Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Τι λες ρε μεγάλε τιποτα δεν ζητας απλα καθημερινά πράγματα        .............    Ρε για συνελθετε λιγο γιατι δεν πιασανε και οι ζεστες ακομα και μηπως τα 100 Ευρω επρεπε να τα πληρώσης και μονο για το  AVI  που είδες;;;; ή να την παρης με 50 € την Ωρα;;;;
Τιποτα δεν ζητάς αντε και σε άλλα με υγεία.


Ποτε ερχεσαι Σοφια;;;;
αλλαν με κάτι τετοια που βλεπουμε χάνουμε το μέτρο γμτ και το κορίτσι της διπλανής πόρτας μας φαίνεται μπάζο. Αν την ξαπλώσεις όμως οριζόντια....οι στροφές γινονται ευθείες

ενα ευχαριστο κοριτσάκι θελουμε με όρεξη για σεξ γμτ

Ακόμα δεν έχει κανονιστεί η άνοδος. Εγώ ανεβαίνω σε συνδυασμό με δουλειά και οι βούλγαροι που πρέπει να συναντήσω είναι εξαφανισμένοι

να ξέρεις όταν ανέβω θα τον πιούμε τον καφέ και όχι μόνο

 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε το τσεκ των επιταγων  μετρητα αγόρι μου διοτι ετσι και υπαρχει επιταγη που πληρώνεται ασχετου ποσου στην Ελλαδα κάνουμε παρτυ στα γραφεία.........


Απλά το ανέφερα διότι μ΄αυτά που ζητάει (αστειευόμενος βέβαια) τα μετρητά δεν θα χωράνε στις τσέπες του, άρα.......
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Απλά το ανέφερα διότι μ΄αυτά που ζητάει (αστειευόμενος βέβαια) τα μετρητά δεν θα χωράνε στις τσέπες του, άρα.......

Μωρε ας υπάρχουν και χωράνε μη στεναχωριέσαι - Υπάρχουν και ΜΩΒ χαρτονομισματα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αλλαν με κάτι τετοια που βλεπουμε χάνουμε το μέτρο γμτ και το κορίτσι της διπλανής πόρτας μας φαίνεται μπάζο. Αν την ξαπλώσεις όμως οριζόντια....οι στροφές γινονται ευθείες

ενα ευχαριστο κοριτσάκι θελουμε με όρεξη για σεξ γμτ

Ακόμα δεν έχει κανονιστεί η άνοδος. Εγώ ανεβαίνω σε συνδυασμό με δουλειά και οι βούλγαροι που πρέπει να συναντήσω είναι εξαφανισμένοι

να ξέρεις όταν ανέβω θα τον πιούμε τον καφέ και όχι μόνο



εεεεεεεεεε  Ωσπου να ερθετε εσεις εγω θα ειμαι Χαλκιδική παω να ετοιμάσω το συγκροτημα μπας και εισπραξουμε κανενα μετρητο απο τους τουρίστες  για να τα φαμε (ενοίωτε να......... μας τα φάνε ολα παίζουν)τον Χειμώνα πάλι στην Σοφια.


Οσο οτι χανουμε το μετρο με τα κορίτσια της Διπλανης πόρτας εχει απόλυτο δικιο  μας χαμογελάει καμια στην χαση και στην Φεξη και φαντασιωνομαστε καταστασεις  φωτομοντελων και σταρ του Σινεμά.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Π Α Ρ Α Ρ Τ Η Μ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
εφημεριδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.

Ο geamori  Ανεβαινει σημερα με χίλια για ΠΣΚ Τριήμερο με την Τιφανυ................. ρε σας το ειπα εδω γενιέται ενας ερωτας μεγάαααααααααααααααααααααααλος.

Τωρα δεν ξερω αν ειναι με χρεωση αυτος ο ερωτας αλλα που θα πάη κυριακή κοντινή γιορτή.




δΕΝ ΑΝΤΕΞΑ  ΤΟ ΕΙΠΑ ΦΊΛΕ  χαχαχαχχαααααααααααααααααααααααααααααα καλα να περάσης.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Μωρε ας υπάρχουν και χωράνε μη στεναχωριέσαι - Υπάρχουν και ΜΩΒ χαρτονομισματα.
Αν υήρχαν τόσα πολλά δεν θα ήμασταν εδώ, αλλά θα ερχόταν από μόνα τους (εννοείται για να φάνε πάλι)!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αν υήρχαν τόσα πολλά δεν θα ήμασταν εδώ, αλλά θα ερχόταν από μόνα τους (εννοείται για να φάνε πάλι)!!

Εσυ τι εγινε ;;;;;;;;;;;;  θα μείνης ΣΚ Σοφια;;; ή.................... Θεσσαλονικη;;;;;;;;;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Π Α Ρ Α Ρ Τ Η Μ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
εφημεριδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.

Ο geamori  Ανεβαινει σημερα με χίλια για ΠΣΚ Τριήμερο με την Τιφανυ................. ρε σας το ειπα εδω γενιέται ενας ερωτας μεγάαααααααααααααααααααααααλος.

Τωρα δεν ξερω αν ειναι με χρεωση αυτος ο ερωτας αλλα που θα πάη κυριακή κοντινή γιορτή.




δΕΝ ΑΝΤΕΞΑ  ΤΟ ΕΙΠΑ ΦΊΛΕ  χαχαχαχχαααααααααααααααααααααααααααααα καλα να περάσης.

αξιος αξιος

:S ζηλεια  :S
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μέχρι 20.04 είμαι Σόφια και ξανά από πρωτομαγιά, και δεν έχω σχέση με Θεσσαλονίκη!!

OK
Λαθος καταλαβα για Θεσσαλονίκη ,.........μάλλον απο το φιλο που εισασταν  για καφε την τελευταία εβδομάδα.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
OK
Λαθος καταλαβα για Θεσσαλονίκη ,.........μάλλον απο το φιλο που εισασταν  για καφε την τελευταία εβδομάδα.

Μάλλον, θα τα πούμε αναλυτικότερα από κοντά, όσο για τον φίλο και σήμερα είμασταν για καφέ!!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Καλημέρα,
Είμαι καινούργιος στο thread καθώς ασχολούμαι κυρίως με τα citytour της Θεσσαλονίκης αλλά πριν λίγες μέρες ήμουνα Σόφια με διάθεση για να γνωρίσω τις «χαρές» της πόλης. Ζήτησα την συνδρομή κάποιον ανθρώπων από το thread και εδώ να ευχαριστήσω δημόσια τους enas31,  SalonicaM, allantalon και moldolagnos για το ενδιαφέρον και τις προτάσεις τους.
Λόγο πολύ περίεργου εργασιακού προγράμματος τελικά κατέληξα στην εν λόγο κοπέλα
και για αυτή θα πω δυο λόγια.
Πρώτα από όλα δεν είναι η κοπέλα των φωτογραφιών αλλά ήταν καλούτσικη και την ώρα που έγινε η συνάντηση δεν είχα άλλη επιλογή. Έχει μέτριο πρόσωπο με λίγα τσιγγάνικα χαρακτηριστικά και καστανά μαλλιά. Μίκρο στήθος με ωραίες ρώγες και καλό κωλαράκι. Είναι κοντούλα περίπου στο 1,60 και ηλικιακά κοντά στα 25.
Πίπα μέτρια. Στο σεξ ήταν επίσης μέτρια και δεν πρόσφερε κάτι το ιδιαίτερο. Οι βασικές στάσεις και τελείωμα στο στοματάκι της. Διάθεση και η δυο μας δεν είχαμε και πολύ αλλά η ώρα αρκετά προχωρημένη. Πήγε στο τέλος να μου ζητήσει και παραπάνω λεφτά αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να τις τα δώσω. Γενικά μια περίπτωση όχι αξιομνημόνευτη αλλά δεν ήταν και πεταμένα λεφτά
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημέρα,
Είμαι καινούργιος στο thread καθώς ασχολούμαι κυρίως με τα citytour της Θεσσαλονίκης αλλά πριν λίγες μέρες ήμουνα Σόφια με διάθεση για να γνωρίσω τις «χαρές» της πόλης. Ζήτησα την συνδρομή κάποιον ανθρώπων από το thread και εδώ να ευχαριστήσω δημόσια τους enas31,  SalonicaM, allantalon και moldolagnos για το ενδιαφέρον και τις προτάσεις τους.
Λόγο πολύ περίεργου εργασιακού προγράμματος τελικά κατέληξα στην εν λόγο κοπέλα
και για αυτή θα πω δυο λόγια.
Πρώτα από όλα δεν είναι η κοπέλα των φωτογραφιών αλλά ήταν καλούτσικη και την ώρα που έγινε η συνάντηση δεν είχα άλλη επιλογή. Έχει μέτριο πρόσωπο με λίγα τσιγγάνικα χαρακτηριστικά και καστανά μαλλιά. Μίκρο στήθος με ωραίες ρώγες και καλό κωλαράκι. Είναι κοντούλα περίπου στο 1,60 και ηλικιακά κοντά στα 25.
Πίπα μέτρια. Στο σεξ ήταν επίσης μέτρια και δεν πρόσφερε κάτι το ιδιαίτερο. Οι βασικές στάσεις και τελείωμα στο στοματάκι της. Διάθεση και η δυο μας δεν είχαμε και πολύ αλλά η ώρα αρκετά προχωρημένη. Πήγε στο τέλος να μου ζητήσει και παραπάνω λεφτά αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να τις τα δώσω. Γενικά μια περίπτωση όχι αξιομνημόνευτη αλλά δεν ήταν και πεταμένα λεφτά


Καλημερααααααααααααααα  σε όλους...


εδω μηπως ειναι δυνατόν να βαζετε τις κριτικές σας για τα Μωράκια;;;;;;;;;;;;;
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα και από εμένα,
σήμερα που λες θα εξηγηθώ μασάζ στο σπίτι μου μετά από μια κουραστική μέρα και νύχτα (λόγω δουλειάς, τίποτα το πονηρό).
Αύριο θα εξηγηθώ συνάντηση με την δικιά μου να βγάλω τα σπασμένα μιας εβδομάδας!!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom