Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Αγαπητοί συναγωνιστές το επομενο ΠΠΣΚ 28-31, θα κανουμε καταδρομικη με εναν φιλο. Φυσικά, δεσμεύομαι για ρεπορτάζ και ελπίζω να έχω να πω κάτι νεό και να προσθέσω κάτι στην κουβέντα ;)
Όσοι πιστοί δηλώστε συμμετοχή, να προελάσουμε και να παρουμε τη Σόφια και τη Σοφία και την Ελένη και ότι κάτσει  :P
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές το επομενο ΠΠΣΚ 28-31, θα κανουμε καταδρομικη με εναν φιλο. Φυσικά, δεσμεύομαι για ρεπορτάζ και ελπίζω να έχω να πω κάτι νεό και να προσθέσω κάτι στην κουβέντα ;)
Όσοι πιστοί δηλώστε συμμετοχή, να προελάσουμε και να παρουμε τη Σόφια και τη Σοφία και την Ελένη και ότι κάτσει  :P

εσυ κοιτα να παρης την Αλεξ κι αν τα βρήτε στο οικονομικο κρατησε την να περάσης καλά οσες μέρες θα εισαι εκει αντι να γυρνάς μοναχούλη και πρωτάρης στην πολή της βίζιτας.
( αντε δεν αντεχω να σπονσαρω μονος μου) ας τα δώσουμε τουλάχιστον εκει που δεν θα τα κλαίμε, και προσοχή  οχι προκαταβολικά όλα τα χρήματα αλλα περιοδικά μην τυχον και αρρωστηση ξαφνικά και την  ψαχνης και αυτην και τα χρηματα για όλλες ισχύη αυτο που λέω και οχι ειδικά για την εν λόγο κοπέλα.
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
εσυ κοιτα να παρης την Αλεξ κι αν τα βρήτε στο οικονομικο κρατησε την να περάσης καλά οσες μέρες θα εισαι εκει αντι να γυρνάς μοναχούλη και πρωτάρης στην πολή της βίζιτας.
( αντε δεν αντεχω να σπονσαρω μονος μου) ας τα δώσουμε τουλάχιστον εκει που δεν θα τα κλαίμε, και προσοχή  οχι προκαταβολικά όλα τα χρήματα αλλα περιοδικά μην τυχον και αρρωστηση ξαφνικά και την  ψαχνης και αυτην και τα χρηματα για όλλες ισχύη αυτο που λέω και οχι ειδικά για την εν λόγο κοπέλα.
οτι πει ο παλιος, που ειναι παντα αλλιως  ;) αμα σε βγαλει ο δρομος ομως και ειναι μαζι μου, μη με σαπισεις ε;!  :2funny:

btw: Η πρωτη της φωτο που εχει και προσωπο δεν την κολακευει και ιδιαιτερα! καλα σκάω!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οτι πει ο παλιος, που ειναι παντα αλλιως  ;) αμα σε βγαλει ο δρομος ομως και ειναι μαζι μου, μη με σαπισεις ε;!  :2funny:

btw: Η πρωτη της φωτο που εχει και προσωπο δεν την κολακευει και ιδιαιτερα! καλα σκάω!


1oν) σκασε  χεχεχεχε  :s&m_2: :2funny: :2funny:
2ον) την αδική η φωτο η κοπελιτσα ειναι γλυκια και ομορφουλα αληθινα οχι με βαφες κλπ. καμία σχεση με την εν λόγο φωτο.
3ον) τελεια επικοινωνια και διαθεση για ολα.για μενα τα αξιζη και νομιζω την ιδιααποψη εχει και ο Λάκης που την ειδε πρώτη φορά ίσως και ο geamoiri.

40ν) Αν ερθω και ειναι μαζί σου θα σου την παρω για ενα πηδημα οταν εσυ θα κοιμάσε μήπως θα το καταλάβης;;;;;;;;;;;;;;

5ον) Πιθανον να βρεθουμε επάνω δεν ξερω ακόμα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οτι πει ο παλιος, που ειναι παντα αλλιως  ;)  :2funny:

btw: Η πρωτη της φωτο που εχει και προσωπο δεν την κολακευει και ιδιαιτερα! καλα σκάω!

Akou  και διαβαζε να μαθαίνης εγω ή οποιοσδήποτε άλλος εδω μεσα , λοιπόν μπορεί να εχω συμφεροντα ή να εχω λόγο που προτείνω αυτη την κοπέλα εσύ ωφείλης να εισαι επιφυλακτικός και υποψιασμένος παντού και πάντα και να έχεις την δική σου αποψη, οπότε αν θελης  να κάνης χρηση της  πρότασης κανε προσεχτκά βήματα παρε την κοπελα που σου προτείνη ο οποιοσδήποτε για μια ώρα και ανσου κάνη κλικ και την γουσταρης προτεινετην να μείνη για λονγκ ταιμ μαζί σου με ανανεωση της συμφωνιας ανα  24ωρο για να μην την δώσης μαζεμενα όλα τα χρήματα ενοήτε οτι δεν ή θα συμπεριλάβης στην τιμή καιτο κοστος της μιας ώρας που ηταν για τεστ ντράιβ  δεν θα την πληρώσης δυο φορες.


υγ.: αυτα που γράφω παραπάνω ναι μεν τα λέω για τον Γιάννη αλλα καλό ειναι να τα γνωρίζουν και οσοι ειναι άσχετοι με το αθλημα αλλά θελουν να κάνουν την τρελα και εχουν διάθεση  για λόγκ τάιμ.


Αντε κουράστηκα πρωι-πρωι αν και ειμαι ακόμα Σκόπια το εβγαλα το μεροκάματο.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΚΑΥΛΙΑΡΙΔΕΣ - ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Akou  και διαβαζε να μαθαίνης εγω ή οποιοσδήποτε άλλος εδω μεσα , λοιπόν μπορεί να εχω συμφεροντα ή να εχω λόγο που προτείνω αυτη την κοπέλα εσύ ωφείλης να εισαι επιφυλακτικός και υποψιασμένος παντού και πάντα και να έχεις την δική σου αποψη, οπότε αν θελης  να κάνης χρηση της  πρότασης κανε προσεχτκά βήματα παρε την κοπελα που σου προτείνη ο οποιοσδήποτε για μια ώρα και ανσου κάνη κλικ και την γουσταρης προτεινετην να μείνη για λονγκ ταιμ μαζί σου με ανανεωση της συμφωνιας ανα  24ωρο για να μην την δώσης μαζεμενα όλα τα χρήματα ενοήτε οτι δεν ή θα συμπεριλάβης στην τιμή καιτο κοστος της μιας ώρας που ηταν για τεστ ντράιβ  δεν θα την πληρώσης δυο φορες.


υγ.: αυτα που γράφω παραπάνω ναι μεν τα λέω για τον Γιάννη αλλα καλό ειναι να τα γνωρίζουν και οσοι ειναι άσχετοι με το αθλημα αλλά θελουν να κάνουν την τρελα και εχουν διάθεση  για λόγκ τάιμ.


Αντε κουράστηκα πρωι-πρωι αν και ειμαι ακόμα Σκόπια το εβγαλα το μεροκάματο.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΚΑΥΛΙΑΡΙΔΕΣ - ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
εγώ γενικώς είμαι κατά του....λοοοονγκ
από και και πέρα...έχω ένα νούμερο κρατημένο γιατί δν ήθελε η κοπέλα να το δώσω αλλού.
Αλλά αυτή τη φορά χαλάστηκε ελαφρώς νομίζω γιατί ήθελε να έρθει Βάρνα να με βρει με το αυτοκίνητο (και να της πληρώσω το 80άρι βενζίνη - αλλά θα ήτανε μαζί μου τζάμπα) κι εγώ της είπα όχι.

Θα την ρωτήσω αν μπορώ να δώσω το τηλέφωνό της και αν συμφωνεί....θα αναρτηθεί στο πινάκιο...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εγώ γενικώς είμαι κατά του....λοοοονγκ
από και και πέρα...έχω ένα νούμερο κρατημένο γιατί δν ήθελε η κοπέλα να το δώσω αλλού.
Αλλά αυτή τη φορά χαλάστηκε ελαφρώς νομίζω γιατί ήθελε να έρθει Βάρνα να με βρει με το αυτοκίνητο (και να της πληρώσω το 80άρι βενζίνη - αλλά θα ήτανε μαζί μου τζάμπα) κι εγώ της είπα όχι.

Θα την ρωτήσω αν μπορώ να δώσω το τηλέφωνό της και αν συμφωνεί....θα αναρτηθεί στο πινάκιο...

Kαλα εσυ εισαι και γλυκοτσουτσουνος  οπότε ειπε να ερθη να σου βγάλη τα γούστα.....
τυχερα ειναι αυτά δεν ειναι για όλους.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Kαλα εσυ εισαι και γλυκοτσουτσουνος  οπότε ειπε να ερθη να σου βγάλη τα γούστα.....
τυχερα ειναι αυτά δεν ειναι για όλους.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παπάρια μάντολα είμαι
δεν νομίζω πως είναι θέμα ζάχαρης τσουτσουνιού ... περισσότερο είναι θέμα σε πόση ανάγκη βρίσκεται
Τη ρώτησα και μου είπε πως την επόμενη εβδομάδα θα είναι Ιταλία για διακοπές
όποιος ενδιαφέρεται σε πμ να του στείλω φωτό (μην περιμένετε τίποτα ξόβυζες....πρόσωπο θα δείτε)
και εφόσον μου δώσει το οκ θα αναρτήσω στο πινάκιο
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι μαλακιες ρωτάς;;;;;;;;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
δωσε και σώσε περιμένω.
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:;;;;;;;;;;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παπάρια μάντολα είμαι
δεν νομίζω πως είναι θέμα ζάχαρης τσουτσουνιού ... περισσότερο είναι θέμα σε πόση ανάγκη βρίσκεται
Τη ρώτησα και μου είπε πως την επόμενη εβδομάδα θα είναι Ιταλία για διακοπές
όποιος ενδιαφέρεται σε πμ να του στείλω φωτό (μην περιμένετε τίποτα ξόβυζες....πρόσωπο θα δείτε)
και εφόσον μου δώσει το οκ θα αναρτήσω στο πινάκιο

δώσε ρε και σώσε να δω τι ωρες κανεις.
πληρες στοιχεια -ηλικια -υψος-κλπ,κλπ,κλπ.
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Ρε συ Νίκο μου, απλά δεν υπάρχεις ρε φίλε! Τι να πω, αν όλοι μας είχαμε τη μισή από τη διάθεσή σου στο να παροτρύνουμε και να συμβουλέψουμε, με την καλή την έννοια πάντα, η κοινότητά μας θα ήταν πολύ διαφορετική, για να μην πω και ο κόσμος μας και το παραχέσω και παραγίνω βαρύγδουπος και γραφικός και αρχίσει το κράξιμο!!!!! :grin:  Το εννοώ αυτό που λέω.
Και να το παρεις το γκομενάκι και να μαφησεις ρέστο! Χαλάλι σου!  :cheesy:
Ενα πολύ μεγάλο ευχαριστώ για τη διάθεσή σου και για το λόγο σου και τη στάση σου γενικότερα και ελπίζω να γνωριστούμε και προσωπικά.
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0

1oν) σκασε   χεχεχεχε   :s&m_2: :2funny: :2funny:
2ον) την αδική η φωτο η κοπελιτσα ειναι γλυκια και ομορφουλα αληθινα οχι με βαφες κλπ. καμία σχεση με την εν λόγο φωτο.
3ον) τελεια επικοινωνια και διαθεση για ολα.για μενα τα αξιζη και νομιζω την ιδιααποψη εχει και ο Λάκης που την ειδε πρώτη φορά ίσως και ο geamoiri.

40ν) Αν ερθω και ειναι μαζί σου θα σου την παρω για ενα πηδημα οταν εσυ θα κοιμάσε μήπως θα το καταλάβης;;;;;;;;;;;;;;

5ον) Πιθανον να βρεθουμε επάνω δεν ξερω ακόμα.
τι ισως ρε αλανι ??? ενταξει μπορει να μην ειναι του γουστου μου εμφανισιακα προτιμω πιο σκυλε γκομενες  :tits2: :tits2: οπως ξερεις αλλα ειναι πολυ γλυκια και καλη και ναι οι φωτο την αδικουν


Σου στειλα μυνημα δεν απαντησες 28 δε μπορω αλλα 29 παρασκευη και μαλλον 30 σαββατο αν εχεις αντοχες την κοπαναμε για Σοφια

εχουμε και σε ενα Κλαιω-πατρα να παμε μην ξεχνας  :rockon: :s&m_1: :headbang: :s&m_3:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Καλημερα παιδια!!Θα ηθελα να ρωτησω... Ποσο θα μου βγει για ενα που σου κου βουλγαρια? για σεξ φαγητο ποτο κτλ ξενοδοχειο?....Σε ποια πολη? αν οι βουλγαρες ειναι καλα μουνια? Ενα νορμαλ παρασκευοσαββατοκυριακο οικονομικα αλλα και να γαμησω καλα μουνια..
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημερα παιδια!!Θα ηθελα να ρωτησω... Ποσο θα μου βγει για ενα που σου κου βουλγαρια? για σεξ φαγητο ποτο κτλ ξενοδοχειο?....Σε ποια πολη? αν οι βουλγαρες ειναι καλα μουνια? Ενα νορμαλ παρασκευοσαββατοκυριακο οικονομικα αλλα και να γαμησω καλα μουνια..

Aν διαβαζες λιγο προσεκτικα θα εβγαζες άκρη ολάκης εκανε αναφορα τι και πόσα και που τα ξόδεψε. υπολογισε απο 500 έως 1000 ευρω άναλογα τα γουστα σου.
μινιμουμ εξοδα υπολογισε 250-300 ευρώ 


Αν εχεις την διάθεση και μπορεις Ελα μαζίμας 28-31 οκτωβριου να μην πάς ξεβράκωτος στα αγγουρια αν εισαι Θεσσαλονικη πλευρά.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι ισως ρε αλανι ??? ενταξει μπορει να μην ειναι του γουστου μου εμφανισιακα προτιμω πιο σκυλε γκομενες  :tits2: :tits2: οπως ξερεις αλλα ειναι πολυ γλυκια και καλη και ναι οι φωτο την αδικουν


Σου στειλα μυνημα δεν απαντησες 28 δε μπορω αλλα 29 παρασκευη και μαλλον 30 σαββατο αν εχεις αντοχες την κοπαναμε για Σοφια

εχουμε και σε ενα Κλαιω-πατρα να παμε μην ξεχνας  :rockon: :s&m_1: :headbang: :s&m_3:

Μπορώ φυγαμεεεεεεεεεεεεεεεε
Κατσε να κανονισουμε μηπως και γίνουμε μεγάλη παρεα για δυο βράδια τρεις ημέρες.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

ρε τι θα γινη με σενα και το γ.....ο τηλεφωνό σου;;;;; θα σε βρουμε ποτε;;;
Δες τις ημερομηνιες παρε και τον Λευτερη κλπ και δες εκτος κι αν θες να πεταχτουμε νωριτερα τα δυό μας για ενα βράδι.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom