Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
χαιρετω και παλι τον φιλο αλλαν και τα υπολοιπα μελη.σορρυ για την καθυστερηση αλλα εχει πλακωσει πολλυ δουλεια και γαματα η φαση.λοιπον συνεχιζω απο εκει που ειχα μεινει σελιδα 212.αφου με εχει ξενερωσει το μικρο οσο δεν παει- σημειωση οπως ειχα πει πολυ ναζιαρικο,με ωραιο σωματακι αλλα........τα εχω πει- ψαχνω να βρω να παρω τηλεφωνο.κατι το οποιο δεν το ηθελα με τιποτα.γουρουνι στο σακι δηλαδη.και εκει που παω να μπω ιντερνετ να βρω μου κοβεται η συνδεση.δεν παμε καλα λεω.καποιος μας καταραστηκε.παιρνω τον φιλο αλλαν- να σαι καλα- και μου προτεινει αυτην . μου λεει βεβαια πως φαινεται καλη στις φωτο αλλα δεν την ξερει.ρισκο λεω και εγω.τετοιες ωρες τετοια λογια.την λεμε να φερει και μια φιλη για τον αλλον φιλο.ο τριτος πεταει χαρταετο.δεν ψηνοταν για νεο γυρο.σκανε λοιπον και κατεβαινω να τις παρω απο το ταξι.μαγκες η δευτερη που ηρθε ειναι οτι πιο εκτρωμα εχω δει σε σπιτι μου,αυτοκινητο μου,καφετεριο,φασφουνταδικο,πανηγυρι και εγω δεν ξερω.παιδια ειλικρινα κοντεψα να μεινω στο πεζοδρομιο σεκος.δεν νομιζω να υπαρχει πιο χαλια γκομενα να κανει βιζιτα.ανεβαινουμε πανω και προσπαθω να συνελθω.εγω βεβαια καπαρωνα σανια.και μενει το εκτρωμα να μας κοιταει.και ναι ρε μαγκες ο συναθλητης κατω απο την επειρια απιστευτης αντοχης,μεθης,ηλιθιοτητας,ηρωισμου,τυφλωσης,δεν ξερω και εγω τι λεει ναι θα την παρω..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
εγω με τον τριτο λεμε πλακα κανει και τον λεμε ρε μαγκα βλεπεις ή μπηκε καμμια δεμονισμενη μαγισσα μεσα σου και σε τυφλωσε απο παθος για τα εκτρωματα????και ναι ο ηρωας δινει 120 λεβα....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παμε στο ψητο τωρα.η σανια ειναι ακριβως οπως στις φωτο.τα στοιχεια που δινει για υψος και κιλα ισχυουν.και ξεκιναμε με μανουρα.τον εχεις μεγαλο και επρεπε να το πεις αυτο- μπορει να μου στελνανε και βαρελι,που ξερεις-, της λεω παμε τωρα και τον κοβω στην μεση αυριο.λογω ωρας ηταν εντελως αγγαρεια γι αυτην η φαση.εχει σιλικονατο βυζι 3αρι,πολυ καλο βεβαια,τοπιανεις ελευθερα,κολαρα που εννοειται δεν δινει και με ξεπατωσε με πλαγια σταση.και το χειροτερο.ειχε βαλει τα γαμοχερα της στο μουνι της και δεν με αφηνε να μπω ολος.την λεω παρτα τα χερια σου.οχι αυτη.παρε τα χερια σου με εκνευριζεις.οχι αυτη.με χιλια ζορια και μετα απο μια ωρα κοντα στην ληξη της ωρας τις σηκωνω τα ποδια και τελειωνω.πραγματικη ταλαιπωρια η σανια.μη και μη.μπορει με μικροτσουτσουνους να γουσταρει.αγνωστε οι βουλαι της σανια.την ειπα κιολας αν δεν γουσταρεις παρατα και τραβα κανε αλλη δουλεια.ειχα και κερδος.την εκανα και μια τρακα τσιγαρο :headbang:
οσο για το εκτρωμα-κλεοπατρα την λεγανε- , ο φιλος την εστειλε στο 5 λεπτο :headbang:
ειλικρινα πολυ καλη ψυχη ο φιλος.κοινωνικο εργο το παλικαρι.120 λεβα το 5λεπτο.μας μιλησε για απιστευτη μποχα η γυναικα,απιστευτη κυταριδα και ραγαδες και και και ...καλη σας ορεξη......την επομενη φορα λεω να αφιερωσω 2 μερες στην σταντανσκι μπας και ριξουμε καμμια φοιτητρια και την τριτη μερα να ασχοληθουμε με το αθλημα αφου βεβαια μελετησω πληρως οτι υπαρχει και δεν υπαρχει...αλλαν ποτε κατεβαινεις ρε τρελε ελλαδα???και στα λεγα για την αλεξ.τι εμπιστευεσαι τανα μεσα στο σπιτι????αλλα μην μασας μικρο το κακο που σου εκανε

exeis pm pare tora

εεεε μην κανεις παραπονα τετοια ωρα τετοια λογια ........... ναι αλλά Αλογο η κυρία τωρα οσο αφορα τις επιδώσεις εσυ ξερεις.
 

vieta13

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
esteila pm allan.elpizo na boithisei ta pedia.ta leme nikola sta konta i ellada i pano.to nou sou
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν πριν 2-3 ημέρες μιλάω με μία και μου λέει, για να βρεθούμε πρέπει να μου καταθέσεις 20 ευρώ στον τάδε λογαριασμό και μετά για όλο το βράδυ 90 ευρώ.
Της λέω, δεν πας καλά θα σου καταθλεσω χρήματα χωρίς να σε δω και λέω από μέσα μου 90 ευρώ για όλο το βράδυ, κάτι δεν πάει καλά.
Μου λέει δως μου e-mail να σου στείλω φώτο.
Σήμερα έλαβα τις φώτο.

ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ!!!
 

Συνημμένα

  • SAM_0496(2).JPG
    SAM_0496(2).JPG
    339,4 KB · Εμφανίσεις: 22

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
ΕΛΑ ΠΑΡΤΕ
 

Συνημμένα

  • 30.04 (7).JPG
    30.04 (7).JPG
    269,6 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 30.04 (7).JPG
    30.04 (7).JPG
    269,6 KB · Εμφανίσεις: 27

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΙ ΣΕ ΞΑΝΘΟ
 

Συνημμένα

  • CIICI.JPG
    CIICI.JPG
    149,7 KB · Εμφανίσεις: 24

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Α ΞΕΧΑΣΑ, ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ.
ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΦΩΤΟ!!!
 

Συνημμένα

  • ABCD0020.JPG
    ABCD0020.JPG
    353,2 KB · Εμφανίσεις: 76

krom

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Deyteros guros gia douleies sti SOFIA kai xoris kan na prolavo na psaxto, mas stamataei ston dromo emena kai enan sunadelfo enas kalontumenos tupas kai afou mas rotaei tin ora, feugei,ksanagurnaei meta apo 15sec kai mas dinei karta grafeiou gia escor!!! onoma stin karta den grafo pros to paron alla kalodexoumeni opoioadipote pliroforia apo palious kai monimous katoikous se pm i edo.den exei noima na xantakoso kanenan xoris na ksero. oi times stin karta einai kanonikes,gia ta upoloipa den ksero. einai empistosinis oi tha kleisoume kana rantevou kai tha mas ksevrakosoun tipota kalopaida? epipedo gunaikon? epeidi tha katso edo kapoies meres,tha perimeno kamia pliforia gia na ta peraitero. Tha rotiso kai enan gnosto monimo pou xo kai tha ksangraso edo alla den elpizo se polles info apo auton mias kai apexei ap to athlima.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Deyteros guros gia douleies sti SOFIA kai xoris kan na prolavo na psaxto, mas stamataei ston dromo emena kai enan sunadelfo enas kalontumenos tupas kai afou mas rotaei tin ora, feugei,ksanagurnaei meta apo 15sec kai mas dinei karta grafeiou gia escor!!! onoma stin karta den grafo pros to paron alla kalodexoumeni opoioadipote pliroforia apo palious kai monimous katoikous se pm i edo.den exei noima na xantakoso kanenan xoris na ksero. oi times stin karta einai kanonikes,gia ta upoloipa den ksero. einai empistosinis oi tha kleisoume kana rantevou kai tha mas ksevrakosoun tipota kalopaida? epipedo gunaikon? epeidi tha katso edo kapoies meres,tha perimeno kamia pliforia gia na ta peraitero. Tha rotiso kai enan gnosto monimo pou xo kai tha ksangraso edo alla den elpizo se polles info apo auton mias kai apexei ap to athlima.

δωσε το ονομα της καρτασ απο τα εσκορτ να σου απαντησουμε αλοιως μην περιμένης βοηθεια και ειδικα απο ασχετους ως προσ το αθλημα . και ο δκπ69 ειναι μονιμος 8 χρονια στην Σοφια αλλα ασχετος απο το αθλημα.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
δωσε το ονομα της καρτασ απο τα εσκορτ να σου απαντησουμε αλοιως μην περιμένης βοηθεια και ειδικα απο ασχετους ως προσ το αθλημα . και ο δκπ69 ειναι μονιμος 8 χρονια στην Σοφια αλλα ασχετος απο το αθλημα.
Ρε φιλε αλαν γιατι με καρφωνεις ετσι? Εγω ποτε δεν ισχυρισθηκα οτι ειμαι ειδημων στο αθλημα αλλα προσπαθω να βοηθησω οπως μπορω. Εσυ εχεις παραπονο?
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Deyteros guros gia douleies sti SOFIA kai xoris kan na prolavo na psaxto, mas stamataei ston dromo emena kai enan sunadelfo enas kalontumenos tupas kai afou mas rotaei tin ora, feugei,ksanagurnaei meta apo 15sec kai mas dinei karta grafeiou gia escor!!! onoma stin karta den grafo pros to paron alla kalodexoumeni opoioadipote pliroforia apo palious kai monimous katoikous se pm i edo.den exei noima na xantakoso kanenan xoris na ksero. oi times stin karta einai kanonikes,gia ta upoloipa den ksero. einai empistosinis oi tha kleisoume kana rantevou kai tha mas ksevrakosoun tipota kalopaida? epipedo gunaikon? epeidi tha katso edo kapoies meres,tha perimeno kamia pliforia gia na ta peraitero. Tha rotiso kai enan gnosto monimo pou xo kai tha ksangraso edo alla den elpizo se polles info apo auton mias kai apexei ap to athlima.

Κατά πάσα πιθανότητα μούφα η υπόθεση, ιδίως αν σε άκουσαν να μιλάς Ελληνικά και γι΄αυτό ίσως γύρισε μετά από 15 δευτερόλεπτα!!!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον όπως σας είχα πει βρίσκομαι με διάφορες κοπέλες (φοιτήτριες και όχι μόνο) και χθες το βράδυ κανόνισα την πρώτη να βρεθεί με όποιον από εσάς το θέλει.
Είχα αναφερθεί γι΄αυτήν εδώ στην τελευταία παράγραφο: Δεν έχω βρεθεί απλά την γνώρισα και έτυχε τότε να είναι ένας φίλος εδώ και του έκανα κατάσταση.
Έμεινε ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές. Επισυνάπτω και φωτογραφία, μικρή μεν αλλά..... 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 23 ΧΡΟΝΏΝ, ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ, ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ, ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ, ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΑ.
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: ΑΠΛΟ ΣΕΞ, ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ, ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Ή ΌΠΟΥ ΑΛΛΟΎ ΓΟΥΣΤΆΡΕΤΕ.
ΤΙΜΗ: 120 ΛΕΒΑ ΓΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ (3-4-5 ΩΡΕΣ), ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Όπως καταλαβαίνεται σ΄αυτή την τιμή ούτε τσιγγάνα βρίσκεται στον περιφεριακό (okolovrusten pat), αλλά μην περιμένετε και μοντέλο.
Περισσότερες πληροφορίες τηλέφωνα και ότι άλλο σας ενδιαφέρει μόνο από κοντά.

Τις επόμενες ημέρες θα δώσω πληροφορίες και για άλλες περιπτώσεις (αν ευδοκιμήσουν), καλύτερες από εμφανιση και δοκιμασμένες από εμένα, αλλά μην περιμένετε σ΄αυτήν την τιμή και με τέτοιες υπηρεσίες.
Σε λίγο θα πιο καφέ με μία φοιτήτρια, θα την δω πρώτη φορά από κοντά (ελπίζω κάτι να καταφέρω).
 

Συνημμένα

  • 1b.jpg
    1b.jpg
    5,4 KB · Εμφανίσεις: 27
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε φιλε αλαν γιατι με καρφωνεις ετσι? Εγω ποτε δεν ισχυρισθηκα οτι ειμαι ειδημων στο αθλημα αλλα προσπαθω να βοηθησω οπως μπορω. Εσυ εχεις παραπονο?

oxi  και μην παρεξηγησε αλλο να θελεις και να προσπαθης να βοηθησης και αλλο να γνωριζης εχει διαφορά δεν νομιζης;;;;;;;;;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Deyteros guros gia douleies sti SOFIA kai xoris kan na prolavo na psaxto, mas stamataei ston dromo emena kai enan sunadelfo enas kalontumenos tupas kai afou mas rotaei tin ora, feugei,ksanagurnaei meta apo 15sec kai mas dinei karta grafeiou gia escor!!! onoma stin karta den grafo pros to paron alla kalodexoumeni opoioadipote pliroforia apo palious kai monimous katoikous se pm i edo.den exei noima na xantakoso kanenan xoris na ksero. oi times stin karta einai kanonikes,gia ta upoloipa den ksero. einai empistosinis oi tha kleisoume kana rantevou kai tha mas ksevrakosoun tipota kalopaida? epipedo gunaikon? epeidi tha katso edo kapoies meres,tha perimeno kamia pliforia gia na ta peraitero. Tha rotiso kai enan gnosto monimo pou xo kai tha ksangraso edo alla den elpizo se polles info apo auton mias kai apexei ap to athlima.

Σου απαντησε ο 31  αλλα αν δεν τεσταρης δεν ξερεις ισως να υπαρχει και κανενα καλό.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπον όπως σας είχα πει βρίσκομαι με διάφορες κοπέλες (φοιτήτριες και όχι μόνο) και χθες το βράδυ κανόνισα την πρώτη να βρεθεί με όποιον από εσάς το θέλει.
Είχα αναφερθεί γι΄αυτήν εδώ στην τελευταία παράγραφο: Δεν έχω βρεθεί απλά την γνώρισα και έτυχε τότε να είναι ένας φίλος εδώ και του έκανα κατάσταση.
Έμεινε ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές. Επισυνάπτω και φωτογραφία, μικρή μεν αλλά..... 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 23 ΧΡΟΝΏΝ, ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ, ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ, ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ, ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΑ.
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: ΑΠΛΟ ΣΕΞ, ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ, ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Ή ΌΠΟΥ ΑΛΛΟΎ ΓΟΥΣΤΆΡΕΤΕ.
ΤΙΜΗ: 120 ΛΕΒΑ ΓΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ (3-4-5 ΩΡΕΣ), ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Όπως καταλαβαίνεται σ΄αυτή την τιμή ούτε τσιγγάνα βρίσκεται στον περιφεριακό (okolovrusten pat), αλλά μην περιμένετε και μοντέλο.
Περισσότερες πληροφορίες τηλέφωνα και ότι άλλο σας ενδιαφέρει μόνο από κοντά.

Τις επόμενες ημέρες θα δώσω πληροφορίες και για άλλες περιπτώσεις (αν ευδοκιμήσουν), καλύτερες από εμφανιση και δοκιμασμένες από εμένα, αλλά μην περιμένετε σ΄αυτήν την τιμή και με τέτοιες υπηρεσίες.
Σε λίγο θα πιο καφέ με μία φοιτήτρια, θα την δω πρώτη φορά από κοντά (ελπίζω κάτι να καταφέρω).

Νασαι καλα ρε φιλε..................................
καλα που εμφανιστικες και συ και πηρε λιγο ζωη το θρεντ της Σοφιας διοτι εγω ειχα βαρεθεί να γραφω τα ιδια και τα ιδια.

σημ: το μωρο το θελω για τεστ ντραιβ αν ισχυουν αυτα που λες......... θα ειμαι Κυριακή πισω Σοφια
Κατεβηκα Θεσσαλονικη.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Νασαι καλα ρε φιλε..................................
καλα που εμφανιστικες και συ και πηρε λιγο ζωη το θρεντ της Σοφιας διοτι εγω ειχα βαρεθεί να γραφω τα ιδια και τα ιδια.

σημ: το μωρο το θελω για τεστ ντραιβ αν ισχυουν αυτα που λες......... θα ειμαι Κυριακή πισω Σοφια
Κατεβηκα Θεσσαλονικη.

Από Σάββατο μέχρι Δευτέρα είμαι Ελλάδα, όταν επιστρέψω ευχαρίστως!!
 

krom

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
euxaristo gia tis apantiseis. sigoura den einai oti kalutero sto dromo na sou dinoun karta,alla ksero go? oso gia tin dokimi, logo periorismenou xronou, tha protimiso pio sigoures luseis. an thelei kaneis na to psaksei i esto na kanei ena tilefono na mathei info as mou steilei pm na doso to til tis kartas kai tis times pou xei pano. tin istoria tis kartas tin egrapsa,opote xrisimopoieitai autin gia proti epafi. eseis oi palioi kai monimoi mporei na thelete na to tsekarete,esto ki apo periergeia. emena me vlepo pali se kana striptitzadiko na do prota kai meta na psoniso    :grin:
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
euxaristo gia tis apantiseis. sigoura den einai oti kalutero sto dromo na sou dinoun karta,alla ksero go? oso gia tin dokimi, logo periorismenou xronou, tha protimiso pio sigoures luseis. an thelei kaneis na to psaksei i esto na kanei ena tilefono na mathei info as mou steilei pm na doso to til tis kartas kai tis times pou xei pano. tin istoria tis kartas tin egrapsa,opote xrisimopoieitai autin gia proti epafi. eseis oi palioi kai monimoi mporei na thelete na to tsekarete,esto ki apo periergeia. emena me vlepo pali se kana striptitzadiko na do prota kai meta na psoniso    :grin:

Πολύ σωστό σε βρίσκω, να φάμε εμείς το κεφάλι μας και αν είναι καλό το ανακοινωνουμε κιόλας.
Εγώ προσωπικά καθόλου δεν θέλω να το τσεκάρω, λες να αφήσω τον γάμο, να πάω για πουρνάρια!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom