Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 54, 6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Η Ναταλι γύρισε στο κατάστημα .Με ωραία και μεγαλούτσικο βυζί .Τρελααααααα :tits2:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Ποια η γνωστή Ναταλί το κορίτσι θερμάστρα σολο κλαρίνο; Γιατι είχε φύγει;
Ναι έλειπε δυο εβδομάδες .Έκανε πλαστική στα βυζιά τις .Γύρισε και η Εβελίνα .Το κατάστημα είναι είναι φουλ από ωραίες και αξιόπιστες θεραπεύτριες .Ναταλι ,  Πάολα ,Μαρίνα,Εβελίνα ,τα top του καταστήματος και μην πω τα καλύτερα του χορού .Δεν υπερβάλλω καθόλου  :headbang:Πέρασα με την Πάολα , όλα καλά  :kissass:
 

Επισκέπτης
Πως είναι η Μαρίνα απο εμφάνιση και υπηρεσίες; Πήρα σήμερα τηλ και το σήκωσε..μου πε δουλεύει με Ναταλύ και Βερόνικα..
Ποια είναι αυτή η Βερόνικα;

Η Μαρίνα είναι αστέρι , το είχα αναφέρει από την αρχή που είχε πάει στο κατάστημα .Τότε δεν είχα περάσει μαζί τις και δεν την είχα δει και πολύ καλά ,τώρα μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είναι σουπερ :fuck1:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Η Βερονικα ειναι το μπαζο .... αν υπαρχει εστω και ενας απο δω μεσα που πηγε μαζι της .... τι να του πω ..... μια κατσικα αν γαμουσε καλυτερα θα περνουσε !!!!
 

alex81

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ερχομαι από Θεσνικη μεσα στην εβδομάδα και λεω να επισκεφτώ το Ζανόσπιτο.Αν μπορει κάποιος να μου στειλει ΠΜ με το τηλεφωνο και να μου πει τις τιμες για τα προγραμματα!!..μην χαλάμε και την πιάτσα....Γιατί εδω πάνω στα μασατζίδικα από υπηρεσίες κυρίως είναι αστα να πάνε!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Η Βερονικα ειναι το μπαζο .... αν υπαρχει εστω και ενας απο δω μεσα που πηγε μαζι της .... τι να του πω ..... μια κατσικα αν γαμουσε καλυτερα θα περνουσε !!!!

τις προάλλες που πέρασα απο κεί ήταν η ΒΕρόνικα !
Της λέω θέλω να δώ τα υπόλοιπα  κορίτσια
Δε γίνεται  λέει, είναι η σειρά μου τώρα !
:2funny: :2funny: :2funny:

Υπάρχει και επετηρίδα στο μαγαζί τώρα !!! :2funny:

Πράγματι μιλάμε για καραμπάζ-Ο !
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
αφου εφυγε η ζανα,γιατι ο τιτλος παραμενει "ζανοσπιτο"?  :think:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Αφιχθέντα κορίτσια Μαρίνα καί Στέλλα καί οί δυο από ρωσσια...
Γύρω στα τριάντα δύο........κορμοστασιες αλαβάστρινες......
Βέβαια άνευ κριτικής είναι παρακινδινευμένο.......
Τίμησα τό Λιζάκι.σταθερή άξία........


Πολύ ... φιλοm(g)ilf σε βρίσκω τελευταία!!! :grin: (υστέρηση σκέψης, παράθεσης κλπ κλπ *P)
Εν πάσει περιπτώσει συμφωνώ και επαυξάνω (κοινώς μαζί σου)!!! :thumbsup:
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Πλούσιο ροστερ εις πρωην ζανοσπιτο την περασμενη εβδομαδα... Σωθηκε απο παρακμη, παρα αποχωρηση τσιφ Ζανας.
Ενθυμουμε Εβελιν κοντοπουτανο, Παολα αλογο, Στελλα, τελοσπαντων πλουσιο ροστερ σε μεσαιες ηλικιες+-30, και σωματοτιπα. Δεν τις γνωριζα πλεον.
Προβληματισμος.
Καταληξα Λιζα μιλφ, άπαιχτο. Αχορταγο, προθυμο, και σε σαπουνιζει...
πολυ ψηλα στη μιλφο-καταταξη
αναρωτιεμαι, δινει κουλλουρι?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Η Βερονικα ειναι το μπαζο .... αν υπαρχει εστω και ενας απο δω μεσα που πηγε μαζι της .... τι να του πω ..... μια κατσικα αν γαμουσε καλυτερα θα περνουσε !!!!
υπουργε πηγα εγω γιατι μου αρεσουν οι φοραδες.. :rockon: :2funny:.αν μου κανε πιο καλο σερβις θα ξαναπηγαινα
αλλα υστερει σε υπηρεσιες οποτε παμε για αλλες φοραδες :boobies:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
τις προάλλες που πέρασα απο κεί ήταν η ΒΕρόνικα !
Της λέω θέλω να δώ τα υπόλοιπα  κορίτσια
Δε γίνεται  λέει, είναι η σειρά μου τώρα !
:2funny: :2funny: :2funny:

Υπάρχει και επετηρίδα στο μαγαζί τώρα !!! :2funny:

Πράγματι μιλάμε για καραμπάζ-Ο !

Οντως φιλε μου φαινεται οτι δεν εχει πελατεια και για αυτο λεει σε ολους οτι μπαινει κι αυτη στο δωματιο εκτος απο το να ανοιγει τη πορτα. Καθε φορα που μου το λεει αυτο νομιζω οτι με το βλεμμα μου της απανταω οπως πρεπει και προχωραμε στα υπολοιπα κοριτσια.
Τελευταια καταθεση σε μιλφ Λιζα η οποια φαινεται οτι γουσταρει αυτο που κανει και υγραινεται για τα καλα. Καλο value for money.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
Πλούσιο ροστερ εις πρωην ζανοσπιτο την περασμενη εβδομαδα... Σωθηκε απο παρακμη, παρα αποχωρηση τσιφ Ζανας.
Ενθυμουμε Εβελιν κοντοπουτανο, Παολα αλογο, Στελλα, τελοσπαντων πλουσιο ροστερ σε μεσαιες ηλικιες+-30, και σωματοτιπα. Δεν τις γνωριζα πλεον.
Προβληματισμος.
Καταληξα Λιζα μιλφ, άπαιχτο. Αχορταγο, προθυμο, και σε σαπουνιζει...
πολυ ψηλα στη μιλφο-καταταξη
αναρωτιεμαι, δινει κουλλουρι?
Δίνη άγαπητε αλλά θέλη στήν αρχή σιγά μέχρι να τής τόν βάλης
καί μετά θά τά δής ΟΛΑ!!!!!!!!!!
 

msiffredi

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Η Αννα η νταρντάνα, που παλιά ήταν Στουρνάρνη 63 είναι τελικά Σολωμού 54;Θα καταθέσω, σήμερα, λείπω καιρό από το site και αν κάποιος σύντροφος μπορεί, ας με κατατοπίσει. Την Άννα ψάχνω΄.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
λεω να παω αυριο για την Ναταλυ(αγαπημενη...τις πιο πολλες φορες την συγκεκριμενη παιρνω)αλλα ελεγα να την δοκιμασω με ντουετακι...εχετε να προετεινε παρτενερ?
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Δυνατά : Ναταλι με Liza , Ναταλι με Εβελίνα , Ναταλι με Πάολα (το super διπλό )θα με θυμηθείς φιλαράκι :boobies:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δυνατά : Ναταλι με Liza , Ναταλι με Εβελίνα , Ναταλι με Πάολα (το super διπλό )θα με θυμηθείς φιλαράκι :boobies:

καλά,καλά....κανά μουνί της προκοπής θα φέρετε?γιατί αυτές που έχετε είναι για τα καπί... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom