Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αλλαν με απογοητευεις εντελως φιλε.
περιμενα μετα απο την μολδαβια να εχεις φυγει καρφι για ιαπωνια και να δωσεις ανταποκριση απο εκει.  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

και εσυ επεστρεψες θεσσαλονικη. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τι λες ρε βαρεμένο;;;; Ακομα Μολδαβια ειμαι. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

AN εχω καυσιμα παω παντου αν δεν έχω ομωσ επιστρεφω τι να κανω ετσι ειναι αυτα
οσο φτάνη το πάπλωμα.
φιλε μου ΑΡΚ πατα κατω απο το αβανταρ μου το  URL  έχει κατι για σενα.
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
Τι λες ρε βαρεμένο;;;; Ακομα Μολδαβια ειμαι. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

δεν γυρισες ρε μαλακα ακομα? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

ρε μαλακα  παρε αμα ειναι καμια μολδαβη μαζι σου για παρεα και φυγε για ιαπωνια καρφι. :dancing: :dancing: :dancing:

και μολις φτασεις εκει πετα την στα σκουπιδια, :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

και ασχολησου μονο με τις γκεισες. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε δεν εχω καύσιμα εμεινα σου λέω απο χρηματα  διοτι αν δεν φύγω αυριο θα μείνω μονιμα εδώ
θα παω να πλενω πιατα σε κανενα ΓΡΕΕΚ ρεστοραν με τον μισθό  γκολντεν μπόι των 100 - 150 ευρώ τον μηνα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
ρε δεν εχω καύσιμα εμεινα σου λέω απο χρηματα  διοτι αν δεν φύγω αυριο θα μείνω μονιμα εδώ
θα παω να πλενω πιατα σε κανενα ΓΡΕΕΚ ρεστοραν με τον μισθό  γκολντεν μπόι των 100 - 150 ευρώ τον μηνα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
στα φαγανε οι σαυρες οι μολδαβες ρε τα φραγκα?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
στα φαγανε οι σαυρες οι μολδαβες ρε τα φραγκα?

Τσούκ μόνο κατι λιγα την πρωτη δεύτερη μέρα μου την επεσε της την επεσα εγω σε μια κουκλα Μολδαβή έδεσε το γλυκό και σπιτωθήκαμε σε χάνι μουν(ι) και οτι ειχα και οτι είχε τα φάγαμε μαζί γι αυτό σου εβαλα τις καρδούλες.
 

westman

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Θα ειμαι Σοφια για 3 ημερες 16/12 με 19/12 αλλα αυτη την φορα θα αρκεστω στις καλες γνωριμιες που εκανα εκει απο το προηγουμενο ταξιδι, ερωτικες καταστασεις δηλαδη  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Θα ειμαι Σοφια για 3 ημερες 16/12 με 19/12 αλλα αυτη την φορα θα αρκεστω στις καλες γνωριμιες που εκανα εκει απο το προηγουμενο ταξιδι, ερωτικες καταστασεις δηλαδη   :grin: :grin: :grin: :grin:

Θα είμαι κι εγώ 17-20. Μήπως, οι καλές γνωριμίες σου έχουν τίποτα άλλες καλές γνωριμίες να γίνουν οι δικές μου καλές γνωριμίες;... Για ερωτικές καταστάσεις πάντα.
 

westman

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Θα είμαι κι εγώ 17-20. Μήπως, οι καλές γνωριμίες σου έχουν τίποτα άλλες καλές γνωριμίες να γίνουν οι δικές μου καλές γνωριμίες;... Για ερωτικές καταστάσεις πάντα.

Το σιγουρο ειναι οτι εχουν φιλες αλλα δεν τις εχω γνωρισει .Στειλε αν θελεις μηνυμα εδω και τα λεμε και απο κοντα στην Σοφια αν βρεθει χρονος
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημέρα
συναθλητες και μη!!!!!!!! επέστρεψα μετα απο 15 μέρες σε εξερεύνηση
των Μολδαβικών οργίων θα αναφερω στο σχετικό θρέντ.

Εδώ τι γίνετε;;;; καμια καλή εξελιξη ;;;;;
Λόγο οικονομικών πέρασα σφαίρα απο Σόφια δεν σταμάτησα κάν για να μην παρασυρθώ σε ακολασίες καθότι απένταρος......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην με κολάζετε πάντως διοτι δεν θέλω και πολυ να ανέβω και εγώ το άλλο ΠΣΚ άν υπάρχει παρέα για χαβαλέ ( Εγω τονν ερωτα μου τον εχω ετοιμο εκεί)........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΤΒΑΣΙΛΗ που είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα
συναθλητες και μη!!!!!!!! επέστρεψα μετα απο 15 μέρες σε εξερεύνηση
των Μολδαβικών οργίων θα αναφερω στο σχετικό θρέντ.

Εδώ τι γίνετε;;;; καμια καλή εξελιξη ;;;;;
Λόγο οικονομικών πέρασα σφαίρα απο Σόφια δεν σταμάτησα κάν για να μην παρασυρθώ σε ακολασίες καθότι απένταρος......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην με κολάζετε πάντως διοτι δεν θέλω και πολυ να ανέβω και εγώ το άλλο ΠΣΚ άν υπάρχει παρέα για χαβαλέ ( Εγω τονν ερωτα μου τον εχω ετοιμο εκεί)........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΤΒΑΣΙΛΗ που είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
αλλαν πολυ λιγο εκατσες ρε φιλε.
ενας σωστος εξερευνητης,πρεπει να κατσει τουλαχιστον ενα 2μηνο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οπου και να πάς χωρίς όβολα παπαρια θα κάτσης να κανης τι;;;;;;;;
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε Αλαν-ι ελεος! μας λες οτι γυρνας απενταρος κλπ αλλα αν ψηθειτε κ κατσει παρεακι καλο ....μεσα ειμαι! μετα απο αυτο η επιστημη εκτος απο τα χερια σηκωνει και τα ποδια ψηλα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε Αλαν-ι ελεος! μας λες οτι γυρνας απενταρος κλπ αλλα αν ψηθειτε κ κατσει παρεακι καλο ....μεσα ειμαι! μετα απο αυτο η επιστημη εκτος απο τα χερια σηκωνει και τα ποδια ψηλα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ απέντρος γύρισα απο κει που είμουν τι διάλο δεν θα εισπράξω 500 - 1000 ευρω να τα καταθέσω εντος της εβδομάδος;;;;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλημέρα
συναθλητες και μη!!!!!!!! επέστρεψα μετα απο 15 μέρες σε εξερεύνηση
των Μολδαβικών οργίων θα αναφερω στο σχετικό θρέντ.

Εδώ τι γίνετε;;;; καμια καλή εξελιξη ;;;;;
Λόγο οικονομικών πέρασα σφαίρα απο Σόφια δεν σταμάτησα κάν για να μην παρασυρθώ σε ακολασίες καθότι απένταρος......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην με κολάζετε πάντως διοτι δεν θέλω και πολυ να ανέβω και εγώ το άλλο ΠΣΚ άν υπάρχει παρέα για χαβαλέ ( Εγω τονν ερωτα μου τον εχω ετοιμο εκεί)........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΤΒΑΣΙΛΗ που είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
θα κάνεις ένα κόπο να απαντήσεις και τα μηνύματά μου ή τσάμπα χαλούσα τα δάχτυλά μου;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
να το συζητησουμε! θες σπονοσορα εξ αποστασεως η` θα ειμαι κ παρων στα γεγονοτα???  :huh:

Αδιάφορον το σπονσορινγκ καςς εδω και τωρα και θα λεω οτι εισαι το μεγάλο αφεντικό και εγω
ο Σωματοφύλακας σου οποτε πάμε για ντηλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom