Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα διδασκαλε απο τη μακρινη (για σενα) μολδαβια
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καλησπερα διδασκαλε απο τη μακρινη (για σενα) μολδαβια

Δεν μας  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
και συ και τον  δασκαλο σου λεω εγω;;;;;;;;;;;;;;;;
τι παθατε ρε σώνη και καλα να μου βαλετε ταμπέλα δεν θελω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


σιγα τη ν μακρινή Μολδαβια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μας  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
και συ και τον  δασκαλο σου λεω εγω;;;;;;;;;;;;;;;;
τι παθατε ρε σώνη και καλα να μου βαλετε ταμπέλα δεν θελω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


σιγα τη ν μακρινή Μολδαβια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γι αυτο σε παω καθηγητα μου
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Μην σπερνεις φημες που δεν ισχυουν  :s&m_1: :s&m_1: Μια μολυνσουλα στο ματι επαθα αμεσως εσυ ξυλο ....εγω ειμαι καλο παιδι δεν παω με παντρεμενες  :grin: :grin:

Τεταρτη βραδυ εχουμε ραντεβου με Λακη Γλυκουλη Εσενα και τον Φιλο του στο Κλαιω-(ταλεφταμας)πατρα

και αν δεν το κανουμε GREEK-BAR και Θερινο εμενα να με πεισ πουστη μετα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μην σπερνεις φημες που δεν ισχυουν  :s&m_1: :s&m_1: Μια μολυνσουλα στο ματι επαθα αμεσως εσυ ξυλο ....εγω ειμαι καλο παιδι δεν παω με παντρεμενες  :grin: :grin:

Τεταρτη βραδυ εχουμε ραντεβου με Λακη Γλυκουλη Εσενα και τον Φιλο του στο Κλαιω-(ταλεφταμας)πατρα

και αν δεν το κανουμε GREEK-BAR και Θερινο εμενα να με πεισ πουστη μετα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΤΟ διδυμο της συμφορας ρε εδω κανω αγωνα για να  μην  συνατηθειτε
τα δυό σας και σεις κανονισατε ραντεβου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τεταρτη βραδυ εχουμε ραντεβου με Λακη Γλυκουλη Εσενα και τον Φιλο του στο Κλαιω-(ταλεφταμας)πατρα

και αν δεν το κανουμε GREEK-BAR και Θερινο εμενα να με πεισ πουστη μετα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κανονιστε να εχετε πολεμοφοδια μαζι σας γιατι εγω στην  :fuck1: :pipa3: :kissass: :kissass2: Βίζιτα δεν βγαινω για να ξεπληρωσω το κλεω- :2funny:Πάτρα..
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΤΟ διδυμο της συμφορας ρε εδω κανω αγωνα για να  μην  συνατηθειτε
τα δυό σας και σεις κανονισατε ραντεβου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ οχι και δυδιμο της συμφορας , μια χαρα παιδια μεστην καλη χαρα  :tits2: :tits2:  σιγα μην δεν ερθω πανω να μπερκοπιω με το Λακη  :grin: :grin: :grin: εσυ θα με σταματησεις  :rockon: :rockon:


ραντεβου λεμεεεε για ανακαινηση του Ιδρυματος
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ελα ρε μαλακα αλλαν τι γινετε?
στρατοπεδευσες τελικα στην σοφια κανονικα?
εκεινη την πουτανα την πετια την βρικες τελικα ρε?
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
παντος αλλαν η θεσσαλονικα με τον μπουταρι μιλαμε ειναι που εινε για γλεντια πολλα :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: τωρα με τον κρασεμπορα οπα λεμε!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΡ ΟΠΑ ΛΕΜΕ!!!!  ΑΘΗΝΑ  αρχιδια καπαμα το αμερικανακι ο καμινις < ΝΕΑ ΙΟΡΚΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΗΘΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΤΗΡΗΞΕ Ο ΤΣΕΦΡΙ!!!! ΚΑΙ ΕΙΝΕ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟς  !!!! εχει να πεση κλαμα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:θα τα κληση ολα !!!  κλαμα μιλαμε :knockinb: :knockinb: :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny: τωρα που η θεσσαλονικα θα γινει ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΑΝΗΓΗΡΗ εση την εκανες για σοφια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παντος αλλαν η θεσσαλονικα με τον μπουταρι μιλαμε ειναι που εινε για γλεντια πολλα :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: τωρα με τον κρασεμπορα οπα λεμε!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΡ ΟΠΑ ΛΕΜΕ!!!!  ΑΘΗΝΑ  αρχιδια καπαμα το αμερικανακι ο καμινις < ΝΕΑ ΙΟΡΚΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΗΘΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΤΗΡΗΞΕ Ο ΤΣΕΦΡΙ!!!! ΚΑΙ ΕΙΝΕ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟς  !!!! εχει να πεση κλαμα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:θα τα κληση ολα !!!  κλαμα μιλαμε :knockinb: :knockinb: :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny: τωρα που η θεσσαλονικα θα γινει ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΑΝΗΓΗΡΗ εση την εκανες για σοφια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σιγα την απόσταση ενα τσιγαρο δρόμος ειναι.
Κολονουν τα κομάντα ρε γιατρε???????????
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
σιγα την απόσταση ενα τσιγαρο δρόμος ειναι.
Κολονουν τα κομάντα ρε γιατρε???????????
τι μπουμπουκια μαζεψες παλι εκει πανο???  στο κλαρι ο αλλαν για να πιουνε???????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   τα χω περασςι και εγω με τους ελληναραδες ολοι μαγκες φραγκατοι γαμιαδες και πολα βαρυ και οταν ερχοταν ο λογαριασμος εμενα εγω και τα γκαρσονια!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα καλα οπος λεγαμε παλια αλβανοι τουριστες τορα ειναι ελληνες με χιλιαρικα στο ανατολικο μπλοκ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ελα ρε μαλακα αλλαν τι γινετε?
στρατοπεδευσες τελικα στην σοφια κανονικα?
εκεινη την πουτανα την πετια την βρικες τελικα ρε?

Η πετια θελει λεφτα ρε ανω οι υπολοιπες που γνωρισσα στοργή και προδέρμ.
οχι δεν ασχολήθηκα μαζί της.
εχουμε χρονο μην ανυσηχής μολις ξεμείνη το μοναστηρι  θα το επιλέξουμε.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι μπουμπουκια μαζεψες παλι εκει πανο???  στο κλαρι ο αλλαν για να πιουνε???????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 

καλα ρε αυτοι ήρθαν με χιλιάρικα εδω για να κανουν θερινο το Στριπτιζάδικο ετσι για γουστο!!!!!
εγω δεν μπορω να ακολουθήσω εχω μακροπροθεσμα σχεδια να μην τους το πώ;;;;;;
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
λακη παρε κανα τηλεφωνο στον αλαν ...πειναει
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • SIMONA-15.11.10.jpg
    SIMONA-15.11.10.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 47
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
λακη παρε κανα τηλεφωνο στον αλαν ...πειναει

ΜΌΛΝΤΟ ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΑΥΓΟ ΣΟΥ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΕΧΩ ΚΙ ΆΛΛΕς ΚΙΑΛΛΕς ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΈς  αλλά τι να κάνω δεν μπορω δεν μπορώ.
μπες στο σκαιπ για λαιφ παρουσιαση....(οχι όμως να τρως πεινάλα πρωι πρωι ακόμα δεν ξυπνήσαμε).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom