Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Επίσκεψη στο ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Χάλια μαύρα και εκεί  όλες οι παλιές εξαφανισμένες και έχουν νεα σοδιά αλλά χάλια μαύρα και ξαφνικά εμφανίζετε ένας μελαχρινός άγγελος  με πράσινα ματάκια και καταπληκτικής ομορφιάς -  πρόσωπο -  σώμα αναλογίες  τέλειες επικοινωνία ΑΡΙΣΤΗ αγγλικά τέλεια (μπαμπάς Βούλγαρος και μάνα ρωσίδα) Πάντα το έλεγα ότι οι μεικτές συνευρέσεις δημιουργούν τέλειο αποτέλεσμα.

Ως ευγενικός οικοδεσπότης έκανα πάσο όμως για το Φίλο που ανέλαβα να τον ξεναγήσω στους ναούς του έρωτα της Βουλγαριας αν και εδώ που τα λέμε το παίζει ανίδεος μια χαρά τα πήγε και όλες οι επιλογές  ήταν δικές του,  το μόνο που ήθελε ήταν κάποιον για παρέα.

Μετά από λίγη ώρα ο φίλος αποφάσισε να φύγει διοτι έκλεισε ραντεβού με μια πεταλουδα τηλεφωνικά καθότι η Αντζελά δεν έκανε βίζιτες και δεν γουσταρε ο φιλος να της πληρώνη χωρό και ποτό.

Εγώ έμεινα και αντί για 100 λέβα πλήρωσα 250 για τα ποτά της + την γνωστή  Ελίνα

του ΤΒΑΣΙΛΗ η οποία μου πήρε αλλά 150 για το δωμάτιο  να με χαλαρώσει  από τις εξάψεις που μου δημιούργησε η Αντζελάρα.

Την επόμενη μέρα  Χαλάρωση  πρωινό και ΣΠΑ σάουνες  μασάζ  γυμναστήριο αρωματο-θεραπεία  ατμόλουτρο  ρηλάξ  τζακούζι και εσωτερική πισίνα μόνος ολόκληρη πισίνα μόνος μου κοιμήθηκα μέσα στο νερό το απόλαυσα έως τις τρεις μετα δωμάτιο σεξ και δρόμο για φαγητό σε ένα καταπληκτικό εστιατόριο ΙΤΑΛΙΚΟ  πασταρινο στο εμπορικό κέντρο ΣΙΤΙ ΟΦ ΣΟΦΙΑ απέναντι από το κλεοπάτρα.
Καταπληκτική κουζίνα σέρβις άψογο με κρασάκι πολυτέλεια κλπ. σε οικονομική συσκευασία αλλά με τον αέρα του 5άστερου εστιατορίου.

Περιτό να σας αναφέρω την μεταμεσονύχτια ελευσήμας στο ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ και πήραμε τα κλειδιά στις 06.00 το πρωί για να φυγουμε μαζί με τα κορίτσια και το προσωπικό περάσαμε καταπληκτικά με τις πεταλούδες χωρίς πήδημαπαρακαλώ  και ελαφρότερη την τσέπη μας κατά  500 έως 600 λέβα.
Αλλά αυτό που μετρά είναι ότι περάσαμε καταπληκτικά και χαλάλι και το παλιάμπελο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αναφερω περιληπτικά κόστος επισκεψης για αυτούς που νομίζουν ότι με 1000 € θα περάσουν 10 μέρες μάλλον να το ξανασκεφτούν εκτός αν δεν θελουν να διασκεδάσουναλλά να κάνουν τουρισμό.

Βενζινες  πήγαινε έλα + διόδια + βόλτες εντός Σόφιας  περίπου      = 100,00 €
Ξενοδοχείο 4άστερο σουπερ κατάσταση εντός 2 νύχτεςΧ105 =210 λέβα =  110,00 €
Ποτα από το  μπάρ του ξενοδοχειου & εντος δωματίου 40 λέβα    =  20,00 €
Μασάζ από εμπειρο μασσέρ  μια ώρα  40 λέβα                =  20,00 €
Γυμναστήριο σαουνες ατμολουτρα αρρωματοθεραπείες τζακούζι κλπ
Ολόκληρη την μερα από το πρωι έως το βράδυ μονο 10 λέβα        =  5,00 €
Φαγητό 2 καταπληκτικά γεύματα σε τέλεια αρμονία γεύσεων και ποτων=  30,00 €

Πεταλούδες της νύχτας ανάλογα την μαλακία του εγκεφάλου του καθένα και το σοκ που μπορεί να δεχτή ο καθένας και είναι υποκειμενικό από  7,5 €  έως 150,00€ και πάει λέγοντας.

Το κοστος εισόδου 5λέβα  ανα άτομο ποτό 10 έως 15 λέβα.
Γυναικείο ποτό απο 45 έως 65 λέβα.

Τα γούστα πληρώνονται τιποτα δεν είναι τζάμπα παίρνεις ότι δίνεις και πολλές φορές δεν το παίρνεις αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα για το πώς το αισθάνεται ο καθείς.

Βίζιτες ο μέσος όρος είναι  50,00 € η ώρα  και  130,00 € το τρίωρο. 

Αυτά και άλλα με υγεία συνεχίζω τις διακοπές μου για τους επόμενους δυο μήνες στην Χαλκιδική και βλέπουμε.

Αναφορά για τις βίζιτες αργοτερα στο σχετικό θρέντ.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μια μικρη αναφορά σε αυτες που εστειλα  sms  αλλα δεν απάντησαν ή ????. νο αγγλικά.

1)  2)  3)  4)  5)  6)  7)  8)  9)  10)
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΚΑΝ ΟΙ ΩΣ ΑΝΩ
--------------------------------------------------------------------------------------
11) 12)
ΑΠΑΝΤΗΣΕ- ΑΦΟΡΑ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΡΕΑ
ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ Η ΡΕΝΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΕΤΑ.

---------------------------------------------------------------------------------------

13)
   ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ - ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΗ ΓΡΙ ΑΓΓΛΙΚΑ.
----------------------------------------------------------------------------------------
14)
ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΚΑΝΟΝΙΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΙΛΑ ΛΙΓΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.

-------------------------------------------------------------------------------------------
15)
ΜΕ ΠΗΡΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΛΛΑΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΜΣ.

-----------------------------------------------------------------------------------
16)    ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΜΙΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΛΑ.
--------------------------------------------------------------------------------
17)     ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΛΑ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΙΚΡΟ ΟΝΤΩΣ 18 ΕΤΩΝ.  ΦΩΤΟ ΟΧΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ - ΚΑΛΟ.
------------------------------------------------------------------------------------
18)
    ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΛΑ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΙΑΘΕΤΗ ΣΠΙΤΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΠΛΑ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΑΙΖΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Θέλω να τονισω οτι οι περισσότερες σχεδόν όλλες οι ως άνω αγγελιες ειναι απο μη επαγγελματιες και η εμπειρια τους απο τα μεχρι στιγμης αποτελεσματα ειναι απογοητευτικές για το μόνο λόγο που λέω χαλάλι τα χρηματα που πήραν ειναι οτι ήταν μικρές και όχι μπάζα αλλά οχι και θεές .- κοπελες της διπλανης πορτας.
Περιτό νομίζω να αναφέρω ότι το 99% των φωτογραφιων ειναι ψευτικες θα το θέλαν πολύ να ειναι ετσι αλλά δεν ειναι.....

Συμπαθιτικές αλλά οποιος θέλει χάρντ σέξ προτείνω Ελινα  απο κλεοπάτρα και αγριες καταστάσεις για όποιον αντέχει.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αλλαν εισαι αρχιδι. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

ρε μαλακα στην επιστροφη γιατι δεν περασες? με ξεχασες? :jerking: :jerking: :jerking:

το προγραμμα θα ειχε παγωτο λογο καλοκαιριου και ενημερωση. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αλλαν εισαι αρχιδι. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

ρε μαλακα στην επιστροφη γιατι δεν περασες? με ξεχασες? :jerking: :jerking: :jerking:

το προγραμμα θα ειχε παγωτο λογο καλοκαιριου και ενημερωση. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν γινόταν ρε φίλε υπήρχε θέμα επιστροφης για Χαλκιδική και δεν ηθελα να ταλαιπωρήσω και τον συνεπιβάτη μου θα σου πω απο κοντά.
Την επόμενη φορά δεν το γλυτώνης το κερασμα μην στεναχωριέσε.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστες απο 20/7 εως 22/7 θα ειναι κανενας πανω?? αν ναι postarete
 

thomidi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο στον allantalon ειναι απο τους λιγους που κρατανε την ενημερωση μας σε υψηλο επιπεδο
:fuck2: :knockinb: :s&m_2:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
Μπραβο στον allantalon ειναι απο τους λιγους που κρατανε την ενημερωση μας σε υψηλο επιπεδο
:fuck2: :knockinb: :s&m_2:
Allan περιμένουμε τα review απο τα κοριτσάκια με αγωνία...μπας και βρεθεί τίποτα φρέσκο και καλό!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Allan περιμένουμε τα review απο τα κοριτσάκια με αγωνία...μπας και βρεθεί τίποτα φρέσκο και καλό!

Φρέσκα πολλα  ΚΑΛΟ κανενα με την ενοια της συμετοχής στο κρεβάτι . Ωμά κρέατα.

ρίξε μια ματια εδω γιατι βαριέμαι να γράψω κριτική ειμαι σε  :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired:
:sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: διακοπές μακρές γουστα ειναι αυτά αλλά μπορώ να σου πώ οτιεγω δεν ειμαι ευχαριστημένος απο τις  τελευταίες εμπειρίες εκτόα απο την ΑΝΤΖΕΛΑΡΑ αλλα δεν  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: γαμώ την ατυχία μου.





ΑΠΑΝΤΗΣΕ- ΑΦΟΡΑ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΡΕΑ
ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ Η ΡΕΝΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΕΤΑ.

---------------------------------------------------------------------------------------


   ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ - ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΗ ΓΡΙ ΑΓΓΛΙΚΑ.
----------------------------------------------------------------------------------------

ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΚΑΝΟΝΙΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΙΛΑ ΛΙΓΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.

-------------------------------------------------------------------------------------------

ΜΕ ΠΗΡΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΛΛΑΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΜΣ.

-----------------------------------------------------------------------------------
   ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΜΙΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΛΑ.
--------------------------------------------------------------------------------
    ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΛΑ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΙΚΡΟ ΟΝΤΩΣ 18 ΕΤΩΝ.  ΦΩΤΟ ΟΧΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ - ΚΑΛΟ.
------------------------------------------------------------------------------------

    ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΛΑ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΙΑΘΕΤΗ ΣΠΙΤΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΠΛΑ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΑΙΖΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστές κάλεσα τη Tiffany , ρε μαγκες μου έσπασε τα νευρα, θέλει λεει να ετοιμαστεί 2  ωρες πριν, μπορεί μόνο βραδυ, εχουμε ανταλλάξει πανω απο 10 sms και αφου συμφωνήσαμε ωρα θελει τωρα και αριθμο δωματίου !!!!!! και σε sms !!!!!!! Τη πηρα τηλεφωνο να της δωσω τον αριθμο του δωματιιου αλλλα δεν το συκωνει το τηλεφωνο !!!!!!
μπορει να εχει καλες κριτικες να μιλα πολυ καλα αγγλικα αλλα αυτη η καχυποψια αμαν πολυ μου την εδωσε με βλεπω για Cleopatra παλι,  αν υπαρχει κατι καλο θα υποβαλω την αναφορα μου
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Συναγωνιστές κάλεσα τη Tiffany , ρε μαγκες μου έσπασε τα νευρα, θέλει λεει να ετοιμαστεί 2  ωρες πριν, μπορεί μόνο βραδυ, εχουμε ανταλλάξει πανω απο 10 sms και αφου συμφωνήσαμε ωρα θελει τωρα και αριθμο δωματίου !!!!!! και σε sms !!!!!!! Τη πηρα τηλεφωνο να της δωσω τον αριθμο του δωματιιου αλλλα δεν το συκωνει το τηλεφωνο !!!!!!
μπορει να εχει καλες κριτικες να μιλα πολυ καλα αγγλικα αλλα αυτη η καχυποψια αμαν πολυ μου την εδωσε με βλεπω για Cleopatra παλι,  αν υπαρχει κατι καλο θα υποβαλω την αναφορα μου
Υπαρχει δικαιολογια ! Οι περισοτερες απο αυτες δεν ειναι επαγγελματιες αλλα απλες γκομενες που ψαχνουν εξτρα χρημα και για αυτο φοβουνται αλλωστε τελευταια εχει πεσει πολυ αστυνομοκυνηγητο γενικα.
 

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι συναγωνιστες, Δασκαλοι και γκουρου θελω να γραψω κατι και ας ειναι ασχετο, θα γραψω εδω γιατι ειναι το μονο με "κινηση"...λοιπον θελω να σας ενημερωσω οτι ετοιμαζομαι για την τριτη επισκεψη μου στην Βουλγαιρια αλλα αυτη την φορα θα επισκεφτω το Sunny Beach. Ξερω οτι εδω γραφουμε μονο για Σοφια αλλα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα που ισως συχναζουν εδω πιο πολυ.Βεβαια θα προσπαθησω να επισκεφτω και την Σοφια στην επιστρωφη μου.Αν τυχον ξερει καποιος κατι ενδιαφερον ας μου στηλει ενα μηνυματακι.Ευχαρηστω....
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λέω να ανέβω 11 έως 14 Αυγούστου  αν καποιος επισκεφτη την  Σοφια νωρίτερα παράκληση ας κάνη κανενα τεστ ντραιβ απο εδω και ας ενημερώση τι παίζη:


και εδω;;;;


Προσοχή στις χρεώσεις κάποιες ειναι ακριβές.

εδώ;;;;; αντε επιτέλους κάντε κανενα τεστ ντράιβ και ενημερώστε...

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φιλοι συναγωνιστες, Δασκαλοι και γκουρου θελω να γραψω κατι και ας ειναι ασχετο, θα γραψω εδω γιατι ειναι το μονο με "κινηση"...λοιπον θελω να σας ενημερωσω οτι ετοιμαζομαι για την τριτη επισκεψη μου στην Βουλγαιρια αλλα αυτη την φορα θα επισκεφτω το Sunny Beach. Ξερω οτι εδω γραφουμε μονο για Σοφια αλλα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα που ισως συχναζουν εδω πιο πολυ.Βεβαια θα προσπαθησω να επισκεφτω και την Σοφια στην επιστρωφη μου.Αν τυχον ξερει καποιος κατι ενδιαφερον ας μου στηλει ενα μηνυματακι.Ευχαρηστω....

ΣΑΝΝΥ ΜΠΗΤΣ χαμος του χαμου παίζη πολυ καμάκι λογο τουρισμού και χάι καταστάσεις.
Στριπ κλάμπ  GO GO GIRLS  θα βρήτε μεχρι και Ελληνικα να μιλουν τανες
με 100 € την ώρα +ταχι 20 λέβα.
αυτά οτι  άλλο θές στο σχετικό θρέντ.-  ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΕΔΩ.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Υπαρχει δικαιολογια ! Οι περισοτερες απο αυτες δεν ειναι επαγγελματιες αλλα απλες γκομενες που ψαχνουν εξτρα χρημα και για αυτο φοβουνται αλλωστε τελευταια εχει πεσει πολυ αστυνομοκυνηγητο γενικα.

Εχεις απολυτο δικιο, τελικα h Tiffany ηρθε, δασκαλοι του site ενα μεγαλο ευχαριστω η κοπελα ειναι value for monsy απιστευτη ξερει και για το site, το δικο μας αυτο εδω, και προσπαθει με google translator να καταλαβει τι γραφουμε
μια λεξη μονο στο κρεβατι δε παιζεται θα επανελθω
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

δηλαδή;;; γινε ποιο συγκεκριμενος.
τι μεγάλη;;; εδω μας λεει 23 ετών αντε το πολυ 28 αν λέει ψεματα για την ηλικια της
και το πολύ να πάρει 80-100 leva  τα 150 λέβα την ώρα ειναι για θεογκόμενες  AAA!  διαλογής φωτομοντέλα οχι milf.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom