Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
στο ένα τηλέφωνο μιλάει και ελληνικά....
τα κρατάω γιατί είναι για Φιλιππούπολη. Δεν είναι για το παρόν θρεντ

Εγώ δεν καταλαβαίνω που και σε ποιον και γιατι απευθύνεσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
για εξηγησου καταλαβαίνω μεν δεν βρισκω που καλάνε τα γραφωμενα σου.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
άκυρο...βρήκα
με 60 γιούρια εν μέσω της 'εκθεσης...'η που θα είναι μάπα το καρπούζι ή που θα έχουνε σφίξει οι κώλοι λόγω αναδουλειάς


Υπαρχουν και καινουρια φρουτα στην Αγορα δεν ειναι μονο η κρίση αλά και ο Ανταγωνισμός.
τιμη δεν λεει κατι φτηνο ιδιες τιμες και Σοφια.

Αντε περιμενω ενημερωση που;; πως;;;;;;; ποιος;;; ποτε;;;;;  καααι ΠΟΣΑ συνολο.
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχουν τρεις εταιριες καρτοκινιτα Globul Mtel Vivacom
η πιο φθηνη ειναι η Vivacom για να καλεσεις καποιο κινητο 00359884... παραληπτεις το 0
αν ερχεσαι συχνα Βουλγαρια συμφερει να αγορασεις μοναδες καρτοκινητο.

Σ'ευχαριστω ρε bro.... :thumbsup:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Οριστε ενα απο τα εκατονταδες και πιο φθηνα

Κουραστικό έως δυσχρηστο για τους σεξοτουρίστες μην τους παιδεύης με τετοιες παπαριες  θα ζοριστουν για να βγαλουν άκρη.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σου εχω καλύτερη πρόταση   
αντε καλή διασκεδαση.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
το προβλημα στην Σόφια όπου και ή  πηγη της βίζιτας δεν ειναι οι γυναίκες και τα σάιτ,
το προβλημα ειναι οτι ολοι ειναι μουναχοφάηδες και δεν ενημερώνουν τι_ που_ πως_ ποτε _ ΠΟΣΑ.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές. Ακολουθεί πολύ καθυστερημένη κριτική από επίσκεψή μου στη Σόφια και στη Φιλιπούπολη. Δεν είναι του παρόντος να εξηγήσω τους λόγους της καθυστέρησης, να ζητήσω μόνο τη συμπάθεια των συναδέλφων και κυρίως του Άλαντάλον  :rockon: Να πω επίσης ότι καθώς έχει περάσει καιρός, δεν θυμάμαι καλά ονόματα και λοιπά, μάλλον εντυπώσεις θα περιγράψω για να τα θυμάμαι κι εγώ, καθώς αυτή η επίσκεψη μου έμεινε αξέχαστη...

Λοιπόν, Σόφια φτάσαμε αεροπορικώς με ένα φιλαράκι στις 2 Γενάρη, κατά τις 7 το πρωί. Κρύο, πολύ κρύο. Τα 5 βράδια που έμεινα εκεί η θερμοκρασία έπεσε και μείον 15. Διαμονή, κλείσαμε ένα διαμέρισμα στο κέντρο για 3 βράδια από 45 ευρώ το κάθε βράδυ σε μια πολυκατοικία παλιά, χωρίς ασανσέρ, κι εγώ αναρωτιόμουνα πώς ανεβοκατέβαιναν οι ηλικιωμένοι Βούλγαροι που έμεναν εκεί - πίσω από την κάθε πόρτα δε σκεφτόμουν μήπως κρυβόταν κάνα μπουρδελάκι  :grin:. Α! Μην ξεχάσω να πω ότι είχα πάρει σημειώσεις με κάποιες διευθύνσεις από μπουρδέλα και τηλέφωνα που γράφουν οι συναγωνιστές. Το δωμάτιο καλό, ανακαινισμένο, στο σαλόνι έμενε ο φίλος, στο υπνοδωμάτιο εγώ  :sunglasses: Από την πρώτη μέρα εντυπωσιάστηκα. Αλλιώς τα περίμενα και τελικά η Σόφια μου φάνηκε σαν μια σχετικά σύγχρονη πόλη, σε σχέση με όσα είχα στο μυαλό μου, τα δε παλιά τραμ και οι τεράστιες σταλινικές πολυκατοικίες με γοήτευσαν. Όσο για τα γκομενάκια στο δρόμο και παντού, πάρα πολύ ωραία και σχεδόν όλες παίζουν (με το μάτι τουλάχιστον). Για να μη μακρυγορώ όμως, ας μπω στο ψητό. Πρώτο βράδυ γυρίσαμε σπίτι κατά τις 12.30. Παρεμπιπτόντως, ο φίλος δεν είναι της πουτανιάς, τα κατηγορεί μάλιστα. Αρχίζω λοιπόν να παίρνω τηλέφωνα, τίποτα. Μου στέλνει ένα μήνυμα η Τίφανι, πάρε μου λέει λίγο αργότερα, πετυχαίνω τη Λίλυ και έρχεται. 75 ευρώ για μια τσαπού. Ωραία κοπέλα, όπως τα λένε οι συνάδελφοι. Θα έλεγα πως αν ήμουν παντρεμένος κάπως έτσι θα γαμούσα, ήσυχα (αν και η πίπα ήταν με καπότα και γενικώς η Λίλυ, αν και ευγενική και καλή, δεν ήταν για εξτρίμ φάσεις, όχι τουλαχιστον με τα 75 ευρώ ή 150 λέβα. Τελικά την πήρε και ο φίλος μου που κατά τα άλλα δεν γούσταρε πουτάνες. ΔΕύτερη μέρα, και αφού έχουμε φάει, κατά τις 5 το απόγευμα, με ψιλό χιόνι και αρχίζοντας να βραδιάζει, το κόβω μόνος με τα πόδια για να βρω ένα μπουρδέλο που έγραφε συναγωνιστής (δε θυμάμαι ποιο). Με τα πολλά και με τη βοήθεια του χάρτη βρίσκω την οδό και τον αριθμό, ψάχνω τα κουδούνια τίποτα, η πόρτα κλειστή, δίπλα ένα ψιλικατζίδικο με ένα τύπο και ένα γκομενάκι, ρωτάω διακριτικά τον τύπο κι εκείνος την γκόμενα  :-* Τεσπά, μου λέει ότι μεταφέρθηκε κάπου παραπέρα, δεν ήξερε ακριβώς, πάω κι εγώ στα στενά να ψάχνω στα τυφλά και στο μεταξύ έχει νυχτώσει. Αποφασίζω να ψαχτώ μέσω ταρίφα. Σταματάω κάνα δυο, δε μιλάγανε αγγλικά. Σταματάω άλλο ήτανε γυναίκα οδηγός, νο της λέω, και μετά σταματάω ένα λαμόγιο. Χοντρός γύφτος, γκερλς του λέω, χάρηκε αυτός, 150 ευρώ μου λέει, πολλά του λέω, 100 ευρώ μου λέει, σταμάτα να κατέβω του λέω. Πηρα άλλο ταξί και γύρισα στο δωμάτιο. Τρίτο βράδυ στη Σόφια, με τα πολλά ψάχνουμε και βρίσκουμε ένα και καλά ψαγμένο μπαράκι στο κέντρο της πόλης, που το είχε πει στον φίλο μου μια Βουλγάρα που είχε γνωρίσει από το ίντερνετ αλλά δεν την είδαμε ποτέ. Ένα ήσυχο μπαράκι με τραπεζάκια και πολλές γκόμενες που δε βόλευε όμως να τους μιλήσεις έτσι όπως ήταν η διαρρύθμιση του χώρου ή έτσι μου φάνηκε. Την κάνουμε κατά τη 1, λέω στον δικό μου πάμε στριπτιζάδικο, πάω σπίτι λέει. Σταματάω ταξί, Κάμα Σούτρα του λέω. Ο τύπος με κατέβασε μέχρι κάτω, πιθανότατα θα το έπαιξε ότι εκείνος έφερε πελάτη στο μαγαζί. Το μαγαζί μικρό, στενόμακρο, στη μέση η πίστα με τρις στύλους, απέναντι ένα μικρό μπαρ και στις 2 πλευρές τα τραπέζια. Η μία πλευρά σχεδόν γεμάτη, πάω και κάθομαι στην άλλη. Οι μπίρες δε θυμάμαι, μου φαίνεται 3 ή πέντε ευρώ. Πίνω τρεις, ωραίες οι γκόμενες σχεδόν όλες, φωνάζω τη σερβιτόρα, τι παίζει λέω, κάτσε μου λέει να φωνάξω τη μάνατζερ. Το ποτό της γκόμενας δε θυμάμαι, 20 ευρώ νομίζω ο χορός και 75 να την πάρεις μαζί. Ανεβαίνω στην τουαλέτα να κουμπώσω ένα βιάγκρα που είχα μαζί κι ενώ κατουρούσα και το κρατούσα δεν ξέρω πώς έγινε και πέφτει μέσα στη λεκάνη. Δε γαμιέται λέω, φωνάζω τη μάνατζερ και της λέω για ένα γυφτάκι γύρω στα 20, μελαχρινό, κοντούλι, γαμώ τα παιδιά, έρχεται το γυφτάκι όλο χαρά, κάτσε λέει να ντυθώ. Επανέρχομαι...























 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Επανήλθα  :rockon: Πάω λοιπόν με το γυφτάκι στο δωμάτιο, ο φίλος μου δεν είχε έρθει ακόμα, έτρωγε πίτσα σε μια 24ωρη πιτσαρία από κάτω. Με το που βάζω μια βότκα μπαίνει κι αυτός, αλλά αυτή τη φορά δεν ήθελε κοκό... Το γκομενάκι ωραίο, αλλά για οτιδήποτε έξτρα ήθελε και έξτρα λεφτά. Μετά του έδωσα και λεφτά για ταξί και περίμενα μαζί της, με το φανελάκι εγώ, στην εξώπορτα μέχρι να έρθει το ταξί της ενώ στο μεταξύ χιόνιζε. Τρεις μέρες μείναμε Σόφια, μετά πήγαμε Φιλιπούπολη (Πλόντβιβ) όπου δεν έκανα τίποτα...

Συμπεράσματα και άλλα εκτός πουτανιάς

Το φαγητό τσάμπα. Τρώγαμε δύο άτομα και πληρώναμε 10 ευρώ μαζί με το πουρμπουάρ. Με το φαγητό πάντως δεν τρελάθηκα. Άσχημη εντύπωση μου έκανε που μας έκαναν σωματική έρευνα στα μπαρ, σε όλα που πήγαμε, λες και ήμασταν εγκληματίες. Στη Σόφια πήγαμε δύο κολλητά βράδια σε ένα ψιλοφοιτητικό, κουλαριστό, την έπεσα σε ένα 20χρονο, χαζογέλαγε, αλλά με έκλασε (δε μιλάνει και αγγλικά). Γενικώς τα γκομενάκια πολύ ωραία και νομίζω ότι παίζει το καμάκι. Εμένα πάντως δεν μου έκατσε καμιά φάση αν και έκανα καμιά 10αριά προσπάθειες. Στη Φιλιπούπολη δύο βράδια βγήκα μόνος, ο άλλος έπεφτε κατά τη μία για να δει τα αξιοθέατα το πρωί. Αν και δεν είναι του στιλ μου, και τα δύο βράδια πήγα σε κάτι μαγαζιά αντίστοιχα των ελληνικών που παίζουν λαίκά. Όλα λαϊκά μέσα. Πεταμένα ψεύτικα λέβα στο πάτωμα και τέζα στα μουνιά να χορεύουνε τσιφτετέλια βουλγάρικα. Ίσως έπαιξε ρόλο ότι έκανα καμάκι ψιλοτύφλα και δεν έκανα τίποτα σε αυτόν τον τομέα. Οι Βούλγαροι σε γενικές γραμμές δείχνουν μια συστολή στο να μιλήσουν, ίσως επειδή δε μιλούν αγγλικά. Όμως στα λαϊκά που λέω παραπάνω με πλησίασαν και τις 2 βραδιές από παρέες (αντρών, λέτε να ήταν πούστηδες;) και με ρωτούσαν από πού είμαι, με κερνούσαν και μου πρότειναν να κάτσω μαζί τους, αλλά μετά από λίγο έστριβα γιατί προτιμούσα να κάθομαι μόνος. Ίσως να έκανα και μαλακία. Όσο για την ασφάλεια, δεν ξέρω τι γίνεται αν είσαι γυναίκα, εγώ πάντως δεν αισθάνθηκα κίνδυνο ποτέ, ούτε αργά το βράδυ, είτε στη Σόφια είτε στη Φιλιπούπολη. Α! Μην ξεχάσω κι αυτό: Στις αλυσίδες των εστιατορίων δουλεύουν ως σερβιτόρες κάτι, μα κάτι μουνιά... Να μην ξεχάσω να αναφερθώ στις απίστευτες βλαχόφατσες τύπου Ελλάδα του 50 στον σιδηροδρομικό σταθμό (πήγαμε με τρένο Φιλιπούπολη). Όσο για την πλέον αλγεινή εντύπωση, αυτήν μου την έκαναν κάποιοι λαλάκες ελληνάρες οι οποίοι επειδή ο μισθός τους μπορεί να είναι διπλάσιος ή τριπλάσιος από του μέσου Βούλγαρου κυκλοφορούν με το στιλάκι του Έλληνα κροίσου που άμα λάχει θα τα γαμήσει όλα, γιατί βγάζει και 5 ευρώ παραπάνω ναούμε. Περιττό να πω ότι όποτε παίρναμε χαμπάρι τέτοιους Ελληνάρες στρίβαμε μη μας πάρουνε χαμπάρι και μας κολλήσουνε. Εν κατακλείδι, γαμώ ήτανε στη Βουλγαρία καιπολύ θα ήθελα να ξαναπάω :rockon: :rockon: :rockon:






 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές. Ακολουθεί πολύ καθυστερημένη κριτική από επίσκεψή μου στη Σόφια και στη Φιλιπούπολη. Δεν είναι του παρόντος να εξηγήσω τους λόγους της καθυστέρησης, να ζητήσω μόνο τη συμπάθεια των συναδέλφων και κυρίως του Άλαντάλον  :rockon: Να πω επίσης ότι καθώς έχει περάσει καιρός, δεν θυμάμαι καλά ονόματα και λοιπά, μάλλον εντυπώσεις θα περιγράψω για να τα θυμάμαι κι εγώ, καθώς αυτή η επίσκεψη μου έμεινε αξέχαστη...

Λοιπόν, Σόφια φτάσαμε αεροπορικώς με ένα φιλαράκι στις 2 Γενάρη, κατά τις 7 το πρωί. Κρύο, πολύ κρύο. Τα 5 βράδια που έμεινα εκεί η θερμοκρασία έπεσε και μείον 15. Διαμονή, κλείσαμε ένα διαμέρισμα στο κέντρο για 3 βράδια από 45 ευρώ το κάθε βράδυ σε μια πολυκατοικία παλιά, χωρίς ασανσέρ, κι εγώ αναρωτιόμουνα πώς ανεβοκατέβαιναν οι ηλικιωμένοι Βούλγαροι που έμεναν εκεί - πίσω από την κάθε πόρτα δε σκεφτόμουν μήπως κρυβόταν κάνα μπουρδελάκι  :grin:. Α! Μην ξεχάσω να πω ότι είχα πάρει σημειώσεις με κάποιες διευθύνσεις από μπουρδέλα και τηλέφωνα που γράφουν οι συναγωνιστές. Το δωμάτιο καλό, ανακαινισμένο, στο σαλόνι έμενε ο φίλος, στο υπνοδωμάτιο εγώ  :sunglasses: Από την πρώτη μέρα εντυπωσιάστηκα. Αλλιώς τα περίμενα και τελικά η Σόφια μου φάνηκε σαν μια σχετικά σύγχρονη πόλη, σε σχέση με όσα είχα στο μυαλό μου, τα δε παλιά τραμ και οι τεράστιες σταλινικές πολυκατοικίες με γοήτευσαν. Όσο για τα γκομενάκια στο δρόμο και παντού, πάρα πολύ ωραία και σχεδόν όλες παίζουν (με το μάτι τουλάχιστον). Για να μη μακρυγορώ όμως, ας μπω στο ψητό. Πρώτο βράδυ γυρίσαμε σπίτι κατά τις 12.30. Παρεμπιπτόντως, ο φίλος δεν είναι της πουτανιάς, τα κατηγορεί μάλιστα. Αρχίζω λοιπόν να παίρνω τηλέφωνα, τίποτα. Μου στέλνει ένα μήνυμα η Τίφανι, πάρε μου λέει λίγο αργότερα, πετυχαίνω τη Λίλυ και έρχεται. 75 ευρώ για μια τσαπού. Ωραία κοπέλα, όπως τα λένε οι συνάδελφοι. Θα έλεγα πως αν ήμουν παντρεμένος κάπως έτσι θα γαμούσα, ήσυχα (αν και η πίπα ήταν με καπότα και γενικώς η Λίλυ, αν και ευγενική και καλή, δεν ήταν για εξτρίμ φάσεις, όχι τουλαχιστον με τα 75 ευρώ ή 150 λέβα. Τελικά την πήρε και ο φίλος μου που κατά τα άλλα δεν γούσταρε πουτάνες. ΔΕύτερη μέρα, και αφού έχουμε φάει, κατά τις 5 το απόγευμα, με ψιλό χιόνι και αρχίζοντας να βραδιάζει, το κόβω μόνος με τα πόδια για να βρω ένα μπουρδέλο που έγραφε συναγωνιστής (δε θυμάμαι ποιο). Με τα πολλά και με τη βοήθεια του χάρτη βρίσκω την οδό και τον αριθμό, ψάχνω τα κουδούνια τίποτα, η πόρτα κλειστή, δίπλα ένα ψιλικατζίδικο με ένα τύπο και ένα γκομενάκι, ρωτάω διακριτικά τον τύπο κι εκείνος την γκόμενα  :-* Τεσπά, μου λέει ότι μεταφέρθηκε κάπου παραπέρα, δεν ήξερε ακριβώς, πάω κι εγώ στα στενά να ψάχνω στα τυφλά και στο μεταξύ έχει νυχτώσει. Αποφασίζω να ψαχτώ μέσω ταρίφα. Σταματάω κάνα δυο, δε μιλάγανε αγγλικά. Σταματάω άλλο ήτανε γυναίκα οδηγός, νο της λέω, και μετά σταματάω ένα λαμόγιο. Χοντρός γύφτος, γκερλς του λέω, χάρηκε αυτός, 150 ευρώ μου λέει, πολλά του λέω, 100 ευρώ μου λέει, σταμάτα να κατέβω του λέω. Πηρα άλλο ταξί και γύρισα στο δωμάτιο. Τρίτο βράδυ στη Σόφια, με τα πολλά ψάχνουμε και βρίσκουμε ένα και καλά ψαγμένο μπαράκι στο κέντρο της πόλης, που το είχε πει στον φίλο μου μια Βουλγάρα που είχε γνωρίσει από το ίντερνετ αλλά δεν την είδαμε ποτέ. Ένα ήσυχο μπαράκι με τραπεζάκια και πολλές γκόμενες που δε βόλευε όμως να τους μιλήσεις έτσι όπως ήταν η διαρρύθμιση του χώρου ή έτσι μου φάνηκε. Την κάνουμε κατά τη 1, λέω στον δικό μου πάμε στριπτιζάδικο, πάω σπίτι λέει. Σταματάω ταξί, Κάμα Σούτρα του λέω. Ο τύπος με κατέβασε μέχρι κάτω, πιθανότατα θα το έπαιξε ότι εκείνος έφερε πελάτη στο μαγαζί. Το μαγαζί μικρό, στενόμακρο, στη μέση η πίστα με τρις στύλους, απέναντι ένα μικρό μπαρ και στις 2 πλευρές τα τραπέζια. Η μία πλευρά σχεδόν γεμάτη, πάω και κάθομαι στην άλλη. Οι μπίρες δε θυμάμαι, μου φαίνεται 3 ή πέντε ευρώ. Πίνω τρεις, ωραίες οι γκόμενες σχεδόν όλες, φωνάζω τη σερβιτόρα, τι παίζει λέω, κάτσε μου λέει να φωνάξω τη μάνατζερ. Το ποτό της γκόμενας δε θυμάμαι, 20 ευρώ νομίζω ο χορός και 75 να την πάρεις μαζί. Ανεβαίνω στην τουαλέτα να κουμπώσω ένα βιάγκρα που είχα μαζί κι ενώ κατουρούσα και το κρατούσα δεν ξέρω πώς έγινε και πέφτει μέσα στη λεκάνη. Δε γαμιέται λέω, φωνάζω τη μάνατζερ και της λέω για ένα γυφτάκι γύρω στα 20, μελαχρινό, κοντούλι, γαμώ τα παιδιά, έρχεται το γυφτάκι όλο χαρά, κάτσε λέει να ντυθώ. Επανέρχομαι...



Καλώς τον  _ Γρήγορα το θυμήθηκες ασε να περάση λιγο καιρός ακόμα μην τυχόν και ξεχάσης κατι σοβαρό και δεν το πληροφορηθούμε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
χεχεχε...  :grin:
Δε λες πάλι καλά που δεν ενημέρωσα τότε, θα χρειαζόμουν 15 σελίδες  :rockon:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Καλώς τον  _ Γρήγορα το θυμήθηκες ασε να περάση λιγο καιρός ακόμα μην τυχόν και ξεχάσης κατι σοβαρό και δεν το πληροφορηθούμε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ πάλι φοβήθηκα οτι το ¨επανέρχομαι¨που ειπε στο πρώτο post θα κρατούσε κανά οκτάμηνο πάλι :2funny: :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
:grin: :grin: Παίδες, Βουλγαρία θα ξαναπάω στα σίγουρα, στην καρδιά μου την έβαλα  :rockon: Και υπόσχομαι ότι τότε η ενημέρωσή μου θα είναι άμεση και περιεκτική! Καλά να περνάνε όσοι είναι πάνω  :rockon: :rockon: :rockon:
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
:grin: :grin: Παίδες, Βουλγαρία θα ξαναπάω στα σίγουρα, στην καρδιά μου την έβαλα  :rockon: Και υπόσχομαι ότι τότε η ενημέρωσή μου θα είναι άμεση και περιεκτική! Καλά να περνάνε όσοι είναι πάνω  :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλε καλως ηρθες! Αμα ειχες διαβασει μερικα ποστ του Διδασκαλου αλαν θα ειχες περασει καλυτερα! Την αλλη φορα ναρθεις διαβασμενος!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΣΟΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ BG.
Τα λέμε ειμαι εδω με φιλο για τρεις μέρες αγριες διαθεσεις και καταστασεις.
Οποια προταση για ξυλο εν ωρα δρασις δεκτη + παρτουζες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΣΟΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ BG.
Τα λέμε ειμαι εδω με φιλο για τρεις μέρες αγριες διαθεσεις και καταστασεις.
Οποια προταση για ξυλο εν ωρα δρασις δεκτη + παρτουζες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε ζηλευω Allan. Δε ξερεις ποσο θα θελα να ημουν και εγω εκει τωρα. Καλα να περνατε και περιμενουμε νεα......
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σε ζηλευω Allan. Δε ξερεις ποσο θα θελα να ημουν και εγω εκει τωρα. Καλα να περνατε και περιμενουμε νεα......


Ελα ρε φιλε ενα τσιγάρο δρόμος ειναι μην ζηλεύης ξεκινα και ελα _
200 € κοστος και ζαχαρι για 24 ώρες ολλ ιν.
:2on1: :2on1: :tits2: :tits: :fuck1: :fuck2: :2on1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Νεα  να γραψη ο φιλος που ειναι μαζί μου  εγω δεν μπορώ  ειμαι μπίζι,
με ψηνη μια Βίζιτα ερωτικα και πολυ μπλα μπλα οτι ερωτευτικε τα κιλα μου και την παλικαρια μου κλπ. γαμώτο στην Τατιάνα Τατιανιες γινετε δεν γινετε.
αντε να δούμε που μεχρι που θα την πάη την Βαλίτσα.........
αρχισαν να κινουνται σαν Ουκρανέζες νομιζω μερικές..... να ειχαν και την χάρη τι ωραια τι καλά.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλά να περνάς Μέγα Διδάσκαλε Αλαντάλον  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom