Νέα

Smartphones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι smartphone εχετε;;;

  • iPhone

    Ψήφοι: 144 25,7%
  • Android

    Ψήφοι: 342 61,1%
  • Windows Phone

    Ψήφοι: 48 8,6%
  • Έχω μια μπακατέλα που κρατάει 5 μέρες η μπαταρία

    Ψήφοι: 77 13,8%
  • Ubuntu

    Ψήφοι: 4 0,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    560

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
Είχε ποστάρει πριν κάτι μέρες τύπε εγώ πιστεύω ότι άνοιξε τελικά το τυροπιτάδικο και χέστηκε στο τάληρο

οχι φιλε , ακομα την ψαχνει την φαση , δεν εχει καταλήξει καπου.

πρεπει να παει κανα μηνα διακοπες σε κανα εξωτικο μερος να χαλαρωσει κα να σκεφτει σωστα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.944
Like
11.174
Πόντοι
2.606
τυπε επειδη λες οτι τα αναφερεις γενικα τα παραπανω.

ο καθενας κανει τα κουμαντα του με τα λεφτα, επειδη δεν εχει ο αλλος να φαει δεν παει να πει οτι ο αλλος δεν θα παρει οποιο τηλ του αρεσει και κανει κεφι.
Και δεν ειναι θεμα μουρης αν θελει καποιος να πουλησει μουρη παιρνει Vertu , και οχι iphone 6 που σε λιγο θα το εχουν ολοι παλι.

Αν ηταν να μην τα πουλαγαν τα γαμημενα , να ειχαν πλαφον σε τηλεφωνα μεχρι 150 ευρω για να μην νιωθουν οι αλλοι μειονεκτικά.

Αλλα ξερεις ποιο ειναι το θεμα στο μπουρδελο αυτο που ζουμε , οτι αυτος ο ανεργος η που δεν εχει να φαει , μολις βρει κανα χιλιαρικο iphone 6 θα παει να παρει.
Νισαφι ρε....εχει καταντησει αηδια....ολοι οι ανεργοι εχουν κανα δυο...μαλλον τα δινει ο ΟΑΕΔ δωρο με το μηνιατικο.....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
...δεν θα πηγαινε παιχτη....ο γαμπρος ηταν μουτσουνας,η νυφη γκαστρωμενη,ο αδερφος της καγκουρας,ο κλουνει ελειπε,η αλαμουντιν επισης...τι να πηγαινε να κανει? εμαθα οτι εβαλε πωλητηριο στη λιμνη ,να πα να γαμηθει,γιατι του την κανανε λορδεμπου τα φτωχομπινεδια που πλακωσανε.....

Ο ματζεστικ ζει για κατι τετοια , δεν θα τον εχανε τον γαμο , μεσα σε ολα θελει να ειναι  :grin: :grin:

Μενει και στα βορεια προαστια και νιωθει αποκομμένος απο τα γεγονοτα , του ειπα οτι πρεπει να μετακομισει Γλυφαδα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
Νισαφι ρε....εχει καταντησει αηδια....ολοι οι ανεργοι εχουν κανα δυο...μαλλον τα δινει ο ΟΑΕΔ δωρο με το μηνιατικο.....

ποσα ειναι το μηνιατικο του ταμειου ? κανα 300αρη ? 3 μηνες υπομονη θα παει να κανει και το τσιμπησε , αν ειναι και λιγο μαγκακος θα ψαξει και κανα σκρουτζομαγαζο να το παρει κανα 100αρικο λιγοτερα να πουλαει μουρη στους αλλους.

θα βαλει και μια καρτα whats up μεσα και θα κανει παιχνιδι  :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ποσα ειναι το μηνιατικο του ταμειου ? κανα 300αρη ? 3 μηνες υπομονη θα παει να κανει και το τσιμπησε , αν ειναι και λιγο μαγκακος θα ψαξει και κανα σκρουτζομαγαζο να το παρει κανα 100αρικο λιγοτερα να πουλαει μουρη στους αλλους.

θα βαλει και μια καρτα whats up μεσα και θα κανει παιχνιδι  :rockon:
Τύπε λες να πάρει κανά κινέζικο η κανένα από αυτά τα ψεύτικα που έχουν στις βιτρίνες; :hi:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.944
Like
11.174
Πόντοι
2.606
ποσα ειναι το μηνιατικο του ταμειου ? κανα 300αρη ? 3 μηνες υπομονη θα παει να κανει και το τσιμπησε , αν ειναι και λιγο μαγκακος θα ψαξει και κανα σκρουτζομαγαζο να το παρει κανα 100αρικο λιγοτερα να πουλαει μουρη στους αλλους.

θα βαλει και μια καρτα whats up μεσα και θα κανει παιχνιδι  :rockon:
...τυπε εχω στα σκαρια μια οργανωση για την προστασια των αι φον απο τα χερια των ανεργων και των μπατηρολιγουρηδων....θα την βγαλω #"φρι ΔΕ αιφον"# και θα κανουμε ηβεντς διαμαρτυριας, εξω απο ΟΑΕΔ και τα κοφι αιλαντς ανα την χωρα με την συμμετοχη γνωστων καλλιτεχνων,με σκοπο την ευαισθητοποιηση της κοινης γνωμης πανω στο φλεγον αυτο κοινωνικο ζητημα.....ΗΝΑΦ .....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
...τυπε εχω στα σκαρια μια οργανωση για την προστασια των αι φον απο τα χερια των ανεργων και των μπατηρολιγουρηδων....θα την βγαλω #"φρι ΔΕ αιφον"# και θα κανουμε ηβεντς διαμαρτυριας, εξω απο ΟΑΕΔ και τα κοφι αιλαντς ανα την χωρα με την συμμετοχη γνωστων καλλιτεχνων,με σκοπο την ευαισθητοποιηση της κοινης γνωμης πανω στο φλεγον αυτο κοινωνικο ζητημα.....ΗΝΑΦ .....

και εξω απο τα Μικελ να πατε  :rockon:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.944
Like
11.174
Πόντοι
2.606
και εξω απο τα Μικελ να πατε  :rockon:
...εδω μπαινεις εσυ τυπε...κανεις μας δεν περισσευει...θα περιπολεις στα νοτια προαστεια και ενημερωνεις την οργανωση....πιστευω οτι μεγαλο προβλημα θα εχει και η πλατεια εσπεριδων  και τα γυρω στενα...ειδικα στο στενο του ψωλετο το προβλημα σουκου θα ειναι αφορητο...τωρα εφτασε η ωρα της δρασης μαν!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
...εδω μπαινεις εσυ τυπε...κανεις μας δεν περισσευει...θα περιπολεις στα νοτια προαστεια και ενημερωνεις την οργανωση....πιστευω οτι μεγαλο προβλημα θα εχει και η πλατεια εσπεριδων  και τα γυρω στενα...ειδικα στο στενο του ψωλετο το προβλημα σουκου θα ειναι αφορητο...τωρα εφτασε η ωρα της δρασης μαν!

ψωλετο τωρα ειναι η κρισιμη ωρα, σουκου μακρια απο εκει , παω να πιω κανα καφε στον Αστερα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.944
Like
11.174
Πόντοι
2.606
ψωλετο τωρα ειναι η κρισιμη ωρα, σουκου μακρια απο εκει , παω να πιω κανα καφε στον Αστερα
...κρατα θερμοπυλες μαν...αν δεις τιποτα ανεργους να μοστραρουν αιφονια ξηγησου φωτογραφηση.....κυνηγι μεχρι να βαλουν μυαλο!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εγώ τώρα τελευταία πάω μόνο nalu arch και balux nipple
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
εγω δεν γραφω σε αυτο το θρεντ,γιατι εκανα μαγκα το γλιτσουλινι/καραφλουλίνι/χοντροκωλίνι  :hi: :hi: :hi:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
για να παω σε ανροιντ τυπε , βαρεθηκα με το ιος
μην κάνεις μαλακία και πάρεις τηλέφωνο μέχρι και το Σεπτέμβρη.
Θα σου πω 2 πράγματα για να καταλάβεις τι παίρνεις/θα πάρεις και τι θα κυκλοφορήσει κυκλοφορεί.

1ον, έγινε η αρχή με το galaxy s6 και πήγαμε σε ddr4.
2ον, έγινε το τεστ του exynos 4720 πάνω στα s6 και edge και τώρα πάμε ντουγρού για αυτό :
έχουμε και λέμε: της προκοπής 802.11ac, 4k οθόνη, 4722/4730 soc και άλλες τόσες παπαριές που κάποιοι τα θέλουν κάποιοι δεν τα κοιτάνε καν αλλά το σημαντικό είναι ότι το soc έρχεται και με τη ddr4, δηλαδή μιλάμε για κάτι τελείως πρωτοποριακό και από άποψη απόδοσης αλλά και κατανάλωσης κ.ο.κ.
Επειδή εγώ από το Σεπτέμβρη θα χρειαστώ μια συσκευή και θα είναι το πρώτο smartphone που θα πάρω, θα πάω να τσιμπήσω αυτό.
Βέβαια εγώ δεν θα το έχω σαν τηλέφωνο, γιατί για 5κάτι ίντσες δεν είναι τηλέφωνο, αλλά θα το χρησιμοποιώ σαν pda.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom