Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Μαγκες οι βουλγαρες μοιαζουν σαν τις ρωσιδες?
που τετοια τυχη ρε φιλε ακομα θυμαμαι τα βραδια στο 9-11 στη Μοσχα καμμια σχεση αλλα δεν ειναι και μπαζα εχει παντου καλα τεμαχια χαχαχαχα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ανεβαινεις για πλακα ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πως ν ανεβεις σε εγδαρε η αλεξ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: τωρα ουτε στη σοφια δε φτανεις....καλα ρε συ καλο περιμενεις απο πουτανα γυναικα???? κριμα τα χρονια σου και την εμπειρια σου και μη ξεχνας εισαι 4 μηνες μεγαλυτερος απο μενα

καλά ρε φιλε ασε να πεση και κατι κατω αν δεν απαντησης θα χασης κατι;;;;;;;;;;;;
Δικιο εχεις δεν με εγδαρε με πικρανε διοτι την βοηθησα παρα πολυ και το μαλακισμενο με εκλεψε.
Αλλα ο γατος την βρηκε και περναμε στην φαση της αποπληρωμης απο Εβδομαδα επι ειδος βεβαια και πηρα και την αλυσιδα πίσω.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλά ρε φιλε ασε να πεση και κατι κατω αν δεν απαντησης θα χασης κατι;;;;;;;;;;;;
Δικιο εχεις δεν με εγδαρε με πικρανε διοτι την βοηθησα παρα πολυ και το μαλακισμενο με εκλεψε.
Αλλα ο γατος την βρηκε και περναμε στην φαση της αποπληρωμης απο Εβδομαδα επι ειδος βεβαια και πηρα και την αλυσιδα πίσω.
ε οχι και την αλυσιδα ρε ....τη καριολα και απ οτι ξερω τη βοηθεισες παρα πολυ...τη εννοεις αποπληρωμη??? σε ειδος...θα τη γαμανε και δε θα τη πληρωνουν???
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ε οχι και την αλυσιδα ρε ....τη καριολα και απ οτι ξερω τη βοηθεισες παρα πολυ...τη εννοεις αποπληρωμη??? σε ειδος...θα τη γαμανε και δε θα τη πληρωνουν???

Δεν μπορω να απαντησω ανοιχτά ο εχθρος καραδοκεί :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καταλαβα ευσωμε θα της φερθεις οπως σου φερθηκε...αλλα προσοχη η εκδικιση τρωγεται ....ξερεις εσυ  :headbang: :headbang: :headbang:

Μολντο δεν κατεβαίνης με κανα δυο μωρά (το ενα για μενα) Χαλκιδικη  να ψησουμε το αρνακι παρεουλα  να περασουμε το πασχα λεω εγω και να αφησεις τις εξυπνάδες και τα σχολια τα περιεργα;;;;;;;
αντε γιατι το πουλι θελει αλαγη στην τροφη.
και τα εξοδα σου 50-50 Η διαμονή δωρεαν.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μολντο δεν κατεβαίνης με κανα δυο μωρά (το ενα για μενα) Χαλκιδικη  να ψησουμε το αρνακι παρεουλα  να περασουμε το πασχα λεω εγω και να αφησεις τις εξυπνάδες και τα σχολια τα περιεργα;;;;;;;
αντε γιατι το πουλι θελει αλαγη στην τροφη.
και τα εξοδα σου 50-50 Η διαμονή δωρεαν.
ωπα τα θελουμε και στο πιατο τωρα ??? και ολα τσαμπα ???? οχι ρε φιλε θα παω στη μανα μου και στα παιδια μου σορρι
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Enas να σε καλωσορίσω κι εγώ με τα ωραία σου πόστ. Περνάτε καλά εκεί πανω....

[size=10pt]. Αααααν πετύχω την Τίφανυ που στα 2 τελευταία ραντεβου την έκανε...[/size]

Όταν ανέβω θα κάνω κανα δυο δοκιμές αλλά ρε πούστη μου τόσοι και τόσοι πάτε, γαμάτε, γράφτε κάτι στο ρημάδι να έχουμε και μια σιγουράντζα. Καλά τα τεστ ντράιβ αλλά η Σόφια έχει αποδείξει οτι για να βρεις καλό πράγμα είναι 1 στα 100.




Δεν την πληρωνεισ καλά φαινεται γι αυτοκαι σου την εκανε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω ξερω οτι καποιος κολοφαρδοσ την εχει απο χθες επι διήμερο στη Σοφια και βγαζει γουστα τρελλα οσα δεν εβγαλε επι ενα εξαμηνο απο το αχτι που την ειχε.................


 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Δεν την πληρωνεισ καλά φαινεται γι αυτοκαι σου την εκανε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω ξερω οτι καποιος κολοφαρδοσ την εχει απο χθες επι διήμερο στη Σοφια και βγαζει γουστα τρελλα οσα δεν εβγαλε επι ενα εξαμηνο απο το αχτι που την ειχε.................

Ποιος πουστης πες μουενα ονομα νατον :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:    :2funny: :2funny:

Εγω παντως που ειμαι με την τυφφανη αυτο διημεροτο πουστη δε τονπετυχα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλανι μια φορα ηρθα και γω να σε δω ινκογνιτο και με εδωσες στεγνα    :lheel: :lheel: εγω φταιω που σαφησα να πιασεις και κωλαρακι και να παρακολουθησεις αυριο πριβεστριπτιζ  :tits2: :tits2: :tits2:


Δε περιγραφωαλλο με εχει ρουφηξει η ατιμη παω για υπνο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Δεν την πληρωνεισ καλά φαινεται γι αυτοκαι σου την εκανε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω ξερω οτι καποιος κολοφαρδοσ την εχει απο χθες επι διήμερο στη Σοφια και βγαζει γουστα τρελλα οσα δεν εβγαλε επι ενα εξαμηνο απο το αχτι που την ειχε.................

Μωρε την έχω χρυσοπληρώσει αλλα...

χαίρομαι όμως που ακούω ότι ειναι μάχιμη ακόμα και αποδίδει.

σωστός Geamoiri

εγω να δει τι άχτι την έχω...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μωρε την έχω χρυσοπληρώσει αλλα...

χαίρομαι όμως που ακούω ότι ειναι μάχιμη ακόμα και αποδίδει.

σωστός Geamoiri

εγω να δει τι άχτι την έχω...

Ναι αλλα .............................. εδω γενιεται ενας ερωτας μεγάααααααααααααααααααααααααααααααααααλος
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΆΦΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟ  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :rockon: :rockon: :rockon:

Αλλα Αλλανι εκεινο το βελβετ θα τπ τιμησουμε την επομενη φορα τα 5 τεμαχια ηταν φωτια ρε φιλε

Αν δεν ειχα λιωσει με την Τιφ θα επερνα 2 για δοκικη


Μεγαλη βδομαδα θα μαι πανω ξερεις εσυ θα παω σιγουρα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΆΦΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟ  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :rockon: :rockon: :rockon:

Αλλα Αλλανι εκεινο το βελβετ θα τπ τιμησουμε την επομενη φορα τα 5 τεμαχια ηταν φωτια ρε φιλε

Αν δεν ειχα λιωσει με την Τιφ θα επερνα 2 για δοκικη


Μεγαλη βδομαδα θα μαι πανω ξερεις εσυ θα παω σιγουρα

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
να παμε ρε φιλε τι να πω;................. εισαι απιστευτος............... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

τετοια κατασταση ειχα να ζησω απο την εποχη του Λακη του γλυκούλη....  Νασαι καλα Λακη σε περιμενουμε να επανακάμψης.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ωπα τα θελουμε και στο πιατο τωρα ??? και ολα τσαμπα ???? οχι ρε φιλε θα παω στη μανα μου και στα παιδια μου σορρι

εεεεεεεεεε  καλά ασε τα μωρα σε μενα και φυγε ......... τα μωρα θελω να τα νταντεψω baby sitting  εσενα τι να σε κάνω γερο ανθρωπο.......  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
ρε Μολντο αφου δεν εχεις δοντια πως τις δαγκώνεις ρε φιλε και ερχονται σαν τρελές μαζι σου ;;;;; αυτο δεν το καταλαβαίνω......
Μήπως  money speaking??????????????  και μας το παιζεις καμακιερός;;;;;;;;;;;;;; :think: :think: :think: :think:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
εεεεεεεεεε  καλά ασε τα μωρα σε μενα και φυγε ......... τα μωρα θελω να τα νταντεψω baby sitting  εσενα τι να σε κάνω γερο ανθρωπο.......  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
ρε Μολντο αφου δεν εχεις δοντια πως τις δαγκώνεις ρε φιλε και ερχονται σαν τρελές μαζι σου ;;;;; αυτο δεν το καταλαβαίνω......
Μήπως  money speaking??????????????  και μας το παιζεις καμακιερός;;;;;;;;;;;;;; :think: :think: :think: :think:
ποια λεφτα ρε συ ???? απλα ειμαι ομορφος και νεος και ....αδυνατος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Ρε Αλλαν βρήκα μια καταχώρηση της Αλεξ που είτε είναι πολύ παλια..οπότε δείχνει πόσο πολύ την οφέλησες ή ειναι πολύ καινούργια και πουλάει όσο όσο για να σε πληρώσει  :grin: :grin:
Από 50 λέβα στα 120? ή το αντίθετο;

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε Αλλαν βρήκα μια καταχώρηση της Αλεξ που είτε είναι πολύ παλια..οπότε δείχνει πόσο πολύ την οφέλησες ή ειναι πολύ καινούργια και πουλάει όσο όσο για να σε πληρώσει  :grin: :grin:
Από 50 λέβα στα 120? ή το αντίθετο;


Που το βρηκες εκει χωμενο που ήταν;;;;;;;;;;;;;;;;;;  ξερω ξερω  αλλα δεν απαντω..........
50 LV  και πολλα της ειναι μεχρι να ξεχρεώση ..........Σιγά να μην τολμηση να εμφανιστή σε Ελληνα χαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααα.


 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Που το βρηκες εκει χωμενο που ήταν;;;;;;;;;;;;;;;;;;  ξερω ξερω  αλλα δεν απαντω..........
50 LV  και πολλα της ειναι μεχρι να ξεχρεώση ..........Σιγά να μην τολμηση να εμφανιστή σε Ελληνα χαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααα.

:grin: συζητάμε με ένα φίλο να ανέβουμε μεγάλη βδομάδα για μια βραδυά ακολασίας οπότε μπήκα βαθιά στο bezplatno και τσουπ. Ο φίλος την είχε πάρει την προηγούμενη φορά και είχε σκάσει 120!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom