Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί συναγωνιστή; Αφού κι αυτές τις χαρτζλικώνεις  :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είναι το ίδιο, με πουτάνες ούτε φιλιά δίνω ούτε γλύφω και πρέπει να γουστάρει δεν το κάνει μόνο για τα λεφτά ενώ η πουτάνα!!
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Εχω μπλεξιματα με προσωπικες δουλειες και πρπει 5 και 9 Απριλιου να ειμαι Ελλαδα οποτε τρεχω και δεν προλαβαίνω..
ε καισυ ρε παιδάκι μου 500 φορες άλλαξες ημερομηνιες αφιξης.
τελος πάντων ασε να τελειωσω τα τρεχάματα και τα λέμε. απο εβδομάδα.
ΟΚ μαν δεν βιαζομαι :)Οταν με το καλο γυρισεις :)
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Παίκτες καλησπέρα
Σας γράφω από την Σόφια.. Σας διαβάζω από καιρό κα ι ενημερώνομαι αλλά μέχρι τώρα δεν είχα αποφασίσει να ποστάρω λόγω έλλειψης χρόνου.
Σήμερα την πάτησα σοβαρά και αποφάσισα να γράψω, για να σώσω κανένα  άλλο.
Ψάχνω τον λουκαδόρο που είχε γράψει θετικά ή είχε προτείνει την veronika30 ()
Καλά....μεγάλη πλάκα. Ήρθε ένα εξωγήινο ον  με μπαντάνα στο κεφάλι και με μαλλί ½ πόντο σαν κάτι να έπασχε από λευχαιμία...
Όταν την ρώτησα «τι σι συ» στα βουλγάρικα, καθότι γνωρίζω και τη γλώσσα ο μάλαξ  και γιατί είναι τόσο διαφορετική από τις φωτό μου απάντησε ότι αυτό είναι φυσιολογικό γιατί έχει κάνει Photoshop το κεφάλι της για να μην είναι αναγνωρίσιμη.
Δεν ξέρω τι με έκανε να την κρατήσω τελικά...
Ίσως επειδή είμαι λίγο πονεσιάρης  ή ίσως ήταν λίγο αργά και βαριόμουν να καλέσω κάτι άλλο αν και είχα πολλά τηλέφωνα παραμάσχαλα.
Την κράτησα..
Ξεκινήσαμε με κουβέντα για τους εξωγήινους κάνα μισάωρο και μετά ξεκίνησε να μου λέει για την Ατλαντίδα...Πήρα πρωτοβουλία ...την έκοψα και την έστειλα στο μπάνιο.
Όταν βγήκε γυμνή με την μπαντάνα στο κεφάλι φρίκαρα λίγο αλλά είχα πιει και μισό μπουκάλι ρακί ( troianska slivova), οπότε λέω ...δε θα πας που δεν θα πας για ψάρεμα.. δεν γαμείς τουλάχιστον;;; Έκλεισα τα μάτια και είπα ...φαντάσου ότι είναι η Ζέτα..
Ναι...ρε κορόιδα η Ζετα του Μιχάλη πλέον....(Η μισή Ελλάδα φτιάχνεται μαζί της )
Ξεκίνησε να μου ρουφάει τις μπάλες και όταν ‘σήκωσα’ λίγο μπόι, με καπότωσε και άρχισε να μου τον ρουφάει...
‘Ρούφα τον Ζέτα’ φώναζα εγώ στα Ελληνικά. Καλά πήγαινε..
Αφού ‘στάθηκα’ στο ύψος μου, σκέφτομαι :πάρτη πισώκωλα...κράτα τα μάτια κλειστά.. γιατί αλλιώς σου ‘πεσε και ...πάει το 60άρι (€).
Την γυρνάω από πίσω προσπαθώντας να μην κοιτάω και της ανοίγω τα σκέλια για να χωθώ...
Όρε...ορέ...σου λέω τι έπαθα ο βλάχος ...δεύτερο σοκ.
Με το που ανοίγει το νιμου της και μπαίνω, μου ‘ρχεται στην μύτη μια μπόχα.. τι μπόχα θεέ μου...γάμα τα...
Φαντάσου ότι είχα ανέβει στην Σόφια και κρυωμένος , με 10 στάλες otrivin σε κάθε μεριά και πάλι νόμιζα ,ότι ήμουν σε βόθρο.
(Η πλάκα είναι ότι όταν έφευγε ψεκάστηκε με  άρωμα...θα τρελαθώ...)
Μη σας κουράζω, δεν κατάλαβα πως ...μετά από κάνα 20λεπτο που την είχα στα τέσσερα, πίνοντας ταυτόχρονα την άλλη μισή μπουκάλα troianska ,ήρθε η εξιλέωση και έχυσα...Υπάρχει Θεός σκέφτηκα...
Στα επόμενα 3 λεπτά είχε ντυθεί, την  είχα πληρώσει, και την είχα στείλει...
Σας γράφω τώρα κάνα μισάωρο και ακόμα μυρίζω την  μπόχα...(και που ‘σαι δεν είμαι σιχασιάρης...)
Αυτά ...και μακριά λέμε ...μην επιχειρήσει κανείς...
Πέστε και στο παλικάρι που μας την σύστησε ότι ΟΚ η κοπρολαγνεία δεν είν κακή, αλλά δεν είναι και αυτονόητο ότι γουστάρουμε όλοι...Να τα λέμε όλα όταν ποστάρουμε.
Καλό βράδυ και στο επανειδείν...

Σωτήρας! και την είχα βάλει στο μάτι
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Παίκτες καλησπέρα

Σήμερα την πάτησα σοβαρά και αποφάσισα να γράψω, για να σώσω κανένα  άλλο.
Ψάχνω τον λουκαδόρο που είχε γράψει θετικά ή είχε προτείνει την veronika30 ()

Nα καλα ρε φιλε και την ειχα κοψει για ΑΑΑ ΠΡΑΜΑ μας γλιτωσες και σε ευχαριστουμε
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Σήμερα την πάτησα σοβαρά και αποφάσισα να γράψω, για να σώσω κανένα  άλλο.
Ψάχνω τον λουκαδόρο που είχε γράψει θετικά ή είχε προτείνει την veronika30 ()
Καλά....μεγάλη πλάκα. Ήρθε ένα εξωγήινο ον  με μπαντάνα στο κεφάλι και με μαλλί ½ πόντο σαν κάτι να έπασχε από λευχαιμία...
Όταν την ρώτησα «τι σι συ» στα βουλγάρικα, καθότι γνωρίζω και τη γλώσσα ο μάλαξ  και γιατί είναι τόσο διαφορετική από τις φωτό μου απάντησε ότι αυτό είναι φυσιολογικό γιατί έχει κάνει Photoshop το κεφάλι της για να μην είναι αναγνωρίσιμη.

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση καταρχήν.

Αν η κοπέλα δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες τότε απλά ήταν άλλη, ίσως ο συναγωνιστής που στην είχε συστήσει να εννοούσε την αυθεντική και όχι αυτή που σου ήρθε.
 

kav_lakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
22
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση καταρχήν.

Αν η κοπέλα δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες τότε απλά ήταν άλλη, ίσως ο συναγωνιστής που στην είχε συστήσει να εννοούσε την αυθεντική και όχι αυτή που σου ήρθε.

Σύντροφε όχι σου λέω ...στημένο ήτανε..
Αφού με το που μπήκε της λέω : «Κοπελιά πλάκα κάνεις, δεν είσαι η veronica …και εκείνη ξεκίνησε να μου λέει με τη μία, πως η μάνα της ήθελε να την βαφτίσει Vasilka (Βασίλω) που ήταν το όνομα της γιαγιάς της και ο πατέρας της δεν ήθελε και στο τέλος ήρθε από μηχανής θεός η θεία της και πρότεινε το veronica που άρχιζε από “V” άρα τιμούσε την γιαγιά και ....ξύσ’ τα αρχίδια σου με την τσουγκράνα ...(υπάρχει η σχετική κουλτούρα εδώ δηλ. βάζεις το αρχικό γράμμα του παππού ή της γιαγιάς και καθαρίζεις, δεν χρειάζεται να είναι όλο όνομα....καλό ε;)
Θέλω να πω, πως ή ήταν πολύ προχωρημένο παραμύθι (20%) ή αλήθεια (80%).
Αλλά από την άλλη αν θες να δοκιμάσεις και εσύ ...μη σου χαλάσω το όνειρο...
Προχώρα  και η ‘Παναγιά η μυροβόλα’  μαζί σου...
Καλού κακού πάρε και το μπιντόνι με το betadine .. έτσι να υπάρχει  και καλή τύχη...
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφε όχι σου λέω ...στημένο ήτανε..
Αφού με το που μπήκε της λέω : «Κοπελιά πλάκα κάνεις, δεν είσαι η veronica …και εκείνη ξεκίνησε να μου λέει με τη μία, πως η μάνα της ήθελε να την βαφτίσει Vasilka (Βασίλω) που ήταν το όνομα της γιαγιάς της και ο πατέρας της δεν ήθελε και στο τέλος ήρθε από μηχανής θεός η θεία της και πρότεινε το veronica που άρχιζε από “V” άρα τιμούσε την γιαγιά και ....ξύσ’ τα αρχίδια σου με την τσουγκράνα ...(υπάρχει η σχετική κουλτούρα εδώ δηλ. βάζεις το αρχικό γράμμα του παππού ή της γιαγιάς και καθαρίζεις, δεν χρειάζεται να είναι όλο όνομα....καλό ε;)
Θέλω να πω, πως ή ήταν πολύ προχωρημένο παραμύθι (20%) ή αλήθεια (80%).
Αλλά από την άλλη αν θες να δοκιμάσεις και εσύ ...μη σου χαλάσω το όνειρο...
Προχώρα  και η ‘Παναγιά η μυροβόλα’  μαζί σου...
Καλού κακού πάρε και το μπιντόνι με το betadine .. έτσι να υπάρχει  και καλή τύχη...

χαχαχαχα γεια σου ρε καβλάκι!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημεράαααααααααα  καλά ρε τωρα που θα φυγω απο Σοφια τωρα αρχισατενα εμφανιζεστε ολοι οι μονιμοι εδω;;;;;;;;
καλυτερα αργα παντως παρα ποτε αντε να αρχισουμε να οργανωνωμαστε λιγο καλυτερρα και θα σας ερθω μονιμα απο Οκτωβριο ξανα εως τοτε  ελπιζω να εχω τον χρονο για μερικές καταδρομικές επισκέψεις.

αααααααααααααα Μαγκες ο γατος δηλαδή εγω την πάτησα ασχημα με την Αλεξ οποιος την πετυχη στο μελλον να την παρη για κανα εξαωρο και να την πιστωση επι χρηματα που μου ωφειλη την κοπανησε ξερωντας οτι θα φυγω απο Σοφια,απο το σπιτι που την φιλοξενουσα με μια χρηση  Αλυσιδα μου και καποια δανεικά και αγυριστα για κανονιστε οποιος την πετυχη σε κανενα ραντεβου ας την παρη για ολοκληρο 24 ωρο και καλεστεμε να ερθω να την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:  τον κώλο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αααααααααααααα Μαγκες ο γατος δηλαδή εγω την πάτησα ασχημα με την Αλεξ οποιος την πετυχη στο μελλον να την παρη για κανα εξαωρο και να την πιστωση επι χρηματα που μου ωφειλη την κοπανησε ξερωντας οτι θα φυγω απο Σοφια,απο το σπιτι που την φιλοξενουσα με μια χρηση  Αλυσιδα μου και καποια δανεικά και αγυριστα για κανονιστε οποιος την πετυχη σε κανενα ραντεβου ας την παρη για ολοκληρο 24 ωρο και καλεστεμε να ερθω να την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:  τον κώλο.

χαρακτηριστικο το τατου στην πλάτη  διοτι μπορει να βγη στιν αγορα με άλλο ψευδονυμο το τατοου ομως  δεν αλάζει.


 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
χαρακτηριστικο το τατου στην πλάτη  διοτι μπορει να βγη στιν αγορα με άλλο ψευδονυμο το τατοου ομως  δεν αλάζει.



Καλά και εσύ τόση εμπιστοσύνη σε  Βουλγάρα και αυτού του επαγγέλματος, εγώ με κανονικές πάω και δεν τις αφήνω δευτερόλεπτο μόνες.
Άλλαντάλλον είσαι μου φένεται χαχαχα (χωρίς παρεξήγηση)!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλά και εσύ τόση εμπιστοσύνη σε  Βουλγάρα και αυτού του επαγγέλματος, εγώ με κανονικές πάω και δεν τις αφήνω δευτερόλεπτο μόνες.
Άλλαντάλλον είσαι μου φένεται χαχαχα (χωρίς παρεξήγηση)!!!!

Φιλε μου ναι μεν αλλα την φιλοξενουσα 6 μηνες εκ των πραγματων ηξερε που και τι ειχα και να μην ηξερε εψαχνε κατα καιρους σήκωνε μικροποσα εως 100 λεβα και τα επεστρεφε  αλλα τωρα το παραγαμησε μου αφησε πεσκεσι τα ρουχα της.

Που θα παη νομίζης μικρή η βουλγαρια θα την πετυχω καπου και να δεις τι γαμησι θα πεση
θα την περαση ολο το φορουμ υπερπροσφορα δωρεαν μεχρι ξεχρεωση την ωφειλή της.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου ναι μεν αλλα την φιλοξενουσα 6 μηνες εκ των πραγματων ηξερε που και τι ειχα και να μην ηξερε εψαχνε κατα καιρους σήκωνε μικροποσα εως 100 λεβα και τα επεστρεφε  αλλα τωρα το παραγαμησε μου αφησε πεσκεσι τα ρουχα της.

Που θα παη νομίζης μικρή η βουλγαρια θα την πετυχω καπου και να δεις τι γαμησι θα πεση
θα την περαση ολο το φορουμ υπερπροσφορα δωρεαν μεχρι ξεχρεωση την ωφειλή της.

Και να σου πώ, αυτή δεν έχει νταβατζή τίποτα μαφίες και τέτοια, μόνη της δουλεύει?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και να σου πώ, αυτή δεν έχει νταβατζή τίποτα μαφίες και τέτοια, μόνη της δουλεύει?

εεεε τοσο καιρο εδω δεν ηρθες να βρεθουμε αν με δεις θα καταλαβης αν σηκωνει νταβατζης ή μαφια μαζι μου.

τελος πάντων Οχι δεν εχει ετσι κι αλοιώς όλλες οι κοπελες που εμπλεκα γνωριζα εδω ηταν και ειναι ανεξαρτητες
αν ειχαν καποια σχεση με νταβατζιδες και μαφια δεν τις ξαναπαιρνα τελος.

 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
εεεε τοσο καιρο εδω δεν ηρθες να βρεθουμε αν με δεις θα καταλαβης αν σηκωνει νταβατζης ή μαφια μαζι μου.

τελος πάντων Οχι δεν εχει ετσι κι αλοιώς όλλες οι κοπελες που εμπλεκα γνωριζα εδω ηταν και ειναι ανεξαρτητες
αν ειχαν καποια σχεση με νταβατζιδες και μαφια δεν τις ξαναπαιρνα τελος.

Έχουμε χρόνο να βρεθούμε. Ρωτάω γιατί οι περισσότερες ιδίως αυτές που έχουν αγγελίες σ αυτά τα sites όλο και κάποια σχέση με την μαφια θα έχουν αλλά τέλος πάντων μικρό το κακό έχουν δεν έχουν έτσι και αλλιώς τις έκοψα μιας και οι περισσότερες είναι με ψεύτικες φώτο!!
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Καλημεράαααααααααα  καλά ρε τωρα που θα φυγω απο Σοφια τωρα αρχισατενα εμφανιζεστε ολοι οι μονιμοι εδω;;;;;;;;
καλυτερα αργα παντως παρα ποτε αντε να αρχισουμε να οργανωνωμαστε λιγο καλυτερρα και θα σας ερθω μονιμα απο Οκτωβριο ξανα εως τοτε  ελπιζω να εχω τον χρονο για μερικές καταδρομικές επισκέψεις.

αααααααααααααα Μαγκες ο γατος δηλαδή εγω την πάτησα ασχημα με την Αλεξ οποιος την πετυχη στο μελλον να την παρη για κανα εξαωρο και να την πιστωση επι χρηματα που μου ωφειλη την κοπανησε ξερωντας οτι θα φυγω απο Σοφια,απο το σπιτι που την φιλοξενουσα με μια χρηση  Αλυσιδα μου και καποια δανεικά και αγυριστα για κανονιστε οποιος την πετυχη σε κανενα ραντεβου ας την παρη για ολοκληρο 24 ωρο και καλεστεμε να ερθω να την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:  τον κώλο.
Τωρα εγω τι να πω! Σταλεγα? Τελος παντων ταχουμε ξαναπει ολες και ολοι τα ιδια ειναι θεμα νοοτροπιας και κουλτουρας θεωρουν οτι τους χρωσταμε λεφτα.
Αλαν αν και ταπαμε στο αυτοκινητο τα λεμε οταν γυρισεις αν με βρεις και μενα εδω και δεν την εχω κανει για αλλου....
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα συνάδελφοι,
χθες βράδυ είχα μια καινούρια γνωριμία-συνάντηση που την κυνηγούσα από καιρό με ένα από τα καλύτερα που έχω πάει μέχρι τώρα από θέμα εμφάνισης και σώματος 25 χρονών, 170, 54 κιλά, ξανθό (μιλάω για απλή γυναίκα όχι για call girl αλλά όπως οι περισσότερες Βουλγάρες για το χρήμα τα κάνουν όλα). Εοειδή μ αρέσει πολύ το γλύψιμο, του δωσα και κατάλαβε, αυτή τον παίρνει μόνο με προφύλαξη, άλλωστε το πρώτο ραντεβού ήταν, θα την καταφέρω και χωρίς που θα πάει. Από πίσω δεν γουστάρει παρά μόνο δαχτυλάκι αλλά δαχτυλάκι, δαχτυλάκι πιστεύω να δεχθεί και το άλλο με τον καιρό. Την έπεισα να την βγάλω και φωτογραφίες, στην αρχή μου λεγε όχι μα πως αλλά τελικά πήρε και την στάση της, ευχαρίστως να τις βλέπατε εδώ αλλά επειδή μπορεί μετά να τις κατεβάσει ο καθένας και δεν ξέρω που μπορεί να τις δω μετά, δυστυχώς δεν θέλω να έχω μπλεξίματα γιατί όσο να ναι δεν είναι πουτάνα με αγγελίες και τέτοια. 'Οποιο παλουκάρι έρθει στα μέρη μας ευχαρίστως να τις δείξω από κοντά και ελπίζω μέχρι τότε να την έχω καταφέρει να την πασάρω σε κάποιον συνάδελφο (αν και κομμάτι δύσκολο το βλέπω αλλά θα την κάνω την προσπάθεια). Σε λίγη ώρα ίσως ανεβάσω φωτογραφίες από άλλο ψωλάκι όχι αυτού του επιπέδου βέβαια αλλά από φίλο ξέρω ότι την κάνει την δουλειά της, λεπτομέρειες εντός ολίγου!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αντε ρε φιλε μου επιτελους  και ενας  Πορνορεπορτερ επιπεδου που γουστάρω
αναμενω (ωμαι) με πολύ ενδειαφερον την συνεχεια.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Αύριο όποιος είναι Σόφια μπορούμε να κανονίσουμε για καφεδάκι να μιλήσουμε για τα επαγγελματικά μας (πουτανιές) βρε αδερφέ!!
Σήμερα θα βρεθώ με το μωρό που την έχω εδώ και 2 μηνές και την ψήνω για τρίο (2 γυναίκες και εγώ), μην κάνετε ορέξεις λιγούρια!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αύριο όποιος είναι Σόφια μπορούμε να κανονίσουμε για καφεδάκι να μιλήσουμε για τα επαγγελματικά μας (πουτανιές) βρε αδερφέ!!
Σήμερα θα βρεθώ με το μωρό που την έχω εδώ και 2 μηνές και την ψήνω για τρίο (2 γυναίκες και εγώ), μην κάνετε ορέξεις λιγούρια!!

ΕΣΣΟ ΕΤΟΙΜΟΣ να μου απαλύνουν την πικρα απο την Αλεξ.............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom