Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλως ηλθατε,Μακεδονομαχοι του Σεξ!!!Geamoiri,θα σε στειλω πμ

ετοιμάσου για το τριήμερο θα ειναι και καθημερινές χωρις σεξοτουρίστες και ..
θα αλλώσουμε την Πόλη και τις τάνες μόνοι μας.
εσυ φρόντισε μόνο για πυρομαχικά....... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εσυ προετοιμασου ψιχολογικα μια απτις 3 μερες που θα σε πανω θα σουρθω νυχτερινη καταδρονικη μετα τις 12 ετσι για να σε παω (με πας) ΚλεοΠατρα να βγαλουμε γελιο ....

Ωχ Ωχ Ωχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
το ντουέτο της συμφοράς και της καταστροφης αν μπλεξετε οι δυό σας πάει........ το βλέπω καλοκαιρινο το κλεοπάτρα.
 

Συνημμένα

  • 2.gif
    2.gif
    137,4 KB · Εμφανίσεις: 57
  • triple-pussy-sex-fantasy_4b6ec0278c70b.jpg
    triple-pussy-sex-fantasy_4b6ec0278c70b.jpg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παντα τα ιδια ρε φιλε!!!! μετα απο σενα ολες κλειδωνουν σα γυναικες ...μεχρι και οι πουτανες σταματανε να δουλευουν

ναχ μιρ ντας χαος μάινε φρόιντ.

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Αν δεν το κατάλαβες μετα απο μένα το Χάος...............
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τα πορνοευρουδάκια μου θέλουν ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ξυπνάτε τι να αγαπήσουν απο μένα τα κιλά μου την φαλάκρα μου την ηλικία μου ή την ομορφιά μου;;;;;;;
Μητσάρα  στις τανες  τα χώνω χοντρά τις αποκαθιστώ όλλες για μια ζωή οπότε σταματούν τις Βίζιτες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σημ:¨συγνώμη για το ρε..
 

Συνημμένα

  • sexyman.JPG
    sexyman.JPG
    53,8 KB · Εμφανίσεις: 17
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Διαβάζω τις περιπέτειες σας και μου τρέχουν τα σάλια...πουτάνα κρίση..εχω μήνες να ανέβω...
Μπράβο παιδιά!

Αυτή την Πέτια πως την Πετ-ι-χαίνουμε?

εσύ καλα να πάθης μας ξεσηκωσες καποιες στιγμές και μετα μουγγα στην στρούγκα.

να διαβάσης την κριτικη στις βιζιτες  και θα δεις που θα την πετύχης ή ανέβα 15- 17 Νοεμβρη πάνω να σου έρθη σε συσκευασία δώρου.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ναχ μιρ ντας χαος μάινε φρόιντ.

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Αν δεν το κατάλαβες μετα απο μένα το Χάος...............
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τα πορνοευρουδάκια μου θέλουν ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ξυπνάτε τι να αγαπήσουν απο μένα τα κιλά μου την φαλάκρα μου την ηλικία μου ή την ομορφιά μου;;;;;;;
Μητσάρα  στις τανες  τα χώνω χοντρά τις αποκαθιστώ όλλες για μια ζωή οπότε σταματούν τις Βίζιτες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σημ:¨συγνώμη για το ρε..
se sygxoro giati se pao
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

Και γω σε πάω αλλά την άλλη φορά που θα ανεβω στο χωριό σου θα φροντισω να σου τις ξεμυαλίσω τις σερβιτόρες σου και τις πελατισες σου αντε γιατι πολύ μονοι σας παίζετε εκει εσυ και ο άλλος ο αγαπούλης (ΦΛ) και δεν λέει πρεπει να εχετε λιγο ανταγωνισμό.
το μόνο κακο οτι εμεις τα χώνουμε και εσεις τη βγαζετε τζαμπα γαμω την γκαντεμιά μου.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αν δεν ανέβω νωρίτερα Σόφια  σιγουρα θα σας περιμενουμε όλλους .....(σιγα να μην έρθετε) νάχαμε να λέγαμε
15-17 Νοεμβρη κάντε κουμάντο για πυρομαχικά.......................
 

Συνημμένα

  • money.gif
    money.gif
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • kdauhsb2.jpg
    kdauhsb2.jpg
    13,6 KB · Εμφανίσεις: 19

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Και γω σε πάω αλλά την άλλη φορά που θα ανεβω στο χωριό σου θα φροντισω να σου τις ξεμυαλίσω τις σερβιτόρες σου και τις πελατισες σου αντε γιατι πολύ μονοι σας παίζετε εκει εσυ και ο άλλος ο αγαπούλης (ΦΛ) και δεν λέει πρεπει να εχετε λιγο ανταγωνισμό.
το μόνο κακο οτι εμεις τα χώνουμε και εσεις τη βγαζετε τζαμπα γαμω την γκαντεμιά μου.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
allos ligo allos poly oloi ta stazume
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
εγω 3ημερο δεν θα ειμαι ουτε καν 2ημερο μια νυχτερινη καταδρομικη θα πραγματοποιησω ισα ισα να χαλασω τον Λακη να τον κανω κακο παιδι  :s&m_1: :s&m_1:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
συνεχιζω με την πετια εκει που μειναμε.
λοιπον η γκομενα αξιζει πολλα,αλλα θελει και ειδικο χειρισμο,διοτι ειναι σε φαση ανεξαρτητοποιησεως,θελει να γινει αυτονομη.
η μαλακια με αυτην ειναι οτι μιλαει μονο βουλγαρικα και ιταλικα,αγγλικα πολυ λιγα ξερει.
στρατηγε αλλαν σου εστειλα το τηλ τις πετια,παρτην σε πρωτη φαση απο το ελληνικο τηλ,και οχι βουλγαρικο,μην τυχον και νομιζει οτι ειναι κανενα ψαρωμα,απο κανεναν μαλακα βουλγαρο.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
εσυ προετοιμασου ψιχολογικα μια απτις 3 μερες που θα σε πανω θα σουρθω νυχτερινη καταδρονικη μετα τις 12 ετσι για να σε παω (με πας) ΚλεοΠατρα να βγαλουμε γελιο ....

Εισαι ευπροσδεκτος,παλληκαρι μου!!! :-* :-* :-* :-*
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
ετοιμάσου για το τριήμερο θα ειναι και καθημερινές χωρις σεξοτουρίστες και ..
θα αλλώσουμε την Πόλη και τις τάνες μόνοι μας.
εσυ φρόντισε μόνο για πυρομαχικά....... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Για σενα,φιλε μου...οτι θελεις!!!! ;) ;) ;) ;)
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Ωραια..........ετσι να μαζευομαστε σιγα-σιγα..........1 αμαξι βαζω εγω......... ;) ;) ;) ;)
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
εγω θα ερθω απευθειας απο δω για να φυγω και το πρωι εσυ ειπαμε ετοιμασου  :tits2: :tits2:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και Εγώ.... :think: :think: :think: :think: :think:.πιθανόν να μείνω κανα δυό εβδομάδες οπότε λέω να παρω το δικό μου...

Κανονιζω τρελό ντουέτο LOng time ξέρεις εσύ με .....

Αλεξ =   
            KAI τήν φίλη της

Γαβριέλα =
  όπου ατυχησες την προιγουμενη φορά δεν ηταν τυχερό ισως αυτη την φορά να εισαι ποιο τυχερος.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • nikosweb.jpg
    nikosweb.jpg
    43,6 KB · Εμφανίσεις: 58

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291
Ας κανω και γω μια αναφορα απο το τελευταιο αστραπη ταξιδι Σοφια στο οποιο δοκιμασα αυτα που αναφερονται τελευταια εδω.
Πρωτη δοκιμη η Αλεξ που αναφερει ο Allan. Στην συνενοηση, τον χαβαλε, την κουβεντα και τα αγγλικα η κοπελα παιρνει 10' και ειναι οντως μια πολυ καλη προταση για long date η για ξεναγηση στην πολη. Στην Βουλγαρια δυσκολο να βρεθει κατι κοντα σε αυτην στο επιπεδο επικοινωνιας. Απο εμφανιση ομως εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε. Ειναι κοντη και λιγο χαμηλοκωλα, ο κωλος δεν ειναι καθολου οπως στις φωτο, ειναι πλακουτσωτος. Στηθος εχει πολυ ωραιο αν και μικρο και φατσα αρκετα στρογγυλη χωρις καποιο ιδιαιτερο χαρακτηριστικο που να την αναδυκνυει. Γενικα λογω κωλου δεν μου αρεσε. Στην πραξη ρωταει τι θελεις και εχει υπομονη, δεν αντεχει ομως το συνεχομενο σφηροκοπημα. Ειναι value for money ομως δεν ειναι στο επιπεδο Tiffany ουτε απο υπηρεσιες ουτε απο looks.
Τωρα στην δευτερη δοκιμη της βραδυας, την Ιβα που ειχε αναφερει ενας συναγωνιστης πριν απο αρκετο καιρο και μιλουσε για εναν υπεροχο κωλο (μεγα φετιχ). Αφου την πρωτη φορα μου χαν στειλει αλλη απο το Angels of Sofia την δευτερη φορα καταφεραν και μου στειλαν την Ιβα (δεν ρωτησα ονομα, η ιδια στα ελληνικα μου ειπε οτι ετσι ειναι το κανονικο της). Η κοπελα ντημενη ταιριαζε στην περιγραφη που ειχε δωθει εδω μεσα. Οταν ξεντηθηκε πραγματικα απορουσα με τα γουστα μερικων. Ειναι 27-30 χρονων κοπελα σε σωμα 50χρονης. Ο κωλος πεσμενος μεχρι εκει που δεν παει με φρατζολες αντι για ψωμακια σε καθε μπουτι. Στηθος μηδαμινο και δερμα λαστιχο. Δεν πρεπει να εχει γυμναστει ποτε στην ζωη της. Τα χειροτερα ομως δεν ειχαν ερθει ακομα. Την γυρναω στα 4 σε καποια φαση και μου ρχετε μια μποχα χωρις προηγουμενο απο το γατακι της. Μιλαμε σαν κλανια ροκφορ και γκοργκοντζολας μαζι. Εκει αποφασισα να την τιμωρισω και επι μιση ωρα την κοπανουσα χωρις αναπνοες απο την μυτη, μονο κατι κοφτες απο το στομα. Μεχρι που αγανακτησε και μου λεει δεν μπορω αλλο, αφου εβαλε και 3 φορες τζελ. Γενικα μια τραγικη εμπειρια και καποιοι θα πρεπει να κανουν πιο αναλυτικες περιγραφες γιατι οταν εκθειαζουμε εναν κωλο και ειναι οπως ηταν αυτος πραγματικα με κανει να απορρω. Απο τα χειροτερα σωματα που εχω δει στο επαγγελμα. Επισης το Angels για ακομη μια φορα απεδειξε ποσο αθλιο γραφειο ειναι. Η κοπελα ηταν να ρθει σε 20 λεπτα και ηρθε μετα απο 1 ωρα και 20 λεπτα. Ειχα κοιμηθει ηδη οταν χτυπησε η πορτα αλλα ειπα ας δοκιμασουμε τον κωλο-θαυμα, τρομαρα μου. Φυσικα ουτε ενημερωση ουτε σμς για την καθυστερηση. Η κοπελα μου δικαιολογηθηκε και ολας, 'ξερεις απο που ηρθα?' απο που? απο Βουκουρεστη? γιατι 2 το βραδυ στην Σοφια 3 φορες κανεις τον κυκλο της πολης σε 1 ωρα και 20 λεπτα.

Την ιδια μερα πριν το Angels πηρα και το γραφειο που ειχα αναφερει παλιοτερα που εχει 2 ειδων υποτιθετε κοπελες με διαφορετικες τιμες. Ομως δεν το σηκωσε κανεις αρα δεν ξερω τι παιζει με αυτους.

Μια οχι καλη εμπειρια γενικα το ταξιδι αστραπη, την επομενη φορα με περισσοτερη τυχη ελπιζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom