Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε παιδιά;;;;;;;;;;;;;;;;; γιατι τόσο νέκρα;;; 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ



και μία φωτο  (κλεμένη απο τον λάκη τον προδότη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
 

Συνημμένα

  • BADGIRLS.gif
    BADGIRLS.gif
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
allantalon με την Νέα Χρονιά κανονίζω κάτι αλλά την ψάχνω ακόμα γιατί θέλω να είναι όσο καλύτερα μπορώ...

Δες το θέμα.

σου απάντησα εδώ

¨αν θέλεις στειλε μου πμ τι θέλεις να κάνεις και πόσα άτομα θα πατε μήπως και έχω το χρόνο να ανεβουμε παρέα και οτι μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως αλλά εγω μένω τσαρσκο σελο δεν το αλλάζω με κανένα και προτιμώ να πάω απο παρασκευή έως Κυριακή μεσημερι επιστροφή.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415

[size=20pt]ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΥΓΕΙΑ, ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ!!!![/size]


 

Συνημμένα

  • HappyNewYear.jpg
    HappyNewYear.jpg
    67,9 KB · Εμφανίσεις: 16

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και απο μενα!!!!Ρε alla,γιατι προδοτης???απλα "διευρυνω" τους οριζοντες μου!!!Αντε κανονισε να τους διευρυνουμε μαζι!!!Περιμενω σημα απο σενα και τον tsvasilis γι'αυτο που σου υποσχεθηκα για την νεα χρονια........Να'σαι καλα,φιλε μου και καλη χρονια με υγεια!!

Καποια στιγμη θα συνατηθω με τον James070 για καφε η ποτο(θα παΜΕ στο στεκι των ταυλανδων)...θελεισ να ερθεις???

Την Δευτερα θα περασω απ'το γραφειο να σου πω και απο κοντα τις ευχες μου..Μεχρι τι ωρα θα εισαι εκει??

Τα λεμε
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καποια στιγμη θα συνατηθω με τον James070 για καφε η ποτο(θα παΜΕ στο στεκι των ταυλανδων)...θελεισ να ερθεις???

Την Δευτερα θα περασω απ'το γραφειο να σου πω και απο κοντα τις ευχες μου..Μεχρι τι ωρα θα εισαι εκει??

Τα λεμε

Στείλε μου  sms στο κινητό και αν μπορέσω θα σας τιμήσω με την παρουσία μου.
το ίδιο ισχύει και για την Δευτέρα θα σου απαντήσω αν θα ειμαι γραφείο ή που μπορούμε να βρεθούμε.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Μπραβο παιδια πολύ χρησιμες οι πληροφοριες σας. Επειδη εγω γουσταρω να γαμαω τρια τεσσερα πουτανακια το βραδυ, αυτά τα βουλγαρικα στριπτιζαδικα που λετε εχουν δωματια οπου μπορεις να γαμησεις τις στριπτιζουδες εκει μεσα? Η θα πρεπει να πηγαινοερχομαι από τα στριπ στο ξενοδοχειο και πισω?
Άλλη λυση που σκεφθηκα είναι τα μπουρδελα, που εχουν. Τα βουλγαρικα μπουρδελα είναι τοσο χαλια? Διαβασα εδώ και αποθαρρυνθηκα. Ειναι δηλαδη βρωμικα? Τουλαχιστον οι γκομενες ειναι καθαρες?
Μετα ακουσα ότι η Βουλγαρια εχει εροτικ μπαρ. Κατι σαν κωλομπαρα απο οτι καταλαβα. Πας σε αυτά τα μπαρ, καθεσε, πινεις ποτο, διαλεγεις από μερικες πουτανες που εχει εκει και πας μετα σε διπλανο γαμοτελ και τις πηδας. Ξερετε τιποτα τετοιο? Ευχαριστω πολύ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μπραβο παιδια πολύ χρησιμες οι πληροφοριες σας. Επειδη εγω γουσταρω να γαμαω τρια τεσσερα πουτανακια το βραδυ, αυτά τα βουλγαρικα στριπτιζαδικα που λετε εχουν δωματια οπου μπορεις να γαμησεις τις στριπτιζουδες εκει μεσα? Η θα πρεπει να πηγαινοερχομαι από τα στριπ στο ξενοδοχειο και πισω?
Άλλη λυση που σκεφθηκα είναι τα μπουρδελα, που εχουν. Τα βουλγαρικα μπουρδελα είναι τοσο χαλια? Διαβασα εδώ και αποθαρρυνθηκα. Ειναι δηλαδη βρωμικα? Τουλαχιστον οι γκομενες ειναι καθαρες?
Μετα ακουσα ότι η Βουλγαρια εχει εροτικ μπαρ. Κατι σαν κωλομπαρα απο οτι καταλαβα. Πας σε αυτά τα μπαρ, καθεσε, πινεις ποτο, διαλεγεις από μερικες πουτανες που εχει εκει και πας μετα σε διπλανο γαμοτελ και τις πηδας. Ξερετε τιποτα τετοιο? Ευχαριστω πολύ.

αν θέλεις τοσα πολλά καθε μέρα καλό ειναι να κάνης μια βόλτα απο τα μπουρδέλα και να διαλέγης ότι θέλης.
Εξωτερικά ειναι μαύρα χάλια τα εν λόγο ιδρύματα εσωτερικά όμως τα έχουν περιποιημένα
οχι δεν ειναι βρώμικα αλλά έχεις πολλές επιλογές γιατί να πάς σε μπουρδέλο διαλεξε απο εκει γκόμενες και πάρτες στο δικό σου χώρο (ειναι λίγο μπάζα αλλά αυτα ειναι γούστα μπορεί εσενα να σου κάνουν κλικ  καποιες εμένα όχι) οι τιμές ειναι από 50 έως 100 λέβα την ώρα, με 100 λέβα την ώρα πέρνεις μουνάρες και νεαρές έσκορτς.

απο όλα τα στριπ κλάμπ πέρνεις γυναίκες και τις πάς στον χώρο σου ή σε κάποιο γαμοχοτέλ αλλά το πληρώνεις εχτρα κάπου 20 ευρώ οι δε γκόμενες ξεκινούν απο 150 λέβα την ώρα.
ελπιζω να βοήθησα, αν ξερω και μπορώ να σου απαντήσω σε κατι άλλο εδω ειμαι.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
λοιπον αγαπητοί φίλοι

Καλό ειναι νομίζω τα καταγράφουμε εδω τις προτάσεις μας απο τις εμπειριες μας
οπως εσκορτς - Βιζιτες-μπαράκια-στρπτιζαδικα με φωτο τηλεφωνα αν ειναι δυνατον και χωρις αναλυτικά σχόλια τα οποια δεν θα πάψουμε να τα αναφέρουμε στο σχετικό θρέντ που υπαγονται
ετσι θα δημιουργήσουμε μια ντάτα απο επαγγελματιες και προτάσεις προς τους ενδειαφερόμενους.
Λετε να πετύχει;;;; 

[size=10pt]ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: ΔΟΚΙΜΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΟΚΙΜΗ.[/size]
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.891
Κριτικές
31
Like
743
Πόντοι
4.535
Ωραία η ιδέα σου allantalon για "βάση δεδομένων"... Τώρα που θα ανεβώ αν βολέψει και δοκιμάσω θα πω...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
λοιπον αγαπητοί φίλοι

Καλό ειναι νομίζω τα καταγράφουμε εδω τις προτάσεις μας απο τις εμπειριες μας
οπως εσκορτς - Βιζιτες-μπαράκια-στρπτιζαδικα με φωτο τηλεφωνα αν ειναι δυνατον και χωρις αναλυτικά σχόλια τα οποια δεν θα πάψουμε να τα αναφέρουμε στο σχετικό θρέντ που υπαγονται
ετσι θα δημιουργήσουμε μια ντάτα απο επαγγελματιες και προτάσεις προς τους ενδειαφερόμενους.
Λετε να πετύχει;;;; 

[size=10pt]ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: ΔΟΚΙΜΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΟΚΙΜΗ.[/size]

 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Πάμε γερά για δοκιμές και καλή χρονιά. Πρώτη επίσκεψη στις 22-24 ΙΑΝ. και τα λέμε στην Σόφια.......
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Πολλή ησυχία έχει πέσει στο thread!!Ελπίζω να είστε όλοι καλά και έχετε χαθεί λόγω πολλής δουλειάς ή συνεχούς sex!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πολλή ησυχία έχει πέσει στο thread!!Ελπίζω να είστε όλοι καλά και έχετε χαθεί λόγω πολλής δουλειάς ή συνεχούς sex!

Καταραμένη ΚΡΙΣΗ ποιός θα ανέβη επάνω αυτο το ΠΣΚ;;;;; Μήπως και παρουμε νέα;;

Εσυ ποτε τις δοκίμασες όλλες αυτές που κριτικάρησες στις βιζιτες;;;;;;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Καταραμένη ΚΡΙΣΗ ποιός θα ανέβη επάνω αυτο το ΠΣΚ;;;;; Μήπως και παρουμε νέα;;

Εσυ ποτε τις δοκίμασες όλλες αυτές που κριτικάρησες στις βιζιτες;;;;;;
Καλώς τον allan
Οι δοκιμές εγιναν το τελευταίο τετράμηνο που ανέβηκα μερικές φορές. είχα γράψει σχετικά και σε αυτό το thread. Οι γνώμες είναι προσωπικές βέβαια, περι ορέξεως...

Σε βλεπω κι εσένα στατικό...όλοι κυνηγάμε επιταγές γμτ! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.981
Κριτικές
1
Like
2.730
Πόντοι
606
Ειμαι χασκοβο.Βοηθατε αλληλους :boobies:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.953
Πόντοι
6.415
Ειμαι χασκοβο.Βοηθατε αλληλους :boobies:

Εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω φίλε δυστυχώς, στην θέση σου θα πήγαινα μια βόλτα φιλιππούπολη νομίζω είναι κοντά η κάνω λάθος?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καταραμένη ΚΡΙΣΗ ποιός θα ανέβη επάνω αυτο το ΠΣΚ;;;;; Μήπως και παρουμε νέα;;

Εσυ ποτε τις δοκίμασες όλλες αυτές που κριτικάρησες στις βιζιτες;;;;;;
ακόμα περιμένω αυτό το πμ σου βρε συ αλλαν.............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom