Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Καλημέρα
συναθλητες και μη!!!!!!!! επέστρεψα μετα απο 15 μέρες σε εξερεύνηση
των Μολδαβικών οργίων θα αναφερω στο σχετικό θρέντ.

Εδώ τι γίνετε;;;; καμια καλή εξελιξη ;;;;;
Λόγο οικονομικών πέρασα σφαίρα απο Σόφια δεν σταμάτησα κάν για να μην παρασυρθώ σε ακολασίες καθότι απένταρος......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην με κολάζετε πάντως διοτι δεν θέλω και πολυ να ανέβω και εγώ το άλλο ΠΣΚ άν υπάρχει παρέα για χαβαλέ ( Εγω τονν ερωτα μου τον εχω ετοιμο εκεί)........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΤΒΑΣΙΛΗ που είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σημερα ειμαι Αθηνα... :rockon: :rockon:  Χθες αργα το βραδυ γυρισα απο ταξιδι στην αγωνη γραμμη... ΑΛΒΑΝ.... :jerking: :jerking:  :2funny: :2funny: Εσυ περασες καλα απ'οτι καταλαβα... Το ΠΜ το ειδα αλλα δεν μπορουσα να βοηθησω, ουτε και να απαντησω...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σημερα ειμαι Αθηνα... :rockon: :rockon:  Χθες αργα το βραδυ γυρισα απο ταξιδι στην αγωνη γραμμη... ΑΛΒΑΝ.... :jerking: :jerking:  :2funny: :2funny: Εσυ περασες καλα απ'οτι καταλαβα... Το ΠΜ το ειδα αλλα δεν μπορουσα να βοηθησω, ουτε και να απαντησω...

Καλά έβγαλα άκρη μην ανυσυχής
περιμενω να μάθω αν πήρες την μικρή και τι εγινε.
Υπάρχει περίπτωση να ανέβης εως τα Χριστούγεννα;;;;;
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω τους εκλεκτους συναδελφους. αν κ εχω βρεθει στην Σοφια 4-5 φορες παντα ανεβενα να συναντησω ενα γκομενακι που χτυπησα μεσω νετ. αυτη τη φορα ομως το μωρο παρασκεθη δεν μπορουσε οποτε εμεινα μονος ενα βραδυ....κ σκεφτηκα να δω λιγο κ την αλλη πλευρα της πολης......
αρχικα εφτασα Σοφια γυρω στις 21.00 οποτε απευθειας ξενοδοχειο. εμεινα στο scottys boutique hotel πολυ κοντα στο κεντρο. η τιμη του αξιοπρεπεστατου δωματιου ειναι 80 ε αλλα μεσω του booking.com εκλεισα για 112 ε 2 νυχτες κ παρκινγκ. οποτε ως εδω ειμαστε σουπερ....
αν βρεθειτε στην πολη τοσο αργα κ θελησετε συναλαγμα απ οσο ξερω πεζει μονο στο ndk. εκθεσιακο κεντρο ειναι κ εκει κοντα εχει συναλαγμα 24 ωρες. οποτε ταξι κ βουρ.....διοτι μασαω να κυκλοφορισω με το αυτοκινητο. καλυτερα κλειδωμενο στο παρκινγκ κ το κεφαλι υσηχο, απ ολες τις αποψεις. Μασα στο κεντρο κ μετα ταξι κ λεω velvet club. ο ταριφας ειχε να προτεινει το δαιδαλος αλλα θυμηθικα πως καποιος φιλος απο δω την πατησε ετσι σχεδιο κ επεμενα για velvet. το μαγαζι ειχε πολυ καλα κομματια, κορμαρες οι πιο πολλες αλλα απο το βλεμα φαινοταν πως δεν ειχαν κ πολυ διαθεση για γουστα σε ξενοδοχειο. πινω λοιπον το ποτακι μου κ την κανω για πισω. αφου ρωταω αν υπαρχει προβλημα να φερω κοπελα κ μου ειπαν πως μπορω.....μπαινω στο sexluga που παρεθεσε συναγωνιστεις σε προηγουμενη σελιδα. εβαλα στο ματι ενα μικρο αλλα προτιμησα να παρω την βιλη, δοκιμασμενη οπως προανεφερα απο αλλο μελος τισ παρεας. μετα απο 20 λεπτα ηταν στο δωματιο μου. αρχικα εφαγα μια φλασια γιατι οχι μονο ειναι καμποσο πανω απο τα 26 που λεει στο sight.... αλλα δεν εχει κ καμια σχεση με τις φωτο κ αυτο που περιμενα. παρολαυτα τις λεω να μεινει για 1 ωρα. παιρνει 100 λεβ κ ζηταει κ αλλα 10 για το ταξι. οκ λεω κ παμε στο ψητο. καλη συμετοχη αλλα με χαλασε που συνεχεια ηθελε γλωσσοφιλα....σε φαση κουραστικη. στο σεξ καλη ομως κ φιλοτιμη. αμεσως μετα την πρωτη φορα κ με διελλειμα για τσιγαρο ορμηξε για τον δευτερο γυρο.....ομως......ο ποπως της αφησε δωρακι στο δαχτυλο μου οποτε μετα την σχετικη φρικη κ ξενερωμα την εδιωξα σουμπιτη. ευτυχως το σαββατο βρεθικα με το μωρο κ με αποζημιωσε κ με το παραπανω.......αυτα απο μενα......οφειλω να ευχαριστισω ολουσ εδω γιατι χωρις τα σχολια σας η θα μενα μονος ολη νυχτα η θα μου τρωγαν πολυ περισσοτερα φραγκα βαδιζοντας στα τυφλα.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Καλά έβγαλα άκρη μην ανυσυχής
περιμενω να μάθω αν πήρες την μικρή και τι εγινε.
Υπάρχει περίπτωση να ανέβης εως τα Χριστούγεννα;;;;;

Η μικρη πολυ καλη και με Μεσογειακο ταπεραμεντο... :dancing: :dancing:  Αρκετα θερμη εννοω... Μαμα Ιταλιδα γεννημενη εκει μεχρι τα 15... Εμεινα αρκετα ικανοποιημενος μπορω να πω...  :rockon: :rockon:
Το παλευω να ειμαι επανω αυτο το ΣΚ παλι αλλα θα το ξερω τελευταια στιγμη... Θα σου στειλω μηνυμα...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Η μικρη πολυ καλη και με Μεσογειακο ταπεραμεντο... :dancing: :dancing:  Αρκετα θερμη εννοω... Μαμα Ιταλιδα γεννημενη εκει μεχρι τα 15... Εμεινα αρκετα ικανοποιημενος μπορω να πω...  :rockon: :rockon:
Το παλευω να ειμαι επανω αυτο το ΣΚ παλι αλλα θα το ξερω τελευταια στιγμη... Θα σου στειλω μηνυμα...

Ενημερωσέ με γουστάρω γουστα με πολλές θα το κανουμε το Τσαρκσκο Σέλο  FKK.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. αρκεί να έχω όβολα διαθέσιμα ... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Ενημερωσέ με γουστάρω γουστα με πολλές θα το κανουμε το Τσαρκσκο Σέλο  FKK.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. αρκεί να έχω όβολα διαθέσιμα ... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Καλησπέρα κι από εμένα

Allan να σε ρωτήσω, το Τσαρσκο Σέλο είναι το ξενοδοχείο στον περιφερειακό που έχει διαμερίσματα ή τέλος πάντων δίχωρα δωμάτια? Είναι καλό? από άποψη καθαριότητας εννοώ.

Επίσης αν ξέρει κάποιος να μου πει αν αξίζει να μείνω στα διάφορα διαμερίσματα που νοικιάζουν. Πάλι από άποψη καθαριότητας και κατα πόσο είναι προσεγμένα ρωτάω.

Thanks!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπέρα κι από εμένα

Allan να σε ρωτήσω, το Τσαρσκο Σέλο είναι το ξενοδοχείο στον περιφερειακό που έχει διαμερίσματα ή τέλος πάντων δίχωρα δωμάτια? Είναι καλό? από άποψη καθαριότητας εννοώ.

Επίσης αν ξέρει κάποιος να μου πει αν αξίζει να μείνω στα διάφορα διαμερίσματα που νοικιάζουν. Πάλι από άποψη καθαριότητας και κατα πόσο είναι προσεγμένα ρωτάω.

Thanks!

NAI tsarsko selo  και πάσης ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ.-

και εγώ νοικιαζα Διαμερισματα στο κέντρο και τα παρατησα απο τον Μαρτιο του 2009
και ειμαι μεσα στην καλή χαρά εκεί.

all free  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :pipa1: :2on1: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :tits: :tits2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
:fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 

leonidas75

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλη επερχομενη χρονια σε ολους!

Ήθελα να ρωτησω εαν γνωριζει κανεις ποσο αληθινα ειναι καποια site που βρηκα σερφαροντας τελευταια στο νετ.

Τα παραπανω site προσφερουν "συστημενη αποστολη τεμαχιων" σε εξαιρετικα συμφερουσες τιμες σε σχεση με τις υπηρεσιες και τα προιόντα τους. Ζητούν φυσικα καταθεση 30% του ποσου για να προχωρησουν.
Γνωριζει κανεις ποσο ασφαλη θα ειναι τα χρηματα που θα προπληρωθουν για τον σκοπο αυτο?



 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Καλησπερα και καλη επερχομενη χρονια σε ολους!

Ήθελα να ρωτησω εαν γνωριζει κανεις ποσο αληθινα ειναι καποια site που βρηκα σερφαροντας τελευταια στο νετ.

Τα παραπανω site προσφερουν "συστημενη αποστολη τεμαχιων" σε εξαιρετικα συμφερουσες τιμες σε σχεση με τις υπηρεσιες και τα προιόντα τους. Ζητούν φυσικα καταθεση 30% του ποσου για να προχωρησουν.
Γνωριζει κανεις ποσο ασφαλη θα ειναι τα χρηματα που θα προπληρωθουν για τον σκοπο αυτο?
Εγώ δεν θα έστελνα ποτέ χρήματα!!!! 99,9999% απάτη!!! :2funny: :2funny:

Άσε που οι γκόμενες είναι "αεροδυναμικές" και φυσικά αυτό δεν παίζει με τίποτα!

Μην ξεγελαστείς και στείλεις!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπερα και καλη επερχομενη χρονια σε ολους!

Ήθελα να ρωτησω εαν γνωριζει κανεις ποσο αληθινα ειναι καποια site που βρηκα σερφαροντας τελευταια στο νετ.

Τα παραπανω site προσφερουν "συστημενη αποστολη τεμαχιων" σε εξαιρετικα συμφερουσες τιμες σε σχεση με τις υπηρεσιες και τα προιόντα τους. Ζητούν φυσικα καταθεση 30% του ποσου για να προχωρησουν.
Γνωριζει κανεις ποσο ασφαλη θα ειναι τα χρηματα που θα προπληρωθουν για τον σκοπο αυτο?


EINAI  FAKE  -  APATEONES.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Καλησπερα και καλη επερχομενη χρονια σε ολους!

Ήθελα να ρωτησω εαν γνωριζει κανεις ποσο αληθινα ειναι καποια site που βρηκα σερφαροντας τελευταια στο νετ.

Τα παραπανω site προσφερουν "συστημενη αποστολη τεμαχιων" σε εξαιρετικα συμφερουσες τιμες σε σχεση με τις υπηρεσιες και τα προιόντα τους. Ζητούν φυσικα καταθεση 30% του ποσου για να προχωρησουν.
Γνωριζει κανεις ποσο ασφαλη θα ειναι τα χρηματα που θα προπληρωθουν για τον σκοπο αυτο?

Ειδικα για το τελευταιο εχει γινει ελεγχος απο καποιον αλλο συμπολεμιστη και του εφαγαν τα λεφτα της προκαταβολης... Σε αγγελιες χωρις τηλεφωνα μην δινετε σημασια...
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Εγώ δεν θα έστελνα ποτέ χρήματα!!!! 99,9999% απάτη!!! :2funny: :2funny:

Άσε που οι γκόμενες είναι "αεροδυναμικές" και φυσικά αυτό δεν παίζει με τίποτα!

Μην ξεγελαστείς και στείλεις!!

:think: :think: Εσυ φιλε ΣΑΛΟΝΙΚΑ... Κανονισε να αλλαξεις το ΑΒΑΤΑΡ σου γιατι με την κοπελα σκεφτομαι να παω σοβαρα και αναγκαστικα θα μαλωσουμε... :s&m_2: :s&m_2:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
:think: :think: Εσυ φιλε ΣΑΛΟΝΙΚΑ... Κανονισε να αλλαξεις το ΑΒΑΤΑΡ σου γιατι με την κοπελα σκεφτομαι να παω σοβαρα και αναγκαστικα θα μαλωσουμε... :s&m_2: :s&m_2:  :2funny: :2funny: :2funny:
Βασίλη θα σε καλέσω σε μονομαχία στα μαρμαρένια αλώνια  :grin: :grin: :grin: :grin:

Όποιος χάσει θα κάνει τον κουμπάρο :P :P :uglystupid:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Βασίλη θα σε καλέσω σε μονομαχία στα μαρμαρένια αλώνια  :grin: :grin: :grin: :grin:

Όποιος χάσει θα κάνει τον κουμπάρο :P :P :uglystupid:

αφήστε τις μαλακίες χάσετε κερδίσετε κουμπάρος εγώ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΥΓ> σας βαρέθηκα και τους δύο με το ίδιο αβαταρ αντε αλλάξτετο και οι δύο
    Βάλτε κανενα εορταστικό.!!!!!!! 
:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
αφήστε τις μαλακίες χάσετε κερδίσετε κουμπάρος εγώ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΥΓ> σας βαρέθηκα και τους δύο με το ίδιο αβαταρ αντε αλλάξτετο και οι δύο
    Βάλτε κανενα εορταστικό.!!!!!!! 
:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
Πως σου φαίνεται κουμπάρε το avatar?  :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415

Συνημμένα

  • xmasgirls6ct3.gif
    xmasgirls6ct3.gif
    141,6 KB · Εμφανίσεις: 49
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κ Α Λ Ο  ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 1.gif
    1.gif
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 2.gif
    2.gif
    137,4 KB · Εμφανίσεις: 66
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16


 

Συνημμένα

  • art-messenger-emoticon-10000.gif
    art-messenger-emoticon-10000.gif
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 21
  • art-messenger-avatar-69009.gif
    art-messenger-avatar-69009.gif
    137,4 KB · Εμφανίσεις: 58

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Αυτό είναι που λένε "μου έκανες τον πούτσο ελικόπτερο"?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom