Νέα

Σου λέει η γυναίκα σου για τη φίλη της: «θέλεις να την πάρουμε μαζί;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sniper4all
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πως αντιδράς;

  • safe απάντηση "αστειεύσαι μωρό μου, άλλη γυναίκα στο κρεβάτι μας;"

  • απάντηση χαμηλού ρίσκου "αν εσένα σε φτιάχνει, μαζί σου"

  • απάντηση μεσαίου ρίσκου "σε έχω δει πως την κοιτάς και φτιάχνομαι στην ιδέα"

  • απάντηση υψηλού ρίσκου "από την πρώτη στιγμή ήθελα να σας πάρω μαζί"

  • το απορρίπτεις και της προτείνεις να βρείτε μαζί ενα call-girl για μια τέτοια φάση


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να μπλεξετε να μπλεξετε.
Στο κακό σενάριο θα απαλλαγείς από την γυναίκα σου που έχεις βαρεθεί να την πηδας.
Στο καλό σενάριο θα ζήσεις εμπειρία ζωής που θα σε κάνει πασά.

Ότι και να γίνει κερδισμένος.
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Να μπλεξετε να μπλεξετε.
Στο κακό σενάριο θα απαλλαγείς από την γυναίκα σου που έχεις βαρεθεί να την πηδας.
Στο καλό σενάριο θα ζήσεις εμπειρία ζωής που θα σε κάνει πασά.

Ότι και να γίνει κερδισμένος

Να μπλεξετε να μπλεξετε.
Στο κακό σενάριο θα απαλλαγείς από την γυναίκα σου που έχεις βαρεθεί να την πηδας.
Στο καλό σενάριο θα ζήσεις εμπειρία ζωής που θα σε κάνει πασά.

Ότι και να γίνει κερδισμένος.
Μέχρι τώρα όλα καλά ... μιά χαρά είμαστε, ίχνος βαρεμάρας (ευτυχώς)
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
Είναι η γυναίκα σου baisexoual?
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Προχώρα με ασφάλεια χωρίς να το αποκλείεις κιόλας. Δηλαδή απάντηση Νο2. Σκέψου και το ενδεχόμενο όμως να συμβεί αλλά το επόμενο βήμα να είναι να καλέσεις εσύ ένα φίλο σου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
:sunglasses: :buck2:
Να δώσω μια συμβουλή....
Φίλοι μου πάντοτε στο κρεβάτι σας να υπάρχουν δύο γυναίκες.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.552
Like
7.345
Πόντοι
2.306
Eγω δεν εχω καταλαβει ποιο ειναι το "ρισκο". Ειδικα που (θα) στο προτεινει η ιδια. Το ρισκο ειναι 0 σε οποια απαντηση. Αν θεωρεις οτι εχεις παντρευτει τοσο ανισορροπη και ψυχωτικη γυναικα που να προσπαθησει να γυρισει μπουμερανγκ κατι που επιθυμει και προτεινει η ιδια , την εχεις γαμησει ηδη. Απλα δε το ξερεις ακομα.
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
148
Like
361
Πόντοι
21
Φουλ ρίσκο φίλε! Με την κολλητή της (και σύντομα κουμπάρα) κάνω συνέχεια πλάκα μπροστά στη γυναίκα μου με σεξουαλικά υπονοούμενα και ανταποκρίνεται στην πλάκα. Οπότε αν με ρωτήσει η γυναίκα και πω ναι σε περίπτωση που ψιλομαγκώσει θα της πω ότι έκανα πλάκα κι όλα καλά! Πάντως πολύ καλό μωρό η κουμπάρα!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
Φίλε μου ωραίο θέμα νοιώθω πως μια μέρα θα με φτάσεις και θα με ξεπεράσεις :rockon: :rockon:

Και η σοαβαρή μου απάντηση:Ρωτα την :Εσυ θες?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
μπορείς να την ρωτήσεις πότε σκοπεύει να σε ρωτήσει. Θα μάθεις ότι δεν είχε ποτέ τέτοια πρόθεση και θα σου λυθεί η απορία. Αν σου δημιουργηθούν καρούμπαλα είναι άλλο θέμα.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
1
Like
3.105
Πόντοι
456
Προς το παρον ειναι ντερμπακι το θεμα..
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ερωτηση παγιδα
Μετα θα ρωτησει με ποια απο τις φιλες της για να διαπιστωσει οτι γουσταρεις αλλη
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
μπορείς να την ρωτήσεις πότε σκοπεύει να σε ρωτήσει. Θα μάθεις ότι δεν είχε ποτέ τέτοια πρόθεση και θα σου λυθεί η απορία. Αν σου δημιουργηθούν καρούμπαλα είναι άλλο θέμα.
α, γειά σου ... εκεί με τα καρούμπαλα είναι το θέμα :new_shocked:
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
216
Απαντηση : Δεν μου αρεσει να σε μοιραστω με αλλη. Σε θελω μονο για εμενα . Ειμαι ζηλιαρης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom