Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δεν περιγράφω άλλο ,
σήμερα τα ειδα όλα με τον τρελο που εμπλEξα εδω
εχει πεση το γελιο και τα γουστα της αρκούδας κοινoς της πουτανας το κάγκελο, να περιγράψη ο τρελός που ειναι μαζί μου άν προλάβη απο τις λυσάρες και τα αστερια που μπλέξαμε αλλά και απο το γελιο και της φασαριες προβλέπω να μας διώχνουν απο το ξενοδοχειο
το εχουμε κάνη ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΕΡΧΟΜΈΝΩΝ  ΒΙΖΙΤΟΥΔΩΝ ΚΑΜΠΑΡΕΤΖΟΥΔΩΝ  ΚΑΙ ΣΤΡΙΠΤΙΖΟΥΔΩΝ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΜΆΓΚEΣ ΜΟΛΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟς ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΤΟΥΝ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΙς  ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ _
ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ANTEXV DEN ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΣ ΠΑΡΗ ΤΗΝ ΣΚΥΤΑΛΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ.
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον ευχαριστω τον μεγαδιδασκαλο για το ταξιδακι στη Σοφια ....Αλλαν αν νομιζεις πως χθες βραδυ γελασες κατσε να δεις σημερα...

Λοιπον 1η μερα εδω στη Σοφια ο Διδασκαλος με γυρισε στα εμπορικα για καφε και φαγητο αυτος με την καινουργια του κατακτηση  :P :P  εγω μονος ..
Νωριτερα ζητησαμε τα φωτα ενος συναγωνιστη για κανα τεμαχιο που να σηκωνει ξυλο μαστηγωμα και αγριες καταστασεις ..τελικα δε μαρεσε τιποτα και αποφασισανα δοκιμασω Τιφαννυ
Επιστροφη στο χοτελι το μεσημερι ο Διδασκαλος διδασκε στην μικρα διπλα μερικα πραγματακια εγω ξεραθηκα
Με ξυπμησε ο Διδασκαλος με νεα οτι ι Τιφαννυ ειναι ελευθερη και την κλεισαμε για το βραδακι. θα βαλω και αναλογη κριτικη στο αναλογο θρεντ.

9 σκαει μυτη η Τιφαννυ φορουσε ενα παλτο και απο μεσα μονο εσωρουχα ..... 2 ωρες εγινε πολεμος στο δωματιο, τελικα η Τιφαννυ σηκωνει και αγριες καταστασεις για οσους δεν το γωριζαν η τυχων ψαχτουν αποτι ειπε κιολας της αρεσει το Χαρντ ... εγω παντως περασα καλα το κωλαρακι της δε ξερω πως το πηρε...

1130 παρελαβα τον διδασκαλο απο το ρεστοραντ που ετρωγε και ε πηγε για μια γυρα απο τα kama sutra kai Kleopatra.
Στο Καμα Σουτρα αποτι λεει ο Διδασκαλος πολλες νεες παρουσιες .. εγω πρωτη φορα πηγαινα
Ειχε παρα πολλες μικρες οι περισοτερεσ ομορφουλες ανω του μετριου πηραμε ενα ποτακι αλλα τον πηρα να φυγουμε γιατι εσκασε στην πιστα Ενα Θεομουνο Αγριοσκυλο Μελαχροινο ψηλο μεγαλο Βυζι και πολλα τατου ....οποτε του λεω παμε γιατι θα την φορτωσω τωρα και θα ληξει η βραδια νωρις.. τη το θελα με παει Κλεοπατρα

Πολλες και ωραιες παρουσιες Ο διδασκαλος με την αναλογη υποδοχη απο την μαιτρ καθως μεγαλη μορφη του καταστηματος :P :P
προχωραμε νακατσουμε μου λεει να η Ελινα ρε που θες Αγρια πραγματα... και απο κει και περα ξεκινησε η "καταστροφη" . Την πηραμε την τρελαρα στο τραπεζι και για τις επομενες 2 ωρες ολο το μαγαζι εμας κοιτουσε ...τετοιο γελιο εχω πολυ καιρο να βγαλω ηταν μια υπεροχη βραδυα..
στο τελος βεβαια δεν υπηρχε περιπτωση να μην την παρω στο δωματιο..
Την εκλεισα για 2 ωρεσ 3 με 5 η μικρα εφυγε 630 λεπτομεριες στο αναλογο θρεντ

Σημερα 2η μερα ξεκινισαμε με γυρα στην πολη θαξεκουρασουμε τα κορμια μας και το Βραδυ παλι Κλεοπατρα οπου θα τον πεθανω τον Δασκαλο απο το γελιο ......


 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εσυ και κανα δυό ακόμα εδω μέσα δεν κόβετε το χαρακτηρισμό του Δασκάλου οταν
αναφερεστε σε μένα;;;;

Δεν κανω για δασκαλος εγω να βρείτε άλλον για  αυτον τον ιερο τιτλο εγω ειμαι αλάνι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
εσυ και κανα δυό ακόμα εδω μέσα δεν κόβετε το χαρακτηρισμό του Δασκάλου οταν
αναφερεστε σε μένα;;;;

Δεν κανω για δασκαλος εγω να βρείτε άλλον για  αυτον τον ιερο τιτλο εγω ειμαι αλάνι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

εσυ εισαι μεγαλος καριολις :2funny: μα πολυ μεγαλος!!!! :rockon:αλλα και απλα απαικτος!respect :2funny: καλα περνας βλεπω!!! :knockinb: ετοιμασου και για δευτερο γυρο!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εσυ εισαι μεγαλος καριολις :2funny: μα πολυ μεγαλος!!!! :rockon:αλλα και απλα απαικτος!respect :2funny: καλα περνας βλεπω!!! :knockinb: ετοιμασου και για δευτερο γυρο!


Εμείς εδω θα ειμαστε σε περιμενουμε δεν γυρίζουμε πίσω :think: :think: :think: :think: :think:
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Επιστροφη σημερα με το Αλλανι απο Σοφια η χθεσινη βραδια ξεκινησε ωραια με πολυ γελιο και χαβαλε στο Κλεοπατρα παλι αλλα ο Αλλαν την συνεχεια δεν την ευχαριστιθηκε καθοτι η μικρα που πηρε απο δειχθηκε μαπα το καρπουζι..
Εγω παλι ψηφισα Ελινα μιας και ειχαμε απο χθες μερικα θεματα να επιλυσουμε  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1:

αυτα απο εμενα ο αλλαν σιγουρα θα προσθεσει κατι που πιθανως ξεχναω ..... απο εβδομαδα επετε συνεχεια μιας και παιζει επισκεψη μετα τις 15 καποια μερα
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
ξεχασα να συμπληρωσω οτι ο Αλλαν εχασα και ενα στοιχηματακι ξερει αυτος εαν θελει μπορει να το μοιραστει  :dancing: :dancing: ;) ;)
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Γεια σας,συνανγωνιστες..υστερα απο απουσια περιπου 1 χρονου απ'τα πραγματα της Σοφιας,ηρθα για 1 μερα με τον Μεντορα μου και Φιλο μου allantalon στην Σοφια για ταξιδι αστραπη........Βεβαια με λιγο πιεση απ'τον αλλαν αλλα να πω την αληθεια ηθελα και εγω να παω.....κατι σαν τραβατε με ας κλαιω....... :grin: :grin: :grin:

Υστερα απ'τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ που εζησα Ταυλανδη,ηθελα κατι να μου αναπληρωσει το "κενο" που ενοιωθα και ετσι ηρθα εδω....

1η συναντηση με Ναντια.....ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!!!!Η Ναντια την εφερε μια φιλη του Αλλαν..δεν μιλουσε καθολου αγγλικα,στο κρεββατι ενα "κρεας" και μισο,μολις τελειωσαμε αμεσως σηκωθηκε να φυγει,πολυ αδυνατη(για τα γουστα μου)και λιγο το δεξι ματι αλληθωριζε!!!Κατα τ'αλλα μια χαρα ηταν!!!!το μονο καπως πως αξιζε ηταν η  :pipa1:

Αδικα τα 80 λεβα(+20 ταξι).αλλα δεν φταιει κανενας!!!εγω φταιω!!!!!ειχα μια αισθηση οτι δεν θα πηγαινε καλα αλλα εγω εκει!!!!!Βλακεια μου!!!Αυτο μ'εκανε να νοσταλγησω πιο πολυ την Ταυλανδη παρα να την ξεχασω!!!!

Ας ελπισουμε το 2ο ημιχρονο να ειναι πιο καλο!!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Διαβαστε παιδες λιγο προσεχτικα την επομενη ιστορια....Εγινε την ωρα που πηγαμε να κανουμε συναλλαγμα στην Σοφια σε ανταλλακτηριο(οταν φτασαμε φυρω στις 17.30 ηταν κλειστες οι τραπεζες)........ειμαστε στο κεντρικο δρομο(vitosha) και βλεπουμε 1 ανταλλακτηριο με μεγαλα γραμματα απ'εξω να λεει "Εuro 1,95 Lv"
Mπαινει μεσα ο Αλλαν για να κανει Λεβα...εγω περιμενω απ'εξω......σε μια στιγμη βλεπω τον Αλλαν εξαλλο και να μου λεει να φωναξω την αστυνομια,,,τι ειχε γινει?

Ενω απ'εξω ειχε ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ που ελεγε Euro 1,95 lv μεσα στο ταμειο και σε μια μικρη Γωνια που ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕΣ,με ιδιο χρωμα φοντο(δεν ξεχωριζες τα Γραμματα και τα νουμερα) Εγραφε "We buy....Euro=1.59 lv  We sell....Euro=1,95"

Οταν ο Αλλαν εδωσε 100 ευρω του δωσανε 159 λεβα αντι 195!!!!Μολις το πηρε χαμπαρι ο Αλλαν "παταει" εναν καυγα και Απαιτουσε τα ευρω πισω.......η κοπελλα εκανε την "χαζη" και του εδειχνε την πινακιδα(σχεδον κρυφη εκει που ητανε) και του ελεγε οτι δεν μπορει να του τα δωσει πισω γιατι υπεγραψε το χαρτι(αποδειξη) για την παραλαβη.αλλα δεν ηξερε με ποιον τα εβαζε!!!!!Της ειπς ο Αλλαν να το ακυρωσει και να του δωσει τα λεφτα πισω!!!!αυτη δεν τα εδινε και ελεγε χαζαμαρες!!!Τελικα μου ειπε να φωναξω την αστυνομια.και ετσι εκανα..πηγα σε εναν αστυνομικο που ηταν σε περιπολικο και του ζητησα να ερθει..μου ειπε οτι ερχεται σε λιγοπ...βλεποντας αυτο η υπαλληλος του ανταλακτηριου μαλλον φοβηθηκε και εδωσε στον Αλλαν πισω τα ευρω.....

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ.....ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓΜΑ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΟΦΙΑ
ΜΗΝ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ.........ΘΑ ΡΩΤΑΤΕ ΠΡΩΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ(ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ.ΜΕΡΙΚΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ!!!!ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΑΣΟΥΝ!!!!ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΜΗΝ ΚΩΛΟΝΕΤΕ!!!!ΖΗΤΗΣΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΕΥΡΩ!!!!ΜΠΟΡΕΙ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟς ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ!!!
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ(ΣΕ ΕΜΦΑΝΕς ΣΗΜΕΙΑ) ΤΙς 2 ΠΙΝΑΚΙΔΕς ΤΗΣ ΙΣΟΤΙΜΙΑΣ(wE BUY........WE SELL)...ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 1 ΤΙΜΗ ΑΠ'ΕΞΩ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 99% ΠΑΓΙΔΑ!!!ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ!!!

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Επιστροφη απο Σοφια πριν μερικες ωρες(μετα απ'το ταξιδι-αστραπη με τον Φιλο Αλλαν)
Δεν θα μπω σε λεπτομερειες(εξ'αλλου 1 νυχτα κατσαμε εκει)......Οπως ειπα πηγα εκει για να ξεχασω το συνδρομο της "Ταυλανδιτιδας"....αλλα δεν τα πολυ καταφερα.....Τελος Παντων
επειδη πεθυμησα τις Γυναικαρες με τις  :tits: και τις  :kissass: πηγα......Τι να κανω?οι παλιες "κακες" συνηθειες δεν ξεχνιουνται ευκολα!!!!και επισης η Σοφια ειναι 2 βηματα απο εδω ενω η Παταγια ειναι 9 ωρες με αεροπλανο........Δεν ελεγε

Αφου ξεπερασα την ασχημη εμπειρια με την Ναντια...μαζι με Αλλαν πηγαμε στο Kama Sutra.....Εξακολουθει να ΕΙΝΑΙ ΤΟ strip-club ME TIS ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!!!Αλλα ρε Κοριτσια του Kama Sutra.......Πολυ Σιλικονη,ρε παιδι μου!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits:
Αφηστε και λιγο φυσικα τα  :tits2:
Αλλα οπως ειπα,Τα ωραιοτερα κοριτσια εκει

Τιμη Εισοδου:5 Leva(τ'ατομ),3 ατομα=15 leva
2 Red bull kai 1 Baileys=20 leva
ΣΥΝΟΛΟ=35 Leva
ΣΗΜΕΙΩΣΗ¨Αλλο πραγμα η εισοδος,αλλο το ποτο......

Και μετα ηρθε η ωρα για το "σπιτι" μας.........Cleopatra.........
Εχουν γινει καποιες αλλαγες στο Cleopatra.........Πρωτα απ'ολα λογων εργων εχει "μικρυνει" το μαγαζι και η εισοδος του ειναι μεσα απ'το Ξενοδοχειο!!!και επισης πολλα καινουγια κοριτσια

Εισοδος=5 λεβα(τ'ατομο)
3 red bull+2 Ladydrinks=140 leva

Η Μιρα(η μαιτρ)ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΚΑΙ Γλυκια οπως παντα  :-* :P :-* :P :-* :P :-* :P

κατα τ'αλλα,πηρα την Σονια(παλια αγαπη!!!)και περασα πολυ καλα....αν και την περιμενα αρκετη ωρα και ημουν ετοιμος να φυγω με αλλη(εξ'ισου πολυ δυνατο "κομματι")αλλα προτιμησα Σονια επειδη την ηξερα και υπηρξε καλη χημεια μεταξυ μας....Πηρα λοιπον το "σιγουρο".αλλα και η αλλη κοπελλα με τρελλαινε....σιγουρα την αλλη φορα θα την "τιμησω"(με οποιο ρισκο υπαρχει λογω οτι δεν την ξερω)

Τιμες κοριτσιων Cleopatra(και γενικως ολων των Strip Clubs)

1 ωρα=150 λεβα(75 ευρω)
2 ωρες=300 λεβα(150 ευρω)
3 ωρες=400 λεβα(200 ευρω)
5 ωρες=500 λεβα(250 ευρω)


Συνολο προσωπικων εξοδων για 1 μερα(βασικως 1 και μιση μερα,Παρασκευη βραδυ με Σαββατο πρωι)

Βενζινη πανε ελα=50 ευρω(το μεριδιο μου)
Tsarsko Selo Hotel singlε room=55 euro
1 ωρα Ναντια=40 ευρω+10 ευρω(ταξι)=50 Ευρω
2 ωρες Σονια=150 Ευρω+10 ευρω(ταξι)=160 ευρω
Ποτα σε Καμα σουτρα=5 ευρω(εισοδος)+5 ευρω(1 red bull)=10 euro
Ποτα σε Κλεοπατρα=5 ευρω(εισοδος)+15 euro(3 red bull)+45 euro(2 ladydrinks)=65 euro
Φαγητο=9 ευρω(Happy Restaurant)+4 euro(Mc Donalds)=13 euro

ΣΥΝΟΛΟ=400 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!......... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Ειμαι μαλακουλης????Ναι, ειμαι!!!!!!!!!!!!!

Παντως με 400 ευρω στην Ταυλανδη,θα  :knockinb:  για 16 νυχτες!!!!!(και καθε νυχτα αλλη)
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Θελω να κανω μια ειδικη αναφορα σε μια κοπελλα που ειχε μαζι του ο Αλλαν και μου εκανε ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!!!Το ονομα της ειναι Αλεξ........Δεν ειναι ο Μουναρος αλλα εκπεμπει μια ΤΡΟΜΕΡΗ ΓΛΥΚΗΤΗΤΑ και ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ!!!!Δεν συνευρευθην σεξουαλικα με την κοπελλα(αν και να πω την αληθεια θα το ηθελα..... ;) ;) ;)......Αλλα με τον αλλον το Γοριλλα που να πλησιασω!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:)
Για τις Σεξουαλικες της επιδοσεις δεν μπορω να μιλησω(ας μιλησει ο Αλλαν).......Εγω θα μιλησω για το λιγο που την γνωρισα.....Οπως ειπα δεν ειναι ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ.........Ειναι το κοριτσι της διπλανης πορτας..........Μια πολυ γλυκια κοπελλα  23 χρονων που μπορεις ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ μαζι της!!!Μιλαει παρα πολυ καλα Αγγλικα(σπανιο για Βουλγαρα) και ειμαι πολυ διαχυτικη...επισης 1 πλεονεκτημα της ειναι οτι μπορει να σε ξεναγησει στην Σοφια!!!να σε βοηθησει με κατι που θελεις(στα ψωνια σου,να πας να δεις κατι που σε ενδιαφερει στην Σοφια και δεν το ξερεις)..Αυτο ειναι παρα πολυ καλο για καποιον "πρωταρη" στην Σοφια...Μιλαει 3 γλωσσες(Αγγλικα,Γερμανικα και Ισπανικα) και ειναι πολυ ευγενικο κοριτσι!!και πολυ χαριτωμενη....επισης με το λιγο που συζητησα μαζι της ειναι πολυ "απελευθερωμενη" γυρω απ'το Θεμα σεξ!!!
Τωρα θα μου πειτε γιατι σας τα λεω αυτα???
Επειδη εγω ειμαι ατομο που........ΟΚ,μ'αρεσει το σεξ αλλα μολις τελειωσει(και πριν ξαναρχισει ο αλλος γυρος),τι μπορω να κανω με καποια που δεν μιλαει γρι αγγλικα και δεν πμορω να την καταλαβω???Να πω 2 κουβεντες,ρε αδελφε!!!!!και να πω την αληθεια δεν με ενδιαφερει τοσο η εξωτερικη εμφανιση........Μ'αρεσει η επικοινωνια στο κρεββατι........μ'αρεσει να μιλαω με τα κοριτσια και να συζηταω......μ'αρεσει να υπαρχει και λιγο "παιχνιδι" στο κρεββατι και οχι μονο ξερο  :knockinb:
Αν ειστε τυποι σαν και μενα,Η Αλεξ ειναι το κοριτσι που χρειαζεσται!!!1
Ολα αυτα ειναι προσωπικη μου γνωμη
Οσο για το link της Αλεξ ειναι το ακολουθο

www.bezplatno.net/listing-663238-alexxx_23.html]http://www.bezplatno.net/listing-663238-alexxx_23.html[/url]
 

Επισκέπτης
Επειδη εγω ειμαι ατομο που........ΟΚ,μ'αρεσει το σεξ αλλα μολις τελειωσει(και πριν ξαναρχισει ο αλλος γυρος),τι μπορω να κανω με καποια που δεν μιλαει γρι αγγλικα και δεν πμορω να την καταλαβω???Να πω 2 κουβεντες,ρε αδελφε!!!!!και να πω την αληθεια δεν με ενδιαφερει τοσο η εξωτερικη εμφανιση........Μ'αρεσει η επικοινωνια στο κρεββατι........μ'αρεσει να μιλαω με τα κοριτσια και να συζηταω......μ'αρεσει να υπαρχει και λιγο "παιχνιδι" στο κρεββατι και οχι μονο ξερο  :knockinb:

Ἔ τὀτε θὰ πρέπῃ νὰ ἔχητε μεγᾶλον τραπεζικὸν λογαριασμόν.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΣΥΝΟΛΟ=400 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!......... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Ειμαι μαλακουλης????Ναι, ειμαι!!!!!!!!!!!!!
λακη καλα κανεις και τα γραφεις για να ξερουν ολοι οτι δεν σπαταλαμε χρονο/χρημα σε "ασχετα" ταξιδια.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ.....ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓΜΑ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΟΦΙΑ
ΜΗΝ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ.........ΘΑ ΡΩΤΑΤΕ ΠΡΩΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ(ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ.ΜΕΡΙΚΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ!!!!ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΑΣΟΥΝ!!!!ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΜΗΝ ΚΩΛΟΝΕΤΕ!!!!ΖΗΤΗΣΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΕΥΡΩ!!!!ΜΠΟΡΕΙ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟς ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ!!!
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ(ΣΕ ΕΜΦΑΝΕς ΣΗΜΕΙΑ) ΤΙς 2 ΠΙΝΑΚΙΔΕς ΤΗΣ ΙΣΟΤΙΜΙΑΣ(wE BUY........WE SELL)...ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 1 ΤΙΜΗ ΑΠ'ΕΞΩ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 99% ΠΑΓΙΔΑ!!!ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ!!!

Το μονο ανταλλακτηριο που εχει τις καλυτερες τιμες και ποτε δεν κλεβει ουτε δινει πλαστα ειναι αυτο στην γωνια Vitosha & Skobolev κοντα στο ΝΤΚ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Το μονο ανταλλακτηριο που εχει τις καλυτερες τιμες και ποτε δεν κλεβει ουτε δινει πλαστα ειναι αυτο στην γωνια Vitosha & Skobolev κοντα στο ΝΤΚ

Ευχαριστουμε,φιλε για την πληροφορια.......Να'σαι καλα
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Ἔ τὀτε θὰ πρέπῃ νὰ ἔχητε μεγᾶλον τραπεζικὸν λογαριασμόν.
Φιλε Μπακαλη,δεν εχω και τοσο μεγαλο λογ/σμο......απλα τα μαζευω ολο τον χρονο(δεν βγαινω εδω στην Ελλαδα)και τα τρωω σε μια "στιγμη".........π.χ. μπορει να μεινω μεσα για 1 μηνα(ταν λεμε μεσα,μεσα.....ουτε για καφε!!!)και να τα ξοδεψω σε 2 μερες!!!!
Αλλα επιμενω οτι στην Ταυλανδη τα λεφτα που ξοδεψα ΔΕΝ ΤΑ λυπηθηκα........στην Σοφια,τα λυπηθηκα!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αγαπητοί φίλοι...
αυριο και Τρίτη θα είμαι στη Σόφια
αν είναι κανείς άλλος πιστός... μου στέλνει πμ με το νούμερό του να τον πάρω τηλ. και να βρεθούμε
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Επιστροφη απο Σοφια πριν μερικες ωρες(μετα απ'το ταξιδι-αστραπη με τον Φιλο Αλλαν)
Δεν θα μπω σε λεπτομερειες(εξ'αλλου 1 νυχτα κατσαμε εκει)......Οπως ειπα πηγα εκει για να ξεχασω το συνδρομο της "Ταυλανδιτιδας"....αλλα δεν τα πολυ καταφερα.....Τελος Παντων
επειδη πεθυμησα τις Γυναικαρες με τις  :tits: και τις  :kissass: πηγα......Τι να κανω?οι παλιες "κακες" συνηθειες δεν ξεχνιουνται ευκολα!!!!και επισης η Σοφια ειναι 2 βηματα απο εδω ενω η Παταγια ειναι 9 ωρες με αεροπλανο........Δεν ελεγε


ΣΥΝΟΛΟ=400 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!......... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Ειμαι μαλακουλης????Ναι, ειμαι!!!!!!!!!!!!!

Παντως με 400 ευρω στην Ταυλανδη,θα  :knockinb:  για 16 νυχτες!!!!!(και καθε νυχτα αλλη)

Οπως αναφερης  πεθυμησες τις γυναικάρες  τι να κάνουμε φ'ιλε αλλο να ταξιδεύης με YUGO  και άλλο με  FERRARI
και τα δυο σε πάνε στον προορισμο σου αλλά έχει άλλλη γλυκα ο τροπος που ταξιδεύης
και άλλη τιμη αποκτησης το ενα απο το άλλο.

Και ας μην ξεχνάμε οτι χωρις τις γυναικάρες τα χρηματα θα ήταν άχρηστα τι να τα κάνης αν δεν τα διαθεσης για την χαρά σου και την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: ηδονή σου;;;;;;

και τελος τέλος είσαι ζημιάρης εγω ξόδεψα λιγότερα απο εσένα οποτε μην κλαίγεσε για τις επιλογές σου μονος σου αποφασισες να κάνης επιδειξη δύναμης ( Εσένα θα σε κάνω ντουέτο με τον GeaMOIRI) προβλεπω το κλεοπάτρα καλοκαιρινό χειμωνειάτικα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom