Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αν είσαι Αθήνα, για κάνε μια βόλτα από πλατεία Λαυρίου (θρεντ Πιάτσες). Εκεί έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες. Βέβαια, θα πρέπει να κάνεις το ερώτημα "είσαι ξυρισμένη ή όχι;" αλλά παίζει να σε παραπλανήσει και να σου πει ναι και να 'χει δυο τρίχες όλες κι όλες. Τους καλοκαιρινούς μήνες είναι πιο εύκολο το έργο σου, μπορείς τουλάχιστον να τσεκάρεις μασχάλες  :2funny:

:referee: :referee: :referee:
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δεν είμαι ούτε ζωόφιλος ούτε πούστης ούτε κοπρολάγνος απλά μου αρέσουν οι γυναίκες που έχουν τρίχα στο μουνί και στις μασχάλες, όταν πηδάω ξυρισμένες γκόμενες είναι σαν να γαμάω κοριστάκι 10 ετών.

Και δεν γίνετε να μου λέτε ειρωνικά τράβα σε κινέζικο, μια απλή ερώτηση έκανα άμα ξέρει κανεις απαντά, και δεν έχω με κανένα πρόβλημα μόνο με αυτούς που ειρωνεύονται

ααχχχχχχχχχχχχχχ Τιφανυ που σου χρειάζετε να πεις τον Δεσπότη Παναγιώτη.



Υγ.η παραπομπη σου στο κινεζικο θρέντ δεν ειναι ειρωνεία αλλα πραγματικότητα
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
οχι να μην απαντήσης τελος στη αντιπαραθεση είπαμε σε καποια πράγματα εχει δικιο
στον τροπο που τα εκφράζει ειναι λάθος αλλα παμε παρακάτω μια και το ενδειαφέρον μας ειναι διαφορετικό.

Δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις allantalon αλλά ο κύριος Couros1 άρχισε να προσβάλει με τα σχόλια του.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις allantalon αλλά ο κύριος Couros1 άρχισε να προσβάλει με τα σχόλια του.

Ενταξει ειπαμε τελος αν θελετε ανοίξτε ενα θέμα με αντιπαραθεσεις και συζητηστε το εκει εδω
προτείνουμε και συζητάμε τις εμπειρίες μας φυσιολογικές και μή με τις γυναίκες της Σόφιας.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εξοδος Σαββατου αχρηστοι,

δεν εμφανήστικε κανεις και με αφήσατε μονον και ερημο να επενδύσω στις απαιτήσεις της παρεας πραγμα αδυνατον αλλα να ευχαριστήσω τους επενδυτες ΔΥΟ που συνεδραμαν στα εξοδα τουλαχιστον.

Το αυτοκινητο το παρκαρα και δεν το χρησιμοποιώ
πέρασμα απο Κλεοπάτρα με ταξι  ( Σερατον - Κλαιοπατρα = 2,80 λέβα)
Εισοδος Κλαοπάτρα 5 λεβα
Ποτό κλεοπατρα (2 ΡΕΝΤ μπουλ + 1 Β52=  21λέβα + 5 δωρο γκαρσονα.
γυναικες λιγες γυρω στις 12 το βραδυ .
στις 1 επιστροφ στο Σερατον περιοχή πισω ταξι αλλα 2,80 λέβα.

Διασκεδαση με την θυλική παρεα στο  VERSAI ΕΩς ΠΡΩΙΑς 4 ΑΤΟΜΑ
3 ΘΥΛΙΚΑ + 1 ΕΓΩ ΑΡΣΕΝΙΚΟΤΑΤΟΣ.

κοστος 4 ατομα 100 λεβα = 1 μπουκάλι ΓΛΕΙΝΦΙΕΛΔ καπως ετσι 12 ετων + 4 ρεντ μπουλ.
εξτρα εισοδος 5 λεωα το ατομο = 20 λέβα.
εξτρα  4 ποτα +1 σοδα = 27 λέβα.


Σουπα πρωινή + καφε + νερο= 25.50 λεβα 4 ατομα.

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb::fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
( Με την μια εεεεε οχι και με όλλες) Δωρεαν χωρις αλλό κοστος αντε και σε άλλα με υγεια.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μετά γινομαι κακκός και σας βρίζω ( αχρηστοι ).

170 επισκεψεις απο την ωρα που εγραψα μια καλημέρα ειναι δυσκολο να πείτε;;;
να δηλωσετε ενα παρόν;;;;  (οχι αντιπαραθέσεις) να κανετε μια δήλωση;;;;;
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αυριο περιμένω τον Λακη να κατεβη με την Παρεα του.
Για τον  geamoιri  δεν ξερω  κατι παιχτηκε εκει στην επαρχια με τον συζυγο καποιας κυρίας και του μαυρισε και τα δυο μάτια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Χ1000000000000000000000000


Δεν μπορω να αναφέρω τιποτα άλλο.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
μετά γινομαι κακκός και σας βρίζω ( αχρηστοι ).

170 επισκεψεις απο την ωρα που εγραψα μια καλημέρα ειναι δυσκολο να πείτε;;;
να δηλωσετε ενα παρόν;;;;  (οχι αντιπαραθέσεις) να κανετε μια δήλωση;;;;;
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Ελα ρε αφεντικο...θα σου πω εγω μια καλησπερα για να μην παραπονιέσαι :grin:
Πάντως,μέρες που είναι,θα 'πρεπε να κατεβάσεις κόμμα γι'αυτες τις εκλογές.....έχεις βοηθήσει τόσο τις έλληνοβουλγαρικές σχέσεις που ένα 20% θα το χτύπαγες βόρειο ελλάδα :2funny: :2funny: :2funny:
υγ:καλα ρε θηρίο με τοσα red bull πως τη βγάζεις :think: :think:απορία το'χω
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ελα ρε αφεντικο...θα σου πω εγω μια καλησπερα για να μην παραπονιέσαι :grin:
Πάντως,μέρες που είναι,θα 'πρεπε να κατεβάσεις κόμμα γι'αυτες τις εκλογές.....έχεις βοηθήσει τόσο τις έλληνοβουλγαρικές σχέσεις που ένα 20% θα το χτύπαγες βόρειο ελλάδα :2funny: :2funny: :2funny:
υγ:καλα ρε θηρίο με τοσα red bull πως τη βγάζεις :think: :think:απορία το'χω

δεν τα καταναλωσα εγω και τα 4 ρε απλα ειναι πακετο συνοδευτικα με το ουισκι.
εδω οι Καργες το αραιώνουν με ρεντ μπουλ το Ουισκι οχι νερο.
Ξεχασες τα κερασματα στα κοριτσακια σου;;; Ουισκι και 1 ρεντ μπουλ μαζι
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Γεια σου Αλλαν................αυριο πρωι παΩ αεροδρομιο και συνανταω τον φιλο απο Αθηνα και απ'ευθειας ερχομαστε Σοφια.........γυρω στο μεσημερακι θα ειμαστε Σοφια....θα σε παρω και τηλ.!!!
Ολα καλα εσυ???Κανονισε τιποτα "καλες" καταστασεις για τον φιλο και εμενα(το παιδι ειναι "δικος μας"!!!Εγγυωμαι εγω!!!)
Αντε ρε φιλε.................Ανυπομονω να σε δω(αν και εγω δεν ειμαι και πολυ καλα στην υγεια μου..........αλλα θελω να ερθω!!!!)
Οσον αφορα το σχολιο σου για Ταυλανδη...............
Πρεπει να σε παρω κατω μαζι μου 1 φορα.........για να μπορεις να συγκρινεις!!!
Ργω στην Ταυλανδη παω για το ολο "πακετο"........μπορει να υστερουν σε "εμφανιση"(σχετικο ειναι υατο.....εχω δει κατι κουκλαρες Ταυλανδενζες να σου κοβεται η ανασα)αλλα το "ταμπεραμεντο τους" και στο κρεββατι και στο φερσιμο τους ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!Τοση "θερμη" και "δοτικοτητα" δεν εχω ματαξαναδει!!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σου Αλλαν................αυριο πρωι παΩ αεροδρομιο και συνανταω τον φιλο απο Αθηνα και απ'ευθειας ερχομαστε Σοφια.........γυρω στο μεσημερακι θα ειμαστε Σοφια....θα σε παρω και τηλ.!!!
Ολα καλα εσυ???Κανονισε τιποτα "καλες" καταστασεις για τον φιλο και εμενα(το παιδι ειναι "δικος μας"!!!Εγγυωμαι εγω!!!)
Αντε ρε φιλε.................Ανυπομονω να σε δω(αν και εγω δεν ειμαι και πολυ καλα στην υγεια μου..........αλλα θελω να ερθω!!!!)
Οσον αφορα το σχολιο σου για Ταυλανδη...............
Πρεπει να σε παρω κατω μαζι μου 1 φορα.........για να μπορεις να συγκρινεις!!!
Ργω στην Ταυλανδη παω για το ολο "πακετο"........μπορει να υστερουν σε "εμφανιση"(σχετικο ειναι υατο.....εχω δει κατι κουκλαρες Ταυλανδενζες να σου κοβεται η ανασα)αλλα το "ταμπεραμεντο τους" και στο κρεββατι και στο φερσιμο τους ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!Τοση "θερμη" και "δοτικοτητα" δεν εχω ματαξαναδει!!!!!

Τα ζητήματα φύλου έχουν γίνει όλο και μεγαλύτερη σημασία στις κοινωνικές επιστήμες τις τελευταίες δύο δεκαετίες.
Προκειμένου να αναπτυχθεί μια σαφής κατανόηση των σχετικών με το φύλο συμπεριφοράς και στάσης, είναι σημαντικό να κατανοήσουμε πώς αυτή η συμπεριφορά διαφέρει cross-πολιτιστικά, πώς θα εξελιχθεί, και αυτό που προκαλεί τις διαφορές στη συμπεριφορά.


Τώρα γιατι εγω εχω συνδειάση την ΤΑΙ με την θεωρεία του Δαρβίνου δεν ξέρω.
 

Συνημμένα

  • b69.jpg
    b69.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 17

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
δεν τα καταναλωσα εγω και τα 4 ρε απλα ειναι πακετο συνοδευτικα με το ουισκι.
εδω οι Καργες το αραιώνουν με ρεντ μπουλ το Ουισκι οχι νερο.
Ξεχασες τα κερασματα στα κοριτσακια σου;;; Ουισκι και 1 ρεντ μπουλ μαζι

κανε μαλακιες αλλαν κανε!! τι redbull και παπαριες? ξερεις τι εχειι μεσα?αμα σου πω θα φριξεις!! και συνδυασμος με αλκοολ?οτι χειροτερο και μεγαλο βαθμο επικινδυνοτητας!!!!! :headbang:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κανε μαλακιες αλλαν κανε!! τι redbull και παπαριες? ξερεις τι εχειι μεσα?αμα σου πω θα φριξεις!! και συνδυασμος με αλκοολ?οτι χειροτερο και μεγαλο βαθμο επικινδυνοτητας!!!!! :headbang:

Εγω δεν πινω αλκοολ  τα θυλικά το επιναν με ρεντ μπούλ.
Εγω μόνον Ρεντ εεεε ναι πήρα και ενα Β-52.

Δεν ξερω εγω τι λες εσύ αλλα ο μικρός (Ο αλλανιάρης) ήταν αξιόμαχος στην επικείμενη φάση...
:rockon: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :knockinb: :knockinb: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
κανε μαλακιες αλλαν κανε!! τι redbull και παπαριες? ξερεις τι εχειι μεσα?αμα σου πω θα φριξεις!! και συνδυασμος με αλκοολ?οτι χειροτερο και μεγαλο βαθμο επικινδυνοτητας!!!!! :headbang:

Στα παπαρια μας...εμεις θα το πιουμε?? :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν πινω αλκοολ  τα θυλικά επιναν με ρεντ μπούλ εγω μόνον Ρεντ εεεε ναι πήρα και ενα Β-52.

να αποφυγεις εντελως αυτη τη μαλακια που λεγεται redbull..και ειδικα με αλκοολ.! αμα θελεις υπαρχουν πολλοι τροποι για ενεργεια και καβλες για ατελειωτα  :knockinb: στα εκφυλα βουλγαρακια!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
να αποφυγεις εντελως αυτη τη μαλακια που λεγεται redbull..και ειδικα με αλκοολ.! αμα θελεις υπαρχουν πολλοι τροποι για ενεργεια και καβλες για ατελειωτα  :knockinb: στα εκφυλα βουλγαρακια!

για πε για πε διοτι είμαστε και σε καποια ηλικία  και οι  αντοχες  μας περνούν καποια κρίση ναμην κοροιδευόμαστε αναμεταξύ μας.

Λακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη αστους να λένε ξέρεις εσυ.
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
για πε για πε διοτι είμαστε και σε καποια ηλικία  και οι  αντοχες  μας περνούν καποια κρίση ναμην κοροιδευόμαστε αναμεταξύ μας.

Λακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη αστους να λένε ξέρεις εσυ.

θα γινει πληρη αναλυση απο κοντα στη σοφια :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom