Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Σήμερα το κολοβάρεσα και χάζεψα αρκετά στα βουλγαρικα site. Κατέληξα στα παρακάτω που θα είναι οι επόμενοι στόχοι:

σύμφωνα με τις υποδείξεις του Βασίλη top

καλό φαίνεται, δεν βρισκω το τηλ για την ώρα αλλά κάπου θα το πετύχω.

τα 2 μωρά που πρέπει άμεσα να τα χτυπήσουμε

αν οι φωτό είναι αληθινές κάτι λέει

φωτογραφίες με πολλές υποσχέσεις

Μουνάρα στις φωτογραφίες, αν τον παίρνει και καλα (και αν είναι αλληθινές οι φωτο..) τότε πετύχαμε διάνα

κάτι λέει

Φίλε ΣαλόνικαΜ, εντέλει δοκίμασες κάποια από αυτές;
Φίλε eddie αν διάβασες προηγούμενες αναφορές μου, έχω γράψει για την

Emmy η οποία δεν έχει πολύ καλή εμφάνιση αλλά σχετικά κάλη συμμετοχή overall δεν θα την ξαναπάρω

Lilly η οποία είναι συμπαθητική, ικανοποιητική σε εμφάνιση, πίπα για σεμινάριο αλλά στο  :knockinb: άνευρη και με πολλά μη (χωρίς DFK, χωρίς CIM). Overall θα την ξαναπάρω αν δεν βρίσκω καμία άλλη ενδιαφέρουσα.

Τέλος δες και αυτό

Καλημέρα σε όλους

 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Γεια σας παιδες............Σας Πεθημυσα..........Alla,το ξερω οτι θα με βριζεις απ'το βραδυ ως το πρωι και τουμπαλιν και εχεις δικιο,ειμαι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ.........Ποτε ερχεσαι??ειναι Μολδαβια η Βουλγαρια???εχω χασει επεισοδια!!!Βλεπω καινουργια ονοματα στην πιατσα........
Βαιλη μου,ελπιζω να εισαι καλα.....με τον καινουργιο χρονο εχω υποσχεθει στον ευατο μου και δημοσια Υποσχομαι και σε εσας οτι αν κανονισετε εσυ και o alla για Σοφια,βαζω τ'αμαξι και φυγαμε....

Τωρα ειμαι σε φαση αλλη{Ταυλανδοπληκτος) και εχω χασει τι μυαλο μου.....αλλα εκανα και μαλακια που ξεχασα τον ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΤΟΡΑ ΜΟΥ,allantallon

Φιλε,1000 συγνωμμη και μολις ερθεις θελω να σε δω να τα πουμε....

Καλα να περνατε

Φιλε γυρισες η ακομα εξω εισαι??? Και αν γυρισες πως γυρισες μονος η με παρεα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε eddie αν διάβασες προηγούμενες αναφορές μου, έχω γράψει για την

Emmy η οποία δεν έχει πολύ καλή εμφάνιση αλλά σχετικά κάλη συμμετοχή overall δεν θα την ξαναπάρω

Lilly η οποία είναι συμπαθητική, ικανοποιητική σε εμφάνιση, πίπα για σεμινάριο αλλά στο  :knockinb: άνευρη και με πολλά μη (χωρίς DFK, χωρίς CIM). Overall θα την ξαναπάρω αν δεν βρίσκω καμία άλλη ενδιαφέρουσα.

Τέλος δες και αυτό

Καλημέρα σε όλους

Ναι, έχω διαβάσει τις κριτικές σου. Έμυ θα δοκιμάσω (είμαι ψιλολάτρης του μεγάλου κώλου). Και Λίλυ επίσης. Από ότι καταλαβαίνω είναι στυλ το κορίτσι της διπλανής πόρτας.
Για τις άλλες τι λες; Ειδικά εκείνο το δίδυμο (Τάνι & Άνι) έχει κανείς πληροφορία;
Το βασικότερο για μένα είναι πάντως η συμμετοχή...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φιλε γυρισες η ακομα εξω εισαι??? Και αν γυρισες πως γυρισες μονος η με παρεα? :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν προβλέπεται βίζα για τα μαιμούνια   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οπότε γύρισε μόνος και ετοιμάζεται να ξαναπάη. < ΝΑ ΦΥΓΗ  ΝΑ ΠΑΗ ΑΛΛΟΥ >.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Δεν προβλέπεται βίζα για τα μαιμούνια   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οπότε γύρισε μόνος και ετοιμάζεται να ξαναπάη. < ΝΑ ΦΥΓΗ  ΝΑ ΠΑΗ ΑΛΛΟΥ >.

Ρε συ Νικο,μην εισαι σκληρος μαζι μου!!!!Ξερω εκανα βλακεια αλλα οπως σου ειπα θα με εβαζες σε πειρασμο και θα εβγαινα εκτος προγραμματισμου για την Ταυλανδη.......ειμαι επιρρεπης στους πειρασμους,τι να κανω;;;εσυ που εισαι τελικα;;;Ελλαδα;;;Μολδαβια η Βουλγαρια;;;;
Σε παιρνω τηλ αλλα δεν σε βρισκω.....Αν εισαι εξω,ποτε ερχεσαι;;;
Βασιλη μου,εδω ειμαι......Πηγα τον Σεπτεμβριο πΑΤΤΑΓΙΑ και εχασα το μυαλο μου!!!Πρεπει να το οργανωσουμε να παμε ολοι μαζι καποια στιγμη.......Αξιζει τον κοπο εστω και 1 φορα να πας.....βεβαια,μην περιμενεις γυναικες ανατολικου μπλοκ αλλα εχει και εκει πολυ ομορφια κοριτσια!!!!!

Να’στε καλα παιδες...
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Καλησπέρα σε όλους

Ποιός τυχερός θα είναι στη Σόφια για Σ/Κ να μας φέρει κανένα καλό νεο?  :dancing: :dancing: :dancing:

Με τέτοιο ωραίο καιρό με το ζόρι κρατιέμαι να μην αναχωρήσω!!
 

Darko4

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το κολοβάρεσα και χάζεψα αρκετά στα βουλγαρικα site. Κατέληξα στα παρακάτω που θα είναι οι επόμενοι στόχοι:

σύμφωνα με τις υποδείξεις του Βασίλη top

καλό φαίνεται, δεν βρισκω το τηλ για την ώρα αλλά κάπου θα το πετύχω.

τα 2 μωρά που πρέπει άμεσα να τα χτυπήσουμε

αν οι φωτό είναι αληθινές κάτι λέει

φωτογραφίες με πολλές υποσχέσεις

Μουνάρα στις φωτογραφίες, αν τον παίρνει και καλα (και αν είναι αλληθινές οι φωτο..) τότε πετύχαμε διάνα

κάτι λέει

Φίλε ΣαλόνικαΜ, εντέλει δοκίμασες κάποια από αυτές;

Φίλε μου οι photo στο 5ο λίνκ που παρέθεσες είναι απο ένα υπέρτατο μωρό κατ'εμε με τον υπέρτατο κώλο (έχει ανακυρηχθεί πολλάκις ώς “The Best Web Ass of the World”) ...Keyra Agustina την λένε...αν κάνεις search θα την βρείς. Μακάρι να ήταν cg στην Βουλγαρία....θα ήμουν εκεί κάθε ΣΚ! Οπότε μην μπαίνετε καν στον κόπο να τηλεφωνήσετε.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Φίλε μου οι photo στο 5ο λίνκ που παρέθεσες είναι απο ένα υπέρτατο μωρό κατ'εμε με τον υπέρτατο κώλο (έχει ανακυρηχθεί πολλάκις ώς “The Best Web Ass of the World”) ...Keyra Agustina την λένε...αν κάνεις search θα την βρείς. Μακάρι να ήταν cg στην Βουλγαρία....θα ήμουν εκεί κάθε ΣΚ! Οπότε μην μπαίνετε καν στον κόπο να τηλεφωνήσετε.
Darco αυτές οι φωτογραφίες υποτίθεται οτι ανήκουν στην Darina της οποίας η τύχη αγνοείται οποτε...απο κόλο που δεν τρως τι σε νοιάζει κι αν είναι μούφα  :2funny: :2funny: Να σαι καλά πάντως που μας έλυσες την απορία σε ποιά ανήκει αυτό το στολίδι!!
 

Darko4

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Darco αυτές οι φωτογραφίες υποτίθεται οτι ανήκουν στην Darina της οποίας η τύχη αγνοείται οποτε...απο κόλο που δεν τρως τι σε νοιάζει κι αν είναι μούφα  :2funny: :2funny: Να σαι καλά πάντως που μας έλυσες την απορία σε ποιά ανήκει αυτό το στολίδι!!

SalonicaM εγώ σε αυτό το link αναφέρομαι:
εσύ απ'οτι κατάλαβα μίλησες με αυτήν σ'αυτο το link: (άσχετα αν τελικά δεν ήρθε αυτή)

Ελπίζω να κατάλαβα σωστά....
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Oxi καλώς είπε ο ΣΑλονικα και καταλαβε σωστά οι φωτό ανήκουν στην Νταρινα και ειναι
πανεμορφη γκόμενα αλλα κρυα στο κρεβάτι με καταπληκτικό κορμί.
θα σας παραθεσω αργοτερα δικές της φωτο.(τωρα αν δανειστικε καποιες απο το ιντερνετ μπορεί να το εκανε  αλλά η γκομενα ειναι αστερι στην εμφάνιση.)
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
SalonicaM εγώ σε αυτό το link αναφέρομαι:
εσύ απ'οτι κατάλαβα μίλησες με αυτήν σ'αυτο το link: (άσχετα αν τελικά δεν ήρθε αυτή)

Ελπίζω να κατάλαβα σωστά....
Darko αρχικα νόμισες οτι μιλουσες γι αυτην στο 2ο link αλλά μετά κατάλαβα και διορθωσα το post. Οπότε ο 2ος κόλος παραμένει ορφανός.... :headbang: :headbang: :headbang: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Oxi καλώς είπε ο ΣΑλονικα και καταλαβε σωστά οι φωτό ανήκουν στην Νταρινα και ειναι
πανεμορφη γκόμενα αλλα κρυα στο κρεβάτι με καταπληκτικό κορμί.
θα σας παραθεσω αργοτερα δικές της φωτο.(τωρα αν δανειστικε καποιες απο το ιντερνετ μπορεί να το εκανε  αλλά η γκομενα ειναι αστερι στην εμφάνιση.)

Τελικά αυτή την έκανε απο Βουλγαρία; κρίμα δεν την προλάβαμε.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
χμμμ καινουργια αγγελία, κανένας καμιά ιδέα?


Ta 100 € την ώρα το είδες??????;;;;
τι λέι ρε πέσ της στην Μολδαβία με τόσα και πιτσιρίκες των 19 -20 Μαιων  και για όλλο το βράδυ.
(και δίμετρες με απιστευτη συμετοχή)

50 και πολλά της είναι επειδή μιλαει ελληνικά  κάνε παζάρι αν θέλει.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Ta 100 € την ώρα το είδες??????;;;;
τι λέι ρε πέσ της στην Μολδαβία με τόσα και πιτσιρίκες των 19 -20 Μαιων  και για όλλο το βράδυ.
(και δίμετρες με απιστευτη συμετοχή)

50 και πολλά της είναι επειδή μιλαει ελληνικά  κάνε παζάρι αν θέλει.

:rockon: :rockon: Αμεση ανταποκριση... ζηταει 100 γιατι ειναι δυο οι γκομενες που ερχονται...
:think: :think: Λοιπον εντελως πληροφοριακα... DIANA οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω ΜΟΥΝΑΡΟΣ... τρελαθηκα...
ΜΑΡΙΑ... αδελφη της DIANAS Ψιλομπαζο... μαγαλοκοπελα... βυζια ως το πατωμα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Είναι μούναρος και αφού πέρασες καλά αυτό μετράει... Είναι επαγγελματίας και σκοπός της είναι να περνάει καλά στα ραντεβού της.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Είναι μούναρος και αφού πέρασες καλά αυτό μετράει... Είναι επαγγελματίας και σκοπός της είναι να περνάει καλά στα ραντεβού της.
Καλημέρα σε όλους! Χαίρομαι που ανακαλύψαμε καινούργιο αστέρι!


Πληροφοριακά μόνο για όσους θέλουν να ψαχτούν βλέπω οτι η παρακάτω σελίδα έχει πολλές νέες αγγελίες. Δεν εχω δοκιμάσει καμία΄οπότε δεν ξέρω τι υπηρεσίες προσφέρουν και αν είναι αυθεντικές οι φωτό.

www.opitaime.com/index.php]http://www.opitaime.com/index.php[/url]
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Είναι μούναρος και αφού πέρασες καλά αυτό μετράει... Είναι επαγγελματίας και σκοπός της είναι να περνάει καλά στα ραντεβού της.

Λοιπον φιλε ακου να δεις τι επαθα... Ειμουν επανω με εναν κολλητο και συναδελφο... Της τηλεφωνησα απο το δρομο μολις περασα την Dupnitsa και της ειπα οτι θα την ξαναπαρω μολις φτασω και εχω τα δωματια του HOTEL... Επειδη λοιπον εχω φαει διαφορες φολες κατα καιρους απο διαφορους γνωστους και αγνωστους... Ειχα για εμενα την γνωστη σε ολους μας Τιφφανυ και την DIANA για τον φιλο...  :headbang: :headbang: Δεν μπορεις να φανταστεις τι επαθα οταν ανοιξα την πορτα και την ειδα απ'εξω να μου χαμογελαει...  :headbang: :headbang: ΗΤΤΑ μεγαλη...  :headbang: :headbang: Αυτη φυσικα ειχε παρεξηγησει νομιζοντας οτι ηθελα και εγω κοπελα και ειχε φερει μαζι την αδελφη της τη Μαρια... Φοβερη τυπισα τρελαθικα και μονο που την ειδα... Οχι φυσικα τη Μαρια αλλα την DIANA... ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom