Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε σεξομανή τα ξέρουμε αυτά απο τα σάιτ  που διαφημίζονται το θέμα ειναι ποιος κάνει το
τεστ ντράιβ και να μας πει κατα πόσο ανταποκρινονται στην πραγματικότητα με αυτά που παρουσιάζουν.
Και άν μπορουν ας τραβήξουν και μια φωτο νεας εκδοσης εντος του χώρου τους.

Σύντομα θα ανέβω και θα κάνω ένα test drive σε κάποιο νέο. Απλά τα παραθέτω εδώ για διευκόλυνση κάποιου που θα ψάξει με στόχο βέβαια να μας στείλει και κανένα αντικειμενικό review
:grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σύντομα θα ανέβω και θα κάνω ένα test drive σε κάποιο νέο. Απλά τα παραθέτω εδώ για διευκόλυνση κάποιου που θα ψάξει με στόχο βέβαια να μας στείλει και κανένα αντικειμενικό review
:grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:


Αν θέλεις ακουσέ με μην παραθέτης άλλες ειναι ήδη πολλές  οι επιλογες για τεστ ντράιβ
θα τους μπερδέψεις και αν θα πέσουν σε λούμπα θα είσαι υπαίτιος οπότε προτείνω να παραθέτετε μονον ότι δοκιμάζετε και έχετε άποψη προσωπική.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Αν θέλεις ακουσέ με μην παραθέτης άλλες ειναι ήδη πολλές  οι επιλογες για τεστ ντράιβ
θα τους μπερδέψεις και αν θα πέσουν σε λούμπα θα είσαι υπαίτιος οπότε προτείνω να παραθέτετε μονον ότι δοκιμάζετε και έχετε άποψη προσωπική.

Σωστός, οπότε να διευκρινήσω σε όλους ότι είναι απλά αποτελέσματα στο internet και δεν έχω δοκιμάσει καμία. Για όσες έχω δοκιμάσει έχω ήδη γράψει κριτική στο παρελθόν
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Αν θέλεις ακουσέ με μην παραθέτης άλλες ειναι ήδη πολλές  οι επιλογες για τεστ ντράιβ
θα τους μπερδέψεις και αν θα πέσουν σε λούμπα θα είσαι υπαίτιος οπότε προτείνω να παραθέτετε μονον ότι δοκιμάζετε και έχετε άποψη προσωπική.

:2funny: :2funny: :2funny:..... το επιασες το νοημα... :2funny: :2funny: :2funny: και εγω γι αυτο δεν γραφω τιποτα για να μην παρω κοσμο στο λαιμο μου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Σωστός, οπότε να διευκρινήσω σε όλους ότι είναι απλά αποτελέσματα στο internet και δεν έχω δοκιμάσει καμία. Για όσες έχω δοκιμάσει έχω ήδη γράψει κριτική στο παρελθόν

:think: :think: οσο για εσενα φιλε SALONICA θελω να σου πω να μην τρελενεσαι με τις φωτο και τα σφιχτα κολαρακια γιατι τις περισσοτερες φορες που ανοιγεις την πορτα το μπαζο που βλεπεις στημενο απ εξω και σε κοιταει δεν εχει καμμια σχεση με οτι ονειρευτικες... :2funny: :2funny: :2funny: Ασε που η μεγαλυτερη απογοητευση ειναι να ειναι οραια η γκομενα αλλα παγοβουνο στο κρεβατι.... Λοιπον παρε απο τις δοκιμασμενες στην αρχη και αφου ισιωσεις μετα κανε και ενα πειραματακι...φωναξε καινουρια και αν δεν σου αρεσει τη στελνεις απο εκει που ηρθε... :rockon: :rockon:
Α και να σου πω... επειδη σε βλεπω φτιαγμενο για Λιλλη... :think: Η λιλλη δεν ειναι κανενα θεομουνο... μια νορμαλ κοπελιτσα ειναι με πολυ καλη συμμετοχη στο  :knockinb: :knockinb:... Δεν λεει οχι σε τιποτα... και ειναι πολυ ζεστος ανθρωπος... καλο παιδι... Στο προσωπο δεν λεει επισης πολλα αλλα οχι οτι δεν βλεπετε....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
:think: :think: οσο για εσενα φιλε SALONICA θελω να σου πω να μην τρελενεσαι με τις φωτο και τα σφιχτα κολαρακια γιατι τις περισσοτερες φορες που ανοιγεις την πορτα το μπαζο που βλεπεις στημενο απ εξω και σε κοιταει δεν εχει καμμια σχεση με οτι ονειρευτικες... :2funny: :2funny: :2funny: Ασε που η μεγαλυτερη απογοητευση ειναι να ειναι οραια η γκομενα αλλα παγοβουνο στο κρεβατι.... Λοιπον παρε απο τις δοκιμασμενες στην αρχη και αφου ισιωσεις μετα κανε και ενα πειραματακι...φωναξε καινουρια και αν δεν σου αρεσει τη στελνεις απο εκει που ηρθε... :rockon: :rockon:
Α και να σου πω... επειδη σε βλεπω φτιαγμενο για Λιλλη... :think: Η λιλλη δεν ειναι κανενα θεομουνο... μια νορμαλ κοπελιτσα ειναι με πολυ καλη συμμετοχη στο  :knockinb: :knockinb:... Δεν λεει οχι σε τιποτα... και ειναι πολυ ζεστος ανθρωπος... καλο παιδι... Στο προσωπο δεν λεει επισης πολλα αλλα οχι οτι δεν βλεπετε....
Thanks Βασίλη. Αν η συμμετοχή είναι καλή τότε μπορεί να καλύψει και μερικές αδυναμιες στην εμφάνιση  :tits:
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Αν θέλεις ακουσέ με μην παραθέτης άλλες ειναι ήδη πολλές  οι επιλογες για τεστ ντράιβ
θα τους μπερδέψεις και αν θα πέσουν σε λούμπα θα είσαι υπαίτιος οπότε προτείνω να παραθέτετε μονον ότι δοκιμάζετε και έχετε άποψη προσωπική.

:think: :think: :think: Φιλε μου καλε....??????? Ουτε μιλας ουτε λαλας  :think: :think: :think: Τι εχεις κατα νου???? :2funny: :2funny: :2funny:

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: :think: Φιλε μου καλε....??????? Ουτε μιλας ουτε λαλας  :think: :think: :think: Τι εχεις κατα νου???? :2funny: :2funny: :2funny:

Κουράστηκα φιλε μου θέλω να διαβάζω και κατι καινούριο ή απο τους υπολοιπους και να απαντώ αν και εφ'όσον έχω άποψη.
τωρα τι έχω κατα νου;;;; να την κοπανήσω ενα μεγάλο διαστημα εκτος Ελλάδος να ηρεμήσω λίγο επαγγελματικά και ψυχολογικα απο τα λαμόγια και τους  άναδρους εκολαπτόμενους απατεώνες γίνανε πολλοί πλέον που προσπαθούν με τα δικά μας  αρχιδια να κάνουν δουλειές και η αχαριστία τους όσο και οι υποχρεώσεις τους ζαμάν φού.
Εχω στηρίξη πολούς μαλακες να στήσουν δουλειές μου ωφείλουν πολλά τα 'εδωσα σε δικηγόρο και δεν θέλω να τους δώ μπροστά μου γιατί θα γίνη της Πόππης ασε που μπορεί και να τους λυπηθώ και να συνεχίσουν να πίνουν στην υγειά του μαλάκα.
Να σου πω και ένα μυστικό στα παπάρια μου τα χρήματα (περιπου 850.000) αυτό που με ενοχλεί ειναι ότι δεν υπάρχουν ΑΝΔΡΕΣ με παντελόνια να έχουν μπέσα και να αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και άς έχουν οικονομική αδυναμία.
Ειμαι Αηδιασμένος απο όλους όσους με περιβάλουν.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κουράστηκα φιλε μου θέλω να διαβάζω και κατι καινούριο ή απο τους υπολοιπους και να απαντώ αν και εφ'όσον έχω άποψη.
τωρα τι έχω κατα νου;;;; να την κοπανήσω ενα μεγάλο διαστημα εκτος Ελλάδος να ηρεμήσω λίγο επαγγελματικά και ψυχολογικα απο τα λαμόγια και τους  άναδρους εκολαπτόμενους απατεώνες γίνανε πολλοί πλέον που προσπαθούν με τα δικά μας  αρχιδια να κάνουν δουλειές και η αχαριστία τους όσο και οι υποχρεώσεις τους ζαμάν φού.
Εχω στηρίξη πολούς μαλακες να στήσουν δουλειές μου ωφείλουν πολλά τα 'εδωσα σε δικηγόρο και δεν θέλω να τους δώ μπροστά μου γιατί θα γίνη της Πόππης ασε που μπορεί και να τους λυπηθώ και να συνεχίσουν να πίνουν στην υγειά του μαλάκα.
Να σου πω και ένα μυστικό στα παπάρια μου τα χρήματα (περιπου 850.000) αυτό που με ενοχλεί ειναι ότι δεν υπάρχουν ΑΝΔΡΕΣ με παντελόνια να έχουν μπέσα και να αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και άς έχουν οικονομική αδυναμία.
Ειμαι Αηδιασμένος απο όλους όσους με περιβάλουν.
Άλλαν...
για Μολδαβία σου έχω κανονίσει ήδη για σπίτι.
μη σου πω και για έξοδο.... χεχε...
περιμένω μόνο να μου πεις πότε θα πας.
θα σου στείλω αργότερα και προσωπικό μάιλ με φωτό.

Χωρίς πλάκα...κρατιέμαι με τα χίλια ζόρια να μη γράψω στο θρεντ το άλλο....χαχαχαχαχαχα
τεσπα..εσύ θα πας φτιαγμένος.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, και εξακολουθω να σκεφτομαι επενδύσεις......
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Άλλαν...
για Μολδαβία σου έχω κανονίσει ήδη για σπίτι.
μη σου πω και για έξοδο.... χεχε...
περιμένω μόνο να μου πεις πότε θα πας.
θα σου στείλω αργότερα και προσωπικό μάιλ με φωτό.

Χωρίς πλάκα...κρατιέμαι με τα χίλια ζόρια να μη γράψω στο θρεντ το άλλο....χαχαχαχαχαχα
τεσπα..εσύ θα πας φτιαγμένος.

Στείλε με πμ ή μέιλ οτι κανόνισες Ανεβαίνω Σαββατο 29-11-09 οπότε για σιγουριά υπολόγισε
να ειμαι μάχιμος απο τις 30-11-09 θα μείνω αρκετα ανάλογα με τα οικονομικά μου.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Καλημέρα συναγωνιστές!

Χμ λίγο η κρίση λίγο η γρίπη δεν βλέπω να ανέβηκε κανένας Σ/Κ Σόφια...τις αφησαμε να ξεκουραστουν  :grin:
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Like
58
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές!

Χμ λίγο η κρίση λίγο η γρίπη δεν βλέπω να ανέβηκε κανένας Σ/Κ Σόφια...τις αφησαμε να ξεκουραστουν  :grin:

Κατα πασα πιθανοτητα εγω θα ειμαι παλι το μεθ επομενο... Οσοι πιστοι προσελθετε... :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλαν για σενα χτυπαει η καμπανα... Θελω παρεα για στριποκλαμποκατασταση....  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κατα πασα πιθανοτητα εγω θα ειμαι παλι το μεθ επομενο... Οσοι πιστοι προσελθετε... :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλαν για σενα χτυπαει η καμπανα... Θελω παρεα για στριποκλαμποκατασταση....  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν νομίζω στείλε μου ημερομηνίες μηπως στην επιστροφή απο Μολδαβία μείνω Σοφια κανα δυό μέρρες.
Θα είμαι Μολδοβα 29-11 έως 7-12-2009.
 

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους στο φορουμ.Υστερα απο πολυμηνη απουσια,κανονισα για αρχες Δεκεβριου γουηκεντ στην Σοφια.Για να δουμε τι θα κανουμε αυτην την φορα.......
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους στο φορουμ.Υστερα απο πολυμηνη απουσια,κανονισα για αρχες Δεκεβριου γουηκεντ στην Σοφια.Για να δουμε τι θα κανουμε αυτην την φορα.......

Κάνε μια ανασκοπηση απο την 54 σελίδα και εδώ και ενημερωσε μας γαι το πως και που πήγες κλπ.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
[move][glow=red,2,300]ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ[/glow][/move]

Καλημέρα συναγωνιστές. Πάω Σόφια τις επόμενες ημέρες και ψάχνω την Νταρίνα αλλά όλα τα τηλέφωνα κλειστά. Την είχα ξαναψάξει και πριν λίγες εβδομάδες πάλι το ίδιο. Μήπως αποσύρθηκε; Μήπως απλά άλλαξε τηλέφωνο; Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει μήνυμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom