Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους.

Allan πιθανόν να ανέβω την Δευτέρα για ταξίδι αστραπή...

απα πα πα πα δεν ειμαι για αστραπή,,,-  εγώ θέλω ποιότητα -ρηλάξ - σαουνα- μασάζ 
θέλω θελω θέλωω :knockinb: :fuck2: :2on1: :pipa2: :tits2: :pipa3: :knockinb: κλπ.
καλά να περάσης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
[size=10pt]Η μικρη πολυ καλη και με Μεσογειακο ταπεραμεντο... :dancing: :dancing:  Αρκετα θερμη εννοω... Μαμα Ιταλιδα γεννημενη εκει μεχρι τα 15... Εμεινα αρκετα ικανοποιημενος μπορω να πω...[/size]  :rockon: :rockon:
Το παλευω να ειμαι επανω αυτο το ΣΚ παλι αλλα θα το ξερω τελευταια στιγμη... Θα σου στειλω μηνυμα...

ρε με δουλεύης τι ειναι αυτό ενημέρωση;; για την μικρή;;;; για δώσε ποιο αναλυτική περιγραφή
τεμπέλη ε τεμπέλη.....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
απα πα πα πα δεν ειμαι για αστραπή,,,-  εγώ θέλω ποιότητα -ρηλάξ - σαουνα- μασάζ 
θέλω θελω θέλωω :knockinb: :fuck2: :2on1: :pipa2: :tits2: :pipa3: :knockinb: κλπ.
καλά να περάσης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αστα να πάνε...οι γ@#$#@ς υποχρεώσεις μας έχουν φάει και τρέχω σαν τον χαζό. Ελπίζω να περάσωκαλά έστω για λίγο.

Άσχετο, από το gepime.com έχει κάνει κανένας απο εμάς επαφή? έχει ψωμί εκεί?

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Άσχετο, από το gepime.com έχει κάνει κανένας απο εμάς επαφή? έχει ψωμί εκεί?

τσουκ!!!!!!!!!!!!!!!!! μαλακιες εδω και ενα χρόνο φώλες τιποτα ιδιαίτερο και σε βιπ συνδρομή.
Τώρα άν εσύ σταθείς τυχερός θα χαρώ ιδιαίτερα να μας πασάρης την τύχη σου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
alla........κανονισε με το καλο με την καινουργια χρονια και να ειμαστε υγιης να παμε και στα ‘γνωστα‘ μερη....μιλησα και με τον φιλο James 070......θα προσπαθησουμε να σε πεισουμε να ερθεισ και σε αλλα μερη,,,,,
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
alla........κανονισε με το καλο με την καινουργια χρονια και να ειμαστε υγιης να παμε και στα ‘γνωστα‘ μερη....μιλησα και με τον φιλο James 070......θα προσπαθησουμε να σε πεισουμε να ερθεισ και σε αλλα μερη,,,,,


Μολδαβία μήπως;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλαν θα πας καμια Σόφια έχω άδεια μετα τα Χριστουγεννα και ψηνομαι... :kissass:

δηλαδή τι ενοείς;;;; κάτι ανάμεσα σε Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά;;;;
Ισως το Σαββατοκυριακο που παρεμβάλετε ανάμεσα ή και καθημερινές;;; ΙΣΩΣ.. :think: :think: :think:
θα σε ενημερώσω όλλα ειναι σχετικά με την διάθεση και τα οικονομικά.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδή τι ενοείς;;;; κάτι ανάμεσα σε Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά;;;;
Ισως το Σαββατοκυριακο που παρεμβάλετε ανάμεσα ή και καθημερινές;;; ΙΣΩΣ.. :think: :think: :think:
θα σε ενημερώσω όλλα ειναι σχετικά με την διάθεση και τα οικονομικά.
moldavia
 

Επισκέπτης
Και σαββατοκυριακα και καθημερινές μέχρι 10 Γενάρη ελευθερος είμαι...ναι ενημέρωσε αν είναι να κανονίσουμε.. ;)Αν και μας βλεπω να ξεκιναμε για Σοφια και να φτάνουμε καμια Μολδαβία πάλι.. :lheel: :grin:

δηλαδή τι ενοείς;;;; κάτι ανάμεσα σε Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά;;;;
Ισως το Σαββατοκυριακο που παρεμβάλετε ανάμεσα ή και καθημερινές;;; ΙΣΩΣ.. :think: :think: :think:
θα σε ενημερώσω όλλα ειναι σχετικά με την διάθεση και τα οικονομικά.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και σαββατοκυριακα και καθημερινές μέχρι 10 Γενάρη ελευθερος είμαι...ναι ενημέρωσε αν είναι να κανονίσουμε.. ;)[size=10pt]Αν και μας βλεπω να ξεκιναμε για Σοφια και να φτάνουμε καμια Μολδαβία πάλι.. :lheel: :grin:[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Καλησπέρα σε όλους..πολλή ησυχία στο Thread...μάλλον και τα κορίτσια της Σόφιας κοιμούνται ήσυχα

Άτιμη οικονομική κρίση! :headbang: :headbang:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
              

                     ΜΕ  ΕΥΧΕΣ  ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ ΣΑΣ.
 

Συνημμένα

  • FORUSERS.JPG
    FORUSERS.JPG
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κανένα νέο ρε ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το ταμειον ειναι και πολύ μειον οπότε ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom