Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
euxaristo gia tis apantiseis. sigoura den einai oti kalutero sto dromo na sou dinoun karta,alla ksero go? oso gia tin dokimi, logo periorismenou xronou, tha protimiso pio sigoures luseis. an thelei kaneis na to psaksei i esto na kanei ena tilefono na mathei info as mou steilei pm na doso to til tis kartas kai tis times pou xei pano. tin istoria tis kartas tin egrapsa,opote xrisimopoieitai autin gia proti epafi. eseis oi palioi kai monimoi mporei na thelete na to tsekarete,esto ki apo periergeia. emena me vlepo pali se kana striptitzadiko na do prota kai meta na psoniso    :grin:

Φιλε κανε κατι για ελληνικους χαρακτηρες μας εχεις στραβωση ,ειμαστε και καποιας ηλικιας εεεεεεεε!!!!!!!!!!

Οσο για δοκιμες απειρες οι περιπτωσεις ποια να παρης και ποια να τεσταρης πρωτα;;;;;;; Ασε που οι φωτο ολλες ειναι κατα 99% μουφα.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Νασαι καλα ρε φιλε..................................
καλα που εμφανιστικες και συ και πηρε λιγο ζωη το θρεντ της Σοφιας διοτι εγω ειχα βαρεθεί να γραφω τα ιδια και τα ιδια.

σημ: το μωρο το θελω για τεστ ντραιβ αν ισχυουν αυτα που λες......... θα ειμαι Κυριακή πισω Σοφια
Κατεβηκα Θεσσαλονικη.

Όπως εμφανίστηκα έτσι θα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια μ΄αυτά που βλέπω εδώ μέσα!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Όπως εμφανίστηκα έτσι θα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια μ΄αυτά που βλέπω εδώ μέσα!!!

Γιατι τι ειδες που δεν ειδα εγω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
δεν ειδα κατι στραβό ή κακκό εκτος απο την πληρη αποχή ενεργων καταστασεων απο συναθλητες.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι τι ειδες που δεν ειδα εγω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
δεν ειδα κατι στραβό ή κακκό εκτος απο την πληρη αποχή ενεργων καταστασεων απο συναθλητες.

Θα σου τα επιβεβαιώση και κάποιος άλλος λίαν συντόμος!!
Τι δεν έιδες δηλαδή ότι εκτός από εμένα τον μαλάκα και εσένα το καλό παιδί και 2-3 ακόμα καλά παιδιά, όποιος άλλος μπαίνει εδώ μέσα πετάει την κάθε εξυπνάδα του και σου λέει,
Φίλε βρήκα κάτι καλά γκομενάκια, δεν τα είδα, δεν τα ξέρω, μήπως μπορείς να τα γαμήσεις να μου πεις και εμένα αν αξίζουν!!!
Εκτός των άλλων δεν έχω δει να αναφέρεστε και για καμιά σπουδαία γκόμενα, για μια Tiffany βλέπω που την έχει πάρει η μισή Ευρωπαική Ένωση και για την Alex που την χάλασαν και αυτήν απ΄όσο έμαθα.
Αντε πες μου τι έχω να κερδίσω από όλο αυτό εφόσον ότι θέλω για την πάρτη μου το έχω (2 αστέρια κατ΄εμέ) και να κάθομαι να ψάχνω και άλλες οι οποίες να θλέλουν να βρεθούν με άλλους και συν όλα αυτά να χάνω και τον χρόνο μου και το χρήμα μου.
Είπα να βοηθήσω αλλά όχι σε αχάρηστους!!
Ήξερα ότι οι Έλληνες έιμαστε πολύ έξυπνος σαν Λαός, αλλά όχι και έτσι ρε αδερφέ!!!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Συγγνώμη για το επιθετικό ύφος αλλά ίσως είναι επειδή με έστησε το ψωλάκι η φοιτήτρια που είχα ραντεβού και δεν σηκώνει το τηλέφωνο.
Για να δεις τι τραβάω, καλό το γαμήσι, αλλά...........
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Συγγνώμη για το επιθετικό ύφος αλλά ίσως είναι επειδή με έστησε το ψωλάκι η φοιτήτρια που είχα ραντεβού και δεν σηκώνει το τηλέφωνο.
Για να δεις τι τραβάω, καλό το γαμήσι, αλλά...........

Αυτό είναι κακό ρε φίλε, να είσαι φτιαγμένος έτοιμος και το πουτανάκι να μην έρθει.

Συμπάσχω

και αν έρθει τελικά τιμώρησέ την :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :pipa3: :pipa3:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Συγγνώμη για το επιθετικό ύφος αλλά ίσως είναι επειδή με έστησε το ψωλάκι η φοιτήτρια που είχα ραντεβού και δεν σηκώνει το τηλέφωνο.
Για να δεις τι τραβάω, καλό το γαμήσι, αλλά...........
φιλε μη τσιμπας...επειδη του αλλαν του φυγε η αλεξ ψαχνει απο τωρα για το χειμωνα να σπιτωσει καμια ...θελει να τα βρισκει ολα ετοιμα ...μη του δινεις τιποτα...ασε που αν του δωσεις και μετα τον γδαρει οπως η αλλη μετα θα σου ζηταει και τα ρεστα
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό είναι κακό ρε φίλε, να είσαι φτιαγμένος έτοιμος και το πουτανάκι να μην έρθει.

Συμπάσχω

και αν έρθει τελικά τιμώρησέ την :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :pipa3: :pipa3:

Χαχαχα μπα όχι ρε φίλε, δεν πήγα για πήδημα, για καφέ κανόνισα να το γνωρίσω από κοντά και με τσάτησε για το στήσιμο το σκατό!!!!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μη τσιμπας...επειδη του αλλαν του φυγε η αλεξ ψαχνει απο τωρα για το χειμωνα να σπιτωσει καμια ...θελει να τα βρισκει ολα ετοιμα ...μη του δινεις τιποτα...ασε που αν του δωσεις και μετα τον γδαρει οπως η αλλη μετα θα σου ζηταει και τα ρεστα


Θα το  :think: ίσως του δώσω κανένα μπάζο, τουλάχιστον να μου ζητάει τα ρέστα διακιολογημένα!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Θα το   :think: ίσως του δώσω κανένα μπάζο, τουλάχιστον να μου ζητάει τα ρέστα διακιολογημένα!!
  ναι ναι ναι μεσα εισαι μπαζο που να ειναι και καψουρα μαζι σου και μετα να του λεει συνεχεια για σενα...
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
  ναι ναι ναι μεσα εισαι μπαζο που να ειναι και καψουρα μαζι σου και μετα να του λεει συνεχεια για σενα...

Γι΄αυτήν εδώ έχω στα υπόψιν, καψούρα βέβαια δεν είναι μαζί μου αλλά τί λες θα του αρέσει?
 

krom

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
allan sr gia ta greekenglish.auta pathaino ama agorazo pc apo eksoteriko xoris ellinika mesa kai ta travate kai eseis. enas31 den exeis adiko alla eseis oi palioi exete tin eukolia kai ton xrono na ta psaksete. ego perastikos eimai gia 2 fora apo edo. tin proti fora egrapsa empeiria kai tora pou tha ksanapao kapou apo info pou pira apo edo mesa, tha ksanagrapso. ama ta xa dokimasei ola kai iksera ti ginetai apo poiotita,times,upiresies, moufes ktl ktl ,tha to dokimaza. nomizo oti katalavaineis san kainourgios duskola tha pao kapou apo mia karta pou mou edosan ston dromo!!  eno akoma mou menoun na dokimaso ola ta standart  striptitzadika. kuriaki vradu  i cleopatra i kamasutra meta apo sumboules ton sunagoniston. alla vevaia, panta,  afou tsekaro an uparxei kati dunato edo, sto forum.
 

stormmaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπερα , sos , ειμαι στην Σοφια αλλα δεν εχω χρονο να ''ψακτω''
Υπαρχει κανενα site που μπορει να ειναι '' καλο'' η ολα ειναι μουφα ?
Ευχαριστω
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Γι΄αυτήν εδώ έχω στα υπόψιν, καψούρα βέβαια δεν είναι μαζί μου αλλά τί λες θα του αρέσει?
ουουου!!!! ετσι οπως ειναι και θα ειναι πρεπει να σου πρι κι ευχαριστω ...αλλα ειναι αχαριστος οποτε μπορει και να μη πει αντε τον εφτιαξες τον ευσωμο ...ειναι παρθενα ??? κι αν ναι που???
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλησπερα , sos , ειμαι στην Σοφια αλλα δεν εχω χρονο να ''ψακτω''
Υπαρχει κανενα site που μπορει να ειναι '' καλο'' η ολα ειναι μουφα ?
Ευχαριστω
πλάκα κάνεις, έτσι;;;
διάβασε 10 σελίδες και σου φτάνει

αει σιχτήρ πια με όλους τους παρτάκηδες και τους βαριεστημένους
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
πλάκα κάνεις, έτσι;;;
διάβασε 10 σελίδες και σου φτάνει

αει σιχτήρ πια με όλους τους παρτάκηδες και τους βαριεστημένους

Στα λόγια μου ήρθες, απορώ για ποιον τα γράφω όλα εδώ μέσα!!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
allan sr gia ta greekenglish.auta pathaino ama agorazo pc apo eksoteriko xoris ellinika mesa kai ta travate kai eseis. enas31 den exeis adiko alla eseis oi palioi exete tin eukolia kai ton xrono na ta psaksete. ego perastikos eimai gia 2 fora apo edo. tin proti fora egrapsa empeiria kai tora pou tha ksanapao kapou apo info pou pira apo edo mesa, tha ksanagrapso. ama ta xa dokimasei ola kai iksera ti ginetai apo poiotita,times,upiresies, moufes ktl ktl ,tha to dokimaza. nomizo oti katalavaineis san kainourgios duskola tha pao kapou apo mia karta pou mou edosan ston dromo!!  eno akoma mou menoun na dokimaso ola ta standart  striptitzadika. kuriaki vradu  i cleopatra i kamasutra meta apo sumboules ton sunagoniston. alla vevaia, panta,  afou tsekaro an uparxei kati dunato edo, sto forum.

Ρε κρομ, εντάξει είσαι καινούριος και εγώ καινούριος είμαι εδω μέσα αλλά παλιός στην Σόφια.
Κάνε ένα ξεφύλισμα του φόρουμ και θα δεις τι γράφω και τι γράφουν άλλοι συνάδελφοι, αυτό με την κάρτα για να γελάσουμε το έιπες?
Αν θες να δοκιμάσεις κάντο, αν όχι μη το αναφέρεις καν, αν έβλεπες τι γράφω εδώ και 1 εβδομάδα και παλιότερα άλλοι συνάδελφοι θα καταλάβαινες μερικά πράγματα.
Ρε παλουκάρια μην τα θέλετε όλα στο πιάτο. Πάνε λοιπόν στο Κάμασουτρα και στο Κλεοπάτρα, κέρνα καμιά 10 ποτά και αν βρεις καλό για πήδημα, πήδα.
Καλή επιτυχία αν και δεν το βλέπω!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Στα λόγια μου ήρθες, απορώ για ποιον τα γράφω όλα εδώ μέσα!!
κοίτα, μεταξύ μας τώρα, ακόμα δεν έχω δει κάτι να γράφεις ουσιαστικό
εκτός από τη μία που έδωσες που - προσωπικά μιλώντας - δεν θα δοκίμαζα, μόνο και μόνο γιατί την έδωσες με πόνο καρδιάς.
Αναφέρομαι στις σελίδες που έχουνε αραδιάσει άλλοι εδώ μέσα

Δεν σε κριτικάρω βέβαια, ο καθένας κάνει όπως νομίζει καλύτερα για τον ίδιο.
και αν νομίζεις πως το θρεντ ή το σάιτ γενικότερα δεν σου προσφέρει τίποτα, τότε απλά δεν μπαίνεις.
Προσωπικά περισσότερο μου τη δίνει να ρωτάει κάποιος σαν τον προλαλήσαντα χωρίς να έχει καν μπει στο κόπο να διαβάσει μιση ώρα το θρεντ παρά το να μην γράψει ινφο εδώ μέσα δικές του.

άλλωστε ο άλλαν με ξέρει κιόλας, είμαι περισσότερο του καμακιού κι εγώ. Από την άλλη καλό είναι να υπάρχουνε και εναλλακτικές όταν ο χρόνος είναι περιορισμένος και δεν βολεύει το καμάκι.

Αλλά είναι ωραίο το γαμημένο το καμάκι - ανεβάζει την αδρεναλίνη. Αν και προτιμώ να έχω παρεούλα για να μπορούμε να κάνουμε και λίγο πλάκα.

Τεσπα, σόρρυ για το οφφ τόπικ.

Για μένα χρήσιμες ίνφο είναι να λέμε και πού υπάρχει κοριτσοπαρέλαση που μπορείς να στοχεύσεις - καφετέριες, εμπορικά κλπ ...

αυτά...
 

johnskg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ημουν σ/κ  στην σοφια και μου ετυχε το ιδιο ακριβως με τον καλοντυμενο τυπα(ο ορισμος του businessman) που μοιραζει καρτες....περπατουσαμε στην vitosha μιλωντας ελληνικα ,μας σταματαει και μας ρωταει και καλα την ωρα και του απανταμε στα αγγλικα και συνεχιζουμε το περπατημα....ο τυπας μας ακολουθησε για καμια 100 ρια μετρα και ενω περπατουσαμε μας ξαναπιανει κουβεντα εν κινηση για 5-10 sec και μας δινει την καρτα,δεν μας επρηξε καθολου να τον προτημισουμε...κτλ απλα μας ευχηθηκε καλη διαμονη και μας πασαρε διακριτικα την καρτα.  Οι τιμες απο οτι θυμαμαι γιατι την πεταξα ηταν 50 ευρω την ωρα.
Πληροφοριες για κοριτσια  δεν εχω να δωσω αφου δεν ασχολουμαι τοσο με το αθλημα αφου προτιμω το καμακι,οποιος θελει να ρωτησει για κλαμπακια που γυρισαμε αρκετα οκ ξερω καποια καλα.
Μιας και ειμαι ελευθερος και εχω αρκετο ελευθερο χρονο μου αρεσει να ψαχνω τυπου next door girls απο διαφορα dating sites στυλ badoo.com ...κτλ -ξερει κανεις κανενα dating σαιτ που να απευθυνεται κυριως στην βουλγαρια? οπως για παραδειγμα το emotii.com που απευθυνεται κυριως σε ρουμανια/μολδαβια  -μιλαμε για σαιτ γνωριμιων παντα οχι για call girls φαση
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
κοίτα, μεταξύ μας τώρα, ακόμα δεν έχω δει κάτι να γράφεις ουσιαστικό
εκτός από τη μία που έδωσες που - προσωπικά μιλώντας - δεν θα δοκίμαζα, μόνο και μόνο γιατί την έδωσες με πόνο καρδιάς.
Αναφέρομαι στις σελίδες που έχουνε αραδιάσει άλλοι εδώ μέσα

Δεν σε κριτικάρω βέβαια, ο καθένας κάνει όπως νομίζει καλύτερα για τον ίδιο.
και αν νομίζεις πως το θρεντ ή το σάιτ γενικότερα δεν σου προσφέρει τίποτα, τότε απλά δεν μπαίνεις.
Προσωπικά περισσότερο μου τη δίνει να ρωτάει κάποιος σαν τον προλαλήσαντα χωρίς να έχει καν μπει στο κόπο να διαβάσει μιση ώρα το θρεντ παρά το να μην γράψει ινφο εδώ μέσα δικές του.

άλλωστε ο άλλαν με ξέρει κιόλας, είμαι περισσότερο του καμακιού κι εγώ. Από την άλλη καλό είναι να υπάρχουνε και εναλλακτικές όταν ο χρόνος είναι περιορισμένος και δεν βολεύει το καμάκι.

Αλλά είναι ωραίο το γαμημένο το καμάκι - ανεβάζει την αδρεναλίνη. Αν και προτιμώ να έχω παρεούλα για να μπορούμε να κάνουμε και λίγο πλάκα.

Τεσπα, σόρρυ για το οφφ τόπικ.

Για μένα χρήσιμες ίνφο είναι να λέμε και πού υπάρχει κοριτσοπαρέλαση που μπορείς να στοχεύσεις - καφετέριες, εμπορικά κλπ ...

αυτά...



Δηλαδή εσύ αν έβρισκες γκόμενες (όχι πουτάνες) με το καμάκι ή με όποιον άλλο τρόπο, θα έγραφες εδώ πλήρες βιογραφικό χωρίς να έχεις το ελεύθερο από την γκόμενα?
Αν διάβασες καλά αυτά που έγραψα θα έβλεπες ότι μπορεί να γνωρίζω πολλές και διάφορες, αλλά γράφω μόνο γι΄αυτές που έχω τσεκάρει ότι θέλουν να πάνε με άλλους, τι να κάνω, να γράφω για όποια γκόμενα έχω πηδήξει στην ζωή μου!!
Για την άλλη που λες, δεν την έδωσα καθόλου με πόνο καρδιάς και δεν ήταν μόνο αυτή, αλλά και για δύο άλλες για μασάζ και όχι μόνο και είπα ότι στοιχεία δίνω μόνο από κοντά, τι να κάνω δηλαδή να αναρτήσω τα πάντα εδώ, τηλέφωνα και ότι άλλο θες χωρίς να γνωρίζω κανέναν.
Έχω γράψει και μία κριτική για ένα call girl που ήταν το τελευταίο που πήρα, αλλά μάλλον ούτε αυτό είδες.
Και εγώ για άτομα σαν το προλαλήσαντα αναφέρθηκα και όχι σε όλους και γι΄αυτό εκφράστηκα μ΄αυτόν τον τρόπο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom