Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
respect file σε ευχαριστω παρα πολυ ησουν κατατοπιστικοτατος και δεν θα σας ξεχασω με το υλικο που θα ποσταρω.φιλιπουπολη γιατι λες να το αφησω?και τι παιζει με το καμακι?για 10 μερες ποσα λεφτα υπολογιζεις περιπου?

Φίλε μου τι να πας να κάνεις στην Φιλιππουπολη;;;;;;
(εκτος αν εχεις ανθρωπο να σε ξεναγήση).
Σοφια ειναι η πηγή της βίζιτας και της διασκέδασης και των πολλών επιλογών
ειναι σαν να λέμε οτι απο Αθηνα πάς Βεροια να κάνεις τι;;;;;

τα 1500 € ειναι καλά και ανετα για 10 μέρες αν και εφόσον ασχοληθης με το καμάκι
αν πάρεις Βιζιτεσ μάλλον πολύ λίγα.
έχε μαζί σου κανα διχίλιαρο και αν σου περισεψουν έχει καλώς να νοιώθεις άνετα
τα πολλά λεφτα ειναι το ξενοδοχειο και οι Βίζιτες. Διασκεδαση και φαγητό ειναι χαμηλα τα κοστολόγια κατα πολύ πχ. μπουκάλα ουισκι στο Βερσους.= 80 λέβα  ή  4 ποτά 35 λέβα.

ΣΗΜ.: αν δεν μπορεις να διαθέσεις πάνω απο 1000 έως 1500 € θα σου πρότεινα να πας λιγοτερες μέρες και να περάσεις καλά επίσης λάβε υπ΄'οψιν σου οτι εκει δεν ειναι Ελλάδα στην  διασκέδαση Μόνο παρασκευή και Σαββατο διασκεδάζουν στα κλάμπ κλπ. οποτε φρόντισε να περάσεις καλά αν κάνεις καμάκι.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
ΣΗΜ.: αν δεν μπορεις να διαθέσεις πάνω απο 1000 έως 1500 € θα σου πρότεινα να πας λιγοτερες μέρες και να περάσεις καλά επίσης λάβε υπ΄'οψιν σου οτι εκει δεν ειναι Ελλάδα στην  διασκέδαση Μόνο παρασκευή και Σαββατο διασκεδάζουν στα κλάμπ κλπ. οποτε φρόντισε να περάσεις καλά αν κάνεις καμάκι.
[/quote]

:rockon: :rockon: Νομιζω φιλε στο εχω Ξαναπει...  :rockon: :rockon: Εγω παντα κοντρα στην κριση Απ οτι λενε οι δημοσιογραφοι το αναποδο...

Κοιτα λοιπον τι σου εχω...  :rockon: :rockon:

Και εχω κι αλλα πολλα καλυτερα αλλα απο κοντα...  :dancing: :dancing: :dancing:

 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Κατ' αρχήν θα δώσω τα χαιρετίσματά μου σ' όλους στο θρεντ και θα δώσω τα συγχαρητήρια μου σ'όλους και ιδίως στον allantalon που πιστεύω είναι η ψυχή του θρεντ(οι υπόλοιποι ας με συγχωρέσουν)!!!!Με έχετε ψήσει άσχημα να πάω Σόφια,που θα πάω μόνος μου κανά 3 ήμερο καθημερινής, και έχω ήδη κινήσει τις διαδικασίες να βγάλω την καινούρια ταυτότητα για να μπορέσω να πάω και βίζα που λογικά θα χρειαστεί για να κλείσεις δωμάτιο!!!Και επειδή η αχαριστία δεν μ' αρέσει καθόλου υπόσχομαι να γράψω κριτικές από τις 4-5 που θα πάρω ανάλογα με το μπάτζετ!!!!!!
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Like
58
Πόντοι
1
Κατ' αρχήν θα δώσω τα χαιρετίσματά μου σ' όλους στο θρεντ και θα δώσω τα συγχαρητήρια μου σ'όλους και ιδίως στον allantalon που πιστεύω είναι η ψυχή του θρεντ(οι υπόλοιποι ας με συγχωρέσουν)!!!!Με έχετε ψήσει άσχημα να πάω Σόφια,που θα πάω μόνος μου κανά 3 ήμερο καθημερινής, και έχω ήδη κινήσει τις διαδικασίες να βγάλω την καινούρια ταυτότητα για να μπορέσω να πάω και βίζα που λογικά θα χρειαστεί για να κλείσεις δωμάτιο!!!Και επειδή η αχαριστία δεν μ' αρέσει καθόλου υπόσχομαι να γράψω κριτικές από τις 4-5 που θα πάρω ανάλογα με το μπάτζετ!!!!!!

Βιζα???  :think: :think: Θα πας και αλλου εκτος Βουλγαρια???  :think: :think: Δεν χρειαζεται ΒΙΖΑ αν πας μονο Βουλγαρια...  :rockon: Εμεις εδω θα ειμαστε και θα περιμενουμε κριτικες... Κοιτα μην μας ξεχασεις και εσυ οπως και πολλοι αλλοι...  :S :S :S
 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Βιζα???  :think: :think: Θα πας και αλλου εκτος Βουλγαρια???  :think: :think: Δεν χρειαζεται ΒΙΖΑ αν πας μονο Βουλγαρια...  :rockon: Εμεις εδω θα ειμαστε και θα περιμενουμε κριτικες... Κοιτα μην μας ξεχασεις και εσυ οπως και πολλοι αλλοι...  :S :S :S
Το γνωρίζω ότι δεν χρειάζεται βίζα,έχω πάει Σαντανσκι πριν κανά 6 χρόνια,αλλά μόνο για ψώνια :headbang: :headbang:βίζα έλεκτρον θέλω να βγάλω για να κλείσω το δωμάτιο,όσο για τις κριτικές το υποσχέθηκα και άλλωστε όπως θα είδες δεν ρώτησα τπτ αλλά κάθησα και έψαξα και αυτό νομίζω σημαίνει ότι ενδιαφέρομαι,πάντως ευχαριστώ που ενδιαφέρθηκες να με πληροφορήσεις ;) ;)
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κατ' αρχήν θα δώσω τα χαιρετίσματά μου σ' όλους στο θρεντ και θα δώσω τα συγχαρητήρια μου σ'όλους και ιδίως στον[size=10pt] allantalon [/size]που πιστεύω είναι η ψυχή του θρεντ(οι υπόλοιποι ας με συγχωρέσουν)!!!!Με έχετε ψήσει άσχημα να πάω Σόφια,που θα πάω μόνος μου κανά 3 ήμερο καθημερινής, και έχω ήδη κινήσει τις διαδικασίες να βγάλω την καινούρια ταυτότητα για να μπορέσω να πάω και βίζα που λογικά θα χρειαστεί για να κλείσεις δωμάτιο!!!Και επειδή η αχαριστία δεν μ' αρέσει καθόλου υπόσχομαι να γράψω κριτικές από τις 4-5 που θα πάρω ανάλογα με το μπάτζετ!!!!!!

Ευχαριστώ φίλε αλλά προτιμώ να διαβαζω τις εμπειρίες σας & τις κριτικές σας.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κοιτα λοιπον τι σου εχω... :rockon: :rockon:

Και εχω κι αλλα πολλα καλυτερα αλλα απο κοντα...  :dancing: :dancing: :dancing:

Αυτην την ξέρω και στα μισά  λεφτά μάλιστα αλλά δεν την γουστάρω εχω ποιο υψηλά στανταρτς για μένα, ΄τώρα αν εσυ την γουστάρης  άλλο θέμα.
τι εγινε ;;;; ανεβηκαν οι μετοχές της και ανεβασε τιμές;;;;;

Ανοιξα πόρτα με φοιτήτριες τι λές κάνουμε μαζί τα τεστ ντράιβ?????;;;;;
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Γεια σου Αλλαν!!!!!τι κανεις,φιλε μου???Ξερω οτι θα αρχισεις τα "γαλλικα" μολις δεις το μηνυμα μου!!!Σ'εχω συνηθισει!!!!!!Αστα τα Βουλγαρακια και "κατεβα" Ταυλανδη!!!ειδες τις φωτος που εβαλα!!!!ολα αυτα τα μωρα μας περιμενουν στο 1/3 των τιμων απ'οτι στην Βουλγαρια!!!και service ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!ΘΑ  εισαι Βασιλιας!!!Παρε το Βασιλη και ελατε Θα ειμαι κατω 1 μηνα(τελη αυγουστου με τελη σεπτ.)!!!!και αυτες η μερες η ΤΑΗΙ εχει μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ στα αεροπορικα εισητηρια!!!!570 απο Αθηνα πανε-ελα(η ΤΗΑΙ παει απευθειας,χωρισ στασεις!!!!!8,5 ωρες!!!)
Αντε μην το σκεφτεσαι!!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σου Αλλαν!!!!!τι κανεις,φιλε μου???Ξερω οτι θα αρχισεις τα "γαλλικα" μολις δεις το μηνυμα μου!!!Σ'εχω συνηθισει!!!!!!Αστα τα Βουλγαρακια και "κατεβα" Ταυλανδη!!!ειδες τις φωτος που εβαλα!!!!ολα αυτα τα μωρα μας περιμενουν στο 1/3 των τιμων απ'οτι στην Βουλγαρια!!!και service ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!ΘΑ  εισαι Βασιλιας!!!Παρε το Βασιλη και ελατε Θα ειμαι κατω 1 μηνα(τελη αυγουστου με τελη σεπτ.)!!!!και αυτες η μερες η ΤΑΗΙ εχει μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ στα αεροπορικα εισητηρια!!!!570 απο Αθηνα πανε-ελα(η ΤΗΑΙ παει απευθειας,χωρισ στασεις!!!!!8,5 ωρες!!!)
Αντε μην το σκεφτεσαι!!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-*

Εσένα θα σε.......... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
:lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

προδότη με μαιμουδες-πιθηκάκια και λειιιιντυμποις δεν ασχολούμε.
οτι πληρώνης παίρνης και εγω την ποιότητα την θελω δεν την τιμολογώ.
Τα Γαλλικά  απο κοντά,.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κοιτα λοιπον τι σου εχω...  :rockon: :rockon:

Και εχω κι αλλα πολλα καλυτερα αλλα απο κοντα...  :dancing: :dancing: :dancing:

Φιλε  σου παντησα δυο φορες και τωρα τρ΄τη δεν ξερω τι γινεται αλλα χανεται η απαντηση.

Αυτήν την ξέρω και μάλιστα με τα μισά χρήματα τωρα γιατι ανεβασε το κασέ της δεν ξέρω αλλά θα σου πω και οτι εγω δεν την γουστάρω τεσπα.

οτι άλλο έχεισ για τεστ ντράιβ καλοδεχούμενο.

Ανοιξα πόρτα με φοιτήτριες τι λες για ομαδικό τεστ ντράιβ;;;;;και πότε;;;;;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
Καλημέρα κι από εμένα

Σύντομη επίσκεψη στην Σόφια και μια δοκιμή, την IVA. Όχι τίποτα σπουδαίο αλλά σίγουρα τα καλύτερα αγγλικά που έχω συναντήσει για να συνενοούμστε βρε αδελφέ. Κριτική βάζω στο αντίστοιχο thread.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πάω  αύριο 48ωρη επίσκεψη στα κοριτσάκια μου.
αν υπάρχει θέμα για κάνενα νέο τεστ ντράιβ θα ενημερώσω.........

υπάρχει κανείς με εισητηριο λάστ μινιουτ να έρθη παρέα??????
Αναχώρηση απο Θεσσαλονικη ωρα 10.30 με 11.00
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πάω  αύριο 48ωρη επίσκεψη στα κοριτσάκια μου.
αν υπάρχει θέμα για κάνενα νέο τεστ ντράιβ θα ενημερώσω.........

υπάρχει κανείς με εισητηριο λάστ μινιουτ να έρθη παρέα??????
Αναχώρηση απο Θεσσαλονικη ωρα 10.30 με 11.00
πολυ λαστ μινετ αδερφέ.... αλλιώς είχα σκοπό να ανέβω...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
προετοιμάζομαι για τρελή κατάσταση σε δύο εβδομάδες στη Ρουμανία και αμέσως μετά στη Μολδαβία...οπότε δεν λέει να μείνω από βενζίνη ενυγουέι
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
προετοιμάζομαι για τρελή κατάσταση σε δύο εβδομάδες στη Ρουμανία και αμέσως μετά στη Μολδαβία...οπότε δεν λέει να μείνω από βενζίνη ενυγουέι

Για στείλε μου με πμ το προγραμμα σου αν και δεν θέλω να φυγω για πολύ απο Χαλκιδικη
κανω διακοπές εδω και δυο μήνες και λέω να μείνω αλλους τρείς οπότε μεγάλες εξορμήσεις σε χρόνο μετά τον Σεπτεμβριο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.
ζορι μεγάλο τα τεστ ντράιβ πολυπληθή και πολλά μικρά ρε παιδια τι γίνεται πλάκα πλάκα
ετοιμάζωνται νεες φουρνιές πεταλούδων θα κάνω μια αναφορά απο την 48ωρη επισκεψή μου αλλά
περιληπτικά σας λέω πολλά μωρά ηλικίας 18 έως 23 ετών - εμφάνηση μέτρια προς άνω αλλά απο εμπειρία μηδέν.- Πήδαμε να τελειωνουμε να πάμε στον επόμενο.


Και το αστέρι της νυχτερινής Σόφιας στο κλεοπάτρα και το ονομα αυτής καλιτεχνικό ΑΝΤΖΕΛΑ το ΑΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
επι σκηνης και του καναπέ διοτι επι δωματιου δεν δεν .....
όλα τα λεφτα πήγε και το παλιάμπελο ....
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπέρα,
Σε όλους μόλις ξύπνησα και συνήλθα από το 48ώρο  event  στην Σόφια καλά ήταν αλλά λίγο ρε γαμώ την κρίση την οικονομική ούτε λίγο ούτε πολύ το κόστος  600 έως 700 Ευρώ.
Το γιατί θα το καταλάβετε αργότερα διότι το όνομα αυτής Αντζελα και αστα να πάνε και δεν πηδούσε ΠΑΠΑΡΙΑ αλλά γυρνά ταινίες σοφτ ερωτικές… :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:……. Και αδειαζε την τσεπη μου από τα λάβα (λέβα ενοώ) σαν νεράκι.

Μμμμμμμμμμμμμ δεν μπορω να συνεχισω  οδηγώ και την σκέπτομαι  κατι τετοιο μου συμβαίνη…
Παρόλα αυτά όμως προσπάθησα και εκανα μερικά τεστ ντράιβ σε νεες  και παλιές  υπαρξεις και  θα εχουμε συνέχεια όταν συνέλθω από το σοκ της Αντζελας.

Να μην σας ζαλίζω με λεπτομέρειες σας ενημερώνω ότι φυγαμε δύο άτομα εγώ και ένα νέο μέλος της ομάδας των συμπολεμιστών για Σόφια την Τετάρτη γύρω στις 10.30 πμ από Θεσσαλονίκη στο δρόμο όλα   ήσυχα  χωρίς κυκλοφοριακή κίνηση και χωρίς μπάτσους για κοκ κλπ. Άφιξη στο Ξενοδοχείο Τσαρσκο σέλο είχα ήδη προετοιμάσει το έδαφος για συνεύρεση
Τόσο με νέες αλλά και παλιές γνωριμίες εδώ λοιπόν κάτι δεν δούλεψε όπως θα το ήθελα,     οι παλιές  μου απάντησαν όπως πχ η γνωστή Τίφφανυ  αλλά όχι η ΝΤαρινα  οι νέες δεν απάντησαν στο sms  από 18-20 μόνο οι πέντε (5) απάντησαν εκ των ο οποίων οι δύο δεν καταλάβαιναν χρηστό από Αγγλικά.

Το παράδοξο είναι ότι σε μια από τις κοπέλες που έστειλα μήνυμα δεν μου απάντησε στο μήνυμα αλλά στο τηλέφωνο του συμπολεμιστή απάντησε όταν την κάλεσε μίλησε μαζί του και έγινε το ραντεβού αυτό σημαίνει ότι τα μηνύματα πρέπει να καταργηθούν και να πάμε σε απευθείας διαπραγματεύσεις.

Το βράδυ πήγαμε για φαγητό σε γνωστή αλυσίδα  HAPPY  με τις γλυκές σερβιτόρες τζάμπα φαγητό σε σχέση ποιότητας σέρβις και γεύσης εδώ θα πληρώναμε τα διπλά και ίσως και παραπάνω.
Επίσκεψη στο  ΚΑΜΑ ΣΟΥΤΡΑ χάλια πράμα οι καλές καθόταν στο μπάρ και ψαχνόντουσαν για κονσομασιόν και χόρευαν τα μπάζα,....
ήθελα να δώ τον ερωτά μου αλλά είχε ρεπό μου είπαν οπότε πληρώσαμε το υπέρογκο ποσό των 30λέβα για είσοδο και δυο ποτα και αφήσαμε και πουρμπουάρ στην σερβιτόρα σαν Ελληνάρες  λάρτζ που είμαστε……
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom