Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:grin: συζητάμε με ένα φίλο να ανέβουμε μεγάλη βδομάδα για μια βραδυά ακολασίας οπότε μπήκα βαθιά στο bezplatno και τσουπ. Ο φίλος την είχε πάρει την προηγούμενη φορά και είχε σκάσει 120!


Τοσο ειναι κανονικα 120 + 20 ταξι.

Δεν μπορω να σου πω παραπανω  απλα να ξερεις οτι για 50 δεν παη αλλα τα νευρα της θα γινουν τσαταλια απο τα τηλεφωνα αν καταλαβες καταλαβες..........
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Τοσο ειναι κανονικα 120 + 20 ταξι.

Δεν μπορω να σου πω παραπανω  απλα να ξερεις οτι για 50 δεν παη αλλα τα νευρα της θα γινουν τσαταλια απο τα τηλεφωνα αν καταλαβες καταλαβες..........
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν καλησπέρα παλουκάρια,
όπως είχα αναφερθεί και παλαιότερα, είχα κάνει διερευνιτικές επαφές με διάφορα κορίτσια για να δω που πάει το πράγμα.
Απότέλεσμα υπάρχει για όλα τα βαλάντια (μετά από παζάρια) και την ανάλογη ποιότητα, το πολυ δυνατό ξανθό δέχτηκε τελικά αλλά με 300 λέβα το δίωρο και υπηρεσίες τα βασικά, άλλη καλή περίπτωση περίπου 270 λέβα το δίωρο περίπου (αυτή στην αρχή μου ζητούσε 100 ευρώ/ώρα και της λές τρελή είσαι) αλλά νομίζω προσφέρει κάτι παραπάνω, άλλο με 200 λέβα  2/3 ώρες με αρκετές υπηρεσίες.
Να ξέρετε όμως τίποτα δεν είναι δεδομένο με την έννοια τώρα την θέλω, τώρα την έχω, δεν είναι διαθέσιμες όλη μέρα, κάθε μέρα.
Αυτά προς το παρόν για να μην γίνομαι γραφικός και τα ακούω και από πάνω.
Φωτογραφίες και περισσότερες λεπτομέρειες από κοντά!!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Λοιπόν καλησπέρα παλουκάρια,
όπως είχα αναφερθεί και παλαιότερα, είχα κάνει διερευνιτικές επαφές με διάφορα κορίτσια για να δω που πάει το πράγμα.
Απότέλεσμα υπάρχει για όλα τα βαλάντια (μετά από παζάρια) και την ανάλογη ποιότητα, το πολυ δυνατό ξανθό δέχτηκε τελικά αλλά με 300 λέβα το δίωρο και υπηρεσίες τα βασικά, άλλη καλή περίπτωση περίπου 270 λέβα το δίωρο περίπου (αυτή στην αρχή μου ζητούσε 100 ευρώ/ώρα και της λές τρελή είσαι) αλλά νομίζω προσφέρει κάτι παραπάνω, άλλο με 200 λέβα  2/3 ώρες με αρκετές υπηρεσίες.
Να ξέρετε όμως τίποτα δεν είναι δεδομένο με την έννοια τώρα την θέλω, τώρα την έχω, δεν είναι διαθέσιμες όλη μέρα, κάθε μέρα.
Αυτά προς το παρόν για να μην γίνομαι γραφικός και τα ακούω και από πάνω.
Φωτογραφίες και περισσότερες λεπτομέρειες από κοντά!!

Πολύ σωστός ο παίχτης!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω αλλά για 300 λεβα το δίωρο θα πρεπει να μιλάμε για Αστερια 3Α.

Αλλαν καλημέρα σου,
δεν μπορώ να σου πω πόσα αστέρια πιάνουν, πάντως είναι πολύ εμφανήσιμες και με ωραία σώματα (ιδίως η ξανθιά), τώρα το πόσο καλά μπορεί να περάσει ο καθένας εξαρτάται και από τον ίδιο, αν την πάρει κάποιος και κολλήσει στην τηλεόραση, μάλλον δεν θα περάσει καλά.
Τώρα αν κάποιος προτιμά τα σιλικονάτα στήθη και χείλη, το ψεύτικο δηλαδή, σορρυ αλλά δεν έχουν τέτοια και για να περάσει κάποιος καλά εξαρτάται και από την μεταξύ σας χημεία.
Εγώ πάντως την έχω βρει αυτή τη χημεία με μία πολύ καλή κοπέλα και ας μην είναι σαν την ξανθιά (πλησιάζει πάντως), θέμα γούστου είναι τα περισσότερα!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλλαν καλημέρα σου,
δεν μπορώ να σου πω πόσα αστέρια πιάνουν, πάντως είναι πολύ εμφανήσιμες και με ωραία σώματα (ιδίως η ξανθιά), τώρα το πόσο καλά μπορεί να περάσει ο καθένας εξαρτάται και από τον ίδιο, αν την πάρει κάποιος και κολλήσει στην τηλεόραση, μάλλον δεν θα περάσει καλά.
Τώρα αν κάποιος προτιμά τα σιλικονάτα στήθη και χείλη, το ψεύτικο δηλαδή, σορρυ αλλά δεν έχουν τέτοια και για να περάσει κάποιος καλά εξαρτάται και από την μεταξύ σας χημεία.
Εγώ πάντως την έχω βρει αυτή τη χημεία με μία πολύ καλή κοπέλα και ας μην είναι σαν την ξανθιά (πλησιάζει πάντως), θέμα γούστου είναι τα περισσότερα!!


Για εμφανηση μιλάω τα υπολοιπα ειναι καθαρα χημεία................
Συμφωνω απολυτα ως προς τις αποψεις σου.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Για εμφανηση μιλάω τα υπολοιπα ειναι καθαρα χημεία................
Συμφωνω απολυτα ως προς τις αποψεις σου.
Από εμφάνιση είναι καλές, η ξανθιά είναι πιο γυναίκα, οι άλλες είναι πιο νεαρές,σε κάποιον μπορεί να αρέσουν πολύ και σε άλλον λιγότερο, είναι θέμα γούστου αλλά τον μην αρέσουν σε κάποιον λίγο δύσκολο!!
Βλέπεις κάποιον γνωστό σου π.χ. να είναι ερωτευμένος με κάποια και λες από μέσα σου, που τη βρήκε ο μαλάκας!!
Άβυσσος η ψυχή του Ανθρώπου!!
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σας κυριοι..Σημερα την κανω για σοφια....κανεισ συναγωνιστης πανω να κανουμε καμια συναντηση???
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Από εμφάνιση είναι καλές, η ξανθιά είναι πιο γυναίκα, οι άλλες είναι πιο νεαρές,σε κάποιον μπορεί να αρέσουν πολύ και σε άλλον λιγότερο, είναι θέμα γούστου αλλά τον μην αρέσουν σε κάποιον λίγο δύσκολο!!
[size=10pt]Βλέπεις κάποιον γνωστό σου π.χ. να είναι ερωτευμένος με κάποια και λες από μέσα σου, που τη βρήκε ο μαλάκας!!
Άβυσσος η ψυχή του Ανθρώπου!!
[/size]

Δίκιο εχεις αλλά η ομορφια και η εμφάνιση καθως και η φρεσκάδα μιας γυναίκας ειναι αξιες αναλοίωτες και υπερεχουν
πάντα οταν υπάρχουν είτε μας αρεσει είτε οχι.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Δίκιο εχεις αλλά η ομορφια και η εμφάνιση καθως και η φρεσκάδα μιας γυναίκας ειναι αξιες αναλοίωτες και υπερεχουν
πάντα οταν υπάρχουν είτε μας αρεσει είτε οχι.
H χημεία θα σου δώσει την απόλαυση
Η ομορφιά η φρεσκάδα (μέχρι 25 ετων max) kai η εξυπνάδα είναι απαραίτητα όμως για να έρθει η χημεία, αλλιώς πως να έρθει. Δεν θέλουμε και θεές αλλα θελουμε να είναι ομορφούλες ρε γμτ. ετσι δεν είναι?

εγώ έχω βάλει σαν μινιμουμ την παρακάτω κοπελίτσα
images





καλά ντε μη βαράτε αλλά επειδή με εντυπωσίασε είπα να το μοιραστω μαζί σας, πάρτε μάτι εδώ

www.kateupton.com/]http://www.kateupton.com/[/url]

αντε γιορτινές μέρες έρχονται
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
H χημεία θα σου δώσει την απόλαυση
Η ομορφιά η φρεσκάδα (μέχρι 25 ετων max) kai η εξυπνάδα είναι απαραίτητα όμως για να έρθει η χημεία, αλλιώς πως να έρθει. Δεν θέλουμε και θεές αλλα θελουμε να είναι ομορφούλες ρε γμτ. ετσι δεν είναι?

εγώ έχω βάλει σαν μινιμουμ την παρακάτω κοπελίτσα
images





καλά ντε μη βαράτε αλλά επειδή με εντυπωσίασε είπα να το μοιραστω μαζί σας, πάρτε μάτι εδώ

www.kateupton.com/]http://www.kateupton.com/[/url]

αντε γιορτινές μέρες έρχονται

Εντάξει δεν ζητάς και πολλά, κάτι θα κάνουμε!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
H χημεία θα σου δώσει την απόλαυση
Η ομορφιά η φρεσκάδα (μέχρι 25 ετων max) kai η εξυπνάδα είναι απαραίτητα όμως για να έρθει η χημεία, αλλιώς πως να έρθει. Δεν θέλουμε και θεές αλλα θελουμε να είναι ομορφούλες ρε γμτ. ετσι δεν είναι?

εγώ έχω βάλει σαν μινιμουμ την παρακάτω κοπελίτσα
images





καλά ντε μη βαράτε αλλά επειδή με εντυπωσίασε είπα να το μοιραστω μαζί σας, πάρτε μάτι εδώ

www.kateupton.com/]http://www.kateupton.com/[/url]

αντε γιορτινές μέρες έρχονται

Τι λες ρε μεγάλε τιποτα δεν ζητας απλα καθημερινά πράγματα.............
Ρε για συνελθετε λιγο γιατι δεν πιασανε και οι ζεστες ακομα και μηπως τα 100 Ευρω επρεπε να τα πληρώσης και μονο για το  AVI  που είδες;;;; ή
να την παρης με 50 € την Ωρα;;;;
Τιποτα δεν ζητάς αντε και σε άλλα με υγεία.


Ποτε ερχεσαι Σοφια;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Απόλυτα, αλλά καλού κακού φέρε και τσεκ επιταγών!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε το τσεκ των επιταγων  μετρητα αγόρι μου διοτι ετσι και υπαρχει επιταγη που πληρώνεται ασχετου ποσου στην Ελλαδα κάνουμε παρτυ στα γραφεία.........
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Από εμφάνιση είναι καλές, η ξανθιά είναι πιο γυναίκα, οι άλλες είναι πιο νεαρές,σε κάποιον μπορεί να αρέσουν πολύ και σε άλλον λιγότερο, είναι θέμα γούστου αλλά τον μην αρέσουν σε κάποιον λίγο δύσκολο!!
Βλέπεις κάποιον γνωστό σου π.χ. να είναι ερωτευμένος με κάποια και λες από μέσα σου, που τη βρήκε ο μαλάκας!!
Άβυσσος η ψυχή του Ανθρώπου!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αισθανομαι ανα απαλο χτυπημα στη πλατη η μου φαινεται ??? μακριαααααααα !!!!!! αλλαν τ ακους????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom