Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ακου να μαθαίνης
1 vip- girls
2 angels of sofia
3)call-girls κλπ  ( δυο τρεια ακόμα ειναι το ενα και αυτο τα ξέρω)και ειναι απο τα παλαιώτερα μπουρδέλα που επιβιώνουν εδω και τρεία- τέσσερα χρόνια με βίζιτες).
Οκ δεν αντιλεγω εγω απλα εγραψα αυτη τι μου ειπε! Παντως για τα δικα μου γουστα αυτη ηταν πολυ δυνατη! Αυτα και παλι καλα να περασετε!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και μια και θ'ανεβεις αυριο με παρεα,ας κανει καποιος μια προσπαθεια και σε αυτην
Της τηλεφωνησα 3 φορες αλλα δε το σηκωσε!

αγορι μου εχουμε ίδια γουστα την εχω κλείση για αυριο και την Τιφφανυ για ομαδικο 6 ώρες
θα γινη της πουτανας το καγκελο με τον τρελλό της Αθηνας που περιμένω.
θα σε ενημερώσω αλλα με τα Αγγλικά της έχει προβλημα νομίζω
εγω επικοινώνησα μέσω skype μαζί της kai translator google.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αγορι μου εχουμε ίδια γουστα την εχω κλείση για αυριο και την Τιφφανυ για ομαδικο 6 ώρες
θα γινη της πουτανας το καγκελο με τον τρελλό της Αθηνας που περιμένω.
θα σε ενημερώσω αλλα με τα Αγγλικά της έχει προβλημα νομίζω
εγω επικοινώνησα μέσω skype μαζί της kai translator google.
ελα ρε μαλακα αλλαν τι κανεις?
ετοιμαζεις εκδρομη?
σε περιμενω στο κατεβασμα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ελα ρε μαλακα αλλαν τι κανεις?
ετοιμαζεις εκδρομη?
σε περιμενω στο κατεβασμα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Θα είμαστε πολοί σου το ειπα αλλα δεν διαβάζεις ταχτικά καλύτερα να ερθης μαζί μας παρα να έρθουμε για κερασμα θα σου βγή ο κουκος αηδόνι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Θα είμαστε πολοί σου το ειπα αλλα δεν διαβάζεις ταχτικά καλύτερα να ερθης μαζί μας παρα να έρθουμε για κερασμα θα σου βγή ο κουκος αηδόνι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με τουριστικο λεωφορειο θα τους ανεβασεις ρε μαλακα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μην στεναχωριεσε.

κρατα και κανα φραγκο για μετα τις 15 γιατι θα σου κανω επισκεψη στα μερη σου. :uglystupid: :uglystupid:

θα πατσισουμε εκει τους καφεδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
με τουριστικο λεωφορειο θα τους ανεβασεις ρε μαλακα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μην στεναχωριεσε.

κρατα και κανα φραγκο για μετα τις 15 γιατι θα σου κανω επισκεψη στα μερη σου. :uglystupid: :uglystupid:

θα πατσισουμε εκει τους καφεδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αν έρθης μεσα στον Αυγουστο ειναι ζορικα αλλά τον Σεπτεμβριο ανετα δεν εχω μερος να σε φιλοξενησω ρε τον Αυγουστο ειμαι φουλ απο Σκοπιανους και Σέρβους.
απο Ελληνες παπάρια ουτε δείγμα λόγο κρίσης.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αν έρθης μεσα στον Αυγουστο ειναι ζορικα αλλά τον Σεπτεμβριο ανετα δεν εχω μερος να σε φιλοξενησω ρε τον Αυγουστο ειμαι φουλ απο Σκοπιανους και Σέρβους.
απο Ελληνες παπάρια ουτε δείγμα λόγο κρίσης.
εχω να μεινω ρε μαλακα.
θα ερθω να σε δω.

αμα εχει καμια καλη σερβιδα κρατα την καβαντζα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εχω να μεινω ρε μαλακα.
θα ερθω να σε δω.

αμα εχει καμια καλη σερβιδα κρατα την καβαντζα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΟΚ νο πρόμπλεμ!!!!!!!!!! για χρηματα μην ανυσηχης χρήμα απλετο να ειναι καλά τα γιουγκοσλαβακια και ανευ αποδειξεων τιμολογιων κλπ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ρε παπάρα οι Σερβίδες δεν ειναι βουλγάρες ετσι και της πουλήσης παραμύθι σε πυροβόλησαν εν ψυχρό αυτές ειναι αντρογυναίκες δεν μασαν παραμύθια αλλά ειναι γυναικάρες  ΑΛΟΓΑ ράτσας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αξίζη τον κοπο να σε πυροβολήσουν.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ΟΚ νο πρόμπλεμ!!!!!!!!!!
ρε παπάρα οι Σερβίδες δεν ειναι βουλγάρες ετσι και της πουλήσης παραμύθι σε πυροβόλησαν εν ψυχρό αυτές ειναι αντρογυναίκες δεν μασαν παραμύθια αλλά ειναι γυναικάρες  ΑΛΟΓΑ ράτσας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αξίζη τον κοπο να σε πυροβολήσουν.
κανε μου εσυ τις γνωριμιες και μην μασας.
θα βαλω το αλεξισφαιρο γιλεκο εγω και ολα καλα,ειναι δοκιμασμενο σε πολλες σφαιρες, αντεχει.
εισαι σερβιδες οντως ειναι ανωτερες απο ολα τα μουνια ρε.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ελα μην μαςτο χαλάς τωρα μιλάμε για Βουλγάρες αντε ασε τις αλόγες απο SRB.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ελα μην μαςτο χαλάς τωρα μιλάμε για Βουλγάρες αντε ασε τις αλόγες απο SRB.
αντε καλα.
εχεις και ταξιδι,εισαι και αρχηγος τις αποστολης να μην σε χαλασω.
που θα κατασκηνωσετε ρε? τσερκο σελο θα τους φορτωσεις ολους?

αλλαν μολις φτασετε μετα βγαλτους καμια βολτα στην πλατεια στο σερατον βολτα,και παιξτο ξεναγος ρε μαλακα,μπορει να σας δουν τιποτα μουνια και να τσιμπησουν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
NΑΙ πρεζάκια και γυφτισες τσιμπάνε συνεχεια εκει στην περιοχή που λές.

εμεις είμαστε high ρε φιλε εχουμε ήδη κανονιση και στανταράκια για επαφες εκτος απο μένα που θέλω παντα να κάνω αναμεσα στα στανταράκια και κανένα νεο τέστ ντράιβ.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
NΑΙ πρεζάκια και γυφτισες τσμπάνε συνεχεια εκει στην περιοχή που λές.
το χειμωνα ρε μαλακα γινετε αυτο.
τωρα το καλοκαιρι ειναι καλα,αμα πατε και στο flocafe απεναντι για κανενα καφε,εχει καλο ματι να ξερεις.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
το χειμωνα ρε μαλακα γινετε αυτο.
τωρα το καλοκαιρι ειναι καλα,αμα πατε και στο flocafe απεναντι για κανενα καφε,εχει καλο ματι να ξερεις.

ρε εμεις ειμαστε των επικινδυνων αποστολών δεν μας αρεση το μάτι θέλουμε πράξεις έργα.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ρε εμεις ειμαστε των επικινδυνων αποστολών δεν μας αρεση το μάτι θέλουμε πράξεις έργα.
ρε μαλακα το απογευμα ειπα να πατε καμια βολτα.οχι να ειστε ολη μερα εκει.

αλλα καταλαβα ολη μερα θα τους εχεις πισω απο τις πουτανες,σαν αρχηγος τις αποστολης που εισαι,ολοι μερα στο κυνηγι και στην αναζητηση,θα την ανακατωσετε την σοφια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παω να ρίξω καμια βουτια στην Θάλλασα σκοτινιάζη και εχει και ζέστη τα λέμε αργοτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom