Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σου φιλε καλως ωρισες! Ενα εχω μονο να πω ΠΡΟΣΟΧΗ! Μην εισαι πολυ φιδωλος τουλαχιστον στην αρχη!

θα βρεθούμαι αυτό το ΠΣΚ??????? κανονιζω για σπίτι μονιμα Σοφια.
έχεις καμια ιδέα με πμ ή απο κοντά.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
φευγουμε πρωι πρωι για Σόφια οποιοσ πιστος περαν αυτων που συνενοηθηκαμε ας στειλουν πμ να
βρεθουμε εκει για Greeκ night in  Σοφια - σοδομα και γομορα αμαρτωλοίιιιιιιιιιιι.
Παρακαλούνται οι φιλοι που επισκεπτωνται την πηγή της βίζιτας  ας γραψουν και κατι οχι να ζητούν μονο πληροφοριες και να κανουν χρηση των προτασεων μας .  (Για σένα τα λέω Ανδρέα).
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Λάκη θελω πυρομαχικά μου τελειώνουν οι σφαίρες
 

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ζηλεύω!
Και πολύ περισσότερο, όσο θυμάμαι ότι πέρυσι ακριβώς τέτοιες μέρες ήμουν Σόφια. Καλά να περάσετε!
Θα ερχόμουν, αλλά από Αθήνα είναι 9 ώρες οδήγηση και δεν βρήκα παρέα να ξεκινήσουμε...
Φιλιά στην Τίφανυ!
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Γεια σας,παιδες..........γεια σου,φιλε μου αλλαν.....τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω και εγω για "πανω"....καλα να περασετε!!!Αλλαν νο μου φιλησεις την Σονια!!

Ρε παιδες........"Μουφα" μου φαινεται αυτο το
τι να πω???Μακαρι να βγω ψευτης!!!
φιλαρακι, βγηκες... ολιγον ψευτης!
αφου ανταλλαξαμε καμμια δεκαρια μηνυματα με τον τριμάλακα που τα αγγλικα του είναι χειρότερα και απο το google translate στα χειρότερά του, ήρθε η μια κοπέλα, ηταν οκ στην ώρα της και αληθινή! η αλλη αργησε κανα... μισαωρο... επισης οκ, οτι ειχα δει απο φωτο κ οι δυο.
ΟΜΩΣ, αλλα υποτίθεται συνεννοηθήκαμε με τα τσάτρα πάτρα του με τον ξεφτιλα, κι αλλα ειπε στα κοριτσια... μου σου ξου, δεν τα βρηκαμε και τις εστειλα...
ειπα να δοκιμασω την τυχη μου αλλου. για να μην τα πολυλεω, κατέληξα εδω πολυ συμπαθητικη, πολύ φιλική και επικοινωνιακή, ξερει και κατι ψιλα ελληνικα, αλλα καθολου στα γουστα μου τελικα... δε γαμει λεω και την κράτησα...
οι φωτο ειναι 5-6+ χρονια παλιες, τα κιλα 7-8+ παραπανω, τα χρόνια 9-10+ και 90ευρα για 2 ωρες με ακαπελα στο προγραμμα....
αυτα για πρωτο βραδυ. αντε περαστικα!...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
φιλαρακι, βγηκες... ολιγον ψευτης!
αφου ανταλλαξαμε καμμια δεκαρια μηνυματα με τον τριμάλακα που τα αγγλικα του είναι χειρότερα και απο το google translate στα χειρότερά του, ήρθε η μια κοπέλα, ηταν οκ στην ώρα της και αληθινή! η αλλη αργησε κανα... μισαωρο... επισης οκ, οτι ειχα δει απο φωτο κ οι δυο.
ΟΜΩΣ, αλλα υποτίθεται συνεννοηθήκαμε με τα τσάτρα πάτρα του με τον ξεφτιλα, κι αλλα ειπε στα κοριτσια... μου σου ξου, δεν τα βρηκαμε και τις εστειλα...
ειπα να δοκιμασω την τυχη μου αλλου. για να μην τα πολυλεω, κατέληξα εδω πολυ συμπαθητικη, πολύ φιλική και επικοινωνιακή, ξερει και κατι ψιλα ελληνικα, αλλα καθολου στα γουστα μου τελικα... δε γαμει λεω και την κράτησα...
οι φωτο ειναι 5-6+ χρονια παλιες, τα κιλα 7-8+ παραπανω, τα χρόνια 9-10+ και 90ευρα για 2 ωρες με ακαπελα στο προγραμμα....
αυτα για πρωτο βραδυ. αντε περαστικα!...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εεεεεε!!!!!!!!!!!!!! οταν μιλά ο παλιος ειναι αλοιός

ερχομαι ξεκινάω ρε ,Φιλε μου αυτη απο τα Εσψορτ λέει 30 + ετών ρε συ αυτη ειναι γριά τι την θέλεις;;;;;;;;
ερχομαι παρε με το μεσημερι τηλ ή σε παίρνω
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σας,παιδες..........γεια σου,φιλε μου αλλαν.....τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω και εγω για "πανω"....καλα να περασετε!!!Αλλαν νο μου φιλησεις την Σονια!!

Ρε παιδες........"Μουφα" μου φαινεται αυτο το
τι να πω???Μακαρι να βγω ψευτης!!!

Λάκηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ειναι ο geamoir  μαζι μου πήραμε  luxus room εχει σκοπο να σου  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: την Σόνια + την Ξανθια που  εψαχνες.
το δωματιο ειναι καταπλικτικο με μπανιερα τεραστιο +κρεβάτια τεραστι +χαλια + δερματινεσ πολυθρόνεσ τωρα γιατι σου τα λέω ο καννιΒαλος θα τις πάρει σε όλα τα σημεια που σου ανεφερα σημερα το βράδι τρεχα ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΗΣ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
gamate aderfia!!!!!!!!!!!! το γκρετσισταν βαραει διαληση !!!!!!!!!!! γιουργια  γαμα αλλαν πριν μας γαμισουν οι παπαντρεοσαμαραμιτσοτακιδες
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα απο Σοφια και απο μενα εδω μετον ΜεντορΑλλαν ετοιμαζομαστε να παμε προς κεντρο και ειπα να γραψω τον απολογισμο μεχρι τωρα

Σημερα το πρωι οπως ερχομασταν αποφασησα να κνω τον καμικαζι-κασκαντερ-μαλακα δοκιμαστη και ναπαρω 2 καινουργια τεμαχια οποτε ακουστε

1η Σιαννα 20 ετων 160 πολυ λεπτη καλουτσικο προσωπακι ... απαραδεκτη παμε μεσα αγγλικα χαλια ωραια λεω δεβ θα μιλαει πολυ ...ξεκιναμε πιπα αερατη με 99%χερι χαλι μαυρο αντε λεω παμε παρακτω παω να δωσω καναφιλακι τσου δαχτυλο τσου ξαπλωνει ανοιγει ποδια κλεινει ματια ...περνειτον πουλο στο 35λεπτο αμεσως παει να μου ζητησει εχτρα για την ξεσκουφωτη πιπα ναι καλα ....

Λεω να κοιμηθω μετα αλλα που εχοντας μεινει με το πουλι στο χερι παιρνωκαμια 10 τηλεφωνα τελικα απανταει μια Ρενι ρωτω τον Μεντορα μου λεει καλοθτσικο ειναι παρτο το παιρνω

Ερχετε μετα απο 45 λεπτα ψιλουτσικο μελαχροινο κανονικο με μικροβυζι
αγγλικα αρχαρια σε 5 λεπτα ειχε πεταξει ρουχακανει ντουζ και ερχετε στο κρεβατι....ξεκιναμε πιπα λιγο ανω του μετριου αλλα παλι το χερι χερι λες και επιανε μοχλο με ξενερωσε της λεω κουλουρακι δεινιεις ναι μου λεει ...ποσο  100 λεβα εχτρα οκ παρτα ...παμε να ξεκινισουμε δαχτυλα ΜΗ φιλια ΜΗ ασταδιαλα με ξενερωσε την γυρναω στα 4 και 1 ωρα κουλουρι με τα νευραπου ειχα θα κανει κανα 2 μερες να κατσει
απο πιπα-κωλος απο συμμετοχη κωλος απο διαθεσηκωλος αυτα ....

Απολογισμος-επιλογος

Θεωρω εχωντας κανει και εγω το χρεος μου στα Καμικαζιλικια οτανεπιστρεψω θα παραθεσω κριτικες και στο Βιζιτες τοπικ... αλλα τελος α τεστ γιαμενα απο δω και περα τα 6 7 σιγουρα δοκιμασμενα κοριτσια και βεβαιια κατα τηνγνωμη μου 10000 φορες Κλεοπατρα η Καμα Σουτρα που βλεπεις τη παιρνεις αν θες κερνας και το ποτακι να σπασει ο παγος και να δεις το ποιον της γκομενας


Κλεινοντας να προσθεσω προς τον φιλο Λακησκορπιο θα με συγχωρεσεις εκ τον προτερων αλλα επειδη ο Μεντορας με εχει Μπριζωσει και εχω και πολλα νευρα απο τα 2 πρωινα και παρααααα πολλες καβλες και δεν μου δεινει και την Αλεξ ο φουστης αυτη τη ΣΟΝΙΑ και την λλη την ξανθια (που δεν παει με πολλους αλλα να σε σιγουρος με μενα θα ερθει ειμα γλυκουλης και γλυκοτσουτσουνος )
θα τις σταυρωσω το βραδυ σε ενα ωραιοτατο 3ωρο ντουετο

γεια σας

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Geamoiroi....Αδελφε μου!!!Με το Μαλακο την Σονια!!!!μην μου την "ξε.....σεις"!!!!
Την Ξανθια με τις Βυζαρες(Αsia.......ετσι την Λενε).......Αυτη μου εχει μπει!!!2 μερες την εψαχνα αλλα ηταν τυχερη!!!!
Αλλαν,θα μου  :knockinb: την Σονια???Ντροπη σου!!!!την "κοπελλα" του φιλου σου???? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Αντε χαλαλι σας,παιδια!!!
Παντε να γουσταρετε!!!!Μακαρι να μπορουσα να ειμαι και εγω μαζι σας!!!!
Αλλαν,δωσε πολλα χαιρετισματα στην Αλεξ.........και στην Μιρα.........και στην Σονια..και στην Αsia......και στην Νταρινα...........και στην Τιφανυ..αληθεια η Ελινα τι εγινε???

Σας ζηλευω,κουφαλες αλλα και ειμαι ευχαριστημενος ξεροντας οτι θα περασετε καλα!!!
εγω μεσα Νοεμβριου θα ειμαι πανω..........

αντε τα λεμε και "καλα βολια"!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Τραγωδία σόφια, πράξη βού!
το απόγευμα δεν έκατσε τίποτα και το βράδυ αφου τα πιναμε στην κλεοπατρα (γαμώ την αίγυπτό μου μέσα) με το αλλανι και το geamoiroi, είπα να ενδώσω σε ενα μελαχροινό αδύνατο κοντοπούτανο με κάτι τεράστια τατού μεταξύ αυτών και ένα φίδι απτό νινι ως το βυζί, το οποίο είχε σταμπάρει και ο Geamoiroi. Αγγλικά γρι, αντε λεω, ζωηρη και τσαχπίνα φαίνεται, άντε να το κάνω το τεστ ντράιβ...
γιατί όλο λέω "άντε δε γαμεί", δεν το έχω καταλάβει   :-  :2funny:
άντε και φεύγουμε, μεσα στο ταριφάμαξο μου λεει δωσε μου 60 λεβα για να παρω κόκακόλα να περασουμε σουπερ!!!!!!!!!!   :new_shocked:
ωπα λεω πολύ στραβά αρχίσαμε. μπα της λεω, δεν. αμα εισαι καλο κοριτσι, μπορεί μετά (σιγά μην κατάλαβε!) οκ μου λεει κανενα πρόβλημα, θα περάσουμε καλά έτσι κι αλλιώς.
και από εκεί που ήταν μεστην τρελή χαρά, φτάνουμε στο δωμάτιο και πλακώνουν τα τηλέφωνα και τα μηνύματα και τα ψιλομουτράκια...
άρχισα και φόρτωνα...   :tickedoff:  μισό μου λέει να βγω λιγο έξω θα έρθει δεν ξέρω ποιος, ο φούφουτος, έλα πάμε!!! :headbang:
τελικά δεν ήρθε κανεις και ξαναμπαίνουμε... πατ κιουτ γδύνεται, αλλο ξενέρι  :headbang:
παω να τη φιλήσω (όχι στο στόμα βέβαια...) μη εδώ όχι εκεί, μη με δαγκώνεις, μη μου πιάνεις το νινι, μη μου χτυπάς το κωλί, μη μου πιάνεις το μαλί κλπ  :headbang:
πιάνει το τρομπόνι, εχει βγάλει ήδη την κρεμα, ωραία λέω δέσαμε κι από αυτό :headbang:
αφου βαζει μισό σωληνάριο, άντε και πάμε... ελα της λεω απο δω, όχι, παμε απο κει όχι, πάμε στο κρεβάτι όχι, ηθελε καναπέ  :headbang:
και πάνω στο ντέρμπι χτυπάει το τηλέφωνο και παει και το σηκώνει  :tickedoff:
ε τα πήρα κράνα άσχημα, σήκω φυγε της λέω. μα γιατί μου λέει, συγγνώμη είναι το ταξι γιατί ασπιριν, συνάχι, δεν ειναι νταβας, μονη μου ειμαι. είσαι τρελός, γιατί θυμώνεις!!!!!!!!!   :S   όλες οι συνεννοήσεις σχεδόν στη νοηματική...
αστο διάλο λέω, ηρέμησε. ε και για να μην τα πολυλέω, ψιλοηρέμησα, έβαλε και το υπόλοιπο σωληνάριο ζελέ, το ξεκώλιασα όσο δεν έπαιρνε μέχρι που κόντεψε να κλάψει και την έδιωξα αμέσως. ηθελα και 2 ώρες τρομάρα μου.
λεφτά για ταξί μου λέει!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε δεν πιστεύω να φαντάζεστε ότι της έδωσα :tickedoff:
ουφ τάπα και ξελάφρωσα λιγο  :2funny: :2funny: :2funny:
βρε τι ωραια που περνάμεεε  :2funny:
άντε πάμε γερά!  :-  :2funny:

άλλαν, ξέρω, δεν παίρνω σιγουράκια, ας πρόσεχα  :P :2funny:
geamoiroi, σε έσωσα φίλε  :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καλημέρα εγώ δεν μιλάω διοτι σου πρότεινα 10 κοπέλες εκ του ασφαλούς δοκιμασμένα στάνταρ οτι θα περνούσες καλά δεν τιμησες καμία αλλά εσύ προτίμησες τα τεστ ντράιβ τις καταδρομικές επιχειρήσεις  τι να πώ;;;;;
εχεις χρόνο να γυρίσης υπερ σου την αποστολή.
ρωτα τον Αρκάνς που τηρησε κατα γράμμα τις προτάσεις μου πως περασε αυτός και η παρέα του την ημέρα της αφιξης του Σόφια  έκανε άλλες 24 ώρες να συνέλθη απο την υπερκόπωση.

 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
.[quote author=cooljohn link=topic=53578.msg2311732#msg2311732 date=128840423
Τραγωδία σόφια, πράξη βού!
το απόγευμα δεν έκατσε τίποτα και το βράδυ αφου τα πιναμε στην κλεοπατρα (γαμώ την αίγυπτό μου μέσα) με το αλλανι και το geamoiroi, είπα να ενδώσω σε ενα μελαχροινό αδύνατο κοντοπούτανο με κάτι τεράστια τατού μεταξύ αυτών και ένα φίδι απτό νινι ως το βυζί, το οποίο είχε σταμπάρει και ο Geamoiroi. Αγγλικά γρι, αντε λεω, ζωηρη και τσαχπίνα φαίνεται, άντε να το κάνω το τεστ ντράιβ...
γιατί όλο λέω "άντε δε γαμεί", δεν το έχω καταλάβει   :-  :2funny:
άντε και φεύγουμε, μεσα στο ταριφάμαξο μου λεει δωσε μου 60 λεβα για να παρω κόκακόλα να περασουμε σουπερ!!!!!!!!!!   :new_shocked:
ωπα λεω πολύ στραβά αρχίσαμε. μπα της λεω, δεν. αμα εισαι καλο κοριτσι, μπορεί μετά (σιγά μην κατάλαβε!) οκ μου λεει κανενα πρόβλημα, θα περάσουμε καλά έτσι κι αλλιώς.
και από εκεί που ήταν μεστην τρελή χαρά, φτάνουμε στο δωμάτιο και πλακώνουν τα τηλέφωνα και τα μηνύματα και τα ψιλομουτράκια...
άρχισα και φόρτωνα...   :tickedoff:  μισό μου λέει να βγω λιγο έξω θα έρθει δεν ξέρω ποιος, ο φούφουτος, έλα πάμε!!! :headbang:
τελικά δεν ήρθε κανεις και ξαναμπαίνουμε... πατ κιουτ γδύνεται, αλλο ξενέρι  :headbang:
παω να τη φιλήσω (όχι στο στόμα βέβαια...) μη εδώ όχι εκεί,  μη με δαγκώνεις, μη μου πιάνεις το νινι, μη μου χτυπάς το κωλί, μη μου πιάνεις το μαλί κλπ  :headbang:
πιάνει το τρομπόνι, εχει βγάλει ήδη την κρεμα, ωραία λέω δέσαμε κι από αυτό :headbang:
αφου βαζει μισό σωληνάριο, άντε και πάμε... ελα της λεω απο δω, όχι, παμε απο κει όχι, πάμε στο κρεβάτι όχι, ηθελε καναπέ  :headbang:
και πάνω στο ντέρμπι χτυπάει το τηλέφωνο και παει και το σηκώνει  :tickedoff:
ε τα πήρα κράνα άσχημα, σήκω φυγε της λέω. μα γιατί μου λέει, συγγνώμη είναι το ταξι γιατί ασπιριν, συνάχι, δεν ειναι νταβας, μονη μου ειμαι. είσαι τρελός, γιατί θυμώνεις!!!!!!!!!   :S   όλες οι συνεννοήσεις σχεδόν στη νοηματική...
αστο διάλο λέω, ηρέμησε. ε και για να μην τα πολυλέω, ψιλοηρέμησα, έβαλε και το υπόλοιπο σωληνάριο ζελέ, το ξεκώλιασα όσο δεν έπαιρνε μέχρι που κόντεψε να κλάψει και την έδιωξα αμέσως. ηθελα και 2 ώρες τρομάρα μου.
λεφτά για ταξί μου λέει!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε δεν πιστεύω να φαντάζεστε ότι της έδωσα :tickedoff:
ουφ τάπα και ξελάφρωσα λιγο  :2funny: :2funny: :2funny:
βρε τι ωραια που περνάμεεε  :2funny:
άντε πάμε γερά!  :-  :2funny:

άλλαν, ξέρω, δεν παίρνω σιγουράκια, ας πρόσεχα  :P :2funny:
geamoiroi, σε έσωσα φίλε  :2funny:
[/quote]


Λοιπον καταρχην καλημερα
συχγωρεστε τυχον λαθη στη γραφη μου μπαινωμε το κινητο μου
φιλε κοολτζον εχω λιγες τυψεις οσον αφορα την φολα μιας και σε μπριζωσα να την παρεις κριμα και φαινοταν ανωμαλακι...
Απ την αλλη ας πουμε πως περασα εγω.... Εγω αυτο που εγινε με την ΣΟΝΙΑ δεν το περιμενα επουδενι. ..
Μαλλον δεν πιανει τυφφανη σε επιδοσεις αλλα σιγουρα ειναι απτις λιγες εδω πανω που την φτανει
3 ΩΡΕΣ ασχολιοταν συνεχεια μαζι μου με ενα διαλλειμα δεκα λεπτα για τσιγαρο... Η γκομενα το εχει σε ολα απο υψηλες ταχυτητες με ελαφρο ξυλο στα οπισθια εως γεμισμα μπανιερας και μασαζ εκει μεσα..... Λιγο ε.υαισιητη οσον αφορα χαδια σε βυζακια νουνακι αλλα εκτος απο αυτο δεν μιλησε λαι δεν ειπε οχι σε τιποτα.
Πιπα εξαιρετικη ηθελε και δαχτυλο στο ποπουδακι κατα την διαρκεια της πιπας οπου και ξεσαλωσε
...
Στο σεξ απιστευτη συμμετοχη και τεραστια αντοχη~υπομονη χωρις μα μου

προτεινετε ανεπιφυλακτα σε ολους ειτε θετε ηρεμρς ειτε αγριες καταστασεις. ..Εγω παντως ειπα τυφλα να χει η τυφφα και η ελινα

αυτα για πρωι σημερα εχει πισινα κολυμπη σπα χαμαμ και το βραδυ μαλλον θα παρω καποιο ανεξαρτητο κομματι ενα 4ωρακι και μετα απλα σκετο ποτακι κλεοπατρα.....




 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Τραγωδία σόφια, πράξη βού!
το απόγευμα δεν έκατσε τίποτα και το βράδυ αφου τα πιναμε στην κλεοπατρα (γαμώ την αίγυπτό μου μέσα) με το αλλανι και το geamoiroi, είπα να ενδώσω σε ενα μελαχροινό αδύνατο κοντοπούτανο με κάτι τεράστια τατού μεταξύ αυτών και ένα φίδι απτό νινι ως το βυζί, το οποίο είχε σταμπάρει και ο Geamoiroi. Αγγλικά γρι, αντε λεω, ζωηρη και τσαχπίνα φαίνεται, άντε να το κάνω το τεστ ντράιβ...
γιατί όλο λέω "άντε δε γαμεί", δεν το έχω καταλάβει  :-  :2funny:
άντε και φεύγουμε, μεσα στο ταριφάμαξο μου λεει δωσε μου 60 λεβα για να παρω κόκακόλα να περασουμε σουπερ!!!!!!!!!!  :new_shocked:
ωπα λεω πολύ στραβά αρχίσαμε. μπα της λεω, δεν. αμα εισαι καλο κοριτσι, μπορεί μετά (σιγά μην κατάλαβε!) οκ μου λεει κανενα πρόβλημα, θα περάσουμε καλά έτσι κι αλλιώς.
και από εκεί που ήταν μεστην τρελή χαρά, φτάνουμε στο δωμάτιο και πλακώνουν τα τηλέφωνα και τα μηνύματα και τα ψιλομουτράκια...
άρχισα και φόρτωνα...  :tickedoff:  μισό μου λέει να βγω λιγο έξω θα έρθει δεν ξέρω ποιος, ο φούφουτος, έλα πάμε!!! :headbang:
τελικά δεν ήρθε κανεις και ξαναμπαίνουμε... πατ κιουτ γδύνεται, αλλο ξενέρι  :headbang:
παω να τη φιλήσω (όχι στο στόμα βέβαια...) μη εδώ όχι εκεί, μη με δαγκώνεις, μη μου πιάνεις το νινι, μη μου χτυπάς το κωλί, μη μου πιάνεις το μαλί κλπ  :headbang:
πιάνει το τρομπόνι, εχει βγάλει ήδη την κρεμα, ωραία λέω δέσαμε κι από αυτό :headbang:
αφου βαζει μισό σωληνάριο, άντε και πάμε... ελα της λεω απο δω, όχι, παμε απο κει όχι, πάμε στο κρεβάτι όχι, ηθελε καναπέ  :headbang:
και πάνω στο ντέρμπι χτυπάει το τηλέφωνο και παει και το σηκώνει  :tickedoff:
ε τα πήρα κράνα άσχημα, σήκω φυγε της λέω. μα γιατί μου λέει, συγγνώμη είναι το ταξι γιατί ασπιριν, συνάχι, δεν ειναι νταβας, μονη μου ειμαι. είσαι τρελός, γιατί θυμώνεις!!!!!!!!!  :S  όλες οι συνεννοήσεις σχεδόν στη νοηματική...
αστο διάλο λέω, ηρέμησε. ε και για να μην τα πολυλέω, ψιλοηρέμησα, έβαλε και το υπόλοιπο σωληνάριο ζελέ, το ξεκώλιασα όσο δεν έπαιρνε μέχρι που κόντεψε να κλάψει και την έδιωξα αμέσως. ηθελα και 2 ώρες τρομάρα μου.
λεφτά για ταξί μου λέει!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε δεν πιστεύω να φαντάζεστε ότι της έδωσα :tickedoff:
ουφ τάπα και ξελάφρωσα λιγο  :2funny: :2funny: :2funny:
βρε τι ωραια που περνάμεεε  :2funny:
άντε πάμε γερά!  :-  :2funny:

άλλαν, ξέρω, δεν παίρνω σιγουράκια, ας πρόσεχα  :P :2funny:
geamoiroi, σε έσωσα φίλε  :2funny:
Φιλε cooljon εχω δει καμικαζι και καμικαζι αλλα εσυ τους ξεπερνας ολους μαλλον ησουν τυχερος μεσα στην ατυχια σου που την εβγαλες καθαρη!
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
geamoiri, ουτε να το σκέφτεσαι φιλαρακι! εσυ δε φταις καθολου, τι λες τωρα! γλυτωσες 2 ωρες τη φολα, κερνας μια ωρα σονια και ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι  :2funny: :2funny: :2funny:
αλλαν, αποφασισε! απο τη μια μας κραζεις που "περιμενουμε" απο σενα τα σιγουρα και δεν κανουμε σκαουτινγκ, απο την αλλη, που κανουμε καταδρομικες και την παταμε. τι να κανουμε επιτελους;;;; εεεε;;;  :2funny: :2funny: :2funny:
πλακα κανω εεεε  :2funny:
dpk, αν και δεν καταλαβα ακριβως τα βαθυτερα νοηματα της κουβεντας σου, μαλλον καλλα τα λες  :grin:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αναχωρηση για Σοφια με ενα φιλο τεταρτη πρωι με καταρακτωδη βροχη σε ολο τον δρομο.
αφου φτασαμε στο χοτελ,στελνω αναφορα στον στρατηγο αλλαν οτι ολα ειναι οκ,εκεινος αμεσως μου στελνει την πρωτη 5αδα για να αρχισει η δουλεια.
αφου εγιναν οι πρωτες τηλεφωνικες επαφες με τα κοριτσια, κατα τις 7 το απογευμα ερχετε η ντανι,αν και μικρη σε ηλικια, περιπου 20 ετων,πιστευω οτι εχει μελλον,διοτι εχει διαθεση και μερακι,απλα θελει λιγες ωρες πτησεως ακομα.απο πιπες ειναι καλη,και γενικα στα γλυψηματα,το μειον ειναι οτι δεν περνει πρωτοβουλιες απο μονη τις,σε γενικες γραμμες ειναι καλη και υπακοη.ο φιλος περνει την νταρινα,η νταρινα παρα πολυ ωραια γυναικα,ανετα μπορεις να την κυκλοφορησεις εξω και σαν συνοδεια,αλλα αυτο που με ξενερωσε εμενα ειναι οτι με το που ηρθε στο δωματιο,αρχισε να λεει οτι δεν κανει ανωμαλιες και τετοια,οχι παρτουζες,και γενικα οτι ειναι μια πουτανα του κατιχητικου,τελος παντων την πηρε ο φιλος μου,εμεινε ευχαριστημενος ειπε,αλλα επειδη ημουν στο ιδιο δωματιο και ειδα το γαμησι,θα την προτιμουσα προσωπικα εγω να ειναι λιγο πιο δραστηρια.τελος παντων,σε γενικες γραμμες ειναι καλη.
αναφορα στον στρατηγο αλλαν,οτι ολα βαινουν καλα,και ο στρατηγος μας δινει τις επομενες οδηγιες.
τηλεφωνα στην τιφανι,το εχει κλειστο η πουτανα,και κατοπιν εκτακτης επικοινωνιας με τον στρατηγο αλλαν,ο στρατηγος αποφασιζει να μας στειλει ξεναγο(αλεξ) για να μας βγαλει στην σοφια.συναντηση με την ξεναγο,και βραδυνη εξοδο με την ξεναγο για ποτο σε ενα κλαμπ.το κλαμπ ητανε ψιλοαδειο καθοτι και καθημερινη,και φευγουμε απο εκει με την ξεναγο,και παμε στο καμα σουτρα.στο καμα σουτρα μια κατασταση παρακμης,ητανε μαπα δηλαδη,δεν ξερω μπορει να ετυχε η βραδια ετσι,πραγμα που μας το ειπε και η ξεναγος.φευγουμε απο καμα σουτρα,και επιστροφη για το ξενοδοχειο.ειχε παει και 5 ωρα το πρωι και δεν ειχαμε αλλες επιλογες πλεον.τελικα αφου φτασαμε στο ξενοδοχειο ανεβαζουμε πανω στο δωματιο την ξεναγο και την γαμησαμε.(στρατηγε συγνωμη).
η επομενη μερα δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο διοτι βγηκε ολη η κουραση τις προηγουμενης,επεσαν κατι τηλεφωνα στην τιφανι,αλλα παλι η ρουφιανα το ειχε κλειστο.τελος παντων ψιλοχιονιζε και λιγο,και δεν ηταν και για πολλα.

παρασκευη πρωι συναντηση με τον στρατηγο αλλαν και εναν ακομα συναγωνιστη στη σοφια για καφε.εδω να πω οτι ο στρατηγος μας μαλωσε ασχημα διοτι του γαμησαμε την ξεναγο που μας εστειλε.
μεσημεριανο γευμα με τον στρατηγο αλλαν,και σχεδιασμος του προγραμματος για το βραδυ,και ενσωματωση με την υπολοιπη ομαδα,ωστε ολοι μαζι να παμε το βραδυ για κλεοπατρα.
συνεχιζετε.........................................
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
κατα την αφιξη μας στο ξενοδοχειο ο σεκιουριτας μας λεει οτι αμα θελουμε κοριτσια και τετοια εχει ενας ξαδερφος του γραφειο με κοριτσια και τα σχετικα.περνουμε το τηλεφωνο και ανεβαινουμε στο δωματιο.να πω την αληθεια οτι ημαστα διστακτικοι στην αρχη,αλλα καθοτιν η τιφανι δεν το συκωνε για ακομη μια φορα,αλλα και ο στρατηγος αλλαν ειχε διδυμο με την ξεναγο(αλεξ) και την φιλη τις γκαμπριελα,(θελαμε να παρουμε γκαμπριελα εμεις),λεμε δεν γαμιετε ας δοκιμασουμε να δουμε τι γινετε.περνουμε την το σηκωσε μια γκομενα και μας ειπε οτι οι τιμες ειναι 50ευρω την ωρα,και οτι ολες οι γκομενες ειναι καλες,τελος παντων το μονο που καναμε ηταν να τις πουμε οτι αν οι γκομενες ειναι μαπα,θα φυγουν οπως ηρθανε.
μετα απο ενα 40λεπτο σκανε 2 γκομενες μια κοκκινομαλα η ιβα,και η μελαχροινη η πετια.
η κοκκινομαλα ητανε μια γκομενα νορμαλ,αν και εβγαζε και λιγο γελιο η παρουσια τις,διοτι θυμιζε κοκκινοσκουφιτσα.η πετια ητανε πραγματικα πυραυλος κανονικος,καταμαυρισμενη διοτι κανει σολαριουμ οπως μας ειπε συνεχεια,με βυζαρες στητες και ολοστρογγυλες,και ενα κολο πολυ καλο αν και μαλακος πολυ.σκουλαρικι στην γλωσσα τις,και με ενα μικρο τατου στην πλάτυ.για οσους ξερουν την νταρινα,αν τις βαλουμε διπλα με την πετια,η πετια θα χανει με μια μικρη διαφορα λογο φατσας.σε θεμα σεξ εκει ειναι που δεν πιανετε απο καμια νομιζω και θα καταλαβετε παρακατω.
εννοειτε οτι κρατησαμε την πετια,αλλα ο φιλος μου ηθελε να γαμηση  την κοκκινοσκουφιτσα,ηθελε να βγαλει ενα παιδικο του αποθημενω μαλλον.ο φιλος αναλαμβανει την κοκκινοσκουφιτσα,και εγω την πετια.την κοκκινοσκουφιτσα την προσπερναω,διοτι ηταν ανευ σημασιας,αν εξαιρεσουμε οτι ηπιε 2 βοτκες μονοκοπανιας, μας εκανε στριπτιζ,(μαλλον θα ειχε πιει λιγο κοκακολα προτου ερθει,απο οτι φαινοταν)και μονοδαχτυλοθηκε μονη τις,τιποτα αλλο το ιδιαιτερο.αφου περασε η μια ωρα τις την διωξαμε κιολας.
την πετια την ξεκινησα εγω,και εχω ενα μονο να πω οτι η γκομενα τα εκανε ολα,απο γλωσσοφυλα και γλυψιμο αρχιδιων,εως να περνει και κατι θεσεις για γαμηση,που νομιζα οτι η γκομενα με ειχε καψουρευτει εντελως.εδω αξιζει να σημειωσουμε οτι απο θεμα καθαριοτητας η γκομενα αγγιζε το τελειο.
μολις συμπληρωθηκε η ωρα εγινε νεα συμφωνια και κρατησαμε την γκομενα ολο το βραδυ,και εκει αρχιζει πλεον το πανηγυρι.
η γκομενα μεσα στην τιμη συμφωνισε να κανει και παρτουζες και ολα,αρκει βεβαια να μην μαθευτει τιποτα στο γραφειο τις.
πραγμα που εγινε,και περασαμε παρα πολυ καλα.
η πετια απο οτι φαινετε γουσταρει αυτο που κανει,και μαλλον θελει να ανεξαρτοποιηθει και απο το γραφειο που ειναι και θα το καταλαβετε παρακατω γιατι.

συνεχιζετε......................
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Μπραβο,φιλε Αρκανσ!!!Πιστευω να εχουμε περισσοτερες πληροφοριες για την Πετια στο αναλογο thread!!!

Geamoroi........χαιρομαι πολυ που περασες καλα με την Σονια.....Πιστευω να εδωσες χαιρετισματα απο μενα!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Ρε Αλλαν..........Μονο εμενα δεν αφησες να  :knockinb: την Αλεξ!!!!!Τι να σου πω????Εγω φταιω που σεβαστηκα την επιθμια σου!!!!Την αλλη φορα  θα την  :knockinb:

Κατι περιεργο πρεπει να συμβαινει με την Τιφανυ.......και εγω που ημουν πανω(πριν μια εβδομαδα με Αλλαν)δεν απαντουσε στις Κλησεις!!!Ρε Μπας τα παρατησε????

Παιδες,το σωμα μου μπορει να ειναι εδω ομως το μυαλο μου ταξιδευει με εσας!!!!!

Περιμενουμε νεα........
Καλα να περνατε!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Αντε να κανω και μια ανακοινωση..........Υπαρχει σκεψη για 15,16,17 Νοεμβριου να ειμαι Σοφια(16 νοεμβριου ειναι η συναυλια των Sabaton στην Σοφια και σκεφτομαι σοβαρα να παω)προς το παρον ειμαι μονος μου(Μπορει να ερθει και 1 φιλος)
Το κακο ειναι οτι ειναι Δευτερα,Τριτη,Τεταρτη οι μερες αυτες

Παντως οποιος ενδιαφερεται,ας γραψει εδω αν μπορει να ερθει..........Επαναλαμβανω δεν ειναι και 100% σιγουρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom