Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nswp

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,
Είμαι καινούργιος στο thread καθώς ασχολούμαι κυρίως με τα citytour της Θεσσαλονίκης αλλά πριν λίγες μέρες ήμουνα Σόφια με διάθεση για να γνωρίσω τις «χαρές» της πόλης. Ζήτησα την συνδρομή κάποιον ανθρώπων από το thread και εδώ να ευχαριστήσω δημόσια τους enas31,  SalonicaM, allantalon και moldolagnos για το ενδιαφέρον και τις προτάσεις τους.
Λόγο πολύ περίεργου εργασιακού προγράμματος τελικά κατέληξα στην εν λόγο κοπέλα
και για αυτή θα πω δυο λόγια.
Πρώτα από όλα δεν είναι η κοπέλα των φωτογραφιών αλλά ήταν καλούτσικη και την ώρα που έγινε η συνάντηση δεν είχα άλλη επιλογή. Έχει μέτριο πρόσωπο με λίγα τσιγγάνικα χαρακτηριστικά και καστανά μαλλιά. Μίκρο στήθος με ωραίες ρώγες και καλό κωλαράκι. Είναι κοντούλα περίπου στο 1,60 και ηλικιακά κοντά στα 25.
Πίπα μέτρια. Στο σεξ ήταν επίσης μέτρια και δεν πρόσφερε κάτι το ιδιαίτερο. Οι βασικές στάσεις και τελείωμα στο στοματάκι της. Διάθεση και η δυο μας δεν είχαμε και πολύ αλλά η ώρα αρκετά προχωρημένη. Πήγε στο τέλος να μου ζητήσει και παραπάνω λεφτά αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να τις τα δώσω. Γενικά μια περίπτωση όχι αξιομνημόνευτη αλλά δεν ήταν και πεταμένα λεφτά

τι πληροσες?
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Πριν λίγο ήπια καφέ με καινούριο μωρό φοιτήτρια 20 ετών με πλούσια προσόντα, πρόσωπο καλό αλλά όχι θεά και κανόνισα κρεβάτι για αύριο ή την Τετάρτη αν έχω χρήματα.
Α και τι μου είπε, σ΄αρέσει μου λέει να χορεύουν για σένα, της λέω τι εννοείς, μου λέει σαν στριπτίζ με μουσική, λέω εδώ είμαστε ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!
Σόρρυ μάγκες που σας τα λέω έτσι, αλλά δεν μπορώ κάτι παραπάνω (φωτογραφίες, κ.α.).
Ότι υπάρχει διαθέσιμο σας το έχω αναφέρει παλαιότερα!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Πριν λίγο ήπια καφέ με καινούριο μωρό φοιτήτρια 20 ετών με πλούσια προσόντα, πρόσωπο καλό αλλά όχι θεά και κανόνισα κρεβάτι για αύριο ή την Τετάρτη αν έχω χρήματα.
Α και τι μου είπε, σ΄αρέσει μου λέει να χορεύουν για σένα, της λέω τι εννοείς, μου λέει σαν στριπτίζ με μουσική, λέω εδώ είμαστε ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!
Σόρρυ μάγκες που σας τα λέω έτσι, αλλά δεν μπορώ κάτι παραπάνω (φωτογραφίες, κ.α.).
Ότι υπάρχει διαθέσιμο σας το έχω αναφέρει παλαιότερα!!
τρελανε τους αγορι μου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
τρελανε τους αγορι μου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Χαχαχα να τους τρελάνω και άλλο?
Χθες ήμουνα με την δικιά μου (την αναφέρω έτσι επειδή έχω βρεθεί αρκετές φορές μαζί της και περνάω καλά) και έκανα το πρώτο video με κρυφή camera στυλό (αν και από ποιότητα εικόνας όχι καλή).
Μαλακία μου που δεν το ξεκίνησα εδώ και καιρό, θα είχα πολύ υλικό, αλλά τώρα δανείστηκα την camera από φίλο!!!
Μπορεί πολλά άτομα να μην με πιστεύουν, αλλά όποιος θέλει αποδείξεις, υπάρχουν και εφόσον εγώ περνάω καλά (όσο υπάρχει χρήμα), λίγο με νοιάζει!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Χαχαχα να τους τρελάνω και άλλο?
Χθες ήμουνα με την δικιά μου (την αναφέρω έτσι επειδή έχω βρεθεί αρκετές φορές μαζί της και περνάω καλά) και έκανα το πρώτο video με κρυφή camera στυλό (αν και από ποιότητα εικόνας όχι καλή).
Μαλακία μου που δεν το ξεκίνησα εδώ και καιρό, θα είχα πολύ υλικό, αλλά τώρα δανείστηκα την camera από φίλο!!!
Μπορεί πολλά άτομα να μην με πιστεύουν, αλλά όποιος θέλει αποδείξεις, υπάρχουν και εφόσον εγώ περνάω καλά (όσο υπάρχει χρήμα), λίγο με νοιάζει!!


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Σιγά να μην θελουν και αποδείξεις ρε αντε κοιτα να περνας καλά και μην αγχωνεσαι όλο και καποιος μαλακας αγάμητος θα βρεθεί να σου την μπεί οποτε κρατα δυνάμεις για αντιπαραθεσεις αν και ειναι καλύτερα να τους αγνοήσεις οποτε θα χαθουν οπως και εμφανιζονται κατα καιρούς σε όλα τα θρέντ.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Σιγά να μην θελουν και αποδείξεις ρε αντε κοιτα να περνας καλά και μην αγχωνεσαι όλο και καποιος μαλακας αγάμητος θα βρεθεί να σου την μπεί οποτε κρατα δυνάμεις για αντιπαραθεσεις αν και ειναι καλύτερα να τους αγνοήσεις οποτε θα χαθουν οπως και εμφανιζονται κατα καιρούς σε όλα τα θρέντ.

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να δείξω από κοντά με στοιχεία τι είναι αληθινό και τι όχι, όπως και ποιες είναι διαθέσιμες για άλλα παλικάρια.
Χωρίς πλάκα όμως, χάνω και πολλές περιπτώσεις διότι ούτε τον χρόνο έχω αλλά ούτε τα χρήματα για να αλλάζω κάθε μέρα και ξέρεις όταν τις αφήσεις για λίγο μετά χάνονται αλλά τι να κάνουμε μην τα θέλουμε και όλα!!
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
αξιος αξιος

:S ζηλεια  :S

Αλλανι πολυ μιλας θα σε  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καταρχην ηταν 1,5 μερα γιατι επρεπε να γυρισω λογω προβληματος στην εργασια
Κατι φημες λενε πως θα ερθει ελλαδα  :2funny: :2funny:  :s&m_2: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :humpleg: :humpleg:

εδω στα μερη μας σε εναν Πουστη
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Αλλανι πολυ μιλας θα σε  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καταρχην ηταν 1,5 μερα γιατι επρεπε να γυρισω λογω προβληματος στην εργασια
Κατι φημες λενε πως θα ερθει ελλαδα  :2funny: :2funny:  :s&m_2: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :humpleg: :humpleg:

εδω στα μερη μας σε εναν Πουστη

Άμα είναι Πούστης μην τον φοβάσαι!!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Αλλά προτιμότερο να μιλάμε για πουτάνες παρά για πούστηδες!!
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Alan μεχρι ποτε θα εισαι επανω;;; τη πρωτη εβδομαδα μετα το Πασχα λεμε κατα τις 3 του Μαη ανεβαινω επανω
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Alan μεχρι ποτε θα εισαι επανω;;; τη πρωτη εβδομαδα μετα το Πασχα λεμε κατα τις 3 του Μαη ανεβαινω επανω

Μα δεν θα μεινης Σοφια οπότε τι σημασια εχει;;;
Θα με πάρης μαζί σου μήπως Φιλ.....η.;;;;;;
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Μα δεν θα μεινης Σοφια οπότε τι σημασια εχει;;;
Θα με πάρης μαζί σου μήπως Φιλ.....η.;;;;;;
οτι γουσταρει ο φιλος μου με τις γνωριμιες ασε που που κανονιζω σκηνικο να μεινω Σοφια θα νοικιασω αυτοκινητο για Φιλιπουπολη ασε να μην το πολυλεω μακαρι να κατσει αυτη τη φορα καλα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οτι γουσταρει ο φιλος μου με τις γνωριμιες ασε που που κανονιζω σκηνικο να μεινω Σοφια θα νοικιασω αυτοκινητο για Φιλιπουπολη ασε να μην το πολυλεω μακαρι να κατσει αυτη τη φορα καλα

ενημερωσέ με ισως κάτση φάση να παμε παρέα φιλιππουπολη................
θελω να παω αλλα βαριέμαι  μονος ...............
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
X
 

Συνημμένα

  • pasxA.jpg
    pasxA.jpg
    38,3 KB · Εμφανίσεις: 78

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom