Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κοιτα μην ξεχνιώμαστε με τους καφεδες και τα περι ορεξεως κολοκυθόπιτα.
Αναμενω την συνεχεια της Ιστοριας  ON LINE.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
και καμιά φωτό βάλτε να πάρουμε και λίγο μάτι εμείς στην πατρίδα...  :jerking:  :tits2:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
και καμιά φωτό βάλτε να πάρουμε και λίγο μάτι εμείς στην πατρίδα...  :jerking:  :tits2:


Τι να την κάνεις την Φωτο;;;;;;;;;;;....... φατε ματια ψαρια και κοιλιά περίδρομο αν το ενθυμουμε καλώς  καπως ετσι.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Πρώτα απ' όλα πρέπει να χορταίνει το μάτι. Μετά το στομάχι και μετά βλέπουμε  :boobies:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σήμερα θα βρεθώ με το μωρό που την έχω εδώ και 2 μηνές και την ψήνω για τρίο (2 γυναίκες και εγώ), μην κάνετε ορέξεις λιγούρια!!

Προσεξετο λιγο το θεμα διοτι τετοιες μαλακιεες ελεγα και γω με την Αλεξ η οποια αποφασισε να πληρωθη αναδρομικά για ολλες τις υπηρεσιες που προσεφερε.
 

kav_lakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
22
Πόντοι
0
Αύριο όποιος είναι Σόφια μπορούμε να κανονίσουμε για καφεδάκι να μιλήσουμε για τα επαγγελματικά μας (πουτανιές) βρε αδερφέ!!
Σήμερα θα βρεθώ με το μωρό που την έχω εδώ και 2 μηνές και την ψήνω για τρίο (2 γυναίκες και εγώ), μην κάνετε ορέξεις λιγούρια!!

Σύντροφε, ena τι να πω...
Μας έχεις πυρακτώσει με τα λεγόμενα σου...αν και σε κόβω λίγο μοναχοφάη....
Ο μέγιστος που σε βλέπει από πάνω θα σε τιμωρήσει ,αφού το έχει δηλώσει ξεκάθαρα πριν 2000 έτη ,ότι ο έχων δυο μανδύες δίδει τον ένα...
Εσύ πας για δύο μόνος σου.. καλάαα…
Τουλάχιστον στείλε την συνέχεια της ιστορίας ...όπως σου λέει και ο δάσκαλος ο allan.
Μη το κάνεις σαν το «νησί» και μας συγκινήσεις...
Βάλε την περίληψη και καμιά φωτό...να σε χαρούμε καβ(ά)λα στ’ άλογο.
Άντε ρε καλή τύχη ...

ΥΓ. Αλήθεια ποιοι από την παρέα είναι μόνιμοι εδώ;;; Ο δάσκαλος από ότι κατάλαβα ξεχειμωνιάζει εδώ (κάτι σαν αρκούδα... αλλά ανάποδα), και εσύ είσαι μόνιμος;;
Άλλοι;
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφε, ena τι να πω...
Μας έχεις πυρακτώσει με τα λεγόμενα σου...αν και σε κόβω λίγο μοναχοφάη....
Ο μέγιστος που σε βλέπει από πάνω θα σε τιμωρήσει ,αφού το έχει δηλώσει ξεκάθαρα πριν 2000 έτη ,ότι ο έχων δυο μανδύες δίδει τον ένα...
Εσύ πας για δύο μόνος σου.. καλάαα…
Τουλάχιστον στείλε την συνέχεια της ιστορίας ...όπως σου λέει και ο δάσκαλος ο allan.
Μη το κάνεις σαν το «νησί» και μας συγκινήσεις...
Βάλε την περίληψη και καμιά φωτό...να σε χαρούμε καβ(ά)λα στ’ άλογο.
Άντε ρε καλή τύχη ...

ΥΓ. Αλήθεια ποιοι από την παρέα είναι μόνιμοι εδώ;;; Ο δάσκαλος από ότι κατάλαβα ξεχειμωνιάζει εδώ (κάτι σαν αρκούδα... αλλά ανάποδα), και εσύ είσαι μόνιμος;;
Άλλοι;


Συνάδελφε καβλάκι,
δεν είμαι μοναχοφάης απλά όπως είπα μ αυτές που βρίσκομαι δεν είναι τα γνωστά call girls και όσο να ναι θέλουν κάποια διακριτικότητα, μπορεί να θέλουν το χρήμα αλλά όχι με το κιλό.
Αυτή που βλέπω συχνά, ξέχασε το δεν πάει με άλλους, την ρώτησα αλλά μου τπ ξέκοψε, για την άλλη που βρέθηκα χθες το πολύ καλό, μη ξεχνάς ότι χθες βρεθήκαμε για πρώτη φορά,της έριξα μια σπόντα και δεν την είδα να το ξεκόβει αλλά θα δούμε, για το άλλο που σας είπα με τις φώτο (περιμένω να μου στείλει όπως μου είπε το μαλακισμένο) αυτό είναι σίγουρο γιατί την έχω πασάρει σε φίλο (εγώ δεν πήγα μαζί της) και από ότι μου είπε δίνει γλωσσόφιλα και τα πίνει αλλά όχι κώλο.
Έχω άλλα 2-3 σε αναμονή (φοιτήτριες) αλλά δεν είμαι και Ωνάσης, πιστε'υω όμως σύντομα να έχω νεότερα και ότι μπορέσω να πασάρω θα το κάνω μην ανησυχείς.
Σε λίγο μπορώ να σας δώσω πληροφορίες για μασάζ κατ οίκον.
Εγώ είμαι μόνιμος στην Σόφια εδώ και 3 χρόνια αλλά ποιος ξέρει μέχρι πότε, έχω όμως και παλαίοτερη υπηρεσία!!
 

kav_lakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
22
Πόντοι
0
Συνάδελφε καβλάκι,
δεν είμαι μοναχοφάης απλά όπως είπα μ αυτές που βρίσκομαι δεν είναι τα γνωστά call girls και όσο να ναι θέλουν κάποια διακριτικότητα, μπορεί να θέλουν το χρήμα αλλά όχι με το κιλό.
Αυτή που βλέπω συχνά, ξέχασε το δεν πάει με άλλους, την ρώτησα αλλά μου τπ ξέκοψε, για την άλλη που βρέθηκα χθες το πολύ καλό, μη ξεχνάς ότι χθες βρεθήκαμε για πρώτη φορά,της έριξα μια σπόντα και δεν την είδα να το ξεκόβει αλλά θα δούμε, για το άλλο που σας είπα με τις φώτο (περιμένω να μου στείλει όπως μου είπε το μαλακισμένο) αυτό είναι σίγουρο γιατί την έχω πασάρει σε φίλο (εγώ δεν πήγα μαζί της) και από ότι μου είπε δίνει γλωσσόφιλα και τα πίνει αλλά όχι κώλο.
Έχω άλλα 2-3 σε αναμονή (φοιτήτριες) αλλά δεν είμαι και Ωνάσης, πιστε'υω όμως σύντομα να έχω νεότερα και ότι μπορέσω να πασάρω θα το κάνω μην ανησυχείς.
Σε λίγο μπορώ να σας δώσω πληροφορίες για μασάζ κατ οίκον.
Εγώ είμαι μόνιμος στην Σόφια εδώ και 3 χρόνια αλλά ποιος ξέρει μέχρι πότε, έχω όμως και παλαίοτερη υπηρεσία!!

Ναι βρε ..το κατάλαβα ότι δεν τρως μόνος σου ....χαριτομενιές ήτανε αυτά που σου είπα..
Απλά σε τσιγκλάω για μην ξεχνάς, ότι είμαστε μια κοινότητα (αν και εγώ δεν οφείλω να ομιλώ καθ’ ότι  είμαι πολύ φρέσκος στο φόρουμ ) και η κάθε πληροφορία είναι πολύτιμη και εκτιμητέα.
Και εσύ βλέπω, το αντίθετο από ότι για πλάκα σου γράφω, ότι μοιράζεσαι... και πολύ μπράβο!!!
Με κανa δυο ακόμα σα εσένα και τον allan, θα είχαμε φτιάξει εταιρεία εδώ και θα χαμε ρίξει το κόστος στα 30 γιούργια.(Φαντάζομαι ότι υπάρχουν και άλλοι που δεν τους ξέρω ακόμα....)
Συνέχα λοιπόν εσύ το καλό σου έργο...και εμείς εδώ είμαστε...

Εγώ πηγαινοέρχομαι εδώ και χρόνια στη Σόφια , 4-5 φορές το χρόνο.
Απλά... τώρα είδα το φως...
Καλό βόλι για σήμερα (σήμερα δεν έγραφες ότι ήτανε;;;) και περιμένουμε το επόμενο επεισόδιο...
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Ναι βρε ..το κατάλαβα ότι δεν τρως μόνος σου ....χαριτομενιές ήτανε αυτά που σου είπα..
Απλά σε τσιγκλάω για μην ξεχνάς, ότι είμαστε μια κοινότητα (αν και εγώ δεν οφείλω να ομιλώ καθ’ ότι  είμαι πολύ φρέσκος στο φόρουμ ) και η κάθε πληροφορία είναι πολύτιμη και εκτιμητέα.
Και εσύ βλέπω, το αντίθετο από ότι για πλάκα σου γράφω, ότι μοιράζεσαι... και πολύ μπράβο!!!
Με κανa δυο ακόμα σα εσένα και τον allan, θα είχαμε φτιάξει εταιρεία εδώ και θα χαμε ρίξει το κόστος στα 30 γιούργια.(Φαντάζομαι ότι υπάρχουν και άλλοι που δεν τους ξέρω ακόμα....)
Συνέχα λοιπόν εσύ το καλό σου έργο...και εμείς εδώ είμαστε...

Εγώ πηγαινοέρχομαι εδώ και χρόνια στη Σόφια , 4-5 φορές το χρόνο.
Απλά... τώρα είδα το φως...
Καλό βόλι για σήμερα (σήμερα δεν έγραφες ότι ήτανε;;;) και περιμένουμε το επόμενο επεισόδιο...


Να σαι καλά φίλε αλλά απογευνματινό ήταν και μ αυτήν βρίσκομμαι πολύ συχνά.

Λοιπόν αλλάζω θέμα, όπως σας είχα πει για μασάζ κατ οίκον.

Γνωρίζω 2 περιπτώσεις:

1η - Κοπέλα περίπου 25 χρονών φοιτήτρια από Ουκρανία από ότι θυμάμαι, λείπει τώρα αλλά επιστρέφει σε λίγες ημέρες, καλό παιδί με ωραίο σώμα και μεγαλούτσικο στήθος.
Κάνει μασάζ σε όλο το σώμα πίσω-μπρος από πάνω κεφάλι μέχρι πατούσες αλλά δυστυχώς δεν προσφέρει τίποτα σεξουαλικό αλλά αξίζει τον κόπο (ίσως να έχω φώτο προσεχώς).
Τιμή: 60 λέβα/ώρα έρχεται στον χώρο σας.

2η - Γυναίκα περίπου 35 χρονών συμπαθυτική αλλά γεματούλα, πάντως την δουλειά της την κάνει με μεγάλο στήθος αλλάπεσμένο σχετικά.
Κάνει μασάζ σε όλο το σώμα όπως η άνω κοπέλα αλλά εδώ έχει και έξτρα στο τελέιωμα του μασάζ τον παίρνει στο στόμα με σκούφο (και χωρίς αν το θελήσει) και τελείωμα στο στόμα υπάρχει περίπτωση να δεχθεί και πήδημα μετά το μασάζ και το τελείωμα.
Τιμή: αν θυμάμαι καλά 60 λέβα/ώρα μασάζ και τελείωμα, 100-120 όλα τα παραπάνω συν πήδημα.

Η πρώτη πολύ καλύτερη σε εμφάνιση και η δεύτερη περισσότερη προσφορά!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Η δευτερη ειναι γριά για τα γουστα μου αν και εχω μισο αιωνα σχεδον ζωης.
Την πρωτη θα την πρωτιμήσω σιγουρα αν ειναι καλη στην Δουλειά της κι ασ μην  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Για να οργανωθουμε σιγα σιγά και λιγο φιδωλοι στις προτασεις παιδια διοτι ακομα εχω πολλά παραπονα απο την κοινοτητα μας καθότι μαθαίνω αφιξης χρησεις των προτασεων μας αλλά δεν γραφουν και δεν ενημερωνουν για τιποτα
αντε να δουμε αν μετα και απο τις δικες σας παροτρυνσεις γραψουν κατι.
Το θεμα των εκπτωσεων επι των τιμων παίζει αρκετα αρκεινα ξερουμε να το χειριστούμε το θεμα.

Γαματε γιατι χανώμαστεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Η δευτερη ειναι γριά για τα γουστα μου αν και εχω μισο αιωνα σχεδον ζωης.
Την πρωτη θα την πρωτιμήσω σιγουρα αν ειναι καλη στην Δουλειά της κι ασ μην  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


Τι να σου πω εγώ και με τις δυο ικανοποιημένος έμεινα, γούστα είναι αυτά!!
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
ΥΓ. Αλήθεια ποιοι από την παρέα είναι μόνιμοι εδώ;;; Ο δάσκαλος από ότι κατάλαβα ξεχειμωνιάζει εδώ (κάτι σαν αρκούδα... αλλά ανάποδα), και εσύ είσαι μόνιμος;;
Άλλοι;
Φιλε αν δεν βαριοσουν να διαβασεις θαβλεπες οτι ειμαστε και αλλοι εδω μονιμα.
Αν και εγω προσωπικα απεχω απο το αθλημα τελευταια λογω οικονομικων προβληματων κυριως.Παντως μπραβο στον ενα31 για την συνδρομη του.
 

kav_lakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
22
Πόντοι
0
Συντρόφια,
Εγώ δυστυχώς γυρνάω σήμερα.
Δεν έκανα πολλά, αλλά έμεινα ικανοποιημένος. Την άλλη φορά καλύτερα…
Καλά βόλια σε αυτούς που παραμένουν στο μέτωπο για την τιμή της πουτάνας ....ουπς της πατρίδας ήθελα να πω.
Allan, δάσκαλε είσαι από μόνος το μισό φόρουμ και εσείς οι άλλοι βοηθάτε την ομάδα για να δημιουργηθούν καλές φάσεις και να μπουν τα γκολ εύκολα.
;)
 

kav_lakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
22
Πόντοι
0
Φιλε αν δεν βαριοσουν να διαβασεις θαβλεπες οτι ειμαστε και αλλοι εδω μονιμα.
Αν και εγω προσωπικα απεχω απο το αθλημα τελευταια λογω οικονομικων προβληματων κυριως.Παντως μπραβο στον ενα31 για την συνδρομη του.


Φίλε dpk,
Έχεις δίκιο, σε αυτό που λες..... θα το πάρω για homework στην πατρίδα.
Γεια και χαρά.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας συμπολεμιστές και πάλι,
δεν ξέρω αν έχει μέχρι έχει γίνει κάποια αναφορά στο θέμα διαμονής, αλλά μπορώ να αναφέρω κάποιες προτάσεις και αν σας είναι γνωστές τι είχαμε τι χάσαμε:

1. Λοιπόν για όποιον θέλει διαμέρισμα και όχι δωμάτιο ξενοδοχείου αυτή εδώ η διεύθυνση είναι μια καλή περίτωση.
Τα κτίρια στα οποία βρίσκονται είναι συνήθως άθλια και πολλές φορές χωρίς ανελκυστήρα, αλλά μέσα τα διαμερίσματα είναι λουξ και το λέω γιατί έχω μείνει σε κάποια από αυτά και πραγματικά αξίζουν και το τελευταίο ευρώ και εκτός των άλλων έχεις και την άνεση του διαμερίσματος και όχι την φασαρία του ξενοδοχείου και ιδίως για αυτούς που θέλουν και κάποια διακριτικότητα (τα περισσότερα βρίσκονται στο κέντρο).
Τιμές: 1 υπνοδωμάτιο από 30 εώς 60 ευρώ, 2 υπνοδωμάτια από 60 εώς 90 ευρώ.

2.  
Το EASY HOTEL είναι της γνωστής αλυσίδας EASYJETS και EASYCRUISES του Κύπριου επιχειρηματία (ξεχνάω το όνομα), είναι ολοκαίνουριο και με πολυ ιδιαίτερο design αλλά το μείον του είναι ότι δεν επιτρέπεται το κάπνισμα (κοντά στο κέντρο).
Τιμές: από 20 εώς 30 ευρώ.


Έχει και άλλα πολλά ξενοδοχεία με χαμηλές τιμές, όταν έχω χρόνο μπορώ να αναφερθώ αν σας ενδιαφέρει.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε αν δεν βαριοσουν να διαβασεις θαβλεπες οτι ειμαστε και αλλοι εδω μονιμα.
Αν και εγω προσωπικα απεχω απο το αθλημα τελευταια λογω οικονομικων προβληματων κυριως.Παντως μπραβο στον ενα31 για την συνδρομη του.

Φίλε dpk69 ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, όσο για τα οικονομικά προβλήματα και ποιος δεν έχει απλά κόβω από αλλού όσο μπορώ για τα κορίτσια (να δω μέχρι πότε).
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Γεια σας συμπολεμιστές και πάλι,
δεν ξέρω αν έχει μέχρι έχει γίνει κάποια αναφορά στο θέμα διαμονής, αλλά μπορώ να αναφέρω κάποιες προτάσεις και αν σας είναι γνωστές τι είχαμε τι χάσαμε:

1. Λοιπόν για όποιον θέλει διαμέρισμα και όχι δωμάτιο ξενοδοχείου αυτή εδώ η διεύθυνση είναι μια καλή περίτωση.
Τα κτίρια στα οποία βρίσκονται είναι συνήθως άθλια και πολλές φορές χωρίς ανελκυστήρα, αλλά μέσα τα διαμερίσματα είναι λουξ και το λέω γιατί έχω μείνει σε κάποια από αυτά και πραγματικά αξίζουν και το τελευταίο ευρώ και εκτός των άλλων έχεις και την άνεση του διαμερίσματος και όχι την φασαρία του ξενοδοχείου και ιδίως για αυτούς που θέλουν και κάποια διακριτικότητα (τα περισσότερα βρίσκονται στο κέντρο).
Τιμές: 1 υπνοδωμάτιο από 30 εώς 60 ευρώ, 2 υπνοδωμάτια από 60 εώς 90 ευρώ.

2.  
Το EASY HOTEL είναι της γνωστής αλυσίδας EASYJETS και EASYCRUISES του Κύπριου επιχειρηματία (ξεχνάω το όνομα), είναι ολοκαίνουριο και με πολυ ιδιαίτερο design αλλά το μείον του είναι ότι δεν επιτρέπεται το κάπνισμα (κοντά στο κέντρο).
Τιμές: από 20 εώς 30 ευρώ.


Έχει και άλλα πολλά ξενοδοχεία με χαμηλές τιμές, όταν έχω χρόνο μπορώ να αναφερθώ αν σας ενδιαφέρει.
Αδελφε ΜΡΑΒΟ! εριξα μια ματια οι τιμες ειδικα στο easy... ειναι πολυ καλες! τωρα πλεον θα ξερω....
Συνεχισε να δινεις τεοιες πληροφοριες  και πες αμα εχεις εμπειρια απο τετοια φτηνα αλλα μια χαρα ξενοδοχεια.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Αδελφε ΜΡΑΒΟ! εριξα μια ματια οι τιμες ειδικα στο easy... ειναι πολυ καλες! τωρα πλεον θα ξερω....
Συνεχισε να δινεις τεοιες πληροφοριες   και πες αμα εχεις εμπειρια απο τετοια φτηνα αλλα μια χαρα ξενοδοχεια.

Να ξέρεις ότι στο EASY πολλές υπηρεσίες είναι έξτρα όπως το ίντερνετ 2 ευρω/24ώρες, tv 2ευρώ/24 ώρες και μάλλον δεν έχει πρωινό στην τιμή.
Τα διαμερίσματα έχουν περισσότερη άνεση με κουζίνα και ίντερνετ, τηλεόραση μέσα στην τιμή.
Για άλλα ξενοδοχεία θα γράψω σύντομα με ότι θυμηθώ (γιατί δεν έχω πάει πρόσφατα) και με λίγο ψάξιμο!!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας συνάδελφοι,
επανέρχομαι με νέες πληροφορίες για διαμονή.

1. Διαμερίσματα τα οποία δεν τα ξέρω αλλά φένονται καλά και σε καλές τιμές και νομίζω κοντά στο κέντρο.

2. Ξενοδοχείο μέσα στο κέντρο, όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά συμπαθητικό και οικονομικό.

3. Ξενοδοχείο μικρό και αρκετά καλό με όμορφα δωμάτια (το έχω επισκεφθεί πριν αρκετό καιρό) και οικονομικό. Μεονέκτημα κάπως μακριά από το κέντρο περίπου 5km.

4. Ξενοδοχείο που βρίσκεται στον δρόμο όπως έρχεστε από Ελλάδα οδικώς πριν το ξενοδοχείο RODINA, φένεται καλό και έχει καλές τιμές όταν το κλείσει κάποιος για σ/κ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom