Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Το παραπάνω πόστ δεν εχει σκοπό μόνο να ενεργοπιήσω τον φιλο που βρεθηκε με την κοπέλα αλά και να εκφράσω παράπονα διότι πολλοί απο εδω μέσα  ρωτάτε παιρνετε την οποια πληροφορία τυχον θέλετε αλλά δεν μας δίνεται καμια πληροφορια ενω κανετε χρήση
των προτασεων μας ή και των εμπειριών μας.
Σας ειναι τοσο δύσκολο να γραψετε κατι θετικό ή αρμητικό δεν εχει σημασία, απλά δωστε μας την ικανοποιηση οτι  σας πληροφορήσαμε σωστα ή λάθος.
σορρυ αλλαν, τώρα το είδα
καταρχας απο τις φωτό δεν μου έκανε κλικ να τη γνωρίσω ακλύτερα, άσε που τις τελευταίες δύο εβδομάδες με έχει πιάσει η φραγκοστενιά μου και δεν χαλάω γενικώς στο μουνί

αλλά ρε φίλε με προσβάλλεις.
δεν θα το έλεγα;; όσες έχω δοκιμάσει το έχω πει, ακόμα κι αν ήταν με καθυστέρηση. Για τη μοναδική που δεν είπα τηλεφωνο ήταν αυτή που την έχεις πάρει κι εσύ, οπότε ξέρεις για ποια μιλάω και δεν την έχει βάλει κανείς εδώ μέσα.
Αν θες να τη βάλεις, δικαίωμά σου, εγώ θα ήθελα να είχα πρώτα την έγκρισή της γιατί την πρώτη φορά που τη ρώτησα αν μπορώ να πασάρω το τηλέφωνό της μου είπε όχι.
(μεταξύ μας, το θεωρώ μαλακία της)

υπάρχει μία περίπτωση να πάω πάνω για καμιά μέρα την επόμενη εβδομάδα, αλλά δεν είναι σίγουρο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
σορρυ αλλαν, τώρα το είδα
καταρχας απο τις φωτό δεν μου έκανε κλικ να τη γνωρίσω ακλύτερα, άσε που τις τελευταίες δύο εβδομάδες με έχει πιάσει η φραγκοστενιά μου και δεν χαλάω γενικώς στο μουνί

αλλά ρε φίλε με προσβάλλεις.
δεν θα το έλεγα;; όσες έχω δοκιμάσει το έχω πει, ακόμα κι αν ήταν με καθυστέρηση. Για τη μοναδική που δεν είπα τηλεφωνο ήταν αυτή που την έχεις πάρει κι εσύ, οπότε ξέρεις για ποια μιλάω και δεν την έχει βάλει κανείς εδώ μέσα.
Αν θες να τη βάλεις, δικαίωμά σου, εγώ θα ήθελα να είχα πρώτα την έγκρισή της γιατί την πρώτη φορά που τη ρώτησα αν μπορώ να πασάρω το τηλέφωνό της μου είπε όχι.
(μεταξύ μας, το θεωρώ μαλακία της)

υπάρχει μία περίπτωση να πάω πάνω για καμιά μέρα την επόμενη εβδομάδα, αλλά δεν είναι σίγουρο.

ναι ρε φίλε βαρεθηκα να γράψω είμουν χαλια διοτι κανεις δεν ενημερωνε και δεν έγραψα.
Τήν ξέρει και ο Λάκης σκορπιο ηταν στην συναντηση στο δωματιο μου παρόν.
Τον γενάρη την γνωρισσα και ειθελε να με σπιτώση με τα λεφτα μου βεβαιως βεβαιως..χεχεχεχεχεχε
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
ρε Γιαννακη μην κανεις μαλακιες πρόσεξε ποιο πρακτορειο;; και τι;; οχι πανω απο μια ώρα να μην κλαίς τα λεφτά σου και εφ'όσον σου κάνει κλικ την  κρατας περισσότερρη ώρα.
[size=10pt](Λάβε υπ'οψιν σου οτι οι φωτο των πρακτορειων ειναι 99% ψευτικες)[/size]
κανονισε να κλαίς σαν τον λάκη και συ .

Ναι το τηλεφωνο της ειναι στην Σελίδα της πες απο μένα να πάρω την Μίζα μου  σε είδος
:knockinb: :knockinb: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι ρε φιλε, για τεστ ντραιβ πάμε και μπορεί να βγει γκαζιάρικο το μοντέλο, να προσφέρουμε στην κοινότητα ;)
Αλλιώς να πέσουν οι σειρήνες μην την πατήσουν κι άλλοι!
Τι να της πω; Νικ δε Γκρικ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κάτσε να δούμε, γιατί με το παιδομάζωμα που θα γίνει πάνω, θα είναι φουλ κομπλέ όλα τα μωρά! Όποιος προλάβει λέμε! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι ρε φιλε, για τεστ ντραιβ πάμε και μπορεί να βγει γκαζιάρικο το μοντέλο, να προσφέρουμε στην κοινότητα ;)
Αλλιώς να πέσουν οι σειρήνες μην την πατήσουν κι άλλοι!
Τι να της πω; Νικ δε Γκρικ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κάτσε να δούμε, γιατί με το παιδομάζωμα που θα γίνει πάνω, θα είναι φουλ κομπλέ όλα τα μωρά! Όποιος προλάβει λέμε! :2funny: :2funny:

Τι λε ρε νέος ακόμα διπλωμα δεν πήρες θέλεις και τεστ ντράιβ να κάνης;;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και να προσφέρεις και στην κοινότητα;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ναι ρε Νικ δε Γκρίκ  αν δεν σου αρέση το άλλαν το ξέρει το σάιτ για τα μπουρδέλα φρόντισε ο Ανδρεας που δεν μας είπε τις εντυπώσεις του να την ενημερώση για τα Μπουρδέλλα.κομ
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην στεναχωριέσε εχει πράμα εκει  που δεν εχει το οποιος προλάβη η πόλη της Βίζιτας ειναι εκει δεν ξεμένει με τιποτα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικά δεν μας είπες ποιό πρακτορείο σε επεισε να κάνεις τεστ ντράιβ;;;;;;
το κρατάς μυστικό;;;;;; ρώτα τουλαχιστον μηπως το ξέρει κάποιος μην νομίζης και σύ όπως ο Μοικανος ότι δεν το ξέρουν κάποιοι επειδή δεν το έγραψαν εδώ στις βίζιτες.
Φροντισε να την πατήσης να δεις τι γέλιο θα ρίξω μετά τοσο εγω όσο και 100.000 μέλη του  ΜΠΟΥΡΝΤΈΛΑ .ΚΟΜ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Χτύπα κι άλλο, θα ταντέξω, δεν πεθαίνω έτσι απλά, θα παλέψω  :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί μου κόβεις τη φόρα ρε φίλε; Εγώ φταίω που σκέφτομαι αλτρουϊστικά!  :P
Δε σας λέω το πρακτορείο, να μην το ματιάσετε  :P :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί να μην το πω μωρεεεεεε;  :cheesy:  Αυτό είναι αλλά η τύπισσα δεν είναι στη λίστα, είναι από τις κάβες φάινεται!... Μου έχουν στείλει φωτό κι έχω δει από 5-6 γκόμενες που δεν είναι στη λίστα. Εφόσον όλα πάνε καλά, θα ανεβάσω φωτό από τον τόπο του εγκλήματος  ;) Είχα μακρά επικοινωνία με τους τύπους του σάιτ εκεί και φάνηκαν πολύ εξυπηρετικοί και όσο μπορείς να το πεις, που ποτέ δε μπορείς, ειλικρινείς... Δεν ξέρω θα δείξει... Όπως θα δείτε, κλείνουν μόνο μακράς διάρκειας ραντεβού και από ότι έμαθα, οι περισσότερες είναι εκτός Σόφιας και δεν κάνουν μονόωρα ή δίωρα. αλλά τουλάχιστον 3ωρα και πάνω. Εδώ πας για το σιτι-τουρο-μούναρο των 250ε την ώρα και βγαίνει το ζονγκ και τρέχεις, για τα 40ε την ώρα θα χαλαστούμε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάμε γερά!  :grin:
(Ατακτε Ανδρεα!  :s&m_1:  :2funny: :2funny: :2funny: )
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Χτύπα κι άλλο, θα ταντέξω, δεν πεθαίνω έτσι απλά, θα παλέψω  :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί μου κόβεις τη φόρα ρε φίλε; Εγώ φταίω που σκέφτομαι αλτρουϊστικά!  :P
Δε σας λέω το πρακτορείο, να μην το ματιάσετε  :P :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί να μην το πω μωρεεεεεε;  :cheesy:  Αυτό είναι αλλά η τύπισσα δεν είναι στη λίστα, είναι από τις κάβες φάινεται!... Μου έχουν στείλει φωτό κι έχω δει από 5-6 γκόμενες που δεν είναι στη λίστα. Εφόσον όλα πάνε καλά, θα ανεβάσω φωτό από τον τόπο του εγκλήματος  ;) Είχα μακρά επικοινωνία με τους τύπους του σάιτ εκεί και φάνηκαν πολύ εξυπηρετικοί και όσο μπορείς να το πεις, που ποτέ δε μπορείς, ειλικρινείς... Δεν ξέρω θα δείξει... Όπως θα δείτε, κλείνουν μόνο μακράς διάρκειας ραντεβού και από ότι έμαθα, οι περισσότερες είναι εκτός Σόφιας και δεν κάνουν μονόωρα ή δίωρα. αλλά τουλάχιστον 3ωρα και πάνω. Εδώ πας για το σιτι-τουρο-μούναρο των 250ε την ώρα και βγαίνει το ζονγκ και τρέχεις, για τα 40ε την ώρα θα χαλαστούμε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάμε γερά!  :grin:
(Ατακτε Ανδρεα!  :s&m_1:  :2funny: :2funny: :2funny: )

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προχώρα μπρός και μην σε νοιάζη εγω εκεί θα ειμαι απο την παρασκευή και θα .....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε στειλε μου με ε-μέιλ να δω φωτο που σου στείλανε ίσως παρουμε παρεα, εχεισ πμ το μέιλ μου.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πειράζη που δεν το ξέρω;;;;;;;;

Τηλεφωνο επικοινωνιας σου δώσανε;;;;;; διότι δεν το βλέπω.
Δεν πιστεύω να εδωσες ή να δώσης προκαταβολικά χρήματα;;;
αν δεν ερθη και δεν εγκρίνης μην τυχόν και δώσης τα εχασες.
ποσο χρεώνουν για τρεις ή τεσσερις ώρες;;;;; δεν το γράφουν.
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
πειράζη που δεν το ξέρω;;;;;;;;

Τηλεφωνο επικοινωνιας σου δώσανε;;;;;; διότι δεν το βλέπω.
Δεν πιστεύω να εδωσες ή να δώσης προκαταβολικά χρήματα;;;
αν δεν ερθη και δεν εγκρίνης μην τυχόν και δώσης τα εχασες.
ποσο χρεώνουν για τρεις ή τεσσερις ώρες;;;;; δεν το γράφουν.
είδες που δεν τα ξέρεις όλα, ξερόλα;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχω και τηλ, αυτοι δεν ξερουν ακομα που θα στειλουν το πακετο :P
φυσικα και δεν εστειλα λεφτα, είπαμε, μη με ξεφτιλίζεις και τελείως, δε φύτρωσα χτες!  :2funny: :2funny: :2funny:
κατόπιν διαπραγμάτευσης και γκόμενας (αν είναι από σόφια ή όχι κλπ) από 120ε το τριωράκι... Αυτή για παράδειγμα  είναι 150 το 3ωρο και ειναι εκτός σόφιας όπως μου είπαν.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
είδες που δεν τα ξέρεις όλα, ξερόλα;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχω και τηλ, αυτοι δεν ξερουν ακομα που θα στειλουν το πακετο :P
φυσικα και δεν εστειλα λεφτα, είπαμε, μη με ξεφτιλίζεις και τελείως, δε φύτρωσα χτες!  :2funny: :2funny: :2funny:
κατόπιν διαπραγμάτευσης και γκόμενας (αν είναι από σόφια ή όχι κλπ) από 120ε το τριωράκι... Αυτή για παράδειγμα είναι 150 το 3ωρο και ειναι εκτός σόφιας όπως μου είπαν.

Καλώς δεν ασχολουμε πλεον... περιμενω φωτο στο μειλ να δω τα πακέτα  και αναμένω αποτελεσματα.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Γεια σας,παιδες..........γεια σου,φιλε μου αλλαν.....τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω και εγω για "πανω"....καλα να περασετε!!!Αλλαν νο μου φιλησεις την Σονια!!

Ρε παιδες........"Μουφα" μου φαινεται αυτο το
τι να πω???Μακαρι να βγω ψευτης!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σας,παιδες..........γεια σου,φιλε μου αλλαν.....τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω και εγω για "πανω"....καλα να περασετε!!!Αλλαν νο μου φιλησεις την Σονια!!

Ρε παιδες........"Μουφα" μου φαινεται αυτο το
τι να πω???Μακαρι να βγω ψευτης!!!

Μην στεναχωριέσε θα φρον΄τισω την Σόνια να την .... :knockinb: :pipa1: :2on1: :pipa2: :fuck1: :fuck2: φιλήσω τοσο εγω όσο και μερικοί φιλοι ολοι μαζί. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα οσο για το άλλο το λέιντυ τραβελ θα δείξη φιλος απο Αθήνα ανελαβε το ρόλο του καμικάζι οπότε θα μας πεί αν ειναι ή οχι μούφα αντε μην το ματιάξετε... το παιδι έχει δικιο.
 

manowar7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Συντροφοι καλησπέρα.βρισκομα αυτή την στιγμη στην σοφια και θα παραμεινω για τις επομενες 2 μερες.διαβαζω πολλα ποστ για κοριτσια απο το κλεοπατρα και ηθελα να ρωτησω αν μπορει να μκου πει καποιος πως γινεται η δουλεια.με ποιον το κανονίζεις;με την ίδια την κοπέλα; και πως ξέρεις οτι αυτή σιγουρα ειναι βιζιτου;συγνωμη για τις αποριες αλλα επειδή δεν γνωρίζω οποιαδηποτε πληροφορια θα ηταν χρήσιμη.

α και κατι ακομα.τι ώρα κλείνει το κλεοπάτρα;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Συντροφοι καλησπέρα.βρισκομα αυτή την στιγμη στην σοφια και θα παραμεινω για τις επομενες 2 μερες.διαβαζω πολλα ποστ για κοριτσια απο το κλεοπατρα και ηθελα να ρωτησω αν μπορει να μκου πει καποιος πως γινεται η δουλεια.με ποιον το κανονίζεις;με την ίδια την κοπέλα; και πως ξέρεις οτι αυτή σιγουρα ειναι βιζιτου;συγνωμη για τις αποριες αλλα επειδή δεν γνωρίζω οποιαδηποτε πληροφορια θα ηταν χρήσιμη.

α και κατι ακομα.τι ώρα κλείνει το κλεοπάτρα;


Λοιπόν φίλε το Κλεοπάτρα αλλα και ολα τα στριπτιζαδικα κλείνουν στις 5 το πρωί. και αναλογα την δουλειά τους.
Τωρα οταν πας σε αυτά τα μαγαζιά ερχετε καποια υπευθυνη και πληρώνεις 5 λέβα είσοδο αυτην θα ρωτήσης ή και την ίδια την κοπέλα που τυχόν γουστάρης αν κάνη βιζιτα ή μονον χορό οπότε  κανονιζης απ'ευθείας με το εμπόρευμα ή με την Μαίτρ - υπεύθυνη του καταστήματος.
 

manowar7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
eyharisto poli gia tin amesi apantisi.simera den prolavenoyme,opote ayrio...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
eyharisto poli gia tin amesi apantisi.simera den prolavenoyme,opote ayrio...

Παρε τηλέφωνο την Αλεξ ή την νταρίνα μηπως μπορουν να ερθουν τωρα σε σένα τα τηλεφωνά τους θα τα βρης στην ενώτητα απο τις προτάσεις στις βίζιτες της Σόφιας.


ΥΓ.: μήν γράφης γκρήκ-ενγκλισ.
 

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπημενoι συναγωνιστες,δασκαλοι που μου ανοιξατε τα ματια και λοιποι νεοι φιλοι.
Θα ηθελα να σας παραθεσω μια μικρη μου εμπειρια, δεν ξερω αν γνωριζετε ενα σαιτ(βουλγαρικο φυσικα)γνωριμιων...λεγετε gepime.com μπορει να ειναι πραγματικα γνωριμιων αλλα εχει και κοριτσια που τα κανουν ολα(sex)για τα ρημαδια τα λεβα...
περα απο την πλακα κυριοι ειναι σχετικα καλο σαιτ, εκει γνωρισα ενα κοριτσι ελυθερας βοσκης,πηγα Σοφια γνωριστικαμε και εχουμε και συνεχεια αλλα υπαρχουνε παρα πολλα κοριτσια και καλα που δεν τα εχω  βρει στα διαφορα αλλα σαιτ...κυριοι ελπιζω να βοηθησα λιγακι και εγω λιγακι.Θα ειμαι και εγω στην Σοφια την επομενη βδομαδα και ελπιζω να ειμαι και ΠΣΚ,αν ειδα καλα ετοιμαζεται εκδρομη.στηλτε πμ αν ειναι να βρεθουμε.
Και κατι τελευταιο,πιστευω οτι και το Μπανσκο αξιζει κυριως αυτη την εποχη(ειμαι απο Δραμα και περναω απο εκει πριν παω Σοφια)εχει παρα πολυ καλα κοριτσια και αν εχεις ακρες(εμενα μου την εκανε πασα ενας βουλγαρος φιλος.
 

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορω βαλω την φωτογραφια της...
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Αγαπημενoι συναγωνιστες,δασκαλοι που μου ανοιξατε τα ματια και λοιποι νεοι φιλοι.
Θα ηθελα να σας παραθεσω μια μικρη μου εμπειρια, δεν ξερω αν γνωριζετε ενα σαιτ(βουλγαρικο φυσικα)γνωριμιων...λεγετε gepime.com μπορει να ειναι πραγματικα γνωριμιων αλλα εχει και κοριτσια που τα κανουν ολα(sex)για τα ρημαδια τα λεβα...
περα απο την πλακα κυριοι ειναι σχετικα καλο σαιτ, εκει γνωρισα ενα κοριτσι ελυθερας βοσκης,πηγα Σοφια γνωριστικαμε και εχουμε και συνεχεια αλλα υπαρχουνε παρα πολλα κοριτσια και καλα που δεν τα εχω  βρει στα διαφορα αλλα σαιτ...κυριοι ελπιζω να βοηθησα λιγακι και εγω λιγακι.Θα ειμαι και εγω στην Σοφια την επομενη βδομαδα και ελπιζω να ειμαι και ΠΣΚ,αν ειδα καλα ετοιμαζεται εκδρομη.στηλτε πμ αν ειναι να βρεθουμε.
Και κατι τελευταιο,πιστευω οτι και το Μπανσκο αξιζει κυριως αυτη την εποχη(ειμαι απο Δραμα και περναω απο εκει πριν παω Σοφια)εχει παρα πολυ καλα κοριτσια και αν εχεις ακρες(εμενα μου την εκανε πασα ενας βουλγαρος φιλος.
Γεια σου φιλε καλως ωρισες! Ενα εχω μονο να πω ΠΡΟΣΟΧΗ! Μην εισαι πολυ φιδωλος τουλαχιστον στην αρχη!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δεν μπορω βαλω την φωτογραφια της...

Δεν χρειάζεται να ποστάρης φωτο το ειχα χρησιμοποιήση και γώ πριν δυο χρόνια αλλα δεν βγήκε τιποτα καλό κατι ΜΙΛΦ μόνο   βέβαια καθε λιγο και λιγάκι αλλάζουν τα πράγματα τωρα αν ασχολείσε εντατικά ίσως κατση κατι καλό .
Αν βρεθούμε επάνω  αυτό το ΠΣΚ σόφια τα λέμε από κοντά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom