Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Θελω να κανω μια ειδικη αναφορα σε μια κοπελλα που ειχε μαζι του ο Αλλαν και μου εκανε ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!!!Το ονομα της ειναι Αλεξ........Δεν ειναι ο Μουναρος αλλα εκπεμπει μια ΤΡΟΜΕΡΗ ΓΛΥΚΗΤΗΤΑ και ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ!!!![size=10pt]Δεν συνευρευθην σεξουαλικα με την κοπελλα(αν και να πω την αληθεια θα το ηθελα..... ;) ;) ;)......Αλλα με τον αλλον το Γοριλλα που να πλησιασω!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:)[/size]
Για τις Σεξουαλικες της επιδοσεις δεν μπορω να μιλησω(ας μιλησει ο Αλλαν).......Εγω θα μιλησω για το λιγο που την γνωρισα.....Οπως ειπα δεν ειναι ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ.........Ειναι το κοριτσι της διπλανης πορτας..........Μια πολυ γλυκια κοπελλα  23 χρονων που μπορεις ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ μαζι της!!!Μιλαει παρα πολυ καλα Αγγλικα(σπανιο για Βουλγαρα) και ειμαι πολυ διαχυτικη...επισης 1 πλεονεκτημα της ειναι οτι μπορει να σε ξεναγησει στην Σοφια!!!να σε βοηθησει με κατι που θελεις(στα ψωνια σου,να πας να δεις κατι που σε ενδιαφερει στην Σοφια και δεν το ξερεις)..Αυτο ειναι παρα πολυ καλο για καποιον "πρωταρη" στην Σοφια...Μιλαει 3 γλωσσες(Αγγλικα,Γερμανικα και Ισπανικα) και ειναι πολυ ευγενικο κοριτσι!!και πολυ χαριτωμενη....επισης με το λιγο που συζητησα μαζι της ειναι πολυ "απελευθερωμενη" γυρω απ'το Θεμα σεξ!!!
Τωρα θα μου πειτε γιατι σας τα λεω αυτα???
Επειδη εγω ειμαι ατομο που........ΟΚ,μ'αρεσει το σεξ αλλα μολις τελειωσει(και πριν ξαναρχισει ο αλλος γυρος),τι μπορω να κανω με καποια που δεν μιλαει γρι αγγλικα και δεν πμορω να την καταλαβω???Να πω 2 κουβεντες,ρε αδελφε!!!!!και να πω την αληθεια δεν με ενδιαφερει τοσο η εξωτερικη εμφανιση........Μ'αρεσει η επικοινωνια στο κρεββατι........μ'αρεσει να μιλαω με τα κοριτσια και να συζηταω......μ'αρεσει να υπαρχει και λιγο "παιχνιδι" στο κρεββατι και οχι μονο ξερο  :knockinb:
Αν ειστε τυποι σαν και μενα,Η Αλεξ ειναι το κοριτσι που χρειαζεσται!!!1
Ολα αυτα ειναι προσωπικη μου γνωμη
Οσο για το link της Αλεξ ειναι το ακολουθο

www.bezplatno.net/listing-663238-alexxx_23.html]http://www.bezplatno.net/listing-663238-alexxx_23.html[/url]

Καλά τα ειπες αλλα όσον αφορά το κοκκινο σημείο δεν νομίζω να την ζητησες και σου το αρνήθηκα απλά σου λέω  ΜΕΣΑ ειμαι μέσα  υπο τον όρο οτι θέλω να βλέπω γουστάρω... να την πάρουμε παρτούζα αν εισαι ετοιμος για  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:  ομαδική συνεύρεση φύγαμε εδω και τώρα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τώρα πέρα απο την πλάκα και τα σεξουαλικά η κοπελα αξίζη πολλά ευσημα τοσο για την συμετοχή της όσο και το GFE που προσφέρει
ανεπίφύλακτα να την προτιμήσετε όχι μόνο για το σεξ αλλά και την παρεα την ξενάγηση και οτι άλλο μπορει να σας ενδειαφέρη κατα την επισκεψή σας στην Σόφια [size=10pt](με το αζημείωτο  φυσικά)[/size] η κοπέλα ειναι αστέρι στην παρεα και την επικοινωνια με Απταιστα Αγγλικα (Γερμανικά - Ισπανικά)και διαθεση.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φιλε Μπακαλη,δεν εχω και τοσο μεγαλο λογ/σμο......απλα τα μαζευω ολο τον χρονο(δεν βγαινω εδω στην Ελλαδα)και τα τρωω σε μια "στιγμη".........π.χ. μπορει να μεινω μεσα για 1 μηνα(ταν λεμε μεσα,μεσα.....ουτε για καφε!!!)και να τα ξοδεψω σε 2 μερες!!!!
Αλλα επιμενω οτι στην Ταυλανδη τα λεφτα που ξοδεψα ΔΕΝ ΤΑ λυπηθηκα........στην Σοφια,τα λυπηθηκα!!!

Ασε τα κάλπικα κλαίγονται οι χήρες κλαίγονται και οι παντρεμένες.
αυτα δεν θα τα λες δημοσίως  Golden boy  της Ηλεκτρικής Ενέργειας αντε να μην ανοιξω το στοματακι μου.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αγαπητοί φίλοι...
αυριο και Τρίτη θα είμαι στη Σόφια
αν είναι κανείς άλλος πιστός... μου στέλνει πμ με το νούμερό του να τον πάρω τηλ. και να βρεθούμε

Καθημερινές νεαρε μου φίλε εργαζόμαστε για τον επιούσιον,
ανηκουμε στην εργατική τάξιν και στους πτωχούς της ευρώπης αρα...... ΠΣΚ θα ειμαι εκει παρε με να βρεθουμε.

Σήμερα πάω Σκόπια για 4 μέρες δεν ερχεσε απο κει να σου κάνω και καμιά γνωριμία της προκοπής;;;;;;;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καθημερινές νεαρε μου φίλε εργαζόμαστε για τον επιούσιον,
ανηκουμε στην εργατική τάξιν και στους πτωχούς της ευρώπης αρα...... ΠΣΚ θα ειμαι εκει παρε με να βρεθουμε.

Σήμερα πάω Σκόπια για 4 μέρες δεν ερχεσε απο κει να σου κάνω και καμιά γνωριμία της προκοπής;;;;;;;;;
δεν τα βρισκουμε μου φαίνεται...
Σκόπια θα πάω σε 12 μέρες (πρώτη εβδομάδα Νοεμβρίου) - δεκτή κάθε προσφορά γνωριμίας της προκοπής αγαπητέ. ΠΣΚ όπως γνωρίζεις εγώ δουλεύω από το σπίτι...τις προηγούμενες μέρες δουλεύω ταξιδευοντας...

μπαι δε βευ...
μου έστειλε ένας συμφορουμήτης μήνυμα πως είναι μόνιμος Σόφιας και αν θελήσω να του στείλω μήνυμα, εγώ του απάντησα να μου δώσει το τηλέφωνό του κι εκείνος χάθηκε....
περίεργο....

α....και κάτι ακόμα...για αυτούς που παίρνουνε αεροπλάνο για να έρθουνε: προσοχή στα ταξί
εγώ παρότι πια θεωρούμαι παλαίουρας - θες γιατί ήμουνα αφηρημένος, θες γιατί έγραφε απέξω οκ το ταξί - την πάτησα σαν πρωτάρης
μπηκα σε ταξί και για τη διαδρομή αεροδρόμιο κέντρο με χρέωσε .......142 Λέβα!!!
ευτυχώς που η εταιρία πληρώνει ...
αλλιώς...θα έκλαιγα τώρα.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Ασε τα κάλπικα κλαίγονται οι χήρες κλαίγονται και οι παντρεμένες.
αυτα δεν θα τα λες δημοσίως  Golden boy  της Ηλεκτρικής Ενέργειας αντε να μην ανοιξω το στοματακι μου.

Ρε Αλλαν..........θα εισαι ΠΣΚ Σοφια??κατευθειαν θα πας απο Σκοπια απ'οτι φανταζομαι!!!Υπαρχει μια  πολυ μικρη περιπτωση να σου ερθω(μαλλον δεν δουλευω αυτο το Σαβ/κο)...Αχ τι μου εκανες!!!!!
Μου ανοιξες ξανα πορτα που ειχε "κλεισει"!!!!
θα σε παρω τηλ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε Αλλαν..........θα εισαι ΠΣΚ Σοφια??κατευθειαν θα πας απο Σκοπια απ'οτι φανταζομαι!!!Υπαρχει μια  πολυ μικρη περιπτωση να σου ερθω(μαλλον δεν δουλευω αυτο το Σαβ/κο)...Αχ τι μου εκανες!!!!!
Μου ανοιξες ξανα πορτα που ειχε "κλεισει"!!!!
θα σε παρω τηλ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε Αλλαν..........θα εισαι ΠΣΚ Σοφια??κατευθειαν θα πας απο Σκοπια απ'οτι φανταζομαι!!!Υπαρχει μια  πολυ μικρη περιπτωση να σου ερθω(μαλλον δεν δουλευω αυτο το Σαβ/κο)...Αχ τι μου εκανες!!!!!
Μου ανοιξες ξανα πορτα που ειχε "κλεισει"!!!!
θα σε παρω τηλ.

1ον) τα λεφτα που θα διαθέσης τα παραδίδης σε μενα να τα διαχειριστώ εγω διότι εσυ εισαι επικινδυνος.

2ον) Παρτουζα την Αλεξ ή την Τιφφανυ  διάλεξε,

και 3ον) Αν δεν πάρεις τηλέφωνο μην ετοιμ'αζεσαι για πουθενά.
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
1ον) τα λεφτα που θα διαθέσης τα παραδίδης σε μενα να τα διαχειριστώ εγω διότι εσυ εισαι επικινδυνος.

2ον) Παρτουζα την Αλεξ ή την Τιφφανυ  διάλεξε,

και 3ον) Αν δεν πάρεις τηλέφωνο μην ετοιμ'αζεσαι για πουθενά.


XAAXAXAXAXAXAXA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤρελοΕραστη εχεις φαγωθει γισ Παρτουζα τι πραμα εισαι ............

οσον αφορα το Θερινο εγω μια φορα τα κανω αυτα τωρα ξερω ποτο εγω γιαλογη και κατευθειαν φορτοτικη τελος τα ποτα στο Κλαιω-πατρα

πες του Λακησκορπιο οτι ανεβαινουμε 27 με 30 καποιο 2ημερο εκει μεσα να ετοιμαστει να τον πεθανουμε εκει πανω

και ΟΧΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΤΙΦΦΑΝΥ 6 ΩΡΕΣ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
XAAXAXAXAXAXAXA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤρελοΕραστη εχεις φαγωθει γισ Παρτουζα τι πραμα εισαι ............

οσον αφορα το Θερινο εγω μια φορα τα κανω αυτα τωρα ξερω ποτο εγω γιαλογη και κατευθειαν φορτοτικη τελος τα ποτα στο Κλαιω-πατρα

πες του Λακησκορπιο οτι ανεβαινουμε 27 με 30 καποιο 2ημερο εκει μεσα να ετοιμαστει να τον πεθανουμε εκει πανω

και ΟΧΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΤΙΦΦΑΝΥ 6 ΩΡΕΣ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγά ρε  Greek Lover  6 ώρες τι θα την κάνης σεμεδάκι θα πλέξετε παρεούλα;;;;;;;

Καλα παρτουζα μην δεν αλλα ενα ομαδικό με δυο τρεις  τέσσερις  θυλικες δεν λέει;;
θα σας αφήσω να δράσετε ελευθερα εσενα μαζί με τον Λάκη εγω λεω να βλέπω μόνον....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αλλαν εισαι μαλακας και μαλιστα μεγαλος.
ειναι δυνατον μετα απο τοσες επισκεψεις-επιδρομες στην σοφια,να μην υπαρχει μια παρακαταθηκη υλικου,ωστε οι επιλογες-παραλαβες να γινοντε αμεσα,οικονομικα?
τελος παντων ετοιμασουν για κατι προτασεις για τον αλλον μηνα,και εντος του νοεμβριου θα κανουμε και ενα ανεβασμα μαζι προς τα επανω.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αλλαν εισαι μαλακας και μαλιστα μεγαλος.
ειναι δυνατον μετα απο τοσες επισκεψεις-επιδρομες στην σοφια,να μην υπαρχει μια παρακαταθηκη υλικου,ωστε οι επιλογες-παραλαβες να γινοντε αμεσα,οικονομικα?
τελος παντων ετοιμασουν για κατι προτασεις για τον αλλον μηνα,και εντος του νοεμβριου θα κανουμε και ενα ανεβασμα μαζι προς τα επανω.

re papara  και συ τι να κάνω εχω παρακαταθηκη για μενα δεν μπορώ και για τα μέλη του σαιτ
τι να κανω δηλαδη να επενδυω εγώ για τον καθεενα που θα ερθη και αν ερθη μια φορά το χρόνο και ζητα και πληροφοριες χωρισ να ενημερώνη  και χωρισ να πληρώνη;;; δεν γινεται κύριοι όποιος θελει να κυκλοφορεί με θυλικιά υπαρξη πρεπει να μαθη να πληρώνη το τζαμπα και τα κοροιδα τέλος πεθάνανε τους  πατησε το τραίνο.
ουτεη μαμά στον μπαμπά δεν το δινη τζαμπα πλέον.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
re papara  και συ τι να κάνω εχω παρακαταθηκη για μενα δεν μπορώ και για τα μέλη του σαιτ
τι να κανω δηλαδη να επενδυω εγώ για τον καθεενα που θα ερθη και αν ερθη μια φορά το χρόνο και ζητα και πληροφοριες χωρισ να ενημερώνη  και χωρισ να πληρώνη;;; δεν γινεται κύριοι όποιος θελει να κυκλοφορεί με θυλικιά υπαρξη πρεπει να μαθη να πληρώνη το τζαμπα και τα κοροιδα τέλος πεθάνανε τους  πατησε το τραίνο.
ουτεη μαμά στον μπαμπά δεν το δινη τζαμπα πλέον.
πες τα.....
ειδικά όταν δεν γράφουνε κριτικές αφού πάνε και δεν δίνουνε φώτα...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πες τα.....
ειδικά όταν δεν γράφουνε κριτικές αφού πάνε και δεν δίνουνε φώτα...

ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό ακριβώς όπως εσύ καλή ώρα, ξέρεις ποσο καιρό εχεις να δώσης αναφορά επι του θέματος;;;;;;
μο(υ)νοφαγά;;;;;;;;;;;;;;
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
ουτεη μαμά στον μπαμπά δεν το δινη τζαμπα πλέον.
:2funny: :2funny:

Σωστός Μέγα Διδάσκαλε, όμως ο μπαμπάς πρέπει να δίνει στο παιδί  :rockon:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Παράθεση από: paiktoura στις χθες στις 21:54
ουτεη μαμά στον μπαμπά δεν το δινη τζαμπα πλέον.
 

όμως ο μπαμπάς πρέπει να δίνει στο παιδί 


                   
ΓΙΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ????ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ???

                       
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θέλω κι άλλο  :tits2: πατέρα!

:2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Είσαι και συ............. λουλουδακι του μπαξε τραβάτεμε κι ας κλαίω.

ρε σεις δεν οριζουμε μια ημερομηνία να κανουμε ενα τριήμερο ΠΣΚ χαβαλέ και πλάκα ολοι μαζί απο εδω τα μπουρδελα για Σόφια;;;;;
για δεστετο αν και δεν το πιστεύω οτι ειναι εφικτό αλλά θα ειχαμε γαμό τους χαβαλέδες
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
ρε σεις δεν οριζουμε μια ημερομηνία να κανουμε ενα τριήμερο ΠΣΚ χαβαλέ και πλάκα ολοι μαζί απο εδω τα μπουρδελα για Σόφια;;;;;
για δεστετο αν και δεν το πιστεύω οτι ειναι εφικτό αλλά θα ειχαμε γαμό τους χαβαλέδες

Το σκέφτεσαι σαν σκηνικό να ορμήξουμε όλοι μαζί σ' ένα μαγαζί;;; Θα πρέπει να φωνάξουν ενισχύσεις!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Γαμώ τα γέλια θα ρίχναμε  :rockon: Εγώ, βέβαια, μόνο στις γιορτές θα έχω τέτοια δυνατότητα...  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom