Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Αλλαν συγνωμη αλλα !Εδω μιλαμε για Σοφια εστω καιν αν προκειται για δευτεροκλασατες γκομενες! Αλλωστε αλλη η νοοτροπια αλλα ηθη αλλα εθιμα! Εδω ειναι Βαλκανια μην το ξεχναμε!

ρε ασε τις Ιστορίες εγω να τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: θελω αν ειναι ωραιες και εχουν και χαρη , τσαχπινιά σαν τις φωτο ον μάι παπαριους τα ηθη τα εθιμά τους
και η καταγωγή τους εγω θέλω να τις............
:knockinb: :fuck1: :fuck2: :knockinb: :2on1: :pipa1: :pipa2: :knockinb:

Ααχχχχχχχχχχχχχχ  αντε πάλι με ξεσηκώσατε για ταξιδια...επαγγελματικά....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τον αλλαν πος τον ειδες τραβαει στην ανηφορα???  οταν ενοεις ασκημες δηλαδη ???? γιαυτο εβαλα γκομενακια απο λβοβ φοτο για να εχουμε μετρο σιγκρισης!!!!!!

Αν τραβάει λέει;;;;;;;;;; και οταν ερθη η στιγμή πάλι Αλλαν θα παρουν... :headbang2: :thumbsup: :dancing:

Δεν ειναι ασχημες μια χαρά ειναι......,
απλα υστερουν λιγο στο μπόι στην πουτανια την χάρη και την γαμημενη την συμετοχή  με συγκριση
των τεμαχιων που ποσταρισες διοτι δεν νομιζω οτι κι εκει ακομα δεν εχει μπάζα;;;; δευτεροκλασάτα και το μετρο συγκρισης  σου επρεπε να ειναι γκομενες ή στριπτιζούδες οπότε λεω να σου ποστάρω και εγω μια γκομενα παλαιωτερης ιστοριας μου αγαπης και ερωτα απο βουλγαρια για να εχεις μετρο συγκρισης

Αρπατην γιατρεεεεεεεε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • Image00003.jpg
    Image00003.jpg
    48,8 KB · Εμφανίσεις: 14
  • Image00002.jpg
    Image00002.jpg
    33,6 KB · Εμφανίσεις: 45

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Αλαν καλημερα!Οπως σου εχω πει και κατ ιδιαν αυτες που τωρα κανουν εμφανη βιζιτα ειναι κοριτσακια που ηρθαν απο τα χωρια τους για μια καλυτερη μοιρα.Υπαρχουν ωραιες γυναικες αλλα το παιζουν σε αλλο επιπεδο,αλλωστε βλεπεις αυτες που κυκλοφορουν τα τζιπ και τα μεγαλα αμαξια βρισκουν εναν φουσκωτο λεφτα και τα τρωνε.Αλλη κατηγορια γκομενες πανε στο Μπουντα μπαρ αλλες στο σαουθ παρκ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλαν καλημερα!Οπως σου εχω πει και κατ ιδιαν αυτες που τωρα κανουν εμφανη βιζιτα ειναι κοριτσακια που ηρθαν απο τα χωρια τους για μια καλυτερη μοιρα.Υπαρχουν ωραιες γυναικες αλλα το παιζουν σε αλλο επιπεδο,αλλωστε βλεπεις αυτες που κυκλοφορουν τα τζιπ και τα μεγαλα αμαξια βρισκουν εναν φουσκωτο λεφτα και τα τρωνε.Αλλη κατηγορια γκομενες πανε στο Μπουντα μπαρ αλλες στο σαουθ παρκ.

και άλλες στο πλάνετ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Image00001.jpg
    Image00001.jpg
    83,9 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

ΣΑΟΥΘ ΠΑΡΚ  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νομίζω οτι θα παω για εναν απογευματινό καφε με εναν φίλο Αθηναιο και εναν Θεσσαλονικιό να κοψουμε κίνηση.
Μπράβο ρε το ειχα αμελήση για...... να κανω μια περασιά σημερα.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
ΣΑΟΥΘ ΠΑΡΚ  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νομίζω οτι θα παω για εναν απογευματινό καφε με εναν φίλο Αθηναιο και εναν Θεσσαλονικιό να κοψουμε κίνηση.
Μπράβο ρε το ειχα αμελήση για...... να κανω μια περασιά σημερα.
Κανε τηλ αν θελεις μπορει να κατηφορισω για λιγο!
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
OK ασε να ξυπνήσουν τα παιδάκια πρώτα διοτι ακομα ειναι κατεβεβλημενα απο το χτεσινο....;;
  πρωινό ;;; :think: :think: :think: :think: :think:
  θα σε γελάσω.

ΑΜα δεν αντεχετε  :S :S να το ξερω γιατι σημερα θα σας  :lheel: :lheel: λιωσω εχω πολλες ορεξεις τοσες μερες με την κωλοΑλλεργια στα ματια ,  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: ερχομε λεμεεεεεεεεεεεε σε 9 ωρες ειμαι εκει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
και άλλες στο πλάνετ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
ayth ειναι οκ !~!!!!!!!!  ουκρανικον προδιαγραφον  χαιβαν καιμακ τσαλαν αλλαν καλα το χο καταλαβει οτι τα αστερια τα χεις καβατζομενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: στο σταρ τορα διχνει στην τατιανα τις τιμες στην βουλγαρια γενικα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ayth ειναι οκ !~!!!!!!!!  ουκρανικον προδιαγραφον  χαιβαν καιμακ τσαλαν αλλαν καλα το χο καταλαβει οτι τα αστερια τα χεις καβατζομενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: στο σταρ τορα διχνει στην τατιανα τις τιμες στην βουλγαρια γενικα

Στείλε την Ταττιανα να τις δωσω μια συνενευξη μικροφωνο..........εχω δικό μου,
θα την κατατοπισω πλήρως...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΕΕΕΕΕ τι να πω τωρα τα ειπα όλα.

αντε να σκουντήξουμε λίγο την ποιότητα σημερα πριν το  event Grrek night in SOFIA & κλεοπάτρα.


Ισως η καλυτέρη επιλογη για παρεούλα και βολτούλες στην  Σόφια.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Τι ακούω, Αλάνι; Παρεούλα και βολτούλες; Σε βλέπω για γαμπρό  :tits:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Αλλαν για ψωνια, σε σχεση με την ελλαδα... συμφερει στα σοφια? Ενταξη καλο το γαμιση αλλα να μας μεινει και κατι...
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τι ακούω, Αλάνι; Παρεούλα και βολτούλες; Σε βλέπω για γαμπρό   :tits:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Παίκτη παρανόησες την προταση μου........ ειπα να το σκουντηξουμε λιγο το παιδι &  την ποιότητα
ειπα οτι ειναι η καλύτερη προταση για βολτουλες και παρεα στην Σόφια ενοοντας εσας τους επισκέπτες και την επιθυμια σας για ενημερωση για τα δρώμενα της νύχτας απο ανθρωπο της εμπιστοσύνης.

Ξαναδιαβασε το βιάστικες να απαντήσης


ΕΕΕΕΕ τι να πω τωρα τα ειπα όλα.

αντε να σκουντήξουμε λίγο την ποιότητα σημερα πριν το  event Grrek night in SOFIA & κλεοπάτρα.


Ισως η καλυτέρη επιλογη για παρεούλα και βολτούλες στην  Σόφια.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλλαν για ψωνια, σε σχεση με την ελλαδα... συμφερει στα σοφια? Ενταξη καλο το γαμιση αλλα να μας μεινει και κατι...

Αντε ρε που θελης και ψωνια που θα βρης χρόνο;;;;;;
εκτος κι αν ερθης εκδρομή με το ΚΑΠΗ της γειτονιάς σου τοτε κατι γινετε.
Ψωνια αν πας στην Λαικη της γειτονιά σου θα βρης τα ιδια πραγματα στις ίδιες τιμες.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Αλλαν για ψωνια, σε σχεση με την ελλαδα... συμφερει στα σοφια? Ενταξη καλο το γαμιση αλλα να μας μεινει και κατι...
Σωστα απαντησε ο Αλαν.Εγω για να γινω πιο συγκεκριμενος! Μπορεις να βρεις Τουρκικες απομιμισεις σε πολυ φθηνες τιμες για οτιδηποτε σε ενδιαφερει.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Δηλαδη παπουτσια ρουχα  καλα.. και μαρκες, εχουν την ιδια τιμη με ελλαδα? Αυτα τα λεω με προοπτικη να κατσω 1 εβδομαδα.. 
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δηλαδη παπουτσια ρουχα  καλα.. και μαρκες, εχουν την ιδια τιμη με ελλαδα? Αυτα τα λεω με προοπτικη να κατσω 1 εβδομαδα.. 

καλα ρε εισαι;;; ή οχι;;;; εδω οτι εχει ειναι κλοπι ράιτς μαιμούδες απο Τουρκία τα ιδια μπορεις να τα προμηθευτης απο οποιανδήποτε Λαική α αγορα στην ελλαδα εχουν τους ιδιους προμηθευτες.

Τα μπράντ νέιμ  πχ. λακοστ κλπ οριτζιναλ εχουν ιδιες τιμες Διεθνώς δεν αλλάζει κάτι είτε τα αγοράσης στην Ελλαδα είτε στην Βουλγαρια είτε στο Μιλάνο ή στο Παρίσι.

το καταλαβες τώρα;;;;;;;;;;;;;;;;;
και επειδή γνωροζομαστε τηλεφωνικά  σου λέω συγκεντρώσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ εχεις ποιο σοβαρά θεματα να αντιμετοπίσης,.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δηλαδη παπουτσια ρουχα  καλα.. και μαρκες, εχουν την ιδια τιμη με ελλαδα? Αυτα τα λεω με προοπτικη να κατσω 1 εβδομαδα..

λοιπόν μασε χρήματα και πάρε την Αλεξ να πάτε για ψωνια γιατι δεν σε βλέπω για το άλλο ( :knockinb:) να κάνης τίποτα....
με το αζημείωτο βέβαια.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ.¨αφου δεν  :knockinb: :fuck2: :fuck1: που δεν  :fuck2: :fuck1: :knockinb: δεν πας για ψάρεμα;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom