Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
καλησπερα παιδια ημουν σ/κ  στην σοφια και μου ετυχε το ιδιο ακριβως με τον καλοντυμενο τυπα(ο ορισμος του businessman) που μοιραζει καρτες....περπατουσαμε στην vitosha μιλωντας ελληνικα ,μας σταματαει και μας ρωταει και καλα την ωρα και του απανταμε στα αγγλικα και συνεχιζουμε το περπατημα....ο τυπας μας ακολουθησε για καμια 100 ρια μετρα και ενω περπατουσαμε μας ξαναπιανει κουβεντα εν κινηση για 5-10 sec και μας δινει την καρτα,δεν μας επρηξε καθολου να τον προτημισουμε...κτλ απλα μας ευχηθηκε καλη διαμονη και μας πασαρε διακριτικα την καρτα.  Οι τιμες απο οτι θυμαμαι γιατι την πεταξα ηταν 50 ευρω την ωρα.
Πληροφοριες για κοριτσια  δεν εχω να δωσω αφου δεν ασχολουμαι τοσο με το αθλημα αφου προτιμω το καμακι,οποιος θελει να ρωτησει για κλαμπακια που γυρισαμε αρκετα οκ ξερω καποια καλα.
Μιας και ειμαι ελευθερος και εχω αρκετο ελευθερο χρονο μου αρεσει να ψαχνω τυπου next door girls απο διαφορα dating sites στυλ badoo.com ...κτλ -ξερει κανεις κανενα dating σαιτ που να απευθυνεται κυριως στην βουλγαρια? οπως για παραδειγμα το emotii.com που απευθυνεται κυριως σε ρουμανια/μολδαβια  -μιλαμε για σαιτ γνωριμιων παντα οχι για call girls φαση

Δες το gepime.bg
 

johnskg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλος για το σαιτ,θα το δοκιμασω!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
ουουου!!!! ετσι οπως ειναι και θα ειναι πρεπει να σου πρι κι ευχαριστω ...αλλα ειναι αχαριστος οποτε μπορει και να μη πει αντε τον εφτιαξες τον ευσωμο ...ειναι παρθενα ??? κι αν ναι που???

Και το κυνηγούσα πολύ καιρό, λες να μου το χαλάσει το λουλούδι μου????
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δηλαδή εσύ αν έβρισκες γκόμενες (όχι πουτάνες) με το καμάκι ή με όποιον άλλο τρόπο, θα έγραφες εδώ πλήρες βιογραφικό χωρίς να έχεις το ελεύθερο από την γκόμενα?
Αν διάβασες καλά αυτά που έγραψα θα έβλεπες ότι μπορεί να γνωρίζω πολλές και διάφορες, αλλά γράφω μόνο γι΄αυτές που έχω τσεκάρει ότι θέλουν να πάνε με άλλους, τι να κάνω, να γράφω για όποια γκόμενα έχω πηδήξει στην ζωή μου!!
Για την άλλη που λες, δεν την έδωσα καθόλου με πόνο καρδιάς και δεν ήταν μόνο αυτή, αλλά και για δύο άλλες για μασάζ και όχι μόνο και είπα ότι στοιχεία δίνω μόνο από κοντά, τι να κάνω δηλαδή να αναρτήσω τα πάντα εδώ, τηλέφωνα και ότι άλλο θες χωρίς να γνωρίζω κανέναν.
Έχω γράψει και μία κριτική για ένα call girl που ήταν το τελευταίο που πήρα, αλλά μάλλον ούτε αυτό είδες.
Και εγώ για άτομα σαν το προλαλήσαντα αναφέρθηκα και όχι σε όλους και γι΄αυτό εκφράστηκα μ΄αυτόν τον τρόπο!!
ρε παλικάρι δεν σου είπα τίποτα
σου είπα πως ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει
εμένα μου τη δίνει να ρωτάει ο άλλος χωρίς να έχει διαβάσει πρώτα, αυτό είναι όλο
γιατί όσοι δίνουνε πληροφορίες εδώ, τουλάχιστον δεν είναι ανάγκη να τα γράφουνε 10 φορές τα ίδια.

φυσικά και αναρτάς ό,τι νομίζεις πως είναι για τον πολύ κόσμο
τα δικά σου δικά σου - πώς το λένε

σου είπα, δεν κριτικάρω τίποτα.
αυτό έλειπε τις φυσιολογικές κοπέλες που καμακώνουμε στο δρόμο να τις κάνουμε πουτάνες...
αλλοίμονο
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
ρε παλικάρι δεν σου είπα τίποτα
σου είπα πως ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει
εμένα μου τη δίνει να ρωτάει ο άλλος χωρίς να έχει διαβάσει πρώτα, αυτό είναι όλο
γιατί όσοι δίνουνε πληροφορίες εδώ, τουλάχιστον δεν είναι ανάγκη να τα γράφουνε 10 φορές τα ίδια.

φυσικά και αναρτάς ό,τι νομίζεις πως είναι για τον πολύ κόσμο
τα δικά σου δικά σου - πώς το λένε

σου είπα, δεν κριτικάρω τίποτα.
αυτό έλειπε τις φυσιολογικές κοπέλες που καμακώνουμε στο δρόμο να τις κάνουμε πουτάνες...
αλλοίμονο

Μάλλον συμφωνούμε διαφωνόντας!!
Και εμένα ακριβώς αυτό μου τι δίνει, σαν να σου  λέει ο άλλος, φίλε έιμαι Σόφια θα μου δώσεις να πηδήξω την γκόμενά σου?
Και όπως λες (κοίτα, μεταξύ μας τώρα, ακόμα δεν έχω δει κάτι να γράφεις ουσιαστικό
εκτός από τη μία που έδωσες που - προσωπικά μιλώντας - δεν θα δοκίμαζα, μόνο και μόνο γιατί την έδωσες με πόνο καρδιάς)
.
Βρες μου κάποιον που γράφει περισσότερο!!!!

 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Και το κυνηγούσα πολύ καιρό, λες να μου το χαλάσει το λουλούδι μου????
θα τη κλαις αυτο ειναι σιγουρο...τετοια λουλουδια δε τα δινουν οπου ναναι...και ιδιαιτερα στον ευσωμο ετσι και πεσει πανω της με τα 153 κιλα που διαθετει θα το...διαλυσει
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
θα τη κλαις αυτο ειναι σιγουρο...τετοια λουλουδια δε τα δινουν οπου ναναι...και ιδιαιτερα στον ευσωμο ετσι και πεσει πανω της με τα 153 κιλα που διαθετει θα το...διαλυσει

Τότε......... θα το σκεφτώ!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
φιλε μη τσιμπας...επειδη του αλλαν του φυγε η αλεξ ψαχνει απο τωρα για το χειμωνα να σπιτωσει καμια ...θελει να τα βρισκει ολα ετοιμα ...μη του δινεις τιποτα...ασε που αν του δωσεις και μετα τον γδαρει οπως η αλλη μετα θα σου ζηταει και τα ρεστα

Αν εχω  φιλους σαν κι εσενα τι να τους κανω τους εχθρούς;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τότε......... θα το σκεφτώ!!!!

Μην το ακους ρε συ αυτος ειναι ζηλιαρης και κακκός δεν μας εδωσε ουτε μια γκομενα στην Μολδαβια και
ειθελα να τον τιμωρησω πηδωντας την καλή του (για την ξανθια λεω) μου κανει πολεμο αλλα  προσεχε ΜΟΛΝΤΟ εγω ανεβαίνω για πλάκα και σου κανω το βιο αβιωτο επανω και εισαι και καποιας ηλικιας εεεεεεεεε αντε μπράβο
ασε τα παιχνιδάκια για τα νειάτα εσυ στην Μπάντα.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Μην το ακους ρε συ αυτος ειναι ζηλιαρης και κακκός δεν μας εδωσε ουτε μια γκομενα στην Μολδαβια και
ειθελα να τον τιμωρησω πηδωντας την καλή του (για την ξανθια λεω) μου κανει πολεμο αλλα  προσεχε ΜΟΛΝΤΟ εγω ανεβαίνω για πλάκα και σου κανω το βιο αβιωτο επανω και εισαι και καποιας ηλικιας εεεεεεεεε αντε μπράβο
ασε τα παιχνιδάκια για τα νειάτα εσυ στην Μπάντα.

Οκ θα κάνω πέτρα την καρδιά μου!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μην το ακους ρε συ αυτος ειναι ζηλιαρης και κακκός δεν μας εδωσε ουτε μια γκομενα στην Μολδαβια και
ειθελα να τον τιμωρησω πηδωντας την καλή του (για την ξανθια λεω) μου κανει πολεμο αλλα  προσεχε ΜΟΛΝΤΟ εγω ανεβαίνω για πλάκα και σου κανω το βιο αβιωτο επανω και εισαι και καποιας ηλικιας εεεεεεεεε αντε μπράβο
ασε τα παιχνιδάκια για τα νειάτα εσυ στην Μπάντα.
ανεβαινεις για πλακα ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πως ν ανεβεις σε εγδαρε η αλεξ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: τωρα ουτε στη σοφια δε φτανεις....καλα ρε συ καλο περιμενεις απο πουτανα γυναικα???? κριμα τα χρονια σου και την εμπειρια σου και μη ξεχνας εισαι 4 μηνες μεγαλυτερος απο μενα
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλησπερα

εχω παει σοφια δυο φορες, ημουν καλεσμενος απο μια βουλγαρα φιλη γυναικαρα την οποια γαμησα τελικα, πηγαιναμε βολτες σοφια, περπατημα, τελεια ειναι, ωραιο φαγητο και ποτο.. η σοφια μετραει, φανταστικη!!!!..και το ματι μου πηρε πολλα στεκια με γυναικες, νομιζω οτι οι βουλγαρες στο θεμα του sex ειναι πολυ ανοιχτομιαλες, αρκει να σε γουσταρουν και μετα ολα ειναι απλα και ευκολα...οι ιδιες θα το προτεινουν αν γουσταρουν...
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16

και ιδιαιτερα στον ευσωμο ετσι και πεσει πανω της με τα 153 κιλα που διαθετει θα το...διαλυσει


ρε συναγωνιστες ολοι , φιλικα παντα ταωνεται στη ψυχη του site.
αντε σε λιγες μερες ερχομαι επανω για 1 βραδι αντε max 2
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom