Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dupont

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε παιδιά τόσες αγγελίες γιατί κολλάτε στις ίδιες και ίδιες καντε και καμιά προσπάθεια σε άλλες ολο και κάτι καλό θα παίζει.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
ρε παιδιά τόσες αγγελίες γιατί κολλάτε στις ίδιες και ίδιες καντε και καμιά προσπάθεια σε άλλες ολο και κάτι καλό θα παίζει.

Παιζουν πολλα καλα οντως... μην ξεχνατε οτι η κρισι εχει χτυπησει και εκει... απο 5 και 6 πελατες την ημερα εχουν πεσει στους 2 και το Σ/Κ 3 στην καλυτερη... Γι αυτο δεν νομιζω οτι ειναι κακη στιγμη να δοκιμασετε και τιποτα νεοτερο... Να μας ανοιξετε και εμας κανενα δρομο καινουριο και να ξεκολυσουμε απο τα ιδια και τα ιδια...
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Η Λίλλυ είναι μάλλον η δεύτερη επιλογή μετά την Tiffany. Το μονο που δεν ξέρω είναι αν η μεφάνιση είναι αποδεκτή για τά δικά μου γούστα (να μην έχει κυταρίτιδα και να έχει καλό προσωπακι). Μάλλον θα τη δοκιμάσω αυτή.

Κυτταριτιδα η Λιλλη δεν εχει στο επιβεβαιωνω εγω... Απλα οπως σου ειπα και παλιοτερα δεν ειναι το εκφυλο παιδι που θα μπει στο δωματιο και θα σου γινει καγκελο με την πρωτη ματια...
Ειναι μια νορμαλ κοπελιτσα με πολυ φιλοτιμο και με λιγα λογια σου επιστρεφει οτι της δινεις...
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Μπορει επειδη  βλεπει ελλ.νουμερο.Παντως και βραδυ να παρεις δεν το σηκωνει.Ουτε σε sms απαντα.

Αυτο δεν παιζει... απλα καλυτερη ωρα για να παρεις ειναι απο 14.00 εως 19.00 και μετα επισης καλη ωρα ειναι γυρω στις 12.00 με 12.30 το βραδυ...
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Κατ αρχας καλημερα.Βεθηκα προχθες σοφια και συναντηθηκα με τιφαννυ.Πολυ καλη αλλα με το μυθο που μου ειχε δημιουγηθη περιμενα περισσοτερα.Μου ειπε επισης οτι θελει να ελθη στην θεσσ.για δουλεια.Εγιναν προσπαθειες για ερευνα αλλα ουτε καν απαντουσαν στο τηλεφωνο.Γεια χαρα.

:think: :think: :think: Εχει δικιο ο φιλος εδω... Και εγω το προπερασμενο Σ/Κ που το περασα μαζι της διεκρινα μεγαλη κουραση... Η κοπελα το λεει ξεκαθαρα οτι εχει κουραστει και θελει να φυγει... Καποιος την εχει φοβισει για την Θεσσαλονικη και για τους εκει νταβαντζιδες... Αυτος ειναι ο λογος που δεν την κανει... Τελος παντων ναι η Τιφφανυ αυτη δεν ειναι η Τιφφανυ που ολοι ξεραμε... :rockon: :rockon: :rockon:
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Εγώ λέω να συναντηθώ με κάποια ξανθιά υπαρξη 30 ετών που το παίζει ερωτευμένη μαζί μου να την βγάλω κούτρα διοτι ανεβαίνω μετά Μολδαβία και θέλω τα κεφαλαιά μου για επενδύσεις εκει.
αλλά αν εισαι επάνω στειλε πμ μήπως βρεθούμε.
Δεν προτείνω καμια πλέον καντε παιχνίδι να ξεφύγουμε λίγο σε νέες προτάσεις και οχι στα ίδια και τα ίδια ειναι βαρετό.

:think: :think: :think: Εμενα παντως δεν θελεις να με ακουσεις που σου φωναζω... ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΞΑΝΘΙΕΣ... ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Εσυ θα....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  και εγω θα... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: :think: Εμενα παντως δεν θελεις να με ακουσεις που σου φωναζω... ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ [size=10pt]ΞΑΝΘΙΕΣ..[/size]. ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Εσυ θα....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  και εγω θα... :2funny: :2funny: :2funny:

Κάποιες αγάπες δεν ξεχνούνται ποτε ποτε ποτέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αστα Βασίλη την παρασκευή έφαγα μεγάλη ήττα απο συναγωνιστή που ήλθε πρωτη φορά Σόφια και δεν θέλη να αναφέρω μάλον το ονομά του ας το κάνη ο ίδιος άν θέλη,
επι του θέματος........ θεώρησε μεγάλη αποτυχία την συμετοχή μιας κορασίδας απο τις προτάσεις μου στο κρεβάτι και παρήγγειλε μεσω του ταξιτζή ένα παιδί 19 ετων αστέρι (ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ)κατα δηλωσή του και σε εμφάνηση και σε συμετοχή 150 λέβα την ώρα και με κορόιδευε οτι μας έβαλε τα γυαλιά δηλαδη ότι τζάμπα παιδευόμαστε με τις ίδιες και τις ίδιες λες να έχει δίκιο;;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αστα Βασίλη την παρασκευή έφαγα μεγάλη ήττα απο συναγωνιστή που ήλθε πρωτη φορά Σόφια και δεν θέλη να αναφέρω μάλον το ονομά του ας το κάνη ο ίδιος άν θέλη,
επι του θέματος........ θεώρησε μεγάλη αποτυχία την συμετοχή μιας κορασίδας απο τις προτάσεις μου στο κρεβάτι και παρήγγειλε μεσω του ταξιτζή ένα παιδί 19 ετων αστέρι (ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ)κατα δηλωσή του και σε εμφάνηση και σε συμετοχή 150 λέβα την ώρα και με κορόιδευε οτι μας έβαλε τα γυαλιά δηλαδη ότι τζάμπα παιδευόμαστε με τις ίδιες και τις ίδιες λες να έχει δίκιο;;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
μαλλον εχει δικιο ρε αλαν.
μην ξεχνας οτι ανανεωση πανω απο ολα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Την ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ απο το ΚΙΣΙΝΕΦ Μολδαβία θα τα πούμε σε 10 μέρες που θα επιστρέψω
παρακολουθω περιμένω να μάθω νέα απο τους συναγωνιστές για Σόφια.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φίλε μου ΑΡΚ καλημέρα που εισαι;;;;;;
Περιμένω ακομα την προταση για εξόρμηση στο γυφτοχώρι..........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου ΑΡΚ καλημέρα που εισαι;;;;;;
Περιμένω ακομα την προταση για εξόρμηση στο γυφτοχώρι..........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα την κανουμε ρε μαλακα.
να βρω λίγο χρονο φιλε γιατι εχω μπλεξει με κατι μαλακιες τωρα τελευταια.
ανεβηκες πανω μολδαβια εισαι ρε θηριο τωρα?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
θα την κανουμε ρε μαλακα.
να βρω λίγο χρονο φιλε γιατι εχω μπλεξει με κατι μαλακιες τωρα τελευταια.
ανεβηκες πανω μολδαβια εισαι ρε θηριο τωρα?
Ναί σταματησα Σόφια ενα βράδυ και εχθές καρφί Σόφια σε Κισινεφ 12 ώρες.
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ναί σταματησα Σόφια ενα βράδυ και εχθές καρφί Σόφια σε Κισινεφ 12 ώρες.
αλαν εισαι αρχηγος.
και απο κισινεφ καρφι για ιαπωνια,σε καμια εβδομαδα θα εισαι εκει με το αυτοκινητο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αλαν εισαι αρχηγος.
και απο κισινεφ καρφι για ιαπωνια,σε καμια εβδομαδα θα εισαι εκει με το αυτοκινητο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι ρε μαλάκα εκει πάω για δουλειά δεν πάω για σεξοτουρισμό.
Μην το γελάς πάντως μια βδομάδα και πολύ είναι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Καλημέρα σε όλους

Παρασκευή ήμουν Σόφια με ένα φίλο οπότε ένα review το χρειαζόμαστε.

Εγώ πήρα την Λίλλυ που αναφέρεται συχνά εδώ μέσα. Η συνάντηση εγινε αργά το βράδυ στις 12¨30 μετά από ολοήμερη δουλειά οπότε δεν ήμουν και στην καλύτερη μου φόρμα. Η Λίλλυ από εμφάνιση αποδεκτή. Σωματάκι καλούτσικο και πρόσωπο αποδεκτό, αρκατά παιδικό που σου δίνει μια οικειότητα, δεν δειχνει πουτάνα με τίποτα. Στο social time πολύ καλή, μιλαέι καλούτσικα αγγλικά, είναι εξυπνούλα αλλά προσοχή, προσπαθεί να φάει τον χρόνο έτσι. Άσε που έχει 5 κινητά που δέχονται συνεχώς μηνύματα..μεγάλη ζήτηση.

Στο sex τα πράγματα πολύ μέτρια με εξαίρεση την πίπα. Πίπα άπαιχτη!! την παραδέχομαι. Φιλιά στο στόμα δεν δέχεται, γαργαλιέται στον λαιμό, στο βυζί στην κοιλιά, και γενικα είχε αρκετά "μη". Δεν πήρε πρωτοβουλίες και δεν συμμετείχε αρκετα, άσε που όταν πηγαινα πιο "βαθιά" έκανε μια γκριμάτσα σαν να πονάει που με χαλούσε. Έτσι προτίμησα να απολάυσω την πίπα της όσο πιο πολύ γίνεται μέχρι να φύγει. Σε γενικές γραμμές λοιπόν για μένα πολύ μέτρια.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
..συνεχίζω

Για τον φίλο μου πήρα τηλ στον γνωστό ...κόλο. Το σηκώνει ένα κοριτσάκι (επιτέλους! τελικά λειτουργεί αυτό τηλ.) και μου λέει δεν είμαι εγώ αυτη που έχει το τηλ. είμαι μια φίλη της. Οκ...μου λέει αν θέλεις θα έρθουμε και οι δυο για να διαλέξεις. Εντάξει λέμε. Το ραντεβού ήταν στις 12:30 κατλα τις μια ήρθε η μιά και λέει η άλλη έρχεται αλλά κάπου χάθηκε και δεν μπορεί να βρει το ξενοδοχειο!! Αντε λέει ο φίλος ας περιμένουμε. Η συγκεκριμένη που ήρθε είπε οτι έχει να κάνει πλλούς μήνες αυτή την δουλειά και είπε σήμερα για πλάκα να έρθει μαζί με την φίλη της! Σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλή ομορφη με ωραίο κορμί πολύ πρόσχαρη και ανοιχτή. περιμένοντας την άλλη ο φίλος μου της προτείνει να το κάνοπυν μια φορά αλλά η άλλη ήταν τόσο απροετοίμαστη που δεν είχε προφυλακτικά, θα έπερνε από την φίλη της.

Με τα πολλά ήρθε και η άλλη που είναι και η κανονική πουτάνα η οποία φυσικά καμία σχέση δεν έχει με την παρακάτω φωτογραφία. Ήταν χοντρούλα και χαζοχαρούμενη. Μένει λοιπόν η πρώτη η οποία τελικά αποδείχτηκε πολύ καλή. GFE στα καλύτερά της. Σαν να γαμούσα γκόμενα που χτύπησα στο μπαρ είπε ο φίλος. Βαθιά φιλιά, πολύ καλή συμμετοχή στο sex μια χαρά.

Συμπερασματικά ο παρακάτω κόλος δεν υπάρχει. Στο συγκεκριμένο τηλέφωνο όμως υπάρχουν περισσότερες από μια κοπέλες σχετικά ερασιτέχνιδες (είναι μια παρέα όπως μας είπε τελικά) οπότε ζητήστε να έρθουν όσες είναι διαθέσιμες για να διαλέξετε.

 

Συνημμένα

  • 6_17_800x600.jpg
    6_17_800x600.jpg
    24,1 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom