Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Λοιπον φιλε ακου να δεις τι επαθα... Ειμουν επανω με εναν κολλητο και συναδελφο... Της τηλεφωνησα απο το δρομο μολις περασα την Dupnitsa και της ειπα οτι θα την ξαναπαρω μολις φτασω και εχω τα δωματια του HOTEL... Επειδη λοιπον εχω φαει διαφορες φολες κατα καιρους απο διαφορους γνωστους και αγνωστους... Ειχα για εμενα την γνωστη σε ολους μας Τιφφανυ και την DIANA για τον φιλο...  :headbang: :headbang: Δεν μπορεις να φανταστεις τι επαθα οταν ανοιξα την πορτα και την ειδα απ'εξω να μου χαμογελαει...  :headbang: :headbang: ΗΤΤΑ μεγαλη...  :headbang: :headbang: Αυτη φυσικα ειχε παρεξηγησει νομιζοντας οτι ηθελα και εγω κοπελα και ειχε φερει μαζι την αδελφη της τη Μαρια... Φοβερη τυπισα τρελαθικα και μονο που την ειδα... Οχι φυσικα τη Μαρια αλλα την DIANA... ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ...  :2funny: :2funny: :2funny:
Απο συμμετοχή πως ήταν Βασίλη? Αν την συγκρίναμε με Τίφανυ?
 

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Παρασκευη και Σαββατο ημουν Σοφια και υπαρχουν καποια που αξιζει να προσεχθουν και αλλα να σημειωθουν.Ξεκιναμε βεβαια με αυτα που αξιζουν.Λοιπον η τανα λεγεται Βίλη και να μην την προτιμησουν αυτοι που κολλανε με το προσωπο γιατι ειναι σκυλέ,ορματε ολοι οι αλλοι,100 λεβα/ωρα.Μην ρωτησετε παπαριες του στυλ GFE και διαφορα αλλα,δεν εχει καμια σχεση,πολυ καλυτερη!!!!Οι παρακατω δεν ερχονταν παρα ειπαν να παω στο κωλο-διαμερισμα τους- και dama.Στο βγαινει Νταβας.Και τωρα αυτους που πρεπει να αποφυγετε οπως ο διαολος το λιβανι- Μ Α Κ Ρ Ι Α.
Απο εδω συλβανα δεν υπαρχει(εχει σταματησει)στειλαν μια με το ιδιο ονομα, μετρια,επιφυλασομαι για τις υπολοιπες φωτο-callgirlsbg.com/index.php
Και τωρα η διαμονη-εκλεισα απο το sofiaapartments.com 2 βδομαδες πριν το bram apartment και τελικα με στειλαν στο antim 1.πληρωσα +10 ευρω την ημερα,δεν ξανα ασχολουμαι μαζι τους.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Καλησπερα σε ολους.Παρασκευη και Σαββατο ημουν Σοφια και υπαρχουν καποια που αξιζει να προσεχθουν και αλλα να σημειωθουν.Ξεκιναμε βεβαια με αυτα που αξιζουν.Λοιπον η τανα λεγεται Βίλη και να μην την προτιμησουν αυτοι που κολλανε με το προσωπο γιατι ειναι σκυλέ,ορματε ολοι οι αλλοι,100 λεβα/ωρα.Μην ρωτησετε παπαριες του στυλ GFE και διαφορα αλλα,δεν εχει καμια σχεση,πολυ καλυτερη!!!!Οι παρακατω δεν ερχονταν παρα ειπαν να παω στο κωλο-διαμερισμα τους- και dama.Στο βγαινει Νταβας.Και τωρα αυτους που πρεπει να αποφυγετε οπως ο διαολος το λιβανι- Μ Α Κ Ρ Ι Α.
Απο εδω συλβανα δεν υπαρχει(εχει σταματησει)στειλαν μια με το ιδιο ονομα, μετρια,επιφυλασομαι για τις υπολοιπες φωτο-callgirlsbg.com/index.php
Και τωρα η διαμονη-εκλεισα απο το sofiaapartments.com 2 βδομαδες πριν το bram apartment και τελικα με στειλαν στο antim 1.πληρωσα +10 ευρω την ημερα,δεν ξανα ασχολουμαι μαζι τους.

Σωστός ο παίχτης! Όταν λες "σκυλέ" εννοείς προστυχο η απλά ...σκυλόφατσα (χάλια δηλαδη)?

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Καλησπέρα σε όλους.

Ησυχία έχει πέσει στο thread  :-...χμμ κανείς μάλλον δεν πήγε προς τα πάνω για βολτίτσα. Αντι να δούμε αν θα τα καταφέρουμε πριν τα χριστουγεννα.  :helpplea: :grin:

 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415

Συνημμένα

  • 1236877748.jpg
    1236877748.jpg
    45,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 1236877749.jpg
    1236877749.jpg
    32,1 KB · Εμφανίσεις: 16

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
καβλα ειναι το μορακι :rockon:αυτη ειναι η ντιανα το καινουργιο αστερι?ειμαι σιγουροσ οτι η σοφια ειναι γεματη με τετοια αστερια!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καβλα ειναι το μορακι :rockon:αυτη ειναι η ντιανα το καινουργιο αστερι?ειμαι σιγουροσ οτι η σοφια ειναι γεματη με τετοια αστερια!

Αν και δεν ειχα την τιμη μάλλον κανετε λάθος και οι δυο!!!!!!!
άλλη ειναι η συγκεκριμένη ΝΤΙΑΝΑ.
Για αυτην την ντιανα μιλάνε νομίζω:

ΥΓ.:
Σας παρακολουθώ με πολύ ενδειαφέρον και ας εχω ανακαλύψη παράδεισο!!!!! μας πέφτη λίγο μακρυά και δεν ειναι για πεταγμα στο φτερό..
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

aaaaaaxxxxxxxxxxxxxxx..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν προσεχεις δεν προσέχεις οταν τα λέμε....... το συγκεκριμένο σάιτ ποτε δεν ανταποκρίθηκε στις φωτογραφιες με αυτες που ερχονται συνήθως......μπάζα τώρα άν άλλαξε κάτι ο θεός βοηθός και ενημερώστε μας.
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη αν δεν ειναι η νταινα τοτε ποιο ειναι αυτο το μωρο?εχω μπερδευτει εντελωσ... :think:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Αν και δεν ειχα την τιμη μάλλον κανετε λάθος και οι δυο!!!!!!!
άλλη ειναι η συγκεκριμένη ΝΤΙΑΝΑ.
Για αυτην την ντιανα μιλάνε νομίζω:

ΥΓ.:
Σας παρακολουθώ με πολύ ενδειαφέρον και ας εχω ανακαλύψη παράδεισο!!!!! μας πέφτη λίγο μακρυά και δεν ειναι για πεταγμα στο φτερό..

Πιθανότατα Allan είναι δύο διαφορετικές γκομενες αλλά πάλι οι φωτός στο girlsbg.net φαίνονται fake. Όποιος την έχει πάρει ας μας ενημερώσει σχετικα.

Όσο για τον παράδεισο..στη Μολδαβία φαντάζομαι αναφέρεσαι...θα ήθελα μια σύντομη περιγραφή του τι παίζει εκεί για να βελτιώσω τις εγκυκλοπαιδικες μου γνώσεις αλλά και να σχεδιάσω ίσως ένα ταξιδάκι.

Να περνας καλα!!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
aaaaaaxxxxxxxxxxxxxxx..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν προσεχεις δεν προσέχεις οταν τα λέμε....... τοσυγκεκριμένο σάιτ ποτε δεν ανταποκρίθηκε στις φωτογραφιες με αυτες που ερχονται συνήθως μπάζα τώρα άν άλλαξε κάτι ο θεός βοηθός και ενημερώστε μας.
Είδα οτι έχουν αγγελίες και γνωστές από αλλα site και δύο που έχω πάρει (λιλυ και εμυ) οπότε λέω...μπορεί και να βελτιώθηκε. Έτσι κι αλλιώς στην Βουλγαρία κορώνα γράμματα είναι η παραγγελιά  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πιθανότατα Allan είναι δύο διαφορετικές γκομενες αλλά πάλι οι φωτός στο girlsbg.net φαίνονται fake. Όποιος την έχει πάρει ας μας ενημερώσει σχετικα.

Όσο για τον [size=10pt]παράδεισο..στη Μολδαβία φαντάζομαι αναφέρεσαι[/size]...θα ήθελα μια σύντομη περιγραφή του τι παίζει εκεί για να βελτιώσω τις εγκυκλοπαιδικες μου γνώσεις αλλά και να σχεδιάσω ίσως ένα ταξιδάκι.

Να περνας καλα!!

Για να μήν τα ξαναγράφω πάρε μια ιδεα απο την πρώτη μου επίσκεψη τον αυγουστο σεπτεμβριο 2009

απλά τωρα ειναι +100000000000000000
κινούμε καλύτερα ήλθα για μια εβδομάδα και έμεινα σχεδόν δυο και οχι πουτάνες τώρα αλλά καμάκι λαβ στορυ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οκ αλλαν το καταλαβα τωρα! μην βαρασ κιολασ! :s&m_3:

Δεν βαράω αλλά ξέρεις μπορει να φτιαχτης εγκεφαλικα, να έχεις αλλη εικόνα και να σου έρθη κατι άλλο οποτε παει χαλασε η διαθεση γι αυτό ας ειμαστε σιγουροι τουλαχιστον για το τι τεσταρίστηκε.
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
Δεν βαράω αλλά ξέρεις μπορει να φτιαχτης εγκεφαλικα, να έχεις αλλη εικόνα και να σου έρθη κατι άλλο οποτε παει χαλασε η διαθεση γι αυτό ας ειμαστε σιγουροι τουλαχιστον για το τι τεσταρίστηκε.
αλλαν με απογοητευεις εντελως φιλε.
περιμενα μετα απο την μολδαβια να εχεις φυγει καρφι για ιαπωνια και να δωσεις ανταποκριση απο εκει.  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

και εσυ επεστρεψες θεσσαλονικη. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom