Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
29 Οκτωβρη Παρασκευή  αναχωρηση απο Θεσσαλονικη για Σόφια
31 Οκτωβρη Κυριακή  επιστροφή οποιος έχει την δύνατοτητα να ακολουθήση καλοδεχούμενος.
στειλετε πμ να βρεθουμε αν το επιθυμείτε.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μετά τους 300 του Λεωνίδα....πρέπει να γυριστεί νέα κινηματογραφική επιτυχία...οι 300 του μπου στη Σόφια

οι 300 του Μπού;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
who is μπου;;;


ΥΓ.: γλυκοτσουτσουνε προσεξε τι θα απαντησης.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
οι 300 του Μπού;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
who is μπου;;;


ΥΓ.: γλυκοτσουτσουνε προσεξε τι θα απαντησης.
:2funny: :2funny: :2funny: triti  πεμτη σαβατο με την αλλαν χολινταις :knockinb: :knockinb: :knockinb: στα τρια ταξιδια μια βουλγαρα οικιακη βοηθος δορο  :2funny: :2funny: :2funny: αναχωριση πρωινη απο λευκο πυργο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αλλαν τρανσς προσεχος και αερωπορικος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: triti  πεμτη σαβατο με την αλλαν χολινταις :knockinb: :knockinb: :knockinb: στα τρια ταξιδια μια βουλγαρα οικιακη βοηθος δορο  :2funny: :2funny: :2funny: αναχωριση πρωινη απο λευκο πυργο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αλλαν τρανσς προσεχος και αερωπορικος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ανα μπράβο  Davarits

ΥΓ.: Πρόσεξε λιγο την ορθογραφία σου την γαμησες ολιγον τις...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ανα μπράβο  Davarits

ΥΓ.: Πρόσεξε λιγο την ορθογραφία σου την γαμησες ολιγον τις...
αδερφε πια ειναι η καλητερη καργιολα που γαμησες στην βουλγαρια ? και ποσα σου πηγε το μαλι??
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
το πληκτρολογιο στο λαπτοπ ειναι ρουμανικο γραφω με μετατροπεα και πανο κατο τα βγαζει οπως :2funny: :2funny: :2funny: θελει
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ααα!!!! εδω ειστε πουλακια μου και σας ψαχνω!!!
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291
Για την ΕΜΙ και το Angels of Sofia που την πατησε ο Λακης, εχω να πω οτι και εμενα μου εστειλαν αλλη. Βεβαια δεν αργησαν τοσο αλλα η κοπελα ηταν αλλη. Πολυ προσχαρη και με αριστα αγγλικα, την κρατησα και περασαμε καλουτσικα. Ομως ειχα προετοιμαστει για εναν υπεροχο κωλο οπως τα ελεγε ο συναγωνιστης και εσκασε μυτη ενας πολυ μετριος.
Το προκτορειο ειναι αναξιοπιστο και απο οσο εχω καταλαβει οσο παιρνεις τοσο καλυτερα κομματια στελνουν. Επερνα επι 3 μερες απο κει πριν απο μερικα χρονια και την τριτη φορα ηρθε δυναμιτης, ομως τωρα κουραγιο για τετοια πειραματα δεν υπαρχει.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αδερφε πια ειναι η καλητερη καργιολα που γαμησες στην βουλγαρια ? και ποσα σου πηγε το μαλι??

Τιφφανυ  ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟΥ ΣΕΞ  τυφλα να έχουν πολλες .
1 ώρα 200 λεβα ελευθερο στοματικό κλπ  2ώρες 300 λέβα.
με προφυλακτικό 3 ώρες 250 λέβα.
1 ευρω= 1,95 λέβα

πάνε εδω να μορφωθείς λίγο
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Περασα ενα καταπληκτικο 48ώρο Σόφια .- για πρώτη φορά κρατησα στην Σόφια 48ώρες μια συνοδό συνεχώς μαζί μου
χωρις να στερηθώ την δυνατότητα και άλλων επιλογών θυλικής παρουσιας ή εξοδων προς τα ιδρύματα στριπτιζαδικων κλπ΄ ταυτοχρονα με την συνοδό μου αλλά και την παρέα μου.

ψηφίζω για τετοιου είδους καταστάσεις Αλεξ δαγκωτό

Λοιπόν, καλά τα έλεγε ένα αλάνι εδώ μέσα! Προσοχή τί προτείνει καθένας εδώ, μπορεί και να έχει "σκοτεινά κίνητρα"  :P
Πολύ μας την προωθείς την κοπέλα, γιατι;;;; :2funny:  :2funny:
Ρε αμα την εχεις καβατζώσει για το επομενο 3ημερο τι θα κανουμε εμεις;;;; εεεεεε;;;;;  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπόν, καλά τα έλεγε ένα αλάνι εδώ μέσα! Προσοχή τί προτείνει καθένας εδώ, μπορεί και να έχει "σκοτεινά κίνητρα"  :P
Πολύ μας την προωθείς την κοπέλα, γιατι;;;; :2funny:  :2funny:
Ρε αμα την εχεις καβατζώσει για το επομενο 3ημερο τι θα κανουμε εμεις;;;; εεεεεε;;;;;  :2funny: :2funny: :2funny:

ναι ρε Γιάννακι ειναι νεο αιμα και περασα καλά και φυσικά θα το προωθώ έως να βρω κάτι ποιό νεο και δεν ειναι η μοναδική που προτείνω,


εάν διάβασες την ενότητα των βίζιτες στην Σόφια θα δείς οτι προτείνω διάφορες κοπέλες που έχουμε συνευρεθεί πολοί απο εδω μέσα για να μην κλαίμε τα λεφτά μας και τον χρόνο μας αλλλά και την υγεία μας  καθότι κάποιος συναθλητής εκνευρίστηκε και τον κοροιδεύαν απο κάποιο πρακτορείο στελνοντας ότι μπάζο είχαν.
Η άλεξ ειναι ότι καλύτερο υπαρχει αυτη την στιγμή στην Σόφια για ανθρώπους που θέλουν κατι παραπάνω απο μια απλή σεξουαλική συνεύρεση ειναι η απολυτη GFE  ειδικά για τους πρωτάριδες στην Σόφια η κοπέλα ειναι καταπληκτική και αξίζη να την προωθήσουμε να εισαι σιγουρος οτι αξίζη και εκτιμά τον επενδυτή.
εγώ δεν καβάτσωσα καμιά για το επόμενο ΠΣΚ χτυπάω ελεύθερα σα βρω ότι βρώ  δεν χρειαζωμαι  full service  απλά έτυχε να μην έχει δουλειά η κοπέλα και εμεινε 48 ώρες με την παρέα μας.
Εκανε προμόσιον τον εαυτό της  Δημόσιες σχέσεις που λέμε κατάλαβες;;;;
και οπως ζήτησα παραπάνω ξέρωοτι κάποιος απο εδω μέσα πήγε μαζί της γιατι δεν μας ενημερώνη αν η προτασή μου άξιζε ή όχι;;; αν εχω δίκιο ή άδικο.

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ναι ρε Γιάννακι ειναι νεο αιμα και περασα καλά και φυσικά θα το προωθώ έως να βρω κάτι ποιό νεο και δεν ειναι η μοναδική που προτείνω,
εάν διάβασες την ενότητα των βίζιτες στην Σόφια θα δείς οτι προτείνω διάφορες κοπέλες που έχουμε συνευρεθεί πολοί απο εδω μέσα για να μην κλαίμε τα λεφτά μας και τον χρόνο μας αλλλά και την υγεία μας  καθότι κάποιος συναθλητής εκνευρίστηκε και τον κοροιδεύαν απο κάποιο πρακτορείο στελνοντας ότι μπάζο είχαν.
Η άλεξ ειναι ότι καλύτερο υπαρχει αυτη την στιγμή στην Σόφια για ανθρώπους που θέλουν κατι παραπάνω απο μια απλή σεξουαλική συνεύρεση ειναι η απολυτη GFE  ειδικά για τους πρωτάριδες στην Σόφια η κοπέλα ειναι καταπληκτική και αξίζη να την προωθήσουμε να εισαι σιγουρος οτι αξίζη και εκτιμά τον επενδυτή.
εγώ δεν καβάτσωσα καμιά για το επόμενο ΠΣΚ χτυπάω ελεύθερα σα βρω ότι βρώ  δεν χρειαζωμαι  full service  απλά έτυχε να μην έχει δουλειά η κοπέλα και εμεινε 48 ώρες με την παρέα μας.
Εκανε προμόσιον τον εαυτό της  Δημόσιες σχέσεις που λέμε κατάλαβες;;;;
και οπως ζήτησα παραπάνω ξέρωοτι κάποιος απο εδω μέσα πήγε μαζί της γιατι δεν μας ενημερώνη αν η προτασή μου άξιζε ή όχι;;; αν εχω δίκιο ή άδικο.
άλαν! :rockon: :rockon: :rockon:
πού είσαι ρε αλάνι της Σόφιας?
καλοπερνάς μαθαίνω! ;) :grin:
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Νίιιικο, αστειεύομαι! σι γιου σουν!  :grin:
Κανόνισα υποδοχή με νέο αίμα και θα έχετε ρεπορτάζ αμά τη αφίξη σας ;)
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
άλαν! :rockon: :rockon: :rockon:
πού είσαι ρε αλάνι της Σόφιας?
καλοπερνάς μαθαίνω! ;) :grin:

Ναι να ερθω να γινω ανθρακορύχος μαζί σου ;;;;; Τι λεει;;; τελευταία φορα εμαθα οτι είσουν Γερμανια τωρα που βόσκης;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Νίιιικο, αστειεύομαι! σι γιου σουν!  :grin:
Κανόνισα υποδοχή με νέο αίμα και θα έχετε ρεπορτάζ αμά τη αφίξη σας ;)

τι κανονισες ρε ποιο νεο αίμα;;; Για σένα όλλες ειναι νεο αιμα.
Να παρης την Αλεξ εσύ γιατι δεν εισαι για πειράματα και μην φας καμια φόλα σαν τον Λάκη.
Νεο αιμα κανόνισα εγω για μενα το ονομα αυτης Γαβριελα αλλα αν δεν δοκιμάσω δεν μπορω να προτείνω.
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
τι κανονισες ρε ποιο νεο αίμα;;; Για σένα όλλες ειναι νεο αιμα.
Να παρης την Αλεξ εσύ γιατι δεν εισαι για πειράματα και μην φας καμια φόλα σαν τον Λάκη.
Νεο αιμα κανόνισα εγω για μενα το ονομα αυτης Γαβριελα αλλα αν δεν δοκιμάσω δεν μπορω να προτείνω.
Καλημέρα! Ε, οταν λεω νεο αίμα, εννοώ ότι δεν έχουν αναφερθεί καπου εδώ. Από πρακτορείο είναι, αλλά φαίνεται οκ  ;)
Σκέφτομαι να πάρω την Αλεξ για ξενάγηση την Παρασκευή  :grin: Στο τηλέφωνο που έχει στη σελίδα της;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημέρα! Ε, οταν λεω νεο αίμα, εννοώ ότι δεν έχουν αναφερθεί καπου εδώ. Από πρακτορείο είναι, αλλά φαίνεται οκ  ;)
Σκέφτομαι να πάρω την Αλεξ για ξενάγηση την Παρασκευή  :grin: Στο τηλέφωνο που έχει στη σελίδα της;
ρε Γιαννακη μην κανεις μαλακιες πρόσεξε ποιο πρακτορειο;; και τι;; οχι πανω απο μια ώρα να μην κλαίς τα λεφτά σου και εφ'όσον σου κάνει κλικ την  κρατας περισσότερρη ώρα.
[size=10pt](Λάβε υπ'οψιν σου οτι οι φωτο των πρακτορειων ειναι 99% ψευτικες)[/size]
κανονισε να κλαίς σαν τον λάκη και συ .

Ναι το τηλεφωνο της ειναι στην Σελίδα της πες απο μένα να πάρω την Μίζα μου  σε είδος
:knockinb: :knockinb: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Τιφφανυ  ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟΥ ΣΕΞ  τυφλα να έχουν πολλες .
1 ώρα 200 λεβα ελευθερο στοματικό κλπ  2ώρες 300 λέβα.
με προφυλακτικό 3 ώρες 250 λέβα.
1 ευρω= 1,95 λέβα

πάνε εδω να μορφωθείς λίγο
και μετα μου κατηγορειτε τη μολδαβια οτι ειναι ακριβη!!!! ασε αλλαν που γουσταρουν κιολας...θυμασαι???
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
και μετα μου κατηγορειτε τη μολδαβια οτι ειναι ακριβη!!!! ασε αλλαν που γουσταρουν κιολας...θυμασαι???

Δεν ειπα το αντιθετο αλλα εισαι μακρυά ρε φίλε δεν λεει για απόδραση ΠΣΚ.
οπότε Σόφια και ξερώ ψωμί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom