Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
τι μπουμπουκια μαζεψες παλι εκει πανο???  στο κλαρι ο αλλαν για να πιουνε???????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   τα χω περασςι και εγω με τους ελληναραδες ολοι μαγκες φραγκατοι γαμιαδες και πολα βαρυ και οταν ερχοταν ο λογαριασμος εμενα εγω και τα γκαρσονια!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα καλα οπος λεγαμε παλια αλβανοι τουριστες τορα ειναι ελληνες με χιλιαρικα στο ανατολικο μπλοκ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

xmmmmmmmmm Αντε να μην το εκλαβω προσβλητικα αυτο το τουβλο που αμολυσες χωρις να γνωριζεις εμενα και τον Λακη
αν εσυ τυχαινε να πηγεινεις με μαγγες πολλων κιλων και εμενες μονος δεν σου φταιιν οι υπολοιποι Ελληνες .

Αντε γιατι εδω μεσα την πλακα την εχουμε μπερεδεψει με την κοτσανα μην πω κατι πιο χοντρο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
xmmmmmmmmm Αντε να μην το εκλαβω προσβλητικα αυτο το τουβλο που αμολυσες χωρις να γνωριζεις εμενα και τον Λακη
αν εσυ τυχαινε να πηγεινεις με μαγγες πολλων κιλων και εμενες μονος δεν σου φταιιν οι υπολοιποι Ελληνες .

Αντε γιατι εδω μεσα την πλακα την εχουμε μπερεδεψει με την κοτσανα μην πω κατι πιο χοντρο
xmmmmmmmmmmmm h kanoyme plaka < θα βγαλετε τον αλλαν στο κλαρι> ??? :2funny: :2funny: :2funny:  η μιλαμε σοβαρα!!!!!!!!!!  δε μου λες  ρε γεαμοιρι :think: δεν πιστεβο να βγενει  απο το καρμοιρη :2funny: :2funny: :2funny:  η κυριες στα σοφια που πεζουν στο κλεοπατρα ειναι τουλαχιστον σαν της κυριες ????  εχεις καμια φοτογραφια??? οχι απο σιτε??   για φοτησε μας  και εση τιτανοτεραστιε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • lviv1.png
    lviv1.png
    288,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • lviv.png
    lviv.png
    306,8 KB · Εμφανίσεις: 35
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
xmmmmmmmmmmmm h kanoyme plaka < θα βγαλετε τον αλλαν στο κλαρι> ??? :2funny: :2funny: :2funny:  η μιλαμε σοβαρα!!!!!!!!!!  δε μου λες  ρε γεαμοιρι :think: δεν πιστεβο να βγενει  απο το καρμοιρη :2funny: :2funny: :2funny: [size=10pt] η κυριες στα σοφια που πεζουν στο κλεοπατρα ειναι τουλαχιστον σαν της κυριες ????  εχεις καμια φοτογραφια???[/size] οχι απο σιτε??  για φοτησε μας  και εση τιτανοτεραστιε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιατρέεεεεεεεεεεεεεεε επι του σημειού που σημαδεψα να απαντησω εγώ;;;;;;;;;;;;;;;;
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Αλλα θα μου πείς Εθνικότητα των κυριών αν αποδεχτής  να απαντησω εγώ.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καλοοοο το τεμαχιο αλλανιαρη !!! που το χτυπησες???  του μολντο του γαμισες κανα μορο και δεν σε θελη μαζι ??? :2funny: :2funny: :2funny:


ως προς το πρώτο σκέλος  1 /ωρα 100 λεβα - 3 /ωρες 250 λεβα 6 ώρες/400 λέβα + 20 λεβα ταξί.


Ως προς Μόλντο τσουκ........ μας κατηγορουσε σε όλλες τις γκομμενες του - γνωστες του για να μην τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: και του χαλάσουμε την Σούπα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ενώ αυτος  επαιζε μπάλα μόνος ανετος και ωραιος λόγο γνωσης της γλώσσας για αυτο τον λέω μο(υ)νοφαγα  ουτε μεζε δεν μας αφησε να δοκιμάσουμε απο τον κύκλο του.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ως προς το πρώτο σκέλος   1 /ωρα 100 λεβα - 3 /ωρες 250 λεβα 6 ώρες/400 λέβα + 20 λεβα ταξί.


Ως προς Μόλντο τσουκ........ μας κατηγορουσε σε όλλες τις γκομμενες του - γνωστες του για να μην τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: και του χαλάσουμε την Σάλτσα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ενώ αυτος  επαιζε μπάλα μόνος ανετος και ωραιος λόγο γνωσης της γλώσσας για αυτο τον λέω μο(υ)νοφαγα  ουτε μεζε δεν μας αφησε να δοκιμάσουμε απο τον κύκλο του.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ενω εσυ τις δινεις στους αλλους
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Γιατρέεεεεεεεεεεεεεεε επι του σημειού που σημαδεψα να απαντησω εγώ;;;;;;;;;;;;;;;;
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Αλλα θα μου πείς Εθνικότητα των κυριών αν αποδεχτής  να απαντησω εγώ.
ουκρανικα ειναι τα μορα απο λβοβ καμια φοτο απο το κλεοπατρα δεν εχετε?? απο τα μορα ενοο που εχουν μεσα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ουκρανικα ειναι τα μορα απο λβοβ καμια φοτο απο το κλεοπατρα δεν εχετε?? απο τα μορα ενοο που εχουν μεσα

Ασε γιατρέεεεεεεεεε φωτος  γιοκ αλλα θα σου απαντησω διαφορετικα
Π Ο Τ Ε  Φ Ε Υ ΓΟ Υ Μ Ε ΓΙΑ Ο υ κ ρ α ν ι α;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΜΕ...............................

και να είχα δεν θα τις εβαζα με τιποτα καμια σχεση δεν τιθεται θέμα σύγκρισης με τις συγκεκριμένες φωτο.
Βουλγαρια vs OYKRANIA  0-10

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ασε γιατρέεεεεεεεεε φωτος  γιοκ αλλα θα σου απαντησω διαφορετικα
Π Ο Τ Ε  Φ Ε Υ ΓΟ Υ Μ Ε ΓΙΑ Ο υ κ ρ α ν ι α;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΜΕ...............................

και να είχα δεν θα τις εβαζα με τιποτα καμια σχεση δεν τιθεται θέμα σύγκρισης.
Βουλγαρια vs Oykrania  .0-10

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
moy εχει μεινη αλλη μισι πολυκατικια για φαγομα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  ουκρανια ειναι αρωστια!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Αλλαν συγνωμη αλλα !Εδω μιλαμε για Σοφια εστω καιν αν προκειται για δευτεροκλασατες γκομενες! Αλλωστε αλλη η νοοτροπια αλλα ηθη αλλα εθιμα! Εδω ειναι Βαλκανια μην το ξεχναμε!
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
xmmmmmmmmmmmm h kanoyme plaka < θα βγαλετε τον αλλαν στο κλαρι> ??? :2funny: :2funny: :2funny:  η μιλαμε σοβαρα!!!!!!!!!!  δε μου λες  ρε γεαμοιρι :think: δεν πιστεβο να βγενει  απο το καρμοιρη :2funny: :2funny: :2funny:  η κυριες στα σοφια που πεζουν στο κλεοπατρα ειναι τουλαχιστον σαν της κυριες ????  εχεις καμια φοτογραφια??? οχι απο σιτε??   για φοτησε μας  και εση τιτανοτεραστιε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτογρφιες δεν εχω εγω ισως εχει το Αλλανι , και δεν νομιζω να μας αφισουν να βγαλουμε ....

οχι απο το καρμοιρι  :2funny: :2funny:
παντως εχει και καλες και ασχημες , ουκρανες βεβαια δεν ειναι αλλη ποιοτητα η ρωσιδες  :s&m_1: :s&m_1:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Φωτογρφιες δεν εχω εγω ισως εχει το Αλλανι , και δεν νομιζω να μας αφισουν να βγαλουμε ....

οχι απο το καρμοιρι  :2funny: :2funny:
παντως εχει και καλες και ασχημες , ουκρανες βεβαια δεν ειναι αλλη ποιοτητα η ρωσιδες  :s&m_1: :s&m_1:
τον αλλαν πος τον ειδες τραβαει στην ανηφορα???  οταν ενοεις ασκημες δηλαδη ???? γιαυτο εβαλα γκομενακια απο λβοβ φοτο για να εχουμε μετρο σιγκρισης!!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
τον αλλαν πος τον ειδες τραβαει στην ανηφορα???  οταν ενοεις ασκημες δηλαδη ???? γιαυτο εβαλα γκομενακια απο λβοβ φοτο για να εχουμε μετρο σιγκρισης!!!!!!
αν το παρει η κατηφορα να δεις τι τρεξιμο κανει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom