Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Μπορώ φυγαμεεεεεεεεεεεεεεεε
Κατσε να κανονισουμε μηπως και γίνουμε μεγάλη παρεα για δυο βράδια τρεις ημέρες.
:think:
μήπως να κανουμε κρατηση στο μαγαζι για greek night prive?  :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Andrea  ME  ΑΚΟΎς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ρΕ ΣΕΙς ΕΧΩ ΠΑΡΆΠΟΝΟ  εκλεκτο μέλος αγνωστου ψευδωνύμου συνευρέθη με την νεαρα ΑΛΕΞ
και παρ ότι την γνωρισε απο τις εδω σελίδες μας δεν μας έδωσε ουδεμία ενημέρωση
ερωτω γιατι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
περιμενω την ενημερωση και την αποψή του δημοσίως ειδεμή δεν θα ενημερώσω ξανά για καμιά θυλικια υπαρξη.
θα σας αφησω να τα ακουμπάτε χοντρα στα μπάζα.

υγ.: Μοικανε μήπως λέω μήπως εισουν εσύ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

Σου απάντησα σχετικά,
γι αυτο πρεπει να ανταλάσουμε εμπειριες, η αλεπου 100 ετων το αλεπουδάκι 101 γινετε;;; δεν γινετε.
Ακαποτα και τρεις ωρεσ τον επαιζε συνεχώς στο στομα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΥΓ.: Σιγα μην εκθέσης την παρθένα...................
    εδω τοχωριο το εχει τουμπανο και συ κρυφό καμάρι.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ενταξη κανενα προβλημα ειμαι μεσα!!!

στειλε πμ να συνενοηθουμε μετα την Δευτέρα εγωειμαι ήδη εδω για ΠΣΚ εκτακτως.
Καθότι ο Λάκης ειχε ερωτικες ανυσηχιες και δεν μπορεί να ξεπεράση το συνδρομο της Ταυλάνδης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΙ................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΓΙΩΡΓΆΚΗ  ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σου απάντησα σχετικά,
γι αυτο πρεπει να ανταλάσουμε εμπειριες, η αλεπου 100 ετων το αλεπουδάκι 101 γινετε;;; δεν γινετε.
Ακαποτα και τρεις ωρεσ τον επαιζε συνεχώς στο στομα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΥΓ.: Σιγα μην εκθέσης την παρθένα...................
    εδω τοχωριο το εχει τουμπανο και συ κρυφό καμάρι.
σιγα μην το εχω και καμάρι...
το ποσα πληρωσες για το τρίωρο δεν γράφεις μόνο
....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
στειλε πμ να συνενοηθουμε μετα την Δευτέρα εγωειμαι ήδη εδω για ΠΣΚ εκτακτως.
Καθότι ο Λάκης ειχε ερωτικες ανυσηχιες και δεν μπορεί να ξεπεράση το συνδρομο της Ταυλάνδης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΙ................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΓΙΩΡΓΆΚΗ  ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.
μετά τους 300 του Λεωνίδα....πρέπει να γυριστεί νέα κινηματογραφική επιτυχία...οι 300 του μπου στη Σόφια
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
μετά τους 300 του Λεωνίδα....πρέπει να γυριστεί νέα κινηματογραφική επιτυχία...οι 300 του μπου στη Σόφια
This is parta   :tits2:  :tits2:  :tits2:  :tits2:
:2funny:

Κανονίστε να κουράστε τα κορίτσια και να μην έχουν κέφι το επόμνο ΣΚ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
σιγα μην το εχω και καμάρι...
το ποσα πληρωσες για το τρίωρο δεν γράφεις μόνο
....


δεν καταλαβα και γιατι να το κρύψουμε άλωστε εγω τα έδωσα, δικά μου ήταν
3 ώρες ίσως και κατι παραπάνω =300 λέβα.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Γεια σας,παιδες απο Σοφια.........ειμαι πολυ εκνευρισμενος με το "πρακτορειο" Angels of Sofia!!!!!παιρνω 8 η ωρτα τηλ. για να μου ερθει η EMI(εχει κριτικη πιο πανω ενας συναγωνιστης)....το σηκωνει μια κοπελλα οπου μιλουσε πολυ καλα Αγγλικα......της εξηγω οτι θελω την ΕΜΙ και μου λεει οτι σε 20 λεπτα θα ειναι στο χοτελ μου........ολα ΟΚ......παει 8.30......παει 8.45.........παει 9.....πουθενα η ΕΜΙ
τους ξαναπερνω τηλ. αλλα δεν το σηκωνουν!!!!!μετα απο 5 λεπτα τους ξαναπερνω τηλ.,παλι δεν το σηκωνουν!!!!9.15 τους ξαναπερνω για να τους πω οτι πρεπει να φυγω και οτι δεν μπορω να περιμενω αλλο και το σηλωνουν και μου λενε οτι η ΕΜΙ  ειναι στην ρεσεψιον του ξενοδοχειου!!!!!!!ΨΕΜΜΑΤΑ!!!!!!!!Το δωματιο μου ειναι πολυ κοντα στην ρεσεψιον και δεν ηταν κανενας!!!!γυρω στις 9.30(1.30 ωρα μετα αφ'οτου τηλεφωνησα και αφου με ειχε παρει ο υπνος περιμενοντας!!),χτυπαει η πορτα και βλεπω οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΙ ΑΥΤΗ!!!!!Εκει ειναι που τρελλαθηκα!!!!Ρε Γα......νοι!!!!μ'εχετε περιμενω 1.30 ωρα(αντι να με παρακαλατε!!!!)και μου φερνεται αλλη!!!!οπωε ηταν εφυγε!!!Βεβαια δεν φταιει η κοπελλα!!!
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΕς.......ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠ'ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ "ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ"
ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!!
ΤΟ τηλεφωνο τους ειναι 003359-889824510



Αυτα γινονται και ΝΟΣΤΑΛΓΩ ολο και πιο πολυ τον ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΥΛΑΝΔΗ!!!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
soryy but  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ειθελεστα και παθέστα - δεν ήξερες ας ρωταγες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Καλημερα.Την ωρα του αγωνα παοκ-πανιωνιος σημερα, συναντησα εναν φιλο που πηγε πριν 1 μηνα να γαμησει σαντασκι!!1 Μου ειπε οτι εχει την γιουφτια...!!2 οτι οι γκομενες στο ξενοδοχειο ηταν χαλια μαυρα!!!! Και οτι για να γαμησεις επρεπε να ζουσες σε σπηλιες!!!,και οτι σε σχεση με την οστραβα τσεχια που πηγε περσι η βουλγαρια ειναι ενα μηδενικο!!!Μου λεει πανε οστραβα και θα γαμας 18χρονα με δερμα τσιτα κοντρα και μουναρες ολες!!! σε σχεση με το σαντασκι..Δεν ξερω αλλα επειδη ειμαι εσωτερικος σεξοτουριστας ειπα να σας πω την εντυπωση του φιλου μου.. Δεν ξερω αν συμφωνειτε, η διαφωνειτε με αυτα που μου ειπε.????
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημερα.Την ωρα του αγωνα παοκ-πανιωνιος σημερα, συναντησα εναν φιλο που πηγε πριν 1 μηνα να γαμησει σαντασκι!!1 Μου ειπε οτι εχει την γιουφτια...!!2 οτι οι γκομενες στο ξενοδοχειο ηταν χαλια μαυρα!!!! Και οτι για να γαμησεις επρεπε να ζουσες σε σπηλιες!!!,και οτι σε σχεση με την οστραβα τσεχια που πηγε περσι η βουλγαρια ειναι ενα μηδενικο!!!Μου λεει πανε οστραβα και θα γαμας 18χρονα με δερμα τσιτα κοντρα και μουναρες ολες!!! σε σχεση με το σαντασκι..Δεν ξερω αλλα επειδη ειμαι εσωτερικος σεξοτουριστας ειπα να σας πω την εντυπωση του φιλου μου.. Δεν ξερω αν συμφωνειτε, η διαφωνειτε με αυτα που μου ειπε.????

φιλε μου εδω γραφουμε για Σόφια δεν εχει καμια δουλεια η αναφορά σου για Σαντανσκι καθ'οτι
υπαρχει σχετική ενώτητα για το γυφτοχώρι. οτι σχετικό με τοΣαντανσκι διαβασε την ενωτητα και τοτε γραψε εκει εδω μονον για Σόφια.

 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ναι οκ εκανα λαθος. Τωρα για την βουλγαρια εχω μονο την παλια ταυτοτιτα ,κανει?Η πρεπει να βγαλω την καινουργια? Η θελει διαβατηριο?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι οκ εκανα λαθος. Τωρα για την βουλγαρια εχω μονο την παλια ταυτοτιτα ,κανει?Η πρεπει να βγαλω την καινουργια? Η θελει διαβατηριο?

Ταυτοτητα με λατινικα στοιχεία ή διαβατηριο.

Και να μην ακους πολλες μαλ....ες  άλλο κοζάνη άλλο Λοζάνη.

εχεις πμ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Andrea  ME  ΑΚΟΎς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ρΕ ΣΕΙς ΕΧΩ ΠΑΡΆΠΟΝΟ  εκλεκτο μέλος αγνωστου ψευδωνύμου συνευρέθη με την νεαρα ΑΛΕΞ
και παρ ότι την γνωρισε απο τις εδω σελίδες μας δεν μας έδωσε ουδεμία ενημέρωση
ερωτω γιατι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
περιμενω την ενημερωση και την αποψή του δημοσίως ειδεμή δεν θα ενημερώσω ξανά για καμιά θυλικια υπαρξη.
θα σας αφησω να τα ακουμπάτε χοντρα στα μπάζα.

υγ.: Μοικανε μήπως λέω μήπως εισουν εσύ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Το παραπάνω πόστ δεν εχει σκοπό μόνο να ενεργοπιήσω τον φιλο που βρεθηκε με την κοπέλα αλά και να εκφράσω παράπονα διότι πολλοί απο εδω μέσα  ρωτάτε παιρνετε την οποια πληροφορία τυχον θέλετε αλλά δεν μας δίνεται καμια πληροφορια ενω κανετε χρήση
των προτασεων μας ή και των εμπειριών μας.
Σας ειναι τοσο δύσκολο να γραψετε κατι θετικό ή αρμητικό δεν εχει σημασία, απλά δωστε μας την ικανοποιηση οτι  σας πληροφορήσαμε σωστα ή λάθος.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Περασα ενα καταπληκτικο 48ώρο Σόφια .- για πρώτη φορά κρατησα στην Σόφια 48ώρες μια συνοδό συνεχώς μαζί μου
χωρις να στερηθώ την δυνατότητα και άλλων επιλογών θυλικής παρουσιας ή εξοδων προς τα ιδρύματα στριπτιζαδικων κλπ΄ ταυτοχρονα με την συνοδό μου αλλά και την παρέα μου.

ψηφίζω για τετοιου είδους καταστάσεις Αλεξ δαγκωτό

 

Συνημμένα

  • 1.gif
    1.gif
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • fastfood.jpg
    fastfood.jpg
    3,8 KB · Εμφανίσεις: 18

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Περασα ενα καταπληκτικο 48ώρο Σόφια .- για πρώτη φορά κρατησα στην Σόφια 48ώρες μια συνοδό συνεχώς μαζί μου
χωρις να στερηθώ την δυνατότητα και άλλων επιλογών θυλικής παρουσιας ή εξοδων προς τα ιδρύματα στριπτιζαδικων κλπ΄ ταυτοχρονα με την συνοδό μου αλλά και την παρέα μου.
Τοξερα οτι περνας καλα αφου δεν πηρες ουτε τηλεφωνο γιαυτο και δεν τολμησα να σε ενοχλησω Παντα τετοια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom