε εσένα δεν επωφελείται κανείς άλλος οπότε είναι λογικό να έχω θεαματικό αποτέλεσμα.Αφού το αποτέλεσμα της δράσης μου περνάει σε εμένα και τα κάνω όλα σωστά.Αν με έλεγχε άλλος και έβαζε κριτήρια ούτε το 10% από τις γκόμενες δε θα γαμούσα.
Όταν λες αποτέλεσμα,εννοείς εκείνη που σου είπε ότι βρωμάς ή τον Αμερικάνο που γάμησε την άλλη μπροστά σου? (Σοβαρά ρωτάω)

Και στο λέμε όλοι:Ο σπόνσορας έχει ένα χ,ψ στάτους και έρχονται οι γυναίκες σε αυτόν,όχι το αντίστροφο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Εσείς που ξέρετε τι είναι σπόνσορινγκ και έχετε image δε βλέπω να ποστάρετε τίποτα γκόμενες.Εγώ όμως που τα κάνω όλα λάθος έχω αποτέλεσμα.
Αυτά είναι γνωστά άμα δει ο άλλος τι κυκλοφορείς θα πει δεν κάνεις,αυτές δεν είναι για εσένα,εγώ είμαι το κελεπούρι,θα μου γνωρίσεις τη γκόμενα για να τη γαμήσω εγώ.
Εχω πει και πριν χρειάζεται να τα κάνεις όλα μόνος σου τη γνωριμία,τη χρηματοδότηση,το dating,το γαμήσι κτλ τα κάνεις όλα εσύ μόνος σου και οι πιο πολλοί κολλάνε.Αλλος έχει χρήμα αλλά δεν είναι καλός στο καμάκι άλλος έχει κοννέ αλλά δεν έχει λεφτά κτλ.Ενώ άμα τα κάνεις όλα μόνος από την αρχή μέχρι το τέλος το αποτέλεσμα της δράσης σου περνάει όλο σε εσένα δεν επωφελείται κανείς άλλος οπότε είναι λογικό να έχω θεαματικό αποτέλεσμα.Αφού το αποτέλεσμα της δράσης μου περνάει σε εμένα και τα κάνω όλα σωστά.Αν με έλεγχε άλλος και έβαζε κριτήρια ούτε το 10% από τις γκόμενες δε θα γαμούσα.
Τι αποτέλεσμα έχεις βρε;
Την έχεις δει την φάτσα σου στον καθρέπτη;
Ακόμα και ο Dimitrakis που είναι σαν τρακαρισμένο περίπτερο, αν έδινε τα λεφτά που δίνεις εσύ, θα γαμούσε τα καλύτερα μουνια και δεν θα μας έδειχνε πόσο πήρε τις ντοματές στην Ρωσία.
Κατάλαβες ότι δεν κάνεις τίποτα; Τα λεφτά σου αγοράζουν τις γκόμενες, εσύ σαν άνδρας δεν κάνεις τίποτα.
Ο δίπλα σου, αν απλά του έδινες τα φράγκα σου, θα γαμούσε τα ίδια με σένα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τι αποτέλεσμα έχεις βρε;
Την έχεις δει την φάτσα σου στον καθρέπτη;
Ακόμα και ο Dimitrakis που είναι σαν τρακαρισμένο περίπτερο, αν έδινε τα λεφτά που δίνεις εσύ, θα γαμούσε τα καλύτερα μουνια και δεν θα μας έδειχνε πόσο πήρε τις ντοματές στην Ρωσία.
Κατάλαβες ότι δεν κάνεις τίποτα; Τα λεφτά σου αγοράζουν τις γκόμενες, εσύ σαν άνδρας δεν κάνεις τίποτα.
Ο δίπλα σου, αν απλά του έδινες τα φράγκα σου, θα γαμούσε τα ίδια με σένα.
Πες τα ρε φίλε,με τον κακομοίρογλου.
Αλλά φταίνε και οι μοντς που δεν βλέπουν την κατάσταση του και δεν τον στέλνουν για μπάν(ιο).
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Ουκρανική επαρχια νομιζω εχει ακομα μελλον,και οχι σε μεγαλα αστικα κεντρα αλλα σε πολεις κατω των 100χιλιαδων.φθηνα και πιο ευκολα..
Βεβαια σεβομαι τη γνωμη των βετερανων του μπλοκ..εγω τωρα κανω τα πρωτα δειλα βήματα ξερω και λιγα ρωσικα κανω έντατικα γιατι η γλωσσα ειναι σημαντικη
Tυπε, τι , το σκεφτεσαι για πορνομεταναστευση;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Εσείς που ξέρετε τι είναι σπόνσορινγκ και έχετε image δε βλέπω να ποστάρετε τίποτα γκόμενες.Εγώ όμως που τα κάνω όλα λάθος έχω αποτέλεσμα.
Αυτά είναι γνωστά άμα δει ο άλλος τι κυκλοφορείς θα πει δεν κάνεις,αυτές δεν είναι για εσένα,εγώ είμαι το κελεπούρι,θα μου γνωρίσεις τη γκόμενα για να τη γαμήσω εγώ.
Εχω πει και πριν χρειάζεται να τα κάνεις όλα μόνος σου τη γνωριμία,τη χρηματοδότηση,το dating,το γαμήσι κτλ τα κάνεις όλα εσύ μόνος σου και οι πιο πολλοί κολλάνε.Αλλος έχει χρήμα αλλά δεν είναι καλός στο καμάκι άλλος έχει κοννέ αλλά δεν έχει λεφτά κτλ.Ενώ άμα τα κάνεις όλα μόνος από την αρχή μέχρι το τέλος το αποτέλεσμα της δράσης σου περνάει όλο σε εσένα δεν επωφελείται κανείς άλλος οπότε είναι λογικό να έχω θεαματικό αποτέλεσμα.Αφού το αποτέλεσμα της δράσης μου περνάει σε εμένα και τα κάνω όλα σωστά.Αν με έλεγχε άλλος και έβαζε κριτήρια ούτε το 10% από τις γκόμενες δε θα γαμούσα.
Τύπε, δεν έχω ανάγκη από επιβεβαίωση για να ποστάρω γκόμενες. Δεν λέω ότι όλοι όσοι το κάνουν έχουν αυτό το σκοπό. Άλλοι το κάνουν για να θυμούνται τα παλιά, άλλοι γιατί κάνουν ταξιδιωτική περιγραφή και είναι μέρος της περιπέτειας. Εσύ όμως το κάνεις για επιβεβαίωση. Ακόμα και φωτό που σου έκανε η άλλη γλυφοκωλάδα έβαλες. Κι επειδή εσύ ποστάρεις γκόμενες, έχεις την εντύπωση ότι εσύ είσαι ο γαμιάς της παρέας;

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τις φωτός σου. Απλά μην ειρωνεύεσαι για πράγματα που δεν ξέρεις και ιδίως πρόσωπα που δεν ξέρεις. Απέχουμε παρασάγκας στο mindset. Το ότι εσύ κάνεις κάποια πράγματα που άλλοι δεν κάνουν δεν σε κάνει ανώτερο, σε κάνει διαφορετικό παίχτη. Κι εσύ, να είσαι σίγουρος, ότι δεν μπορείς να κάνεις πράγματα που κάνω εγώ.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Εσείς που ξέρετε τι είναι σπόνσορινγκ και έχετε image δε βλέπω να ποστάρετε τίποτα γκόμενες.Εγώ όμως που τα κάνω όλα λάθος έχω αποτέλεσμα.
Αυτά είναι γνωστά άμα δει ο άλλος τι κυκλοφορείς θα πει δεν κάνεις,αυτές δεν είναι για εσένα,εγώ είμαι το κελεπούρι,θα μου γνωρίσεις τη γκόμενα για να τη γαμήσω εγώ.
Εχω πει και πριν χρειάζεται να τα κάνεις όλα μόνος σου τη γνωριμία,τη χρηματοδότηση,το dating,το γαμήσι κτλ τα κάνεις όλα εσύ μόνος σου και οι πιο πολλοί κολλάνε.Αλλος έχει χρήμα αλλά δεν είναι καλός στο καμάκι άλλος έχει κοννέ αλλά δεν έχει λεφτά κτλ.Ενώ άμα τα κάνεις όλα μόνος από την αρχή μέχρι το τέλος το αποτέλεσμα της δράσης σου περνάει όλο σε εσένα δεν επωφελείται κανείς άλλος οπότε είναι λογικό να έχω θεαματικό αποτέλεσμα.Αφού το αποτέλεσμα της δράσης μου περνάει σε εμένα και τα κάνω όλα σωστά.Αν με έλεγχε άλλος και έβαζε κριτήρια ούτε το 10% από τις γκόμενες δε θα γαμούσα.
Σαυτό έχει δίκιο ο κμαν αν περιμένεις απτους άλλους γκόμενες κλάφτα..επίσης ποστάρει γκόμενες(πληρωμένες οκ) πράγμα που δεν κάνει όμως κανένας απο εμάς.επίσης όποιος στα 45 γαμάει 7αρια με την ''προσωπικότητα'' και τον ''χαρακτήρα'' να γυρίσει απτο άλλο πλευρό στο κρεβάτι γτ είναι βαθύ το όνειρο..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Σκεφτομαι για εστιαση...

Σιγά μην πάνε σε σουβλατζίδικα οι Ουκρανοί.Τα ελληνικά στις σλαβικές χώρες πάνε άπατα.Ταυτίζουν το σουβλάκι με το σασλίκ.
Καλύτερα να ανοίξεις σουσάδικο που λέει ο λόγος.
Ουκρανία ούτε καν Ντονεράδικα δε βλέπεις και τα τούρκικα δεν πάνε καλά μόνο Τούρκους πελάτες έχουν.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σιγά μην πάνε σε σουβλατζίδικα οι Ουκρανοί.Τα ελληνικά στις σλαβικές χώρες πάνε άπατα.Ταυτίζουν το σουβλάκι με το σασλίκ.
Καλύτερα να ανοίξεις σουσάδικο που λέει ο λόγος.
Ουκρανία ούτε καν Ντονεράδικα δε βλέπεις και τα τούρκικα δεν πάνε καλά μόνο Τούρκους πελάτες έχουν.
Καλη σκεψη σουσαδικο,γενικα οταν παω θα δω πως κινειται η δουλειά και τι τραβαει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom