Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
συναδερφοι κ συναγωνιστες την καλησπερα μου. μολις επεστρεψα απο διημερο στην σοφια. Πηγα velvet cleopatra k kama sutra, βρισκοντας οτι στο τελευταιο ειχε μακραν τις πιο ομορφες γυναικες. στο κλεοπατρα δεν ειχε καποια που να μου αρεσει ενω το βελβετ ειχε 3-4 καλα τεμαχια. ημασταν με ενα φιλο κ πηραμε απο το βελβετ εγω την πετια κ ο φιλος την ανελιγια. ΚΟΜΟΔΙΝΑ κ οι δυο, ισως οτι χειροτερο εχω παρει στην ζωη μου, αν αναλογιστει κανεις κ το κοστος φυσικα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
συναδερφοι κ συναγωνιστες την καλησπερα μου. μολις επεστρεψα απο διημερο στην σοφια. Πηγα velvet cleopatra k kama sutra, βρισκοντας οτι στο τελευταιο ειχε μακραν τις πιο ομορφες γυναικες. στο κλεοπατρα δεν ειχε καποια που να μου αρεσει ενω το βελβετ ειχε 3-4 καλα τεμαχια. ημασταν με ενα javascript:void(0);φιλο κ πηραμε απο το βελβετ εγω την πετια κ ο φιλος την ανελιγια. ΚΟΜΟΔΙΝΑ κ οι δυο, ισως οτι χειροτερο εχω παρει στην ζωη μου, αν αναλογιστει κανεις κ το κοστος φυσικα.

καλα να πάθεις  διοτι  ήξερες οτι ήμασταν εκει μεγάλη παρέα και δεν επικοινώνησες ετσι κι αλοιώς στα ίδια ιδρύματα επισκεφτήκαμε κατι καλύτερο θα σου προτείναμε διοτι εμεις κάναμε γουστα τρελλά και χωρίς ρίσκα κομοδίνων.
τιμέσ εεε στα ιδια επιπεδα με τα κομοδίνα σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
ετσι....καλα τα λες, ηθελα κ τα παθα.......χαχχχαχααχ....δεν πειραζει, καλη καρδια......ισως την επομενη φορα. απλα επειδη η δικη μου παρεα δεν ηταν υποτιθετε για τετοια γουστα γιαυτο δεν ειπα τπτ....τελικα βεβεα τον επεισα να ακολουθησει αλλα ηταν αργα....
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
φιλοθεάμον κοινό να μην επαναλαμβάνωμαι με τα ιδια και τα ιδια ως προσ την διαμονή την διαδρομή και τα έξοδα μια απο τα ιδια ως και παλαιώτερη μου αναφορά.

Περασαμε ενα τριήμερο σουπερ με καλό φαγητό καλή διατροφή πνευματική με πολλές επισκέψεις σε ευαγή ιδρύματα και επενδυση δε σταθερες αξίες
ΑΝΑΛΙΩΤΗ ΣΤΑΘΕΡΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ    T I F F A N Y ΜΆΓΚΕς Μας πήδηξε και τους τρεις μαζί λες και μας ήξερε χρόνια τρελλά ΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

ΣΤΑ στριπ σηος καναμε μονο κεφι και δεν πηραμε καμμια απο εκει  ενας ισπανοσ νταβατζησ μασ εφοδιασε με δυο γκομενες η μια καλη η αλλη μετρια καθ'ότι βυζι νεμα.
η ανξιι που υποσχεθηκα αναφορά δεν εμφανιστηκε η τζερι απο πρόταση του Βασίλη επίσης δεν εμφανιστηκε και την πλήρωσαν οι  βιζιτουδες που πήραμε κατα τυχη και ευτυχώς δεν βγήκαν κομοδίνα.

αλλα Ξανατονίζω οτι οσα ξοδέψαμε  ολοι μαζι στις διάφορες Βυζιτούδες και στα διάφορα στριπ σοου τα επισκίασε όλλα η μία και μοναδική ΤΙΦΦΑΝΥ χαλλάλι τησ οτι της δώσαμε + εξτρα για πίπες ακάποτεσ και πάρτα άρωστη στο στόμα στο προσωπο και οπου και οτι γουσταραμε.
ΤΙΦΦΑΝΥ  RESPECT.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

δεν διαβαζεισ ταχτικα δεν διαβάζεις  ΤΥΧΑΙΟ;;;;;; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.


ΑΝ ειναι να ανεβησ ριξε μια ματια στο θρεντ για τις βιζιτες Σόφιας ίσως γλυτώσης ταλαιπωρία και μπάζα.
ρε μαλακα αλλαν εχει μερικους δεν καταλαβαινουν.
ακομα δεν εχουν καταλαβει βασικα που ειναι η σοφια.
να σου θυμισω εκεινους τους 2 τυπους,που πηγαν να μπουν στην βουλγαρια απο την εδεσσα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γραφε εσυ αναλυτικα καθε φορα,μεχρι να τα εμπεδωσουν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κοινωνικο εργο κανεις αλλαν  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
alantallon ! Για δες ενα φρεσκο κοματι τοχεις παρει?

ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ αλλά 150 λέβα την ώρα δεν τα δίνω για τεστ ντράιβ αν δεν δώ το εμπορευμα
και εχει κι άλλη μια καταχώρηση με τα ιδια χρήματα και το ιδιο εμπορευμα κατα 1 έτος νεότερο με το ιδιο τηλεφωνο πράγμα που σημαίνη clyb και φωτο απάτη αλλά άν δεν δοκιμάσης δεν μιλάς.
ΟΠΟΤΕ άντε να κάνεις την δοκιμή και ενημερωσέ μας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πάντως πρεπει να ομολογήσω οτι κατα τις δύο τελαιταιές μου επισκέψεις υπάρχει παρα πολύ νεο και φρέσκο εμπορευμα στην αγορά ηλικίας 18 έως 20 αλλά σεξουαλικά ανυπαρκτες χωρίς πρωτοβουλιες και εμπειρίες πραγμα που σε χαλάει διοτι ναι μεν καλές για μια φορά για τεστ ντράιβ αλλά δευτερη φορά δεν θα τις ξανάπαιρνα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ΑΝ ειναι να ανεβησ ριξε μια ματια στο θρεντ για τις βιζιτες Σόφιας ίσως γλυτώσης ταλαιπωρία και μπάζα.
Thanx man αλλά δε σκοπέυω ν ανέβω,έχω αρκετές φίλες Βουλγάρες εδώ και γίνεται η δουλειά χωρίς ταλαιπωρία
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Αν ψηνεται κανενας συναθλητης ενα ταξιδακι το κανω επανω αλλανια... καλησπερες!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Thanx man αλλά δε σκοπέυω ν ανέβω,έχω αρκετές φίλες Βουλγάρες εδώ και γίνεται η δουλειά χωρίς ταλαιπωρία

γιατί ρωτησες αφου δεν θα πάς;;;;;
Κανένα κοκκαλάκι για μάς να γλυψουμε τα φτωχά  δεν περισεύη;;; μια και έχεισ αρκετες φίλες Βουλγάρες΄΄ γιατι εγω δεν εχω και είναι κρίμα να τρως μόνος σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κατι ακόμα στις μπουρδελότσαρκες που πήγαμε με τους συναθλητές βρήκαμε ενα μπουρδελάκι με αξιολογα κομάτια όλλα,  ενα κι ενα βρισκετε στο κέντρο κοντα στο καμα σουτρα,
δεν ξερω όνομα αλλά η διευθυνση ειναι :

Vrabcha  24 - SOFIA

τιμή 150 λέβα την ωρα οποιος θέλει ας το επισκεφτη αξίζη τον κόπο.
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
οκ.. θα το κανονισουμε αδερφε... θα σε στειλω pm...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
γιατί ρωτησες αφου δεν θα πάς;;;;;
Κανένα κοκκαλάκι για μάς να γλυψουμε τα φτωχά  δεν περισεύη;;; μια και έχεισ αρκετες φίλες Βουλγάρες΄΄ γιατι εγω δεν εχω και είναι κρίμα να τρως μόνος σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απλά μου έκαναν εντύπωση τα καλά σέρβις που έγραψες για την συγκεκριμένη.Σ ευχαρίστησα και με πμ
Όσο για την ειρωνία με τα παχιά γελάκια στην επιστρέφω.Αν δεν ξέρεις ρώτα,να γλιτώνεις και τα εισιτήρια
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
καλά κρασιά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

βάλε τις βενζίνες και φυγαμε απο θεσσαλονικη για κανενα διήμερο.
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Κατι ακόμα στις μπουρδελότσαρκες που πήγαμε με τους συναθλητές βρήκαμε ενα μπουρδελάκι με αξιολογα κομάτια όλλα,  ενα κι ενα βρισκετε στο κέντρο κοντα στο καμα σουτρα,
δεν ξερω όνομα αλλά η διευθυνση ειναι :

Vrabcha  24 - SOFIA

τιμή 150 λέβα την ωρα οποιος θέλει ας το επισκεφτη αξίζη τον κόπο.
Δεν μου ειπες οτι σε ενδιαφερουν και σπιτια την αλλη φορα θα σου δειξω ενα καλο Vitosha
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Απλά μου έκαναν εντύπωση τα καλά σέρβις που έγραψες για την συγκεκριμένη.Σ ευχαρίστησα και με πμ
Όσο για την ειρωνία με τα παχιά γελάκια στην επιστρέφω.Αν δεν ξέρεις ρώτα,να γλιτώνεις και τα εισιτήρια

φιλε μου καλέ δεν σε ειρωνευτικά _ αυτοσαρκάζωμαι για την αιτηση μου και οχι οτι σε ειρωνεύωμαι.
επίσης μάλον δεν εχεις καταλάβη απο τα όσα γραφω για εκεί το ζητούμενο δεν ειναι μόνο τα καλά σεξουαλικά παιχνιδάκια μe τις Βουλγάρες αλλά ένα πακέτο πραγμάτων και καταστάσεων για να διασκεδάζουμε και να περνάμε καλά και ευχάριστα.
στο ξανατονίζω το ζητούμενο στις εξορμήσεις μου δεν ειναι μόνο οι γυναίκες.
οποιος κατάλαβε - κατάλαβε.
OYE KAI ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΔΙΑΖΗΣ ΤΟ ΤΕΡΠΝΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΩΦΕΛΗΜΟΥ.
ΟΠΟΙΟς ΚΑΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΔΗΞΗ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΗΧΙΣΜΕΝΟΣ.

Βάλε λιγο το χιούμορ στην ζωή σου και καλό ειναι να αυτοσαρκάζεσαι καθώς επίσης η προτασή μου ισχύη να μάθω απο σένα καθότι εγώ δεν έχω επαφές εκτος αυτου του φορουμ τι άλλο παιζη προς τα έξω ασε που εδω δεν κινούμε τοσο πολύ._ εχω πολλούς γνωστούς  απο την Αλεξανδρούπολη έως την Κρητη λογο επαγγελματος και ΤV.
Αναμενω πρόταση σου με πμ.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δεν μου ειπες οτι σε ενδιαφερουν και σπιτια την αλλη φορα θα σου δειξω ενα καλο Vitosha

Εμένα όχι αλλα πολλους φίλους ναι εγω δεν πάω ετυχε όμως να κάνω βόλτα με τον νεαρό που γνωρισες και το έγραψα προς ενημερωση τυχόν ενδειαφερομένων.

Vitosha??? :think: :think: :think: :think:  KONTESA???? H TO 69????????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom