Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:think: :think: Που ειμαι? Τι που ειμαι?  :2funny: :2funny: Καλοπερναω....  :rockon: (BLAGO... και το Ονομα Αυτης MARINELA)  :rockon: :rockon:

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ασε τις παπαριες και εξηγησου αντε με τους γρίφους.
τι_ που_ πως_ ποια και γιατι και ποσο περιμενω οπεν λαίν ή πμ.

11- 14 παω πάνω με παρεα έλα...........


Σημ.΅: έκανα εγω τρεία νεα τεστ ντράιβ αλλα δεν ανεφερα στην σελιδα την σχετική ανάξια λογου και χρόνου διάθεσης.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φιλε μου δεν ξερω αν πηρες αυτο το μωρο αλλα καλυτερα δοκιμασε κατι αλλο...το πηρα στις 31/07, ημουν sunny beach για διακοπες και αυτη ειναι nessebar(ειναι διπλα), φιλε το μωρο αν το δεις εξω ντυμενο μακιγιαρισμενο θα τρελαθεις αλλα...μολις βγαλει τα ρουχα εχει παντου σημαδια απο καψιματα...αγγλικα δεν μιλαει και δεν κανει αυτα που συμφωνησαμε...ηρθε μια ωρα και εφυγε στο μισαωρο...αλλα την ελεγα αλλα εκανε...ειναι μια λαθος επιλογη παιδια...μην ακουμπατε...αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες πες μου

Να πάς  στο θρέντ για τις βιζιτες που έχουμε και να κάνεις πλήρη περιγραφή της εμπειρίας σου να το διαβάσουμε όλοι άσε τα πμ.
 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Κατ' αρχήν να δώσω τα χαιρετίσματά μου σε όλο το θρέντ!!
Λόγω οικονομικών δυσκολιών ακυρώθηκε το ταξίδι για Σόφια >:( αλλά λογικά τον άλλο μήνα θα παω και όπως υποσχέθηκα θα κάνω φουλ ενημέρωση,όπως νομίζω θα έπρεπε να κάνουν όλοι και όχι όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι....
Αφού ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θα πάω(καταραμένο τρακάρισμα...),άρχισα να σταμπάρω μέσω νετ διάφορες κορασίδες οι οποίες θα ήταν οι μελλοντικοί στόχοι,από τα σαιτ που έχουν δώσει στο θρεντ διάφοροι άλλοι συναγωνιστές τους οποίους και ευχαριστώ.Μέσα από διάφορα σαιτ βρήκα ένα το οποίο δεν έχει ξανααναφερθεί νομίζω , το οποίο αν είναι αντικειμενικό πρέπει να είναι σωτήριο,διότι με μια απλή εγγραφη στο φορουμ και μπόλικο google translate βοηθάει απίστευτα,γιατί έχει κριτικές όχι μόνο από τις κοπέλες που διαφημίζει το σαιτ με ξεχωριστο θρεντ στην κάθε μια,αλλά και κριτικές από κοπέλες από Σόφια που διαφημίζονται σε άλλα σαιτ επίσης με διαφορετικό θρεντ στην κάθε μια!!!
Επαναλαμβάνοντας ότι χωρίς να ξέρω αν είναι αντικειμενικές οι κριτικές,πρόκειτε για ένα σημαντικό εργαλείο γιαυτους που θέλουν να πάνε Σόφια και δεν θέλουν να φάνε φόλες!!!!Πάντως αν ξέρει κάποιος κάτι για το εν λόγω σαιτ ας το αναφέρει,καλό θα κάνει!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εγώ καλυτερα να μην μιλήσω άν ξερει καποιος κάτι ας το αναφέρει.

Αλλά θα σκάσω αν δεν σας πω οτι ειναι οι ιδιες φόλες που παρουσιάζονται και διαφιμίζονται στα εσκορτ σελίδες της Βουλγαρίας και οτι το ποιο αξιόπιστο ειναι το δικό μας


για το ποιές συναντησαμε και τι ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. οποτε μην αφήνεστε στη αφέλεια των διαφημιστικών σελίδων  και ενημερώνεται στην σελίδα που δημιουργήσαμε για τον σκοπό αυτό να ξέρουμε που - πως και αν τιμάνε τον οβολό μας.

 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια! Μολις γυρισα απο διακοπες και αυριο το πρωι θα φυγω για σοφια για μια μερα με ενα φιλαρακι! Επειδη δεν εχω το χρονο να αναζητησω στις πισω σελιδες θα ηθελα να μου πει καποιος σε ποιο ξενοδοχειο να παω! Εχω σκοπο να κανω το κασκαντερ γιατι εχω στο ματι καποια κομματια που δεν εχουν αναφερθει ποτε εδω μεσα! Και φυσικα θα βαλω και τις κριτικες μου στο σχετικο θρεντ! ευχαριστω...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια! Μολις γυρισα απο διακοπες και αυριο το πρωι θα φυγω για σοφια για μια μερα με ενα φιλαρακι! Επειδη δεν εχω το χρονο να αναζητησω στις πισω σελιδες θα ηθελα να μου πει καποιος σε ποιο ξενοδοχειο να παω! Εχω σκοπο να κανω το κασκαντερ γιατι εχω στο ματι καποια κομματια που δεν εχουν αναφερθει ποτε εδω μεσα! Και φυσικα θα βαλω και τις κριτικες μου στο σχετικο θρεντ! ευχαριστω...

Εγω σου προτείνω τοτσαρσκο σέλο εφ'οσον διατιθετε δικο σας αυτοκινητο αλοιώς διαλεξε απο τα υπολοιπα.

 


 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω ρε Αλαν ηδη σε εχω εμπιστευτει! Αλλα κατα τα αλλα το κασκαντεριλικι δε παει καθολου καλα! θα παιξω στανταρακια τωρα!
Και παλι ευχαριστω και αυριο θα εχετε πληρη αναφορα για τις ναρκες που πατησα!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ευχαριστω ρε Αλαν ηδη σε εχω εμπιστευτει! Αλλα κατα τα αλλα το κασκαντεριλικι δε παει καθολου καλα! θα παιξω στανταρακια τωρα!
Και παλι ευχαριστω και αυριο θα εχετε πληρη αναφορα για τις ναρκες που πατησα!

ΚΑΛΉ ΤΎΧΗ
Aνεβαίνουμε την τετάρτη μεγάλη παρέα για εφόδο αν μπορουσες να το αναβαλης για τετάρτη με Σάββατο θα ήταν καλό
χεχεχεχε καλά να περάσης.



TVASILIS  ΘΑ ΣΕ ΣΚΊΣΩ εγινες μο(υ)νοφαγάς ουτε φωνή ούτε ακρόαση.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
ΚΑΛΉ ΤΎΧΗ
Aνεβαίνουμε την τετάρτη μεγάλη παρέα για εφόδο αν μπορουσες να το αναβαλης για τετάρτη με Σάββατο θα ήταν καλό
χεχεχεχε καλά να περάσης.



TVASILIS  ΘΑ ΣΕ ΣΚΊΣΩ εγινες μο(υ)νοφαγάς ουτε φωνή ούτε ακρόαση.

:2funny: :2funny: :2funny: Εσυ οταν καλοπερνας  :knockinb: κανεις διακοπη για ενημερωση?  :2funny: :2funny: :2funny: Λοιπον η κοπελα ειναι πριβε... και παω για σοβαρο σκοπο...  :rockon: :rockon: Ενα τυχερο που μου εκατσε μεσα απο ενα SITE γνωριμιων... Μια στο εκατομμυριο που λενε και βγηκε Λαγος...  :rockon: Εχει στοιχισει βεβαια κατι παραπανω  :think: αλλα αξιζει τον κοπο...  :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: Εσυ οταν καλοπερνας  :knockinb: κανεις διακοπη για ενημερωση?  :2funny: :2funny: :2funny: Λοιπον η κοπελα ειναι πριβε... και παω για σοβαρο σκοπο...  :rockon: :rockon: Ενα τυχερο που μου εκατσε μεσα απο ενα SITE γνωριμιων... Μια στο εκατομμυριο που λενε και βγηκε Λαγος...  :rockon: Εχει στοιχισει βεβαια κατι παραπανω  :think: αλλα αξιζει τον κοπο...  :rockon:

Θέλω και εγώ :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

κανενα κοκαλάκι να γλύψουμε και μεις τα φτωχαδάκια  δεν λέει τιποτα;;;;;;;

Προσεξε θα ερθω και θα τις πω  ολα που ξερω οτι εισαι ετσι αλοιως κλπ. θελω μερίδιο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
κανενα κοκαλάκι αντε να σε χαρώ πασά μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ποιο σοβαρό σκοπό ρε ψευτη απατεωνα δουλέυης το κορμί μην δουλέυης και εμας εσύ για σοβαρό σκοπό  έκλεισες σαν Ανδρας  κάνε τόπο στα νειάτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια μολις μαζευτηκα στο σπιτι απο το πρωι που ξεκινησα απο τη Σοφια και θα αναβασω τις εμπειριες μου αυριο γιατι ειμαι καπως τωρα...απο το ντου που εγινε χθες...Η συνεχεια στο σχετικο θρεντ...για να μη μας βαλει χερι και ο Alan! :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια μολις μαζευτηκα στο σπιτι απο το πρωι που ξεκινησα απο τη Σοφια και θα αναβασω τις εμπειριες μου αυριο γιατι ειμαι καπως τωρα...απο το ντου που εγινε χθες...Η συνεχεια στο σχετικο θρεντ...για να μη μας βαλει χερι και ο Alan! :rockon:

ΜΠΡΑΒΟ ΑΑΑΑΑΑΑξιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!
Αυτη ειναι ενημερωση με απάλαξεσ απο τεστ ντραιβ σε αρκετες απο αυτες ηθελα να τις δώ θα τεσταρω τωρα μονο το άλογο των 175 αν ειναι οντως καλό μπράβο αλοιώς βρες μέρος να κρυφτης θα σε κράξω καθότι ανεβαίνω αυριο για τρεις ημέρες με επιτιμους καλεσμένους απο Αθήνα.
Για σεμινάρια
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: αγωγης.
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ΜΠΡΑΒΟ ΑΑΑΑΑΑΑξιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!
Αυτη ειναι ενημερωση με απάλαξεσ απο τεστ ντραιβ σε αρκετες απο αυτες ηθελα να τις δώ θα τεσταρω τωρα μονο το άλογο των 175 αν ειναι οντως καλό μπράβο αλοιώς βρες μέρος να κρυφτης θα σε κράξω καθότι ανεβαίνω αυριο για τρεις ημέρες με επιτιμους καλεσμένους απο Αθήνα.
Για σεμινάρια
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: αγωγης.
Ε τοτε καλα ... :fuck2:
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Α! Επισης εδω να πω οτι μου εμεινε αποθημενο το θεμα κωλομπαρο! Κλεοπατρα και καμα σουτρα! Και αυτο γιατι απο τις 16.00 που φτασαμε αναψανε τα τηλεφωνα,η μπαρα απο το παρκινγκ και το μπαρ του ξενοδοχειου! Σουρτα φερτα ειχε ο Γιαννης ο Μαυρος :2funny:
Και οταν το βραδυ κατα τις δωδεκα που κατεβηκαμε στο κεντρο πηγαμε για φαγητο και γλαρωσαμε.Επισης στο Τσαρσκο Τσελο υπαρχει προβλημα με το ιντερνετ στις Junior suites που ειναι μακρια απο τη ρεσεπτιον.Επιανε μονο στα μπαλκονια και αντε τωρα ειναι καλοκαιρι το χειμωνα ομως δε λεει!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Επισης στο Τσαρσκο Τσελο υπαρχει προβλημα με το ιντερνετ στις Junior suites που ειναι μακρια απο τη ρεσεπτιον.Επιανε μονο στα μπαλκονια και αντε τωρα ειναι καλοκαιρι το χειμωνα ομως δε λεει!

ετυχε δεν νομιζω οτι εχει να κανη με την ρεψεπσιον το ιντερνετ καθε κτιριο εχει δικο του λινκ.
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον ολες αυτες για τις οποιες παρεθεσα τα λινκ τους ηταν στην ιδια ταριφα 100 λεβα την ωρα κ αλλα 20 λεβα τα μεταφορικα!Εκτος απο την ELI που θελει 150 λεβα την ωρα και 2 ωρες μινιμουμ.
Για παραπανω δε ρωτησα καμια τους ποσα παιρνουν γιατι στη θεωρια ολα ωραια ειναι αλλα αμα δε τις δω και στο τιμονι δε ξανοιγωμαι!
Οσο για την καρτα που ρωτας Αλλαν τι να σου πω,αυτο γραφει επανω η καρτα και για το ιντερνετ οταν τη ρωτησα μου ειπε αυτο που γραφει vip-girls με ονοματα Μονα κ Εμι!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπον ολες αυτες για τις οποιες παρεθεσα τα λινκ τους ηταν στην ιδια ταριφα 100 λεβα την ωρα κ αλλα 20 λεβα τα μεταφορικα!Εκτος απο την ELI που θελει 150 λεβα την ωρα και 2 ωρες μινιμουμ.
Για παραπανω δε ρωτησα καμια τους ποσα παιρνουν γιατι στη θεωρια ολα ωραια ειναι αλλα αμα δε τις δω και στο τιμονι δε ξανοιγωμαι!
Οσο για την καρτα που ρωτας Αλλαν τι να σου πω,αυτο γραφει επανω η καρτα και για το ιντερνετ οταν τη ρωτησα μου ειπε αυτο που γραφει vip-girls με ονοματα Μονα κ Εμι!

ακου να μαθαίνης
1 vip- girls
2 angels of sofia
3)call-girls
4)bad girls - κλπ  ( δυο τρεια ακόμα ειναι το ενα και αυτο τα ξέρω)και ειναι απο τα παλαιώτερα μπουρδέλα που επιβιώνουν εδω και τρεία- τέσσερα χρόνια με βίζιτες).

ο tvasilis εχει ποιό καλή αποψη καθώς ήταν εκλεκτός τους πελάτης χεχεχεχεχεχεχεεεεεεεεε τον κάρφωσα τον μο(υ)νοφαγά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom