Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έτσι για τη μαλακία...θα γράψω εγώ το 1000στό ποστ αυτού του θρεντ...χαχαχαχαχα
 

timoleon

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ειμαι στο δωματιο στο παλιο πρινσες τωρα  ντενταμαν
και θα παω καζινο σε λιγο και για μετα εχω
ενα μωρακι για 2 ωριτσες.
μην καθεσαι μεσα αντε κλεοπατρα να πεις κανα
ποτακι να δεις και κανα κολαρακι να περασει
η ωρα........
 

timoleon

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
απο το 2002 εχω ερθει στην σοφια πανω απο 30 φορες
καθε φορα και χειροτερα τα πραγματα απο μωρα.
τα πιο καλα εχουν φυγει και δουλευουν στο
εξωτερικο με ατζεντιδες .
χτες πηγα σε ενα νεο κλαμπ (δεν θυμαμαι τωρα το ονομα του
ειναι απεναντι απο το αρενα ντι σερτικα ) με μετρια μωρα
τιποτα το ιδιαιτερο . το εχει ο ιδιος που εχει βελβετ- σουτρα
-κλεοπατρα.

νομιζω οτι η σοφια τωρα πια εχει γινει δυσκολος χωρος για να βρεις
ομορφες παρεες ( και  απο σερβις .... πολυ ψυχρα).
καμακι παιζει αλλα ειναι.... ζαρια .
πρεπει να εχει καποιος υπομονη και χρονο πολυ και να μην μασαει
και να στελνει πισω ολα τα μπαζοφτιαρα που του στελνουν απο
κατι σαιτ του ιντερνετ . εχει μεγαλη διαφορα αυτο ποθ βλεπεις
στις φωτο και αυτο που αντικρυζεις οταν ανοιγεις την πορτα
σε μεγαλα ποσοστα (60-70 % ) ειναι μουφα.
αυτα τα ολιγα για τωρα.
 

westman

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οκ, θα υποθέσω πως δεν είσαι στο ίδιο ξενοδοχείο....
Φιλε μου συγνωμη αλλα ειχα βγει βολτα και τωρα ειδα τα μηνυματα σου ,οχι δεν μενω σε ξενοδοχειο εχω νοικιασει διαμερισμα εδω στην Σοφια με ολες τις ανεσεις .Αφου φευγεις αυριο το πρωι σου ευχομαι καλο επαναπατρισμο
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μπορω να σου πω εγω τι λεει αυτο...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι η Βικι η φιλη της Λιλλη... Πανε και μαζι διδυμο... 300 LV την ωρα... Lesbian show και φυσικα τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: και τις δυο αν αντεχεις... Βεβαια η φωτο που βλεπεις απεχει απο την πραγματικοτητα... Ειναι πιο χοντρουλα αλλα πολυ καλο παιδι και πολυ πλακατζιδικο... Το ιδιο ισχυει και για την Λιλλη. Μην περιμενεις να δεις καμμια θεα... αλλα το SERVICE αξιζει τα λευτα του... Φοβερη  :pipa2: αναστενει και νεκρους...  :2funny: :2funny: :2funny: ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ... Α και που 'σαι αν πεινας πες της να φερει και πιτσα... ξερει μια οραια πιτσαρια...
κ πιτσα και πουτσα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπόν....
προφανώς αποφασίσαμε να ψωνίσουμε από το ίδιο μαγαζί (σάιτ) αδερφέ west.
Εγώ πήρα τηλέφωνο την κα Ίβα γιατί το πρόσωπο που έβλεπα και το σώμα με ενέπνεαν
πλην όμως καθότι ανικανοποίητος, της ζήτησα να φέρει και φίλη της και μου είπε πως δεν κάνει λεσβιακό αλλά έρχεται μαζί μόνο με τις : σβέτλα, νορα, ντανυ και ιβανα.
ζήτησα τη νόρα και περίμενα.
Η αλήθεια ήταν πως μόλις είχα διώξει ένα μωρό που είχα καμακώσει μέσω νετ και είχαμε βρεθεί οπότε δεν είχα πολλές δυνάμεις, [size=10pt]αλλά ο κύριος allantalon φωνάζει για reviews.
[/size]

Λοιπόν, η κα Iva καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Η Νόρα πάλι θα μπορούσε και να ήταν, αν και δεν ήταν αυτό που είχα φανταστεί.
Τέλος πάντων εγώ κράτησα τη Νόρα, την άλλη ουστ και η δεσποινίς αποδείχτηκε φιλότιμη κορασίδα που προσπάθησε τα μάλα.
Δεν είχα δυνάμεις, αλλιώς θα της πρότεινα πίσω λύση, καθότι με το δάχτυλο αντελήφθην πως η κορασίς δεν ήτο πια παρθένα από εκεί.
Οκ, δεν το έκλαψα κιόλας, αλλά για ακόμα μια φορά επιβεβαιώθηκε ο κανόνας πως το καμάκι είναι καλύτερο και ο δεύτερος κανόνας πως στη βουλγαρία σε αυτό το κομμάτι είναι ψύχρα.
Τελευταία μου ελπίδα είναι η Τίφφανυ που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. Αλλά σε γενικές γραμμές...ήμουν, είμαι και προφανώς θα είμαι πολύ απογοητευμένος από το επίπεδο υπηρεσιών...

[size=10pt]Αλλαν...ακούς;; Μολδαβία ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε[/size]


Καλημέρα
μπράβο ρε μάγκες επιτέλους η ποιο σωστή σελίδα απο τις 66-67 σελίδες και 1000 απαντήσεις
πολύ σας χάρηκα για την πληθώρα των αναφορών και απόψεων επι του θέματος ελπίζω να το συνεχίσετε........  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
και
2ον φίλε μοικανέ Μολδαβία λέω να την κάνω για μεγάλο χρονικό διάστημα
οπότε εσύ κανόνισε να μας δώσης τα αξιόλογα κονέ και μην τα κρατάς για πάρτη σου.
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Από τις παραπάνω αναφορές βλέπω ότι δυστυχώς δεν υπάρχει η πληρης ευχαρίστηση
των συναγωνιστών και το κυριότερο θέμα είναι οτι δεν υπάρχει η χαρά της πλήρους συμετοχής αλλά ξερά επαγγελματικά και ΚΡΥΑ σαν να είναι αγγαρεία εκτός εξαιρέσεων βεβαίως βεβαίως.
Και δυστυχώς επιβεβαιώνετε το κανονα ότι το καμακι είναι η καλύτερη οδός αλλά και εκεί θελει να διαθέσης χρόνο  (που δεν έχουμε) και χρήμα ετσι κι αλλοιώς διοτι τα πάντα έχουν
μια τιμή τίποτα δεν ειναι Δωρεάν.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μπορω να σου πω εγω τι λεει αυτο...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι η Βικι η φιλη της Λιλλη... Πανε και μαζι διδυμο... 300 LV την ωρα... Lesbian show και φυσικα τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: και τις δυο αν αντεχεις... Βεβαια η φωτο που βλεπεις απεχει απο την πραγματικοτητα... Ειναι πιο χοντρουλα αλλα πολυ καλο παιδι και πολυ πλακατζιδικο... Το ιδιο ισχυει και για την Λιλλη. Μην περιμενεις να δεις καμμια θεα... αλλα το SERVICE αξιζει τα λευτα του... Φοβερη  :pipa2: αναστενει και νεκρους...  :2funny: :2funny: :2funny: ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ... Α και που 'σαι αν πεινας πες της να φερει και πιτσα... ξερει μια οραια πιτσαρια...

Ρε Βασίλη με εκπλήσης ευχάριστα εγω μπορεί να έχω αδυναμία στα νυχτερινα ψυχαγωγικά κέντρα και τις πεταλούδες που τα περιβάλουν αλλά και σύ δεν έχεις αφήση εσκορτ για έσκορτ
γιατι ρε σου τα βγάζουμε με το τσιγγέλι??????????
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Μπορω να σου πω εγω τι λεει αυτο...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι η Βικι η φιλη της Λιλλη... Πανε και μαζι διδυμο... 300 LV την ωρα... Lesbian show και φυσικα τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: και τις δυο αν αντεχεις... Βεβαια η φωτο που βλεπεις απεχει απο την πραγματικοτητα... Ειναι πιο χοντρουλα αλλα πολυ καλο παιδι και πολυ πλακατζιδικο... Το ιδιο ισχυει και για την Λιλλη. Μην περιμενεις να δεις καμμια θεα... αλλα το SERVICE αξιζει τα λευτα του... Φοβερη  :pipa2: αναστενει και νεκρους...  :2funny: :2funny: :2funny: ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ... Α και που 'σαι αν πεινας πες της να φερει και πιτσα... ξερει μια οραια πιτσαρια...

Ευχαριστουμε παιδιά για τα review!!

Βασίλη όταν λες Λίλλυ εννοείς την καλή Λίλλυ αυτή που συστήνεις εσύ? Στις φωτό πάντως η Λίλλυ φαίνεται πολύ καλή γι αυτό και την έχω βάλει στόχο την επόμενη φορά (δες αβαταρ)

Για όσους είναι ακόμα Σόφια προτείνω να δοκιμάσουν το παρακάτω που φαίνεται πολύ καλο από εμφάνιση (κόλος για σεμινάριο)
www.opitaime.com/profil.php?id_user=213&#id_user]http://www.opitaime.com/profil.php?id_user=213&#id_user[/url]
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ευχαριστουμε παιδιά για τα review!!

Για όσους είναι ακόμα Σόφια προτείνω να δοκιμάσουν το παρακάτω που φαίνεται πολύ καλο από εμφάνιση (κόλος για σεμινάριο)
www.opitaime.com/profil.php?id_user=213&#id_user]http://www.opitaime.com/profil.php?id_user=213&#id_user[/url]

Αρκεί να είναι πραγματική η φωτο αν και το ισχυρίζετε οτι ειναι δικές της οι φωτο.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Αρκεί να είναι πραγματική η φωτο αν και το ισχυρίζετε οτι ειναι δικές της οι φωτο.

Ε ναι...αν είναι αληθινές τότε πετύχαμε διάνα. Εγώ πάντως την επόμενη φορά θα την δοκιμάσω. Κάνει και ντουετάκι λέει.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Αρκεί να είναι πραγματική η φωτο αν και το ισχυρίζετε οτι ειναι δικές της οι φωτο.

www.opitaime.com/profil.php?id_user=321&#id_user]http://www.opitaime.com/profil.php?id_user=321&#id_user[/url] κι αυτό δεν είναι κακό  :think: αλλά έχει περίεργες ώρες 10.00/19.00 πρωινό-απογευματινό. Μετά γυρίζει στον σύζυγο-μπαμπά-γκόμενο?
:boobies: :uglystupid: :tickedoff:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ευχαριστουμε παιδιά για τα review!!

Βασίλη όταν λες Λίλλυ εννοείς την καλή Λίλλυ αυτή που συστήνεις εσύ? Στις φωτό πάντως η Λίλλυ φαίνεται πολύ καλή γι αυτό και την έχω βάλει στόχο την επόμενη φορά (δες αβαταρ)

Για όσους είναι ακόμα Σόφια προτείνω να δοκιμάσουν το παρακάτω που φαίνεται πολύ καλο από εμφάνιση (κόλος για σεμινάριο)
www.opitaime.com/profil.php?id_user=213&#id_user]http://www.opitaime.com/profil.php?id_user=213&#id_user[/url]
την πήρα τηλέφωνο αυτή.
Στην αρχή μου είπε πως δεν έρχεται στο ξενοδοχείο. Μετά της είπα πως ήθελα να την πάρω με τη φίλη της. Μου είπε πως η φίλη της δεν ευκαιρούσε, αλλά μπορούσε να έρθει μόνη της για μιν. 2 ώρες.
Σόρρυ παιδιά, αλλά είχα πάρει ήδη το μωρό μου, σε 10 λεπτά ερχότανε το διδυμάκι (που μετά έμεινε μοναχό του) και είμαι και ψιλοκρυωμένος. Δεν άνεχα άλλες δύο ώρες σφυροκόπημα. Ειδικά αν είναι όντως όπως στις φωτό δεν θα το άφηνα να φύγει ρε γμτ...και λυπόμουνα τον ύπνο μου.

Οι τιμές πάντως είναι οι αναγραφόμενες σε όλες που πήρα τηλέφωνο. Η Βουλγαρία δεν είναι Ρουμανία σε τίποτα. Ούτε στις τιμές (άλλο να βλέπεις άλλο να σου λένε) ούτε στο σέρβις δυστυχώς.
Α, και για το καμάκι..δεν θέλει κόπο και χρόνο...θέλει τρόπο...
Δύο έχω φάει τους τελευταίους δύο μήνες στη Σόφια και προβλέπεται και τρίτη την επόμενη φορά, από την πρώτη μέρα. Δεν είμαι ούτε ζάπλουτος ούτε ο πλέον έξυπνοσ....
προφανώς έχω βρει κάποιο κουμπί απλά.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κωλοβαράτε βλέπω πρωί πρωί...
εγώ περιμένω το αεροπλάνο για τη μαμά πατρίδα....
άλλα...με έχουνε φάει οι σκέψεις για επενδύσεις πρωί πρωί...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλημέρα
μπράβο ρε μάγκες επιτέλους η ποιο σωστή σελίδα απο τις 66-67 σελίδες και 1000 απαντήσεις
πολύ σας χάρηκα για την πληθώρα των αναφορών και απόψεων επι του θέματος ελπίζω να το συνεχίσετε........   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
και
2ον φίλε μοικανέ Μολδαβία λέω να την κάνω για μεγάλο χρονικό διάστημα
οπότε εσύ κανόνισε να μας δώσης τα αξιόλογα κονέ και μην τα κρατάς για πάρτη σου.
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
α, και πού είσαι...
για τη συγκεκριμένη χώρα σου εξήγησα. Πλέον είμαι ρομερά προσεκτικός. Απειλές για την οικογένειά μου από μαλακοπίτουρες δεν δέχομαι. Είμαι ικανός να φτάσω στα σίδερα για την οικογένειά μου, οπότε φυλάω τα ρούχα μου.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και προφανώς δεν μιλάω για σένα, έτσι;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
κωλοβαράτε βλέπω πρωί πρωί...
εγώ περιμένω το αεροπλάνο για τη μαμά πατρίδα....
άλλα...με έχουνε φάει οι σκέψεις για επενδύσεις πρωί πρωί...
Χα χα κολοβαράμε δεν λες τίποτα...αφού από δουλειά δεν έχει...

Εγω που είμαι καινούργιος εδώ (και στο παρελθόν έχω φάει πολλέεεεες φόλες στην Σόφια) χαζεύω τα βουλγάρικα site και σε λίγο θα διαβάζω και βουλγάρικα!!

Άσχετο την Νόρα να την κρατήσω για back up? (όταν δεν βρίσκω δηλαδή κάτι καλύτερο) Αξίζει? Με ενδιαφέρει να είναι καθαρή και να μην έχει κυταριτιδα!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έφυγα....καλό μου ταξίδι
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κωλοβαράτε βλέπω πρωί πρωί...
εγώ περιμένω το αεροπλάνο για τη μαμά πατρίδα....
άλλα...με έχουνε φάει οι σκέψεις για επενδύσεις πρωί πρωί...

Eγώ δηλωνω άνεργος οποτε την ξέρεις την προτασή μου κατσε εσυ να κολοβαράς και μπειμπι σιτινγκ να τρέχω εγω στις πορνοαποστολές σου.
Αντε καλό ταξείδι.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
και προφανώς δεν μιλάω για σένα, έτσι;

αυτο έλειπε να μιλας για μένα αφού ξέρω την Ιστορία..... άλλος που δεν ξέρει όμως θα μπορούσε να το παρερμηνεύση και κακώς έκανες την αναφορά αυτή δημόσια.
Καλά υσηχάσαν τα πράγματα νομίζω μην τα σκαλίζεις.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom