Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: Ειδα τι χαντρουλα στο αφαλο και τρελαθηκα  :2funny: :2funny: :2funny: Ειμαι και καποιας ηλικιας ετσι??? Μην αφησω τα κοκαλακια μου στο ΤΣΕΛΟ... :2funny: :2funny: :2funny:
[size=10pt]Λοιπον πες Ονομα και αναλογα με τα κουραγια θα δουμε.[/size].. :2funny: :2funny: :2funny: Εχω κανονισει ολο το Σαββατο κενο...
τα ειπα παραπάνω  ΝΤΑΡΙΝΑ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ_ΜΑΡΙΑ.


 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Η χαμηλη τιμη δεν σε προβληματιζει?

ρε Βασίλη αυτά πλήρωσε και ο φίλος παραπάνω ΜΠΑΚΙΣ13 για Ντιάνα και πέρασε σουπερ και απο εμφάνηση
αρα λογικά έγινε ενα πρώτο τεστ ντράιβ και βγήκε πραγματικό τα υπόλοιπα είδομεν.
Με προβλιμάτιζε οταν το έδωσα στον αέρα το σάιτ τωρα ειναι ώρα για τεστ ντράιβ και οχι προβληματισμούς.


 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
η Μαρια γαμώ τους βύζους ειναι έτσι όμως ή καμια προπολεμική φωτο και ερθη κανενα χοντρόμπάζο συμβαίνη ταχτικά να ειναι  fake photoς.


:think: :think: Λοιπον στειλτε απο 50 ευρα και θα μαθετε τη Δευτερα λεπτομερειες για τι Μαρια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους και πάλι.Θέλω να προλάβω τον allantalon να τσεκάρει την Μαρία γιατί μάλλον είναι μούφα η φωτογραφία. Το φιλαράκι που πήγαμε μαζί πάνω είχε παραγγείλει την Αλεξάνδρα αλλά τελικά δεν μπορούσε και ήρθε μία Μαρία η οποία ήταν πολύ μέτρια και δεν είχε σχέση με την φωτογραφία.Αν βέβαια έρθει και δεν γουστάρεις την στέλνεις με όπισθεν.Για την Ντιάνα είχε καλή συμμετοχή και το βυζί απλά δεν είναι τόσο τσίτα γιατί έχει κάνει δύο παιδιά. Μακριά από το Κamasutra είναι μεγάλη μούφα επίσης.Οι μουνάρες δεν έρχονται στο ξενοδοχείο σου και μένουν για έξω τα μέτρια τεμάχια και τα μπαζάκια.Το Τaboo είναι μεγάλη απάτη και θέλει προσοχή,την πάτησε φίλος μου και σκάσανε οι μπράβοι με τα όπλα στην ζώνη.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους και πάλι.Θέλω να προλάβω τον allantalon να τσεκάρει την Μαρία γιατί μάλλον είναι μούφα η φωτογραφία. Το φιλαράκι που πήγαμε μαζί πάνω είχε παραγγείλει την Αλεξάνδρα αλλά τελικά δεν μπορούσε και ήρθε μία Μαρία η οποία ήταν πολύ μέτρια και δεν είχε σχέση με την φωτογραφία.Αν βέβαια έρθει και δεν γουστάρεις την στέλνεις με όπισθεν.Για την Ντιάνα είχε καλή συμμετοχή και το βυζί απλά δεν είναι τόσο τσίτα γιατί έχει κάνει δύο παιδιά. Μακριά από το Κamasutra είναι μεγάλη μούφα επίσης.Οι μουνάρες δεν έρχονται στο ξενοδοχείο σου και μένουν για έξω τα μέτρια τεμάχια και τα μπαζάκια.Το Τaboo είναι μεγάλη απάτη και θέλει προσοχή,την πάτησε φίλος μου και σκάσανε οι μπράβοι με τα όπλα στην ζώνη.

Γιατι πήγε ο φίλος σου εκει;; τα είπαμε χίλες φορες
εμ δεν διαβαζε το φορουμας και την πάτησε. χεχεχεχεχε......



Αν ήλθε Μαρία αυτη θα ήταν αρα μούφα η μαρια άσε που με ξενέρωσες τώρα και με την Ντιάνα δεν την θέλω πλέον......σας τις χαρίζω οπότε βασίλη δες ΝΤΑΡΙΝΑ και ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ>.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Γιατι πήγε ο φίλος σου εκει;; τα είπαμε χίλες φορες
εμ δεν διαβαζε το φορουμας και την πάτησε. χεχεχεχεχε......



Αν ήλθε Μαρία αυτη θα ήταν αρα μούφα η μαρια άσε που με ξενέρωσες τώρα και με την Ντιάνα δεν την θέλω πλέον......σας τις χαρίζω οπότε βασίλη δες ΝΤΑΡΙΝΑ και ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ>.

:think: :think: :think: Το τηλεφωνο του ΤΑΞΟΝΤΑΒΑ μην ξεχασεις.... :rockon: :rockon: :rockon: Καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: εκει που εισαι...  :rockon: :rockon: :rockon:

 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Για την Μαρία δεν ξέρω αν είναι η ίδια αλλά για την Ντιάνα είναι μουνάρα 26 χρονών με κορμί λαμπάδα.Για τα παιδιά ρε φίλε τι να κάνουμε έτσι συμβαίνει σ'αυτές τις χώρες οι πιο πολλές είναι χωρισμένες με 1 ή 2 παιδιά όπως η Ντιάνα.Εδώ στην Αθήνα γαμάω ένα Ρουμανάκι 20 χρονών,χωρισμένη με ένα κοριτσάκι ενός έτους.Αυτά είναι τα Βαλκάνια...
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Για την Μαρία δεν ξέρω αν είναι η ίδια αλλά για την Ντιάνα είναι μουνάρα 26 χρονών με κορμί λαμπάδα.Για τα παιδιά ρε φίλε τι να κάνουμε έτσι συμβαίνει σ'αυτές τις χώρες οι πιο πολλές είναι χωρισμένες με 1 ή 2 παιδιά όπως η Ντιάνα.Εδώ στην Αθήνα γαμάω ένα Ρουμανάκι 20 χρονών,χωρισμένη με ένα κοριτσάκι ενός έτους.Αυτά είναι τα Βαλκάνια...

:rockon: :rockon: Για την Αλεξανδρα και τη Μαρια θα σας πω εγω Δευτερα... Τι να κανω??? Θα θυσιαστω για την ερευνα... Τι δωδεκαμηνη περιμενω... :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: Με δωδεκαμηνες πληρωνεις και στη Μολδαβια?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: :think: Το τηλεφωνο του ΤΑΞΟΝΤΑΒΑ μην ξεχασεις.... :rockon: :rockon: :rockon: Καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: εκει που εισαι...  :rockon: :rockon: :rockon:

τσεκαρε το πμ σου και ασε τις 12μηνες μόλις σε ξεπληρωσα cash
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν στο εστειλα με ςμς μην τυχόν και πέση σε αδιάκριτα ματάκια χε χε χε χε χε.
 

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το κολοβάρεσα και χάζεψα αρκετά στα βουλγαρικα site. Κατέληξα στα παρακάτω που θα είναι οι επόμενοι στόχοι:

σύμφωνα με τις υποδείξεις του Βασίλη top

καλό φαίνεται, δεν βρισκω το τηλ για την ώρα αλλά κάπου θα το πετύχω.

τα 2 μωρά που πρέπει άμεσα να τα χτυπήσουμε

αν οι φωτό είναι αληθινές κάτι λέει

φωτογραφίες με πολλές υποσχέσεις

Μουνάρα στις φωτογραφίες, αν τον παίρνει και καλα (και αν είναι αλληθινές οι φωτο..) τότε πετύχαμε διάνα

κάτι λέει

Φίλε ΣαλόνικαΜ, εντέλει δοκίμασες κάποια από αυτές;
 

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Εμείς με έναν κολλητό λέμε να δοκιμάσουμε τις εξής:

Έμυ (από ότι λένε οι φίλοι στο φόρουμ μεγάλος κώλος, κάτι που μου αρέσει, ξέρει και ελληνικά)
Λίλλυ (κοπελίτσα)
Ντιάνα (μεγάλο βυζί, καλή συμμετοχή)
Τίφαννυ (μας έχει κερδίσει από την 1η φορά...)
Και λέμε για κουαρτέτο με τις Τάνι + Άνι (όποιος τις έχει δοκιμάσει, ας στείλει ένα ριπόρτ!)
Δυστυχώς, η Νταρίνα δεν απαντά, οπότε δεν θα την παρακαλάμε κιόλας!...

Επίσης, αυτή τη φορά είμαστε αποφασισμένοι να δαπανήσουμε χρόνο και χρήμα για "κανονικές" κοπέλες, μπας και μας κάτσει τίποτα... Πού λέτε να βγούμε;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εμείς με έναν κολλητό λέμε να δοκιμάσουμε τις εξής:

Έμυ (από ότι λένε οι φίλοι στο φόρουμ μεγάλος κώλος, κάτι που μου αρέσει, ξέρει και ελληνικά)
Λίλλυ (κοπελίτσα)
Ντιάνα (μεγάλο βυζί, καλή συμμετοχή)
Τίφαννυ (μας έχει κερδίσει από την 1η φορά...)
Και λέμε για κουαρτέτο με τις Τάνι + Άνι (όποιος τις έχει δοκιμάσει, ας στείλει ένα ριπόρτ!)
Δυστυχώς, η Νταρίνα δεν απαντά, οπότε δεν θα την παρακαλάμε κιόλας!...

Επίσης, αυτή τη φορά είμαστε αποφασισμένοι να δαπανήσουμε χρόνο και χρήμα για "κανονικές" κοπέλες, μπας και μας κάτσει τίποτα... Πού λέτε να βγούμε;

1) SIN city  (THE BEST)    
Sincity Lobby Bar
20-40 lv Wardrobe Air conditioner To meet friends Business meetings TV Private parties VISA, MasterCard not baked meals WI-FI internet Private parking Kids party dance club discounts alchohol drinks Oficial dressing DJ
Sincity Lobby Bar (BAR, NIGHT CLUB, disco club)
Center, 61 Hristo Botev str.
working hours: -
cuisine: cold kitchen, alchohol drinks


2)VERSUS    
KARAOKE bar Versus
to 10 lv Private parties TV Air conditioner Wardrobe Karaoke To meet friends Business meetings WI-FI internet coctail bar alchohol drinks Loud music Smoking friendly DJ discounts Candles Nargile
KARAOKE bar Versus (BAR, NIGHT CLUB, folk club, kafe, nargileh lounge)
Center, 16 16 Lavele str. str.
working hours: 09.00 - 05.00
cuisine: coctail bar, alchohol drinks, sandwiches, cocktails, nuts


3)PLANET
to 10 lv To meet friends Business meetings Private parties dance club
Planet Club (BAR, NIGHT CLUB, kafe, disco club)
Center, 1A Oborishte str.
working hours:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας παιδες............Σας Πεθημυσα..........Alla,το ξερω οτι θα με βριζεις απ'το βραδυ ως το πρωι και τουμπαλιν και εχεις δικιο,ειμαι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ.........Ποτε ερχεσαι??ειναι Μολδαβια η Βουλγαρια???εχω χασει επεισοδια!!!Βλεπω καινουργια ονοματα στην πιατσα........
Βαιλη μου,ελπιζω να εισαι καλα.....με τον καινουργιο χρονο εχω υποσχεθει στον ευατο μου και δημοσια Υποσχομαι και σε εσας οτι αν κανονισετε εσυ και o alla για Σοφια,βαζω τ'αμαξι και φυγαμε....

Τωρα ειμαι σε φαση αλλη{Ταυλανδοπληκτος) και εχω χασει τι μυαλο μου.....αλλα εκανα και μαλακια που ξεχασα τον ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΤΟΡΑ ΜΟΥ,allantallon

Φιλε,1000 συγνωμμη και μολις ερθεις θελω να σε δω να τα πουμε....

Καλα να περνατε
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σας παιδες............Σας Πεθημυσα..........Alla,το ξερω οτι θα με βριζεις απ'το βραδυ ως το πρωι και τουμπαλιν και εχεις δικιο,ειμαι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ.........Ποτε ερχεσαι??[size=10pt]ειναι Μολδαβια η Βουλγαρια???[/size]εχω χασει επεισοδια!!!Βλεπω καινουργια ονοματα στην πιατσα........
Βαιλη μου,ελπιζω να εισαι καλα.....με τον καινουργιο χρονο εχω υποσχεθει στον ευατο μου και δημοσια Υποσχομαι και σε εσας οτι αν κανονισετε εσυ και o alla για Σοφια,βαζω τ'αμαξι και φυγαμε....

Τωρα ειμαι σε φαση αλλη{Ταυλανδοπληκτος) και εχω χασει τι μυαλο μου.....αλλα εκανα και μαλακια που ξεχασα τον ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΤΟΡΑ ΜΟΥ,allantallon

Φιλε,1000 συγνωμμη και μολις ερθεις θελω να σε δω να τα πουμε....

Καλα να περνατε

[size=10pt]ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=10pt]ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ;;;;[/size] :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

[size=10pt]ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΤΑΓΚΑΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΤΑΥΛΑΝΔΗΣ!!!!!!!!!! ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΣΑΙ[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εμείς με έναν κολλητό λέμε να δοκιμάσουμε τις εξής:

Έμυ (από ότι λένε οι φίλοι στο φόρουμ μεγάλος κώλος, κάτι που μου αρέσει, ξέρει και ελληνικά)
Λίλλυ (κοπελίτσα)
Ντιάνα (μεγάλο βυζί, καλή συμμετοχή)
Τίφαννυ (μας έχει κερδίσει από την 1η φορά...)
Και λέμε για κουαρτέτο με τις Τάνι + Άνι (όποιος τις έχει δοκιμάσει, ας στείλει ένα ριπόρτ!)
Δυστυχώς, η Νταρίνα δεν απαντά, οπότε δεν θα την παρακαλάμε κιόλας!...

Επίσης, αυτή τη φορά είμαστε αποφασισμένοι να δαπανήσουμε χρόνο και χρήμα για "κανονικές" κοπέλες, μπας και μας κάτσει τίποτα... Πού λέτε να βγούμε;
το θεμα δεν ειναι πού θα βγείτε αλλά τι πορνοκριτικές θα γράψετε μετά τις πράξεις σας....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τσεκαρε το πμ σου και ασε τις 12μηνες μόλις σε ξεπληρωσα cash
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν στο εστειλα με ςμς μην τυχόν και πέση σε αδιάκριτα ματάκια χε χε χε χε χε.
ρε συ....εισαι στον παραδεισο και μπαίνεις στο θρεντ για το καταγώγιο;;;
χαχαχαχααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom