Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Αλλαν καταλαβα τωρα..Εισαι δασκαλος  :rockon: :boobies: :grin: πουτανες παω και στα κολωμπαρα 5 χιλιομετρα απο το σπιτι μου.  Γιαυτο σας τα εκανα ουμπαλα με τα ψωνια.. Πριν 7 χρονια που ειχα παει για ψωνια σαντασκι παπουτσια 150 ευρω τα ειχα παρει 20 απο εκει.. Και ειπα μπας οι τιμες συνεχιζουν στο ιδιο επιπεδο, και οτι ο ταξιτζης, μεταφραστης, σοφερ που ειχα μαζι μου μου ειπε τοτε οτι στα σοφια ειναι ακομα πιο φτηνα.. Εξου και η απορια μου..ΥΓ.. Για να αιτιολογισω τις ερωτησεις μου σας τα λεω.. Και παλι ευχαριστω για την πληροφορια..
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλλαν καταλαβα τωρα..Εισαι δασκαλος  :rockon: :boobies: :grin: πουτανες παω και στα κολωμπαρα 5 χιλιομετρα απο το σπιτι μου.  Γιαυτο σας τα εκανα ουμπαλα με τα ψωνια.. Πριν 7 χρονια που ειχα παει για ψωνια σαντασκι παπουτσια 150 ευρω τα ειχα παρει 20 απο εκει.. Και ειπα μπας οι τιμες συνεχιζουν στο ιδιο επιπεδο, και οτι ο ταξιτζης, μεταφραστης, σοφερ που ειχα μαζι μου μου ειπε τοτε οτι στα σοφια ειναι ακομα πιο φτηνα.. Εξου και η απορια μου..ΥΓ.. Για να αιτιολογισω τις ερωτησεις μου σας τα λεω.. Και παλι ευχαριστω για την πληροφορια..

ρε Χρήστο μαιμου ειναι... αντιγραφες κατασκευασμένα στην Τουρκια .....τα ιδια ειναι μεχρι και τωρα δεν αγορασες
οριτζιναλ καταλαβε το.....
αλλα το θεμα μας και οι βολτες μας στην Σόφια δεν ειναι τα ψωνια αλλα τα μωράκια στην αγκαλιτσα μας.

καλα το καταλαβα  οτι για το  :knockinb: :fuck2: :fuck1: :pipa1: :knockinb: άλλο δεν εισαι πολυ θερμός προτιμάς τα μπαράκια στα 5 κμ.
απο το σπιτι σου. εεεεεεε;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ναι αλλαν συμφωνω!!! Απλα οταν εχω κατι στο μυαλο μου, και θελω να το πω το λεω :) :)Και παρτε μια πληροφορια απο την 1 δεκεμβριου θεσσαλονικη  θα κανει περιπολους ο στρατος εκτος θεματος αλλα και εντος..Αλλαν ειμαι θερμος και για βουλγαρια!!!!αλλα εκεινη την ημερα αρωστησα και σαν λογικος ανθρωπος ειπα ενω εχω κρυωσει να μην ερθω..  :2on1:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι αλλαν συμφωνω!!! Απλα οταν εχω κατι στο μυαλο μου, και θελω να το πω το λεω :) :)Και παρτε μια πληροφορια απο την 1 δεκεμβριου θεσσαλονικη  θα κανει περιπολους ο στρατος εκτος θεματος αλλα και εντος..

:huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι αλλαν συμφωνω!!! Απλα οταν εχω κατι στο μυαλο μου, και θελω να το πω το λεω :) :)Και παρτε μια πληροφορια απο την 1 δεκεμβριου θεσσαλονικη  θα κανει περιπολους ο στρατος εκτος θεματος αλλα και εντος..[size=10pt]Αλλαν ειμαι θερμος και για βουλγαρια!!!!αλλα εκεινη την ημερα αρωστησα και σαν λογικος ανθρωπος ειπα ενω εχω κρυωσει να μην ερθω..  :2on1:[/size]

ασχετο μην μπερδεύεσαι δεν αναφερωμαι σε αυτό το θεμα που σου χρωματισα αλλά στην γενική σου διάθεση για σεξοτουρισμό και οχι για ενα τυχαίο συμβάν που μπορεί να  μας αλλαξη τα σχεδια αυτο ειναι συνείθες και φυσιολογικό.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
ασχετο μην μπερδεύςσαι δεν αναφερωμαι σε αυτό το θεμα που σου χρωματισα αλλά στην γενική σου διάθεση για σεξοτουρισμό και οχι για ενα τυχαίο συμβάν που μπορεί να  μας αλλαξη τα σχεδια αυτο ειναι συνείθες και φυσιολογικό.
Nαι ναι καταλαβα. για τον σεξοτουρισμο ο καθενας οπως μπορει και αντεχει η τσεπη του  :)  :)
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
τωρα εγω μια απορια εχω η μαλλον 2 ....  :2funny: 1ον τι περοπολους θα κανει ο στρατος δεν το επιασα και 2ον ειναι λιγο οφφ τοπικ ετσι???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Λακηηηηηηηη που σε ρε Λακη γραωε και καμια κριτικη για αυτα που πηρες εκει πανω ρεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon:

 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
τωρα εγω μια απορια εχω η μαλλον 2 ....  :2funny: 1ον τι περοπολους θα κανει ο στρατος δεν το επιασα και 2ον ειναι λιγο οφφ τοπικ ετσι???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχεις δικιο αλλα επειδη ειναι κατι που ειτε στο σοφια το γραψεις ειτε στο στοιχημα δεν θα εχεις λαθος.ειπα τι μου ειπε ενας στρατιοτικος σειρα μου γνωστος δεν ξερω ομως και ουτε βαζω το χερι μου στην φωτια οτι θα γινει δεν μου το ειπε κολιτος αλλα ενας γνωστος αν ειπε ψεματα δεν το ξερω..
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Να'μαι και εγω παρον!!!!!
δεν θα πω πολλα(αλλωστε αυτη την φορα "πηρα" κοπελλες που εχουν ηδη γραφτει κριτικη{Sonya,Tiffany,Iva)}
Hμουν με φιλο Αθηναιο(και γαμω τα παιδια!!!Αλλαν,θελω επιβεβαιωση.....)στην Σοφια απο 15 ως 17 Νοεμβριου......ξενοδοχειο κλασικα(Tsarsko selo,αυτη την φορα το deluxe room{120 leva/day)...Μεγαλο δωματιο με μεγαλη τουαλετα και μπανιερα)

Θελω να Αναφερω πρωτα απόλα οτι ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣ που γνωρισα τον Geamoiri....εισαι και γαμω τα παιδια!!!Ζημιαρης,γκαβλιαρης και πουτανιαρης!!!!!Sorry που σου  :knockinb: το "αλογο" αλλα εσυ το ξεκινησες 1ος  :knockinb: το "κοριτσι" μου!!!Ξερεις ποια!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Την αλλη φορα(για να μην ειμαστε παραπομενοι και οι 2)προτεινω "αλογο" και "αρραβωνιαρα" στο ιδιο δωματιο και εμεις μαζι!!!Τι λες????

Τωρα για να γελασουμε λιγο............ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ που εγιναν το 3ημερο που ημουν επανω με τα παιδια

1ος Διαλογος
Ειναι ο φιλος και Συναγωνιστης Αθηναιος στο δωματιο με μια κοπελλα απο Κλεοπατρα....

-Συναγων.¨"Να σου πω..........Φιλακια δινεις"
-Πουτανα¨"Επειδη σε γουσταρω.......δινω"
Του δινει ενα φιλι στο στομα "παιδικο"(χωρις γλωσσα)
-Συναγ,¨"Καλα.........Γλωσσα δεν βαζεις στο φιλι??"
Πουτ.¨"Μονο με τον γκομενο μου"
-Συναγων.¨"Πιπες κανεις???"
-Πουτ.¨"Ναι αλλα με προφυλακτικο!!!"
-Συναγ.¨"Κοιταξε να δεις,εγω γουσταρω χωρις καποτα"
-Πουτ.¨"Ακαποτες μονο με τον Γκομενο μου"
-Συναγ.¨"Καλα....επειδη μας "επρηξες" με τον γκομενο σου και εγω γουσταρω γλωσσοφιλα και ακαποτες πιπες,ΑΝΟΙΞΕ το πορτοφολι και παρε τι θελεις για να τελειωνουμε"
-Πουτ.¨"Ετσι κανω!!!!Γιατι δεν το ελεγες απ'την αρχη!!!"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


2ος Διαλογος
Παμε στο Rodina Hotel για καφεδακι εγω ,ο αλλαν και ο Συναγ. απο Αθηνα...........Παρκαρωντας το αμαξι στο Rodina,ερχεται ο παρκαδορος του Rodina...........1ος κατεβηκε ο συναγ. απο Αθηνα και τον πλησιασε ο παρκαδορος και του μιλησε Βουλγαρικα

-Παρκ.Ροντινα¨"Добър вечер ......... живеете тук, защото тук е само за клиенти"
-Συναγ.¨"Sorry.....can you speak English"
-Park.Rodina:"No....English.......Balgarski"
-Συναγ.¨"Ρε Αλλαν........ελα να μιλησεις που ξερεις και βουλγαρικα...εγω δεν καταλαβαινω!!!"
-Αλλαν(ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ)¨"Ηρθαμε να πιουμε 1 καφεδακι...........μπορουμε???"
-Παρκ.Rodina(στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ):"Ναι....δεν υπαρχει προβλημα......ποσο Θα κατσετε??"
-Αλλαν¨(στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ)"Καμια ωριτσα"
-Παρκ.Ροντινα(στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ)¨"Πολυ καλα...........Ελατε εδω να το παρκαρετε(και μου δειχνει το σημειο)"
-Αλλαν¨"Ειδατε ρε Μαλακες πως μιλαω τα Βουλγαρικα!!!!!!!"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οταμ φευγαμε απ'το Rodina(μετα το καφε),παμε στο δωματιακι που ηταν ο παρκαδορος(για να μας ανοιξει να φυγουμε) και του λεω
-Λακης(Βουλγαρικα)¨"Kolko??("Ποσο???"){Εννουσα ποσο θελει για τον χρονο που μας αφησε να παρκαρουμε)
-Παρκ.Ροντινα(Στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ)¨"Δυο Λεβα"
-Λακης(στα Βουλγαρικα)¨"Dobre("Ωραια").........του δινω τα λεβα και ξαναλεω¨"Blagodaria""(Eυχαριστω)" και φευγω.............μετα απο μερικα δευτερολεπτα γυρναω στα παιδια κα τους λεω¨"Πρεπει να ειμαι πολυ μαλακουλης!!!"
-Φιλοι¨"Γιατι ρε Λακη???"
-Λακης¨"Ρε μαγκες..........μου μιλουσε Ελληνικα ο Βουγαρος και εγω του μιλουσα Βουλγαρικα!!!!Δεν ειναι μαλακια???"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αυτα σαν μια χαρουμενη νοτα σ'αυτο το ωραιο ταξιδι που εγινε.......

Παντως επιμενω οτι Ταυλανδη(για μενα προσωπικα)ειναι καλυτερα................Υπαρχει βεβαια μια κοπελλα εκει(η Γνωστη Τιφανυ)που γι'αυτην θα αξιζε να παω ξανα!!!

Φιλακια,Παιδες!!!





 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Μπραβο ρε παιδιά σούπερ! Καλή παρέα και τα υπόλοιπα θα έρθουν  ;)
Να είστε καλά κι ελπίζω να τα πούμε σχετικά σύντομα, αν και για... φέτος μάλλον δεν το βλέπω να την παλεύω με τις δουλειές...
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Με αφορμη αυτα που γραφτηκαν εχω να πω οτι συναντησα την παρεα και γαμω τα παιδια! Ναστε καλα με κανατε να γελασω πολυ!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Με αφορμη αυτα που γραφτηκαν εχω να πω οτι συναντησα την παρεα [size=10pt]και γαμω τα παιδια[/size]! Ναστε καλα με κανατε να γελασω πολυ!

Συμφωνώ οτι ειναι γαμώ τα παιδια καθότι  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: πολύ.

Οτι περπατα, οτι πετά και οτι κολυμπά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τι γινετε ρε  αλλαν?
ακομα επανω εισαι?
ανεβασες και κοσμο βλεπω πανω?
ρε μαλακα μηπως πας να κανεις ελληνικη αποικια στην σοφια?
η αλεξ δεν θα προλαβαινει να κανεις ξεναγησεις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υ.γ. ρε μαλακα την πετια την βρηκες τελικα?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι γινετε ρε  αλλαν?
ακομα επανω εισαι?
ανεβασες και κοσμο βλεπω πανω?
ρε μαλακα μηπως πας να κανεις ελληνικη αποικια στην σοφια?
η αλεξ δεν θα προλαβαινει να κανεις ξεναγησεις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υ.γ. ρε μαλακα την πετια την βρηκες τελικα?

Πετια:
οχι ρε παπαρα κανονισα να ερθη για  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: με τα παιδια αλλά δεν απαντησε οποτε νεξτ τάιμ ειδομεν.


ΑΛΕΞ ;;;Ναι ναι κοιταξτε να το ενισχύσουμε το κοριτσι ειναι δικος μας ανθρωπος και μας γουστάρη αρκετα σε σχεση με οποιονδηποτε αλλο Λαό οποτε ας την ευχαριστήσουμε και εμεις  χαλαλι της ειναι σαν να εχουμε εναν δικο μας ανθρωπο εκει και να μας εξυπηρετεί για ότι μα ότι κι αν γουστάρουμε.


 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16



Ναι ναι κοιταξτε να το ενισχύσουμε το κοριτσι ειναι δικος μας ανθρωπος και μας γουστάρη αρκετα σε σχεση με οποιονδηποτε αλλο Λαό οποτε ας την ευχαριστήσουμε και εμεις  χαλαλι της ειναι σαν να εχουμε εναν δικο μας ανθρωπο εκει και να μας εξυπηρετεί για ότι μα ότι κι αν γουστάρουμε.



 

Συνημμένα

  • alex&friends.JPG
    alex&friends.JPG
    13,1 KB · Εμφανίσεις: 20

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Να'μαι και εγω παρον!!!!!
δεν θα πω πολλα(αλλωστε αυτη την φορα "πηρα" κοπελλες που εχουν ηδη γραφτει κριτικη{Sonya,Tiffany,Iva)}
Hμουν με φιλο Αθηναιο(και γαμω τα παιδια!!!Αλλαν,θελω επιβεβαιωση.....)στην Σοφια απο 15 ως 17 Νοεμβριου......ξενοδοχειο κλασικα(Tsarsko selo,αυτη την φορα το deluxe room{120 leva/day)...Μεγαλο δωματιο με μεγαλη τουαλετα και μπανιερα)

Θελω να Αναφερω πρωτα απόλα οτι ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣ που γνωρισα τον Geamoiri....εισαι και γαμω τα παιδια!!!Ζημιαρης,γκαβλιαρης και πουτανιαρης!!!!!Sorry που σου  :knockinb: το "αλογο" αλλα εσυ το ξεκινησες 1ος  :knockinb: το "κοριτσι" μου!!!Ξερεις ποια!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Την αλλη φορα(για να μην ειμαστε παραπομενοι και οι 2)προτεινω "αλογο" και "αρραβωνιαρα" στο ιδιο δωματιο και εμεις μαζι!!!Τι λες????

Τωρα για να γελασουμε λιγο............ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ που εγιναν το 3ημερο που ημουν επανω με τα παιδια

1ος Διαλογος
Ειναι ο φιλος και Συναγωνιστης Αθηναιος στο δωματιο με μια κοπελλα απο Κλεοπατρα....

-Συναγων.¨"Να σου πω..........Φιλακια δινεις"
-Πουτανα¨"Επειδη σε γουσταρω.......δινω"
Του δινει ενα φιλι στο στομα "παιδικο"(χωρις γλωσσα)
-Συναγ,¨"Καλα.........Γλωσσα δεν βαζεις στο φιλι??"
Πουτ.¨"Μονο με τον γκομενο μου"
-Συναγων.¨"Πιπες κανεις???"
-Πουτ.¨"Ναι αλλα με προφυλακτικο!!!"
-Συναγ.¨"Κοιταξε να δεις,εγω γουσταρω χωρις καποτα"
-Πουτ.¨"Ακαποτες μονο με τον Γκομενο μου"
-Συναγ.¨"Καλα....επειδη μας "επρηξες" με τον γκομενο σου και εγω γουσταρω γλωσσοφιλα και ακαποτες πιπες,ΑΝΟΙΞΕ το πορτοφολι και παρε τι θελεις για να τελειωνουμε"
-Πουτ.¨"Ετσι κανω!!!!Γιατι δεν το ελεγες απ'την αρχη!!!"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


2ος Διαλογος
Παμε στο Rodina Hotel για καφεδακι εγω ,ο αλλαν και ο Συναγ. απο Αθηνα...........Παρκαρωντας το αμαξι στο Rodina,ερχεται ο παρκαδορος του Rodina...........1ος κατεβηκε ο συναγ. απο Αθηνα και τον πλησιασε ο παρκαδορος και του μιλησε Βουλγαρικα

-Παρκ.Ροντινα¨"Добър вечер ......... живеете тук, защото тук е само за клиенти"
-Συναγ.¨"Sorry.....can you speak English"
-Park.Rodina:"No....English.......Balgarski"
-Συναγ.¨"Ρε Αλλαν........ελα να μιλησεις που ξερεις και βουλγαρικα...εγω δεν καταλαβαινω!!!"
-Αλλαν(ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ)¨"Ηρθαμε να πιουμε 1 καφεδακι...........μπορουμε???"
-Παρκ.Rodina(στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ):"Ναι....δεν υπαρχει προβλημα......ποσο Θα κατσετε??"
-Αλλαν¨(στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ)"Καμια ωριτσα"
-Παρκ.Ροντινα(στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ)¨"Πολυ καλα...........Ελατε εδω να το παρκαρετε(και μου δειχνει το σημειο)"
-Αλλαν¨"Ειδατε ρε Μαλακες πως μιλαω τα Βουλγαρικα!!!!!!!"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οταμ φευγαμε απ'το Rodina(μετα το καφε),παμε στο δωματιακι που ηταν ο παρκαδορος(για να μας ανοιξει να φυγουμε) και του λεω
-Λακης(Βουλγαρικα)¨"Kolko??("Ποσο???"){Εννουσα ποσο θελει για τον χρονο που μας αφησε να παρκαρουμε)
-Παρκ.Ροντινα(Στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ)¨"Δυο Λεβα"
-Λακης(στα Βουλγαρικα)¨"Dobre("Ωραια").........του δινω τα λεβα και ξαναλεω¨"Blagodaria""(Eυχαριστω)" και φευγω.............μετα απο μερικα δευτερολεπτα γυρναω στα παιδια κα τους λεω¨"Πρεπει να ειμαι πολυ μαλακουλης!!!"
-Φιλοι¨"Γιατι ρε Λακη???"
-Λακης¨"Ρε μαγκες..........μου μιλουσε Ελληνικα ο Βουγαρος και εγω του μιλουσα Βουλγαρικα!!!!Δεν ειναι μαλακια???"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αυτα σαν μια χαρουμενη νοτα σ'αυτο το ωραιο ταξιδι που εγινε.......

Παντως επιμενω οτι Ταυλανδη(για μενα προσωπικα)ειναι καλυτερα................Υπαρχει βεβαια μια κοπελλα εκει(η Γνωστη Τιφανυ)που γι'αυτην θα αξιζε να παω ξανα!!!

Φιλακια,Παιδες!!!
με ολο το σεβασμο ρε παληκαρια εδω στη μολδαβια για να σου παρει γκομενα πιπα με καποτα πρεπει να τη πληρωσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Πετια:
οχι ρε παπαρα κανονισα να ερθη για  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: με τα παιδια αλλά δεν απαντησε οποτε νεξτ τάιμ ειδομεν.


ΑΛΕΞ ;;;Ναι ναι κοιταξτε να το ενισχύσουμε το κοριτσι ειναι δικος μας ανθρωπος και μας γουστάρη αρκετα σε σχεση με οποιονδηποτε αλλο Λαό οποτε ας την ευχαριστήσουμε και εμεις  χαλαλι της ειναι σαν να εχουμε εναν δικο μας ανθρωπο εκει και να μας εξυπηρετεί για ότι μα ότι κι αν γουστάρουμε.


ρε φιλε δεν ηξερα οτι σε λενε νικο ξανθοπουλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom