Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
φιλε μου καλέ δεν σε ειρωνευτικά _ αυτοσαρκάζωμαι για την αιτηση μου και οχι οτι σε ειρωνεύωμαι.
επίσης μάλον δεν εχεις καταλάβη απο τα όσα γραφω για εκεί το ζητούμενο δεν ειναι μόνο τα καλά σεξουαλικά παιχνιδάκια μe τις Βουλγάρες αλλά ένα πακέτο πραγμάτων και καταστάσεων για να διασκεδάζουμε και να περνάμε καλά και ευχάριστα.
στο ξανατονίζω το ζητούμενο στις εξορμήσεις μου δεν ειναι μόνο οι γυναίκες.
οποιος κατάλαβε - κατάλαβε.
OYE KAI ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΔΙΑΖΗΣ ΤΟ ΤΕΡΠΝΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΩΦΕΛΗΜΟΥ.
ΟΠΟΙΟς ΚΑΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΔΗΞΗ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΗΧΙΣΜΕΝΟΣ.

Βάλε λιγο το χιούμορ στην ζωή σου και καλό ειναι να αυτοσαρκάζεσαι καθώς επίσης η προτασή μου ισχύη να μάθω απο σένα καθότι εγώ δεν έχω επαφές εκτος αυτου του φορουμ τι άλλο παιζη προς τα έξω ασε που εδω δεν κινούμε τοσο πολύ._ εχω πολλούς γνωστούς  απο την Αλεξανδρούπολη έως την Κρητη λογο επαγγελματος και ΤV.
Αναμενω πρόταση σου με πμ.
αλλαν μην ασχολησε ρε,ο τυπος ειναι παραμυθας να ξερεις.
ειμαι σιγουρος οτι οχι δεν ξερει βουλγαρες,αλλα δεν ξερει ουτε καν που ειναι η βουλγαρια.
απο μαλακιες τετοιες χορτασαμε.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
αλλαν μην ασχολησε ρε,ο τυπος ειναι παραμυθας να ξερεις.
ειμαι σιγουρος οτι οχι δεν ξερει βουλγαρες,αλλα δεν ξερει ουτε καν που ειναι η βουλγαρια.
απο μαλακιες τετοιες χορτασαμε.

Να το λήξουμε εδώ;;; Και βασικά τον Χάουζ τον ξέρω και προσωπικά και ξέρω ότι ξέρει και τι είναι και τι δεν είναι. Οπότε να συνεχίσουμε με το θέμα μας;
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Να το λήξουμε εδώ;;; Και βασικά τον Χάουζ τον ξέρω και προσωπικά και ξέρω ότι ξέρει και τι είναι και τι δεν είναι. Οπότε να συνεχίσουμε με το θέμα μας;
ενας που ξερει δεν μιλαει καμια φορα αεριτζιδικα.η μιλαει και λεει οτι ξερει, η δεν μιλαει καθολου να ξερεις.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
ενας που ξερει δεν μιλαει καμια φορα αεριτζιδικα.η μιλαει και λεει οτι ξερει, η δεν μιλαει καθολου να ξερεις.

Μίλησε και είπε ότι ξέρει. Εγώ ξέρω ότι ξέρει. Οπότε δεν υπήρχε αερολογία.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Μίλησε και είπε ότι ξέρει. Εγώ ξέρω ότι ξέρει. Οπότε δεν υπήρχε αερολογία.
αρχιδια ξερει.
αν ξερει να μιλησει με αποδειξεις.αλλιως τι μας λεει?μαλακιες λεει.
ο αλλαν δεν λεει παπαριες,μιλαει με αποδειξεις.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
αρχιδια ξερει.
αν ξερει να μιλησει με αποδειξεις.αλλιως τι μας λεει?μαλακιες λεει.
ο αλλαν δεν λεει παπαριες,μιλαει με αποδειξεις.

Ωχ ρε φίλε... πες απλά ότι δεν θέλεις να τ' αφήσεις και τελείωνε. Σε λέει ένας ότι ξέρει αλλά είσαι τ΄'οσο ισχυρογνώμων και αν δεν πούμε το δικό σου συνεχίζεις εκεί... Τώρα το επόμενο σου ποστ μπορεί να με βρίσεις αλλά αν δεν το κανες δεν θα φτανες στο νούμερο 80 από χωρίς νούμερο που είχες στην αρχή...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Allantalon όντως παρεξήγησα,σόρρυ φίλε,φυσικά και αυτοσαρκάζομαι,ότι χρειαστείς για ντόπιες Βουλγάρες εδώ είμαι,πμ
Arcans80 πως μπορείς να είσαι τόσο απόλυτος τύπε μου?Με ξέρεις?ΟΧΙ.Λες να μιλάω στον αέρα?Όποτε ανέβεις Θεσσαλονίκη κερνάω καφεδάκι για να δεις τι ξέρω και τι όχι. ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
αλλαν μην ασχολησε ρε,ο τυπος ειναι παραμυθας να ξερεις.
ειμαι σιγουρος οτι οχι δεν ξερει βουλγαρες,αλλα δεν ξερει ουτε καν που ειναι η βουλγαρια.

απο μαλακιες τετοιες χορτασαμε.
Μην ορκίζεσαι γιατί εκτίθεσαι τύπε.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Εμένα όχι αλλα πολλους φίλους ναι εγω δεν πάω ετυχε όμως να κάνω βόλτα με τον νεαρό που γνωρισες και το έγραψα προς ενημερωση τυχόν ενδειαφερομένων.

Vitosha??? :think: :think: :think: :think:  KONTESA???? H TO 69????????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι αυτο στο 69 πρεπει ναχει κλεισει ειναι κατω χαμηλα διπλα στο MANGO στον πρωτο οροφο εχει καλα κοματια ταχω δει αλλα δεν εχω δοκιμασει ειναι ανοικτα ολη μερα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ πάντως ανεβαίνω την επόμενη εβδομάδα για εξπρές ταξιδάκι την Τετάρτη.
το πολύ δύο διανυκτερεύεσεις.
Όσοι πιστοί...συναντιόμαστε για καφέ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εγώ πάντως ανεβαίνω την επόμενη εβδομάδα για εξπρές ταξιδάκι την Τετάρτη.
το πολύ δύο διανυκτερεύεσεις.
Όσοι πιστοί...συναντιόμαστε για καφέ.

Aν ενοεις αύριο μέσα ειμαι ερχομαι Σόφια για καφέ και το βράδυ έχει αφιέρωμα στο Σίτι κλάμπ
AMSTERDAM red lights.
Θα γινη χαμός αξίζει το θέαμα.
στειλε πμ ή πάρε τηλέφωνο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Aν ενοεις αύριο μέσα ειμαι ερχομαι Σόφια για καφέ και το βράδυ έχει αφιέρωμα στο Σίτι κλάμπ
AMSTERDAM red lights.
Θα γινη χαμός αξίζει το θέαμα.
στειλε πμ ή πάρε τηλέφωνο.
το επόμενη εβδομάδα εσύ το εννοείς αύριο;;;
είσαι χρονικά μπερδεμένος από τις πολλές μέρες διακοπές μου φαίνεται.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
το επόμενη εβδομάδα εσύ το εννοείς αύριο;;;
είσαι χρονικά μπερδεμένος από τις πολλές μέρες διακοπές μου φαίνεται.

Nai ναι ναιιιιιιιιιιι  yes yes yes yes.
θελω να δω πολύ το σόου των red lights  στο  city οπότε λέω να την κάνω μια στα γρήγορα αυριο
τι λές δεν ερχεσαι και ξαναπάς την άλλη εβδομάδα;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΕΓΩ    Φ Ε Υ Γ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.
απόφαση στο φτερό.

Σημ. Αν έρθης σου υπόσχομαι δεξι πόδι πίστα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε μοικανε τώρα που το θυμήθηκα κατι για Διακοπές Χαλκιδική μου ειχες πεί τι έγινε δεν θα έρθης;;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κανεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; κανενας για άμεση αποφαση στο φτερο  για το  show  AMSTERDAM - RED LIGHTS  ΣΤΟ  CITY CLUB    SOFIA;;;;;;;;;;;;;;;;;


ΚΟΣΤΟΣ: ΒΕΝΖΙΝΕΣ - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ - ΣΟΟΥ - & ΜΙΑ ΒΙΖΙΤΑ ΤΗΣ ΩΡΑΣ + ΣΤΡΙΠ ΣΟΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ.
        180 ΈΩς 200 ΕΥΡΩ.
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΕΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μετάφραση απο την διαφήμηση του κλάμπ.

08/18/2010 Wednesday "CARNIVAL of SINS AMSTERDAM - Red Lights" IN FOLK CLUB HELP PHONE FOR INFORMATION: 0888 00 55 66. FOLK CLUB HELP destination offers a new adventure called "CARNIVAL of SINS". This time will be prenesesh Quarter of Amsterdam and the red lanterns. No need to visit the city to fully air his popiesh in SIN CITY will live all this madness. There is a latitude and longitude, which are born the best lovers and this is Bulgaria. The night of carnival no one talks about nothing else but ecstatic. You will want to sin! Will ask what suits you love it? Finally, we found that in love, but in her desire is the real magic. This night will be with someone with whom you will meet the morning and then will be ruthless derelict (abandoned). And you'll like! "CARNIVAL of SINS AMSTERDAM" will be the party of freedom. Party which almost anything is possible.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε μοικανε τώρα που το θυμήθηκα κατι για Διακοπές Χαλκιδική μου ειχες πεί τι έγινε δεν θα έρθης;;;;;
ηρθα, πέρασα καλά χωρίς να κουνήσω καν το πόδι μου από το τριτο πόδι και δεν σε ενοχλησα καθόλου για να μην μπεις σε κόπους.
άλλωστε δεν ήμουνα για πολλές διαδρομές.
Πάω την άλλη εβδομάδα Σόφια και μάλλον χωρίς να έχω σοβαρή δουλειά, απλά για το θεαθήναι....οπότε θέλω να ξέρω αν θα έχω άλλον μαζί ή να κλείσω στο Ανέλ. Αν έρθει και άλλος στο Τσάρσκο, τότε να μην κλείσω Ανέλ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ηρθα, πέρασα καλά χωρίς να κουνήσω καν το πόδι μου από το τριτο πόδι και δεν σε ενοχλησα καθόλου για να μην μπεις σε κόπους.
άλλωστε δεν ήμουνα για πολλές διαδρομές.
Πάω την άλλη εβδομάδα Σόφια και μάλλον χωρίς να έχω σοβαρή δουλειά, απλά για το θεαθήναι....οπότε θέλω να ξέρω αν θα έχω άλλον μαζί ή να κλείσω στο Ανέλ. Αν έρθει και άλλος στο Τσάρσκο, τότε να μην κλείσω Ανέλ.

φταιω εγω που σου κρατουσα σουιτα για διακοπές :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κλεισε στα σιγουρα εσυ εκει που θέλεις και αν βρεθει κανείς εχει καλώς θα βρεθείτε καπου ανδειάμεσα.
τι χρεώνει το Ανελ??? και τι οι επισκέπτριες?? τι παίζει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom