Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μην ξεχασουμε να παρουμε αυτη

ειμαι ετοιμος  ;)

αυτην θα την παρουμε για 6 ωρεσ να την γαμαμε παρεα οποτε θελουμε μεχρι να ερχονται τα άλλα ραντεβου.
Μην περιμενεις όμως να ειναι ετσι αυτο που βλέπεις.
 

freddie kruger

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Γυμναστήριο σαουνες ατμολουτρα αρρωματοθεραπείες τζακούζι κλπ
Ολόκληρη την μερα από το πρωι έως το βράδυ μονο 10 λέβα        =   5,00 €
επισης μην ξεχασουμε και αυτο.πρεπει να χαλαρωσουμε!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
επισης μην ξεχασουμε και αυτο.πρεπει να χαλαρωσουμε!

Βεβαιώτατα απο τις 10 το πρωί εως το βράδυ στις 09.00

επιβεβαιωσε μου οτι θα ανέβης μαζί μου να ξέρω  θα έρθη και ένας φίλος απο Λάρισσα.
 

freddie kruger

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Βεβαιώτατα απο τις 10 το πρωί εως το βράδυ στις 09.00

επιβεβαιωσε μου οτι θα ανέβης μαζί μου να ξέρω  θα έρθη και ένας φίλος απο Λάρισσα.
ναι θα ερθω με ενα φιλο.σου εστειλα πμ.το πηρες?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΣΗΜ.: αν δεν μπορεις να διαθέσεις πάνω απο 1000 έως 1500 € θα σου πρότεινα να πας λιγοτερες μέρες και να περάσεις καλά επίσης λάβε υπ΄'οψιν σου οτι εκει δεν ειναι Ελλάδα στην  διασκέδαση Μόνο παρασκευή και Σαββατο διασκεδάζουν στα κλάμπ κλπ. οποτε φρόντισε να περάσεις καλά αν κάνεις καμάκι.


:rockon: :rockon: Νομιζω φιλε στο εχω Ξαναπει...  :rockon: :rockon: Εγω παντα κοντρα στην κριση Απ οτι λενε οι δημοσιογραφοι το αναποδο...

Κοιτα λοιπον τι σου εχω...  :rockon: :rockon:

Και εχω κι αλλα πολλα καλυτερα αλλα απο κοντα...  :dancing: :dancing: :dancing:

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
πανω που ειχα αποφασισει να απορριψω την βουλγαρια γιατι εχουν αυξησει τις τιμες και τα καλα κομματια εχουν φυγει για αλλες χωρες.ποσο θα μου κοστισει μαζι με αεροπορικα απο αθηνα ενα πενθημερο βουλγαρια σοφια ας πουμε?εννοειται με φορτωτικες ωραια μωρα αστερια.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πανω που ειχα αποφασισει να απορριψω την βουλγαρια γιατι εχουν αυξησει τις τιμες και τα καλα κομματια εχουν φυγει για αλλες χωρες.ποσο θα μου κοστισει μαζι με αεροπορικα απο αθηνα ενα πενθημερο βουλγαρια σοφια ας πουμε?εννοειται με φορτωτικες ωραια μωρα αστερια.

ΡΕ φιλε συναθλητη βαριέσαι να διαβάσεις?????;;;;
δυο σελιδες πισω γραψαμε για το θεμα γιατι το ρωτάς;;;
ξεκίνα απο εδώ.

Οσο αφορα βιζιτες απο εδώ αυτες που δοκιμασαν άλλα μελη του φορουμ:

τα αστερια που λες ειναι σχετικο θα μπορουσε να σου τυχη και κανενα μπάζο.
Σου προτείνω στριπ κλαμπ ειναι λιγο ακριβωτερα αλλα εχεις την αμεση επιλογη
κλεοπατρα και καμασούτρα.

κατα τα άλλα δες διαφορες σελιδες που αναφερουμε κανε δοκιμή τεστ ντραιβ και ενημερωσέ μας αν και τι σου ετυχε.

οσο για τα  αεροπωρικά εισητηρια εεεεεε!!! κανε και συ κατι παρε ενα τηλέφωνο η μπές στο αιρτικετ να δεις τιμές.

Αυτά αντε καλά να περάσεις.
εμεις θα κανουμε μια εξορμηση 11 με 14 Αυγουστου αν μπορεις έλα μαζί μας.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
Εμενα παντως αν και ειναι ωραια δεν μπορω να πω μου φαινεται ψιλογυφτισα

Μπα, είναι μισλη Βουλγάρα μισή Κουβανέζα, ανηψιά του Φιντέλ, χορεύει σάμπα πάνω στον πούτσο και φτιάχνει και mohito ανάμεσα στα βυζάκια (όλα αυτά μέσα στο τσαντίρι) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μπα, είναι μισλη Βουλγάρα μισή Κουβανέζα, ανηψιά του Φιντέλ, χορεύει σάμπα πάνω στον πούτσο και φτιάχνει και mohito ανάμεσα στα βυζάκια (όλα αυτά μέσα στο τσαντίρι) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

να δειτε  τωρα δεν ξερω πως να σας το πώ αλλά και οι δύο έχετε δικιο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
allantalon ερωτευτηκα αυτο το μωρο! :P :P :P :P :P
αντε παμε να την γρασαρουμε!

+ 20 λέβα απο την τιμη που αναφερει για ταξί εκτος αν θελεις το μοχιτο  που ανεφερε ο φιλος στο δικο της χώρο.
και μην περιμενης να ειναι η ιδια της φωτο μην παρασύρεσαι απο τις φωτο ειναι καλπικες κατα 99,9%.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
+ 20 λέβα απο την τιμη που αναφερει για ταξί εκτος αν θελεις το μοχιτο  που ανεφερε ο φιλος στο δικο της χώρο.
και μην περιμενης να ειναι η ιδια της φωτο μην παρασύρεσαι απο τις φωτο ειναι καλπικες κατα 99,9%.
αχ βρε ποσα ξερεις ποσα ξερεις.....
 

romeo01

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
για βαρνα πεζει τιποτα?φευγω 12 αυγουστου για 15 μερεs..
 

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
allantalon ερωτευτηκα αυτο το μωρο! :P :P :P :P :P
αντε παμε να την γρασαρουμε!

Φιλε μου δεν ξερω αν πηρες αυτο το μωρο αλλα καλυτερα δοκιμασε κατι αλλο...το πηρα στις 31/07, ημουν sunny beach για διακοπες και αυτη ειναι nessebar(ειναι διπλα), φιλε το μωρο αν το δεις εξω ντυμενο μακιγιαρισμενο θα τρελαθεις αλλα...μολις βγαλει τα ρουχα εχει παντου σημαδια απο καψιματα...αγγλικα δεν μιλαει και δεν κανει αυτα που συμφωνησαμε...ηρθε μια ωρα και εφυγε στο μισαωρο...αλλα την ελεγα αλλα εκανε...ειναι μια λαθος επιλογη παιδια...μην ακουμπατε...αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες πες μου
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: Γεια σας Φιλοι και συναγωνιστες... Ειχα καιρο να μπω αλλα δεν βλεπω να εχω χασει και τιποτα...  :headbang: :headbang: Στο γνωστο Thread κανενα νεο Test drive...  :think: :think: :think: Σε διακοπες ειμαστε δηλαδη ολοι... Καλα να περνατε και καλες Βουτιες...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom