Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Φιλε λοιπάμε αλλά ειναι επιθυμία της Αλεξ οτι με σενα και τον Γιώργο δεν γουσταρη να πηδηχτη διότι ειστε κολητοι μου . Κωδικας τιμής δεν γαμιέτε με φίλου μου.
Τωρα στο μέλλον ίσως προς το παρόν εχετε κοκκινη κάρτα   εσεις οι δύο.
προς το παρόν όμως δεχετε να σας ξεναγηση επι αμοιβή βεβαια και να σας διασκεδάση στην Λάγνα Σόφια.

:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μπραβο,φιλε Αρκανσ!!!Πιστευω να εχουμε περισσοτερες πληροφοριες για την Πετια στο αναλογο thread!!!

Αλλαν..........Μονο εμενα δεν αφησες να  :knockinb: την Αλεξ!!!!!Τι να σου πω????Εγω φταιω που σεβαστηκα την επιθμια σου!!!!Την αλλη φορα  θα την  :knockinb:


Περιμενουμε νεα........
Καλα να περνατε!!!

Φιλε λοιπάμε αλλά ειναι επιθυμία της Αλεξ οτι με σενα και τον Γιώργο δεν γουσταρη να πηδηχτη διότι ειστε κολητοι μου . Κωδικας τιμής δεν γαμιέτε με φίλου μου.

Τωρα στο μέλλον ίσως προς το παρόν εχετε κοκκινη κάρτα  εσεις οι δύο.
προς το παρόν όμως δεχετε να σας ξεναγηση επι αμοιβή βεβαια και να σας διασκεδάση στην Λάγνα Σόφια.

 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
sofia tour, day 3 και το λουρί της μάνας  :P
lucky strike finally  :dancing:
bella italianna, amore mio, forza italia και τα συναφή! :smitten:  :2funny:
δεν περιγράφω άλλο  :2funny:
to be continued...
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτη φορα διαβαζω το θρεντ αυτο. Απιστευτο γελιο , θα το διαβαζω τακτικα αμα ειμαι σε χαλια φαση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το γελιο ειναι υγεια μπραβο σου καλα κανεις και χαιρομαστε που σε διασκεδαζουμε
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τελος 2ημερου στη Σοφια παλι στα πατρια εδαφη

Απολογισμος λοιπον 2ης μερας εχουμε και λεμε

Ενα κονε με ενα τεμαχιο πρωην της δουλειας χθες αργα , ενω εδειξε πως θα συμβει τελικα ναυαγησε τελευταια στιγμη οποτε 1η επισκεψη Καμα Σουτρα με το Αλλανι για να βρει μια παλια φιλη του  :s&m_1: :s&m_1: ..Πηραμε μερικα ποτακια εκει ηρθε και ο φιλος ΚοολΤζον ..πρωσοπικα το Καμα Σουτρα δεν μαρεσει ..εχει μερικα καλα Τεμαχια αλλα μια περιεργη κατασταση πολλα δεν ακολουθουν στο Χοτελ και αποτι καταλαβα μερικα ζητουν οτι τουα κατεβασει η κουτρα τους νομιζωντας πως θα τα παρουν .... πχ ενα ξανθο κοπροσκυλακι του γουστου μου Ζητησε 400 λεβα για μια ωρα  :uglystupid: :uglystupid: 150 λεει το μαγαζι και 250 αυτη επειδη δεν πηγαινει συνηθως βιζιτες παραμονο αν της αρεσει  :idiot:

Τεσπα ξενερωσαμε οποτε φυγαμε για το Κλεοπατρα  :rockon:

Σαββατο γαρ το μαγαζι γεματο πελατες πολλες κοπελες ηταν ηδη εξω οποτε καθισαμε για ποτα , το Αλλανι δεν ακολουθησε εγω εχωντας ξενερωσει απο πριν δε μαρεσε τιποτα , τα δυνατα χαρτια λειπαν οποτε το ριξα στο ποτο κατεωβασα κανα μπουκαλι jagermaister μετα απο κανα 2 ξενερες με τεμαχια που κερασαμε ποτο αλλα δεν καναν βιζιτες ο ΚοολΤζονης πηρε ενα ωραιο μελαχροινο που τελικα αποτι φανηκε ητα καλο ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΙΣ ΒΙΖΙΤΕΣ ΤΖΟΝΙ
εγω μιας και δεν μαρεσε τιποτα εφυγα ετσι .....

αλλα να που αποκει που δεν το περιμενεις βρισκεις καμια φορα και κατι καλο
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ταξι λοιπον οι 3 μας λεω στο ταριφα να αφησει πρωτα τον Τζον και το τεμαχιο στο δωματιο του και ξεκιναω για τσαρκο Σελο.......
Οποτε μου πεταει ο ταριφ εσυ γιατι ρεστος? του λεω δεν γουσταρα κατι αποκει μεσα μου λεει να σε παω εγω σε κοριτσια ...του λεω σπιτια πρακτορεια και μαλακιες δε γουσταρω ..νο νο γκουντ γκιρλς ..αντε καλα παμε ...με παει σε ενα αθλιο τρισαθλιο μερος με το που παω να μπω βαζω οπισθεν και του λεω NO WAY  πανε με στο χοτελ .... ξανα αυτος νο νο νο εχω κοπελα ανεξαρτητη νο σπιτι νο πρακτορειο νο νταβας παμε να την δεις ..αντε λεω πανε με ετσι κιαλλιως 5 το πρωι και με τα νευρα και τις γκαβλες που ειχα που υπνος.... παμε λοιπον σε κατι πολυκατοικιες κανει μια αναπαντητη και κατεβαινει η Νελυ
ντυμενη φανηκε ενα μετριο κοριτσι χαρωπη ηταν αγγλικα μηλουσε λεω δε γαμεις εκανα που εκανα το δοκιμαστη χθες ...μετα απο 15 ποτα ενιωθα και λιγο Γιαπωνεζος Καμικαζι αντε λεω μπες και παμε

Παμε λοιπον Χοτελι μπαινουμε δωματιο ..150 λεβα για μια ωρα ..τετοια ωρα τετοια λογια οκ ... μπαινω για ντουζ ...τα βγαζει να μπει κιαυτη και εκει ειδα οτι ηταν οντως καλο ..μετρια φατσα μεν αλλα κορμι κανονικοτατο με τεραστιους φυσικους Βυζους ..αγγλικο πολυ καλο ..συμμετοχη πολυ καλη με φιλια γλειψιματα κλπ ...τιμησε τα λεφτα της

τυχχερος λοιπον σταθηκα και ωγηκε και καινουργιο τεμαχιο ...στο ααναλογο τοπικ θα μπει κριτικη και το τηλεφωνο της για οσους θελουν ...η κοπλεα δεν εχει σελιδα ουτε διαφημηση την ρωτησα οποτε φωτο δεν υπαρχει ...

συνολικος απολογισμο του 2ημερου  ... 2 ακυρα τεμαχια που θα αναρτησω κριτικη ωστε μην την πατησει και κανενας αλλος 1 καινουργια ευχαρηστη ανακαλυψη και μια φρεσκια κριτικη της Σονιας απο το ΚΛεοπατρα ...

Αυτα απο μενα

ΛΑΚΗΣΚΟΡΠΙΟ ΣΟΥ ΡΧΟΜΕ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΤΟ ΗΛ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Καλως ηλθατε,Μακεδονομαχοι του Σεξ!!!Geamoiri,θα σε στειλω πμ
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Ταξι λοιπον οι 3 μας λεω στο ταριφα να αφησει πρωτα τον Τζον και το τεμαχιο στο δωματιο του και ξεκιναω για τσαρκο Σελο.......
Οποτε μου πεταει ο ταριφ εσυ γιατι ρεστος? του λεω δεν γουσταρα κατι αποκει μεσα μου λεει να σε παω εγω σε κοριτσια ...του λεω σπιτια πρακτορεια και μαλακιες δε γουσταρω ..νο νο γκουντ γκιρλς ..αντε καλα παμε ...με παει σε ενα αθλιο τρισαθλιο μερος με το που παω να μπω βαζω οπισθεν και του λεω NO WAY  πανε με στο χοτελ .... ξανα αυτος νο νο νο εχω κοπελα ανεξαρτητη νο σπιτι νο πρακτορειο νο νταβας παμε να την δεις ..αντε λεω πανε με ετσι κιαλλιως 5 το πρωι και με τα νευρα και τις γκαβλες που ειχα που υπνος.... παμε λοιπον σε κατι πολυκατοικιες κανει μια αναπαντητη και κατεβαινει η Νελυ
ντυμενη φανηκε ενα μετριο κοριτσι χαρωπη ηταν αγγλικα μηλουσε λεω δε γαμεις εκανα που εκανα το δοκιμαστη χθες ...μετα απο 15 ποτα ενιωθα και λιγο Γιαπωνεζος Καμικαζι αντε λεω μπες και παμε

Παμε λοιπον Χοτελι μπαινουμε δωματιο ..150 λεβα για μια ωρα ..τετοια ωρα τετοια λογια οκ ... μπαινω για ντουζ ...τα βγαζει να μπει κιαυτη και εκει ειδα οτι ηταν οντως καλο ..μετρια φατσα μεν αλλα κορμι κανονικοτατο με τεραστιους φυσικους Βυζους ..αγγλικο πολυ καλο ..συμμετοχη πολυ καλη με φιλια γλειψιματα κλπ ...τιμησε τα λεφτα της

τυχχερος λοιπον σταθηκα και ωγηκε και καινουργιο τεμαχιο ...στο ααναλογο τοπικ θα μπει κριτικη και το τηλεφωνο της για οσους θελουν ...η κοπλεα δεν εχει σελιδα ουτε διαφημηση την ρωτησα οποτε φωτο δεν υπαρχει ...

συνολικος απολογισμο του 2ημερου  ... 2 ακυρα τεμαχια που θα αναρτησω κριτικη ωστε μην την πατησει και κανενας αλλος 1 καινουργια ευχαρηστη ανακαλυψη και μια φρεσκια κριτικη της Σονιας απο το ΚΛεοπατρα ...

Αυτα απο μενα

ΛΑΚΗΣΚΟΡΠΙΟ ΣΟΥ ΡΧΟΜΕ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΤΟ ΗΛ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ

που ακριβως θα τα ποσταρεις ολα αυτα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Πρωτη φορα διαβαζω το θρεντ αυτο. Απιστευτο γελιο , θα το διαβαζω τακτικα αμα ειμαι σε χαλια φαση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...Διάβαζέ το να μαθαίνεις πόσο μπροστά είναι οι Βουλγάρες στο γαμήσι σε σύγκριση με  ΨΟΦΙΜΙΑ-ΖΩΑ σαν κι εσάς...
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
...Διάβαζέ το να μαθαίνεις πόσο μπροστά είναι οι Βουλγάρες στο γαμήσι σε σύγκριση με  ΨΟΦΙΜΙΑ-ΖΩΑ σαν κι εσάς...

ουτε μενα μαρεσε η ειρωνεια φιλε μου αλλα οπως ειδες απαντησα με ωραιο τροπο και οπως αρμοζε με την αντιστοιχη ειρωνεια ....δε χρειαζοντε χαρακτηρισμοι ουτως η αλλως ο καθενας εχει δικαωμα να πει την ατακα του για 15 λεπτα δοξας ;) ;)

 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Καλως ηλθατε,Μακεδονομαχοι του Σεξ!!!Geamoiri,θα σε στειλω πμ

εσυ προετοιμασου ψιχολογικα μια απτις 3 μερες που θα σε πανω θα σουρθω νυχτερινη καταδρονικη μετα τις 12 ετσι για να σε παω (με πας) ΚλεοΠατρα να βγαλουμε γελιο ....
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
sofia tour, day 3 και το λουρί της μάνας  :P
lucky strike finally  :dancing:
bella italianna, amore mio, forza italia και τα συναφή! :smitten:  :2funny:
δεν περιγράφω άλλο  :2funny:
to be continued...

εσυ αστους πανυγηρισμους και βαλε κριτικη αντε αγαπουλη :P :P
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
εσυ αστους πανυγηρισμους και βαλε κριτικη αντε αγαπουλη :P :P
Λεπόν,
Καταρχήν, καλωσγυρίσαμε! Κατά δεύτερο, πολλούς χαιρετισμούς στο σάτυρο αλλάνι και τον ασυγκράτητο πύρκαυλο geamoiri. Αφού τη γλύτωσα εχθές και δεν πήρε εμένα τελικά, πάλι καλά!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παίδες, θένκια κάργα για την παρέα!  ;) Επέστρεψα με πολύ καλές εντυπώσεις από τη γνωριμία μας.
Από την άλλη, δεν έφυγα με καλές εντυπώσεις από το σόφια σαν πόλη, από όσα είδα. Νομίζω ότι δεν έχει τίποτα ελκυστικό, εάν δε σε ενδιαφέρει η νυχτερινή ζωή. Το μόνο ελκυστικό νομίζω πως είναι το φθηνό (για τα δεδομένα μας) καλό φαί!!!
Από όσα πρόλαβα λοιπόν περί φαγητού και ελπίζω να λεω κάτι πρωτότυπο:
1. Escada pizza & bbq. Πατριάρχου Ευθυμίου (αν κατάλαβα καλά!) και Βίτοσα. Παίζει τρελή σούβλα, σούβλα όμως λέμε! καμμιά 80αριά πόντους μετα συγχωρήσεως  :P με φιλετάκια κοτοπουλο-χοιρινό-μοσχάρι και γαρνιτούρα πατάτες τομάτα και λαχανικά ψητά. Για 2 άτομα άνετα, αν όχι για 3, στα 9 γιούργια.
2. Street αν θυμάμαι καλά :think: bistrot. Τζαρ Ασέν 57 (παράλληλη της Βίτοσα). Πάρα πολύ καλό φαγητό και μερίδες και εξυπηρέτηση, τιμές στο χώμα.
3. Για όσους βαριούνται να βγουν για φαί, ή τελος πάντων αν σας προκύψει: Παρήγγειλα online και ναι, ήρθε!!! Ουάου!  :2funny:.
Ως προς τα κλαμπ δυο λογια. Το καμα σουτρα δείχνει καλύτερο και πιο φρέσκο σαν μαγαζί και με τις κοπέλες συνολικά πιο καλές από το κλεοπάτρα. Αλλά δεν παλεύεται με τίποτα η ζέστη και η τσιγαρίλα εκεί μέσα. Δε μπορείς να αναπνεύσεις...
Τα υπόλοιπα για τα κορίτσια, θα ακολουθήσουν στο ανάλογο θρεντ.  ;)
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
και γω για το φθηνο φαι πηγαινω Σοφια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

γεια σου ρε τζοναρα με τις γαστρονομικες προτασεις σου .... κατσ ενα προτεινω και γω μερικα εδεσματα


λεπον Τιφαννυ , ΣΟνια, Ελινα, Νελυ , Ντανυ , Αλεξ , Γαβριελα , και κανα 2 ακομα αλογα απο το Κλεοπατρα

Καλη ορεξη  :tits2:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε λοιπάμε αλλά ειναι επιθυμία της Αλεξ οτι με σενα και τον Γιώργο δεν γουσταρη να πηδηχτη διότι ειστε κολητοι μου . Κωδικας τιμής δεν γαμιέτε με φίλου μου.

Τωρα στο μέλλον ίσως προς το παρόν εχετε κοκκινη κάρτα   εσεις οι δύο.
προς το παρόν όμως δεχετε να σας ξεναγηση επι αμοιβή βεβαια και να σας διασκεδάση στην Λάγνα Σόφια.
παντα τα ιδια ρε φιλε!!!! μετα απο σενα ολες κλειδωνουν σα γυναικες ...μεχρι και οι πουτανες σταματανε να δουλευουν
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
.......και η μελαχροινη η πετια.

η πετια απο οτι φαινετε γουσταρει αυτο που κανει,και μαλλον θελει να ανεξαρτοποιηθει και απο το γραφειο που ειναι και θα το καταλαβετε παρακατω γιατι.

συνεχιζετε......................

Διαβάζω τις περιπέτειες σας και μου τρέχουν τα σάλια...πουτάνα κρίση..εχω μήνες να ανέβω...
Μπράβο παιδιά!

Αυτή την Πέτια πως την Πετ-ι-χαίνουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom