Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι μερες μετρας ρε μαλακα?
φανταρος εισαι?
μετρα τις πουτανες καλυτερα.
αν και μολις ξελασκαρω λιγο 8α σου ερθω καμια βολτα να ξερεις.

καλα κρασσα κατεβαίνω κατω στα θερμα κλιματα βαρεθηκα εδω.
τον Οκτωβριο πάλι.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας και χαρά σας είμαι παλιός εδώ αλλά είχα κάτι αιώνες να μπω αλλά σκέφτηκα να μπω μετά από καιρό να δω τι κάνουν τα παλικάρια.
Είμαι κάτοικος Σόφιας και θα χαρώ να αλλάξουμε κουβέντες και εμπειρίες.
Παλαιότερα έπαιρνα συνήθως call girls αλλά εδώ και καιρό το έχω γυρίσει σε απλές γυναίκες, παντρεμένες, φοιτήτριες κ.α. επί πληρωμής συνήθως αλλά όχι πάντα.
Καλή συνέχεια!!
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Γεια σας και χαρά σας είμαι παλιός εδώ αλλά είχα κάτι αιώνες να μπω αλλά σκέφτηκα να μπω μετά από καιρό να δω τι κάνουν τα παλικάρια.
Είμαι κάτοικος Σόφιας και θα χαρώ να αλλάξουμε κουβέντες και εμπειρίες.
Παλαιότερα έπαιρνα συνήθως call girls αλλά εδώ και καιρό το έχω γυρίσει σε απλές γυναίκες, παντρεμένες, φοιτήτριες κ.α. επί πληρωμής συνήθως αλλά όχι πάντα.
Καλή συνέχεια!!
Καλως ηρθες! Θα τα πουμε σιγουρα!
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σας, θα ήθελα να κάνω μία αναφορά στηνν τελευταία επίσκεψη που έκανα σε call girl πριν κάτι μήνες, για το συγκεκριμένο μιλάω. Μετά από συνομιλία που είχα μαζί της από το chat μου φάνηκε αρκετά σοβαρή κοπέλα και μου είπε ότι οι φωτογραφίες είναι δικές της (όπως λένε όλες) και λέω άντε ας το κάνω το ψυχικό, μένει και πολύ κοντά μου. Παω λοιπόν και μου ανοίγει την πόρτα, ούτε κρύο ούτε ζέστη αν και την περίμενα πολύ καλύτερη βάση φωτογραφιών δεν φένεται πρόσωπο βέβαια αλλά όσο να ναι είχα μεγαλύτερες προσδοκίες και από σώμα η πρώτη εικόνα με τα ρούχα κατάλαβα ότι δεν ήταν αυτή όπως και μου το είπε αργότερα λόγω ότι την γνωρίζουν πολλοί (το κλασικό).
Μετά από λίγα λεπτά αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στα ενδότερα, βγάζει τα ρούχα, βυζί μεγάλο συλικόνη αλλά δεν τρελάθηκα, μία τομή στην κοιλιά τεράστια λόγω εγκυμοσύνης μάλλον, σώμα αδύνατο (δεν τα προτιμώ) και με κάποιες ζάρες στην κοιλιά μάλλον λόγω της εγκυμοσύνης, πάντως σε σχέση με τις φώτο μέρα με τη νύχτα.
Ας περάσω στην πράξη, εκεί ακόμα χειρότερα (πως λέμε Νίκη της Σαμοθράκης) αν δεν έκανα κίνηση εγώ μάλλον θα κοίταγαμε το ταβάνι για 1 ώρα.
Τελικά έμιενα μισή ώρα και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και λέω τι τα θελες καλά δεν παιρνάς με τις κανονικές κοπέλες που τα κάνεις και τα κάνουν όλα, αλλά να λίγο οι φώτο λίγο να θυμηθώ τα παλιά αλλά δεν πειράζει μικρό το κακό. 
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Αλλαν πΩς  εισαι μαν.. τι κανεις :)?θα κανουμε διακοπες στα σοφια καμια εβδομαδα? :)
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Καλημέρα σας, θα ήθελα να κάνω μία αναφορά στηνν τελευταία επίσκεψη που έκανα σε call girl πριν κάτι μήνες, για το συγκεκριμένο μιλάω. Μετά από συνομιλία που είχα μαζί της από το chat μου φάνηκε αρκετά σοβαρή κοπέλα και μου είπε ότι οι φωτογραφίες είναι δικές της (όπως λένε όλες) και λέω άντε ας το κάνω το ψυχικό, μένει και πολύ κοντά μου. Παω λοιπόν και μου ανοίγει την πόρτα, ούτε κρύο ούτε ζέστη αν και την περίμενα πολύ καλύτερη βάση φωτογραφιών δεν φένεται πρόσωπο βέβαια αλλά όσο να ναι είχα μεγαλύτερες προσδοκίες και από σώμα η πρώτη εικόνα με τα ρούχα κατάλαβα ότι δεν ήταν αυτή όπως και μου το είπε αργότερα λόγω ότι την γνωρίζουν πολλοί (το κλασικό).
Μετά από λίγα λεπτά αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στα ενδότερα, βγάζει τα ρούχα, βυζί μεγάλο συλικόνη αλλά δεν τρελάθηκα, μία τομή στην κοιλιά τεράστια λόγω εγκυμοσύνης μάλλον, σώμα αδύνατο (δεν τα προτιμώ) και με κάποιες ζάρες στην κοιλιά μάλλον λόγω της εγκυμοσύνης, πάντως σε σχέση με τις φώτο μέρα με τη νύχτα.
Ας περάσω στην πράξη, εκεί ακόμα χειρότερα (πως λέμε Νίκη της Σαμοθράκης) αν δεν έκανα κίνηση εγώ μάλλον θα κοίταγαμε το ταβάνι για 1 ώρα.
Τελικά έμιενα μισή ώρα και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και λέω τι τα θελες καλά δεν παιρνάς με τις κανονικές κοπέλες που τα κάνεις και τα κάνουν όλα, αλλά να λίγο οι φώτο λίγο να θυμηθώ τα παλιά αλλά δεν πειράζει μικρό το κακό.   

Να 'σαι καλά φιλαράκι μας γλύτωσες από το έπιπλο.

Και μια και το φερε η κουβέντα, εκείνη η ψηχή η Τίφανι που κάποτε έκανε τα καλύτερα που χάθηκε; Δουλέυει ακόμα, ξέρει κανένας;

Άντε σε κανα δυό βδομάδες λέω να ανέβω κι εγώ πάνω με όρεξη για πειράματα!

 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Να 'σαι καλά φιλαράκι μας γλύτωσες από το έπιπλο.

Και μια και το φερε η κουβέντα, εκείνη η ψηχή η Τίφανι που κάποτε έκανε τα καλύτερα που χάθηκε; Δουλέυει ακόμα, ξέρει κανένας;

Άντε σε κανα δυό βδομάδες λέω να ανέβω κι εγώ πάνω με όρεξη για πειράματα!

Αν εννοείς αυτήν δεν έχω ιδέα, απέχω πολύ καιρό τώρα από το άθλημα με call girls.
 

enas31

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος ενδιαφέρεται για massage κατ οίκον μπορώ να δώσω πληροφορίες πιο αναλυτικά.
Κίνηση δεν βλέπω όμως!!
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Όποιος ενδιαφέρεται για massage κατ οίκον μπορώ να δώσω πληροφορίες πιο αναλυτικά.
Κίνηση δεν βλέπω όμως!!
φιλε απλα αυτες τις μερες εχουμε καποια προβληματα θα τα πουμε ομως λιγο υπομονη
 

vieta13

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
οπως ειχα υποσχεθει και στον φιλο αλλαν αλλα και στους αλλους συναθλητες ηρθε η ωρα να κανω και εγω κριτικη για σοφια.καταρχην ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο αλλαν που μας βοηθησε,τα ειπαμε στο καφεδακι,ανταλλαξαμε κουβεντες για το αθλημα και οχι μονο.να σαι καλα φιλος και ελπιζω να τα πουμε καπου στην σοφια και παλι ή και ελλαδα.παμε στο ψαχνο....παιδια η σοφια προσφερεται για καμακι,για ματι,επι πληρωμη,στο τσαμπα και πολλα αλλα καλα.πραγματικα το επιπεδο ειναι σε πολυ καλο σημειο,σιγουρα καλυτερο απο την μπανανια που ζουμε στο ελλαντα.λοιπον ειμασταν 3 στο διαμερισμα αρα θα περιγραψω και των τριων.συναθλητης παιρνει την εμι.με παζαρια πεφτει η τιμη της στα 160 λεβα για ενα διωρο.κοντη κοπελα,ξανθια,ωραιο σωματακι,προσωπο μετριο .δεν σε χαλαει και τελειως βεβαια αλλα πολυ μετριο προσωπο.γνωριζει πολυ καλα ελληνικα.απο περιγραφη του φιλου καλη στο κρεβατι,ομιλητικη,ευγενικη και καθαρη.κανει οτι της ζητησεις.δεν δεχεται δαχτυλα και ο λοκος ειναι επιπλεον.αν και δεν δινει παντα.εγω με τον αλλο αθλητη φευγουμε και παμε καμασουτρα.μετριος χωρος,μικρος,και δεν με πολυβολευε οπως καθομουνα.κοπελες καμμια 12-15,αρκετα καλο επιπεδο.εγω βεβαια ειχα φαει σκαλωμα με την μανατζερ.αλλαν φιλε κανε μας κουμαντα,πολυ καβλιαρικο το μωρο.δεν ψωνιζουμε γιατι ειχε περασει και η ωρα και δεν τραβουσε η ομαδα.εισοδος 5 λεβα,ποτο 15 λεβα,χορος νομιζω πηρα στον φιλο μου 20 λεβα.επομενη μερα παμε με ενα φιλο και τον αλλαν στο κλεοπατρα.πραγματι η μαναντζερ η μιρα αλογο και προστυχο.οπως επισης και η απιστευτη τυπισα απο το βουλγαρικο big brother.τρελο μωρο,αλλα μαλλον θελει χοντρα κουμαντα για να παρεις καποια απο τις 2.στο μαγαζι παιζουν καμμια 20αρα κοπελες και οι πιο πολλες ειναι πολυ καλες.υψηλο επιπεδο για γουστα.τιμες 150 λεβα για 1 ωρα.αδιαπραγματευτη...παιρνω το μικρο καβλιαρικο-βοηθα αλλαν με το ονομα της-...πολυ ωραιο σωματακι,βυζακι φυσικο στο 2.5 και γλυκια ναζιαρικη φατσουλα.παιδια ομως κριμα γιατι το κοριτσι δεν σκαμπαζει τιποτα απολυτως.δεκτικη σε ολες τις στασεις,πιπα και χωρις χερια-με παροτρυνση δικη μου βεβαια-,69,στα 4,πλαγια,αλλα δεν σκαμπαζει μια.και το χειροτερο ολων,,,,εχει αδιασει ολο το σωληναριο με την κρεμα στο νιμου της και με εχει πιασει απιστευτη ξενερα.της το λεω τρελαμενος οτι δεν ειναι κετσαπ,αλλα το κακο ειχε γινει.και το χειροτερο ολων εκει που εχω κανει υπερπροσπαθεια για να τελειωσω,ακουγεται η πορτα απο το αλλο δωματιο διπλα που τελειωσε ο συναθλητης,και το μικρο πεταγεται πανω και ντυνεται.μιλαμε τρελαθηκα.την ειπα κατσε ενα διλεπτο να τελειωσω αλλα η αλλη τιποτα.ουτε καποτα ηξερε να βαζει.θελει πολυ δουλεια το κοριτσι.α δεν σκαμπαζει και μια αγγλικα...αλλο και αυτο....αλλα τον βασιλη καρρα στο λαπτοπ μου ηξερε να το βαλει στο γιουτιουμπ.τεσπα....θα συνεχισω εντος ωρων τα υπολοιπα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλημέρα σας, θα ήθελα να κάνω μία αναφορά στηνν τελευταία επίσκεψη που έκανα σε call girl πριν κάτι μήνες, για το συγκεκριμένο μιλάω. Μετά από συνομιλία που είχα μαζί της από το chat μου φάνηκε αρκετά σοβαρή κοπέλα και μου είπε ότι οι φωτογραφίες είναι δικές της (όπως λένε όλες) και λέω άντε ας το κάνω το ψυχικό, μένει και πολύ κοντά μου. Παω λοιπόν και μου ανοίγει την πόρτα, ούτε κρύο ούτε ζέστη αν και την περίμενα πολύ καλύτερη βάση φωτογραφιών δεν φένεται πρόσωπο βέβαια αλλά όσο να ναι είχα μεγαλύτερες προσδοκίες και από σώμα η πρώτη εικόνα με τα ρούχα κατάλαβα ότι δεν ήταν αυτή όπως και μου το είπε αργότερα λόγω ότι την γνωρίζουν πολλοί (το κλασικό).
Μετά από λίγα λεπτά αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στα ενδότερα, βγάζει τα ρούχα, βυζί μεγάλο συλικόνη αλλά δεν τρελάθηκα, μία τομή στην κοιλιά τεράστια λόγω εγκυμοσύνης μάλλον, σώμα αδύνατο (δεν τα προτιμώ) και με κάποιες ζάρες στην κοιλιά μάλλον λόγω της εγκυμοσύνης, πάντως σε σχέση με τις φώτο μέρα με τη νύχτα.
Ας περάσω στην πράξη, εκεί ακόμα χειρότερα (πως λέμε Νίκη της Σαμοθράκης) αν δεν έκανα κίνηση εγώ μάλλον θα κοίταγαμε το ταβάνι για 1 ώρα.
Τελικά έμιενα μισή ώρα και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και λέω τι τα θελες καλά δεν παιρνάς με τις κανονικές κοπέλες που τα κάνεις και τα κάνουν όλα, αλλά να λίγο οι φώτο λίγο να θυμηθώ τα παλιά αλλά δεν πειράζει μικρό το κακό.   


Γιατί συναγωνιστή; Αφού κι αυτές τις χαρτζλικώνεις  :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kav_lakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
22
Πόντοι
0
Παίκτες καλησπέρα
Σας γράφω από την Σόφια.. Σας διαβάζω από καιρό κα ι ενημερώνομαι αλλά μέχρι τώρα δεν είχα αποφασίσει να ποστάρω λόγω έλλειψης χρόνου.
Σήμερα την πάτησα σοβαρά και αποφάσισα να γράψω, για να σώσω κανένα  άλλο.
Ψάχνω τον λουκαδόρο που είχε γράψει θετικά ή είχε προτείνει την veronika30 ()
Καλά....μεγάλη πλάκα. Ήρθε ένα εξωγήινο ον  με μπαντάνα στο κεφάλι και με μαλλί ½ πόντο σαν κάτι να έπασχε από λευχαιμία...
Όταν την ρώτησα «τι σι συ» στα βουλγάρικα, καθότι γνωρίζω και τη γλώσσα ο μάλαξ  και γιατί είναι τόσο διαφορετική από τις φωτό μου απάντησε ότι αυτό είναι φυσιολογικό γιατί έχει κάνει Photoshop το κεφάλι της για να μην είναι αναγνωρίσιμη.
Δεν ξέρω τι με έκανε να την κρατήσω τελικά...
Ίσως επειδή είμαι λίγο πονεσιάρης  ή ίσως ήταν λίγο αργά και βαριόμουν να καλέσω κάτι άλλο αν και είχα πολλά τηλέφωνα παραμάσχαλα.
Την κράτησα..
Ξεκινήσαμε με κουβέντα για τους εξωγήινους κάνα μισάωρο και μετά ξεκίνησε να μου λέει για την Ατλαντίδα...Πήρα πρωτοβουλία ...την έκοψα και την έστειλα στο μπάνιο.
Όταν βγήκε γυμνή με την μπαντάνα στο κεφάλι φρίκαρα λίγο αλλά είχα πιει και μισό μπουκάλι ρακί ( troianska slivova), οπότε λέω ...δε θα πας που δεν θα πας για ψάρεμα.. δεν γαμείς τουλάχιστον;;; Έκλεισα τα μάτια και είπα ...φαντάσου ότι είναι η Ζέτα..
Ναι...ρε κορόιδα η Ζετα του Μιχάλη πλέον....(Η μισή Ελλάδα φτιάχνεται μαζί της )
Ξεκίνησε να μου ρουφάει τις μπάλες και όταν ‘σήκωσα’ λίγο μπόι, με καπότωσε και άρχισε να μου τον ρουφάει...
‘Ρούφα τον Ζέτα’ φώναζα εγώ στα Ελληνικά. Καλά πήγαινε..
Αφού ‘στάθηκα’ στο ύψος μου, σκέφτομαι :πάρτη πισώκωλα...κράτα τα μάτια κλειστά.. γιατί αλλιώς σου ‘πεσε και ...πάει το 60άρι (€).
Την γυρνάω από πίσω προσπαθώντας να μην κοιτάω και της ανοίγω τα σκέλια για να χωθώ...
Όρε...ορέ...σου λέω τι έπαθα ο βλάχος ...δεύτερο σοκ.
Με το που ανοίγει το νιμου της και μπαίνω, μου ‘ρχεται στην μύτη μια μπόχα.. τι μπόχα θεέ μου...γάμα τα...
Φαντάσου ότι είχα ανέβει στην Σόφια και κρυωμένος , με 10 στάλες otrivin σε κάθε μεριά και πάλι νόμιζα ,ότι ήμουν σε βόθρο.
(Η πλάκα είναι ότι όταν έφευγε ψεκάστηκε με  άρωμα...θα τρελαθώ...)
Μη σας κουράζω, δεν κατάλαβα πως ...μετά από κάνα 20λεπτο που την είχα στα τέσσερα, πίνοντας ταυτόχρονα την άλλη μισή μπουκάλα troianska ,ήρθε η εξιλέωση και έχυσα...Υπάρχει Θεός σκέφτηκα...
Στα επόμενα 3 λεπτά είχε ντυθεί, την  είχα πληρώσει, και την είχα στείλει...
Σας γράφω τώρα κάνα μισάωρο και ακόμα μυρίζω την  μπόχα...(και που ‘σαι δεν είμαι σιχασιάρης...)
Αυτά ...και μακριά λέμε ...μην επιχειρήσει κανείς...
Πέστε και στο παλικάρι που μας την σύστησε ότι ΟΚ η κοπρολαγνεία δεν είν κακή, αλλά δεν είναι και αυτονόητο ότι γουστάρουμε όλοι...Να τα λέμε όλα όταν ποστάρουμε.
Καλό βράδυ και στο επανειδείν...
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Αλλαν που εισαι μαν τι λεει?..Χαθηκες...Λεω να περασω απο σοφια να τα πουμε και να βγουμε για κανα ποτο.. να μου γνωρισεις κανα καλο μουνι.. επι πληρωμης φυσικα :2funny:Μαζι σε θελω παρεα :)..Εισαι ο καλυτερος μην ακους κανενα :)Και οσοι δεν γραφουν εδω ενω ερχονται και βγαζουν γουστα στα σοφια δεν σεβονται μερικα πραγματα..Εισαι κορυφη πραγματικα και αυτα που εχεις πει απο εδω... δεν τα λεει κολλητος στον κολλητο...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλλαν που εισαι μαν τι λεει?..Χαθηκες...Λεω να περασω απο σοφια να τα πουμε και να βγουμε για κανα ποτο.. να μου γνωρισεις κανα καλο μουνι.. επι πληρωμης φυσικα :2funny:Μαζι σε θελω παρεα :)..Εισαι ο καλυτερος μην ακους κανενα :)Και οσοι δεν γραφουν εδω ενω ερχονται και βγαζουν γουστα στα σοφια δεν σεβονται μερικα πραγματα..Εισαι κορυφη πραγματικα και αυτα που εχεις πει απο εδω... δεν τα λεει κολλητος στον κολλητο...

Εχω μπλεξιματα με προσωπικες δουλειες και πρπει 5 και 9 Απριλιου να ειμαι Ελλαδα οποτε τρεχω και δεν προλαβαίνω..
ε καισυ ρε παιδάκι μου 500 φορες άλλαξες ημερομηνιες αφιξης.
τελος πάντων ασε να τελειωσω τα τρεχάματα και τα λέμε. απο εβδομάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom